Samhain 2005

Több
18 éve 6 hónapja #274065 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Hm. Senki nem jött megbeszélésre...
Majd hétfőn beírom, mit kell megcsinálni, sőt, akár neten is jelentkezhettek feladatkörökre.

Hangosítás: hangszóró, (erősítő), számítógép kéne
Zene: DJk (Rayan?)
Szállítás: egy kocsi nem ártana.

Étel-ital: emberek, akikkel bevásárolunk és előkészítünk (szendvicseket kenegetünk

Díszítés: Dodie, Esgal?

Keretcucc: na, ehhez mindenképp kell élő találkozás. Jövő héten. Pont.

Helyszín: még mindig nincs. Olyan kéne, ahova vihetünk be ételt-italt, és magunk vagyunk. És hajnalig...

huhh. egyelőre ennyi, majd még írok.

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #273606 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Samhain 2005
gillz, én szívesen megyek majd segíteni termet dekorálni, meg miegyéb, viszont a megbeszre most nem tudok menni.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #273603 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Akkor:
pénteken (14) 18:30tól az ADSen a színpados teremben
Samhain megbeszélés


Kitalálunk, kiosztunk, okosak leszünk és kratívok.

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #273591 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Samhain 2005
gillz, tucc majd küldeni egy privit, hogy mikor lesz megbeszélés? szeretnék menni:)
Nekem mind1 mikor lesz, csak ne 29.-én:)
A helyszínnél meg vegyétek figyelembe, hogy dekorálható is legyen(magyarul ne legyen tilos pl mécsest bevinni), meg hogy ne hajnali 4kor vágjanak ki minket, mint macskát..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #273563 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Samhain 2005

gillz írta: Megbeszélés valamikor az aktívan segíteni vágyókkalé? A héten. ha máskor nem, akkor pénteken, színitosz után.


Ha kell még valami segítség, írj, megpróbálok. Dumálni nagyon tudok és este 4től ingyen van a vonalas-vonalas telefonálásom.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #273551 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Samhain 2005
nekem jó.
ha adtok helyeket (telefonszám kit keressek) akkor én végig is hívogatom ileltve leírok mindent.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #273524 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Megbeszélés valamikor az aktívan segíteni vágyókkalé? A héten. ha máskor nem, akkor pénteken, színitosz után.

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #273065 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Samhain 2005
nna. felkért a Vezetőség a szervezésre. De ezt úgy nem merem elvállalni, ha nincs ember, aki szerez helyszínt. Letárgyalós-rábeszélős-helykeresős képességeimben nem bízom...

update: akkor, aki segíteni szeretne, azzal beszélni szeretnék :P mondjuk Őszi Találkozón megejthetnék a dolgot.

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272880 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Samhain 2005

Estel Adániel írta: Tarthatnánk Szentestén is... :roll:
okt(30) = dec(24) ;)
(programozók előnyben :D )


:cross: állat!

sztem tök fölösleges ezen filózni, amíg nincsen helyszín, ahol megmondják, melyik nap nem jó :mrgreen: :twisted:

www.rs9.hu
valaki meg tudná kérdezni pl. ezt a helyet? mondjuk egy nálam kommunikatívabb és tárgyalóérvelőképesebb egyén :P

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272878 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Tarthatnánk Szentestén is... :roll:
okt(30) = dec(24) ;)
(programozók előnyben :D )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272863 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Samhain 2005
tavaly is 30án volt

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272841 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Ha elsején szünet van akkor lehetne 31én nem?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272833 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Banyek :(

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272825 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Samhain 2005
31-e Halloween, ne tartsuk 30-án!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272781 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Inkább harmincadikán! 31-én koncert van a PeCsában :P :twisted:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272780 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Csak halkan kérdem, van már helyötlet? :P

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272154 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Samhain 2005
No, helykeresés ezerrel, szvsz ötven emberre lehet számítani és ha ki kell izzadni 15k Ft bérleti díjat szvsz 300 Ft/fő belefér, tán több is.
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272082 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Gillz, aranyvirágom, van 2 kreatív kezem! Szívesen segédkezem, kedvem igencsak volna.

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272075 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Samhain 2005

Finduilas írta:

gillz írta: Időpont szombat este, nemtomhányadikán, az okt 31 előtti hétvégén. Vagy péntek este, haakkorra van hely.


Szerintem október 31-én kellene tartani. Az hétfő, de utána másnap is szünet van! Mégiscsak az lenne az igazi...


jé, télleg. :ugri: perszehogypersze :P

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272073 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Samhain 2005

gillz írta: Időpont szombat este, nemtomhányadikán, az okt 31 előtti hétvégén. Vagy péntek este, haakkorra van hely.


Szerintem október 31-én kellene tartani. Az hétfő, de utána másnap is szünet van! Mégiscsak az lenne az igazi...

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272032 Írta: Ebediyet
Ebediyet válaszolt a következő témában: Samhain 2005

gillz írta: Nincs itt bme infós a Schönhertz kolihoz? ott pl. van egy szimpatikus tükrös terem, azt egyszer már odaadták vampire lájvhoz.
Mécsesezhető terem kéne tényleg. Viasztalanságot vállalunk, befőttesüvegekbe rakjuk az összes mécsest/gyertyát, és egy fokkal biztonságosabb...


Hali én csak idetévedtem, és bocs hogy beleszólok, de a Schönherzben okt 31-én és november 2-án egészen biztos, hogy rendezvény lesz. Plusz nag eséllyel pénteken meg szombaton is. :oops:

A felnőtté válás egyik legbiztosabb jele, amikor az ember megszereti a zöldbabot.
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272028 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Terem: még nincs. én nem is tudok szerezni...

Program: vállalkozó csapat korábban díszíti a helyet, kaját készít (szendvics pl.) mécsesek befőttesüvegben, pókhálók, tökfejek, szem-szájnak ingere.
Érkezés aki jö hozzon sütit/italt, h legyen. A helytől függően lehet, h kell terembérlet.

Nem kötelező a jelmez, de ajánlott.Elvégre tündérek vagyunk, meg mindenféle jó/gonosz szellemek, szörnyek. Igazából persze csak elvonjuk a figyelmünket a kint dúló eseményektől :lol:

Fix megnyitó, mondjuk 8kor vagy félkilenckor, olyan, amre érdemes odaérni, mert megrendezzük mondjuk :twisted: Pl. Trónváltás a seelie és unseelie udvar között...
Ha lehet, elválasztva egy étkezős/beszélgetős terem, illetve egy táncolós bulizós terem.
Telcontar féle vetélkedő akár rögtön a megnyitó után, amíg még a többség ott van és képes odafigyelni :mrgreen:
Aztán buli hajnalig, váltott didzsékkel, h mindenkinek jusson zene (jó, a többségnek :P )

Előtte délután őszierdős séte, a válallkozóknak :D

Eddig ilyeneket olvastam itt, ha jól látom.

Időpont szombat este, nemtomhányadikán, az okt 31 előtti hétvégén. Vagy péntek este, haakkorra van hely.
Létszám helytől függ, költség helytől függ.

Én ennyit tudok.

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #272026 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Gillz (és mindenki más, aki kacérkodik a főszervezőséggel), megtennéd, hogy össszeírsz ide nekünk egy koncepciószerűséget a te és az itteniek ötleteiből? Tervezett helyszín, ídőpont, várható költségek, létszámkorlát, programok, egyéb.

Brisa
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #271986 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Samhain 2005
esetleg ha szép idő lesz csaphatnánk hozzá egy kis őszierdős délutáni sétát...?



ja, és nehogy elfelejtsetek kitenni egy tál tejet a tündéreknek!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #271744 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Nincs itt bme infós a Schönhertz kolihoz? ott pl. van egy szimpatikus tükrös terem, azt egyszer már odaadták vampire lájvhoz.
Mécsesezhető terem kéne tényleg. Viasztalanságot vállalunk, befőttesüvegekbe rakjuk az összes mécsest/gyertyát, és egy fokkal biztonságosabb...

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #271742 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Samhain 2005
De nem hiszem, hogy mécsesselkörberakhatnánk az egész termet

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #271731 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Miért az Ipartestületiben gyertyás táncoltunk :P :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #271717 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Én is szívesen segítek Gillz szervezése alatt:) (ergo támogatom)
Sztem mindenképp olyan hely kéne, amit dekorálni is szabad, vagyis nem kapnak szívszélhűdést, ha felaggatunk pár dekorációt:) Ezt pl nemtom az Ipartestületiben mennyire tolerálják:)
Ja, és ott gyertyát sztem TUTI nem gyújthatunk.. mécísesek ergo kilőve:P Pedig az nagyon tud adni a hangulatnak.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
18 éve 6 hónapja #271708 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Én maximálisan pártolnék egy farsang-szerű és méretű halloween bált. Vállalok belőle egy órányi eszement vetélkedő lebonyolítását. :)

Amolyan átmenet lenne a korábbi samhainok és a farsang között, tehát beöltözős-gótikus-piálós-táncos-műsoros-világító tökfejes-nagyonsokgyertyás mókában érezném legjobban magam.
Teázó kilőve, annyi pénze senkinek nincs. :) Az ipartestület a rövid határidő ellenére nem tűnik rossz megoldásnak, de ha van olcsóbb terem ahol elférünk akkor az még jobb.
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #271578 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Amit tudni kell Samhainról (mert hogy az írek így hívják):
a kelta naptár a holdhoz igazodik, 13 db huszonnyolc napos hónapból (364 nap) áll egy év. A maradék egy nap Samhain, amely nem tartozik sem az ó- sem az újévhez. Ilyenkor (okt 31 napnyugtától nov 1 napnyugtáig) megszűnik a határ az élők és a holtak világa között és a holtak szellemei szabadon járkálnak közöttünk. Ennek két szokás a következménye:
- az emberek sötétedés után hatalmas zajt csapnak, hogy elűzzék az ártó szellemeket (amerikai halloween), ezt szoktuk mi is minden évben
- másnap felkeresik halottaikat és megemlékeznek róluk, engesztelésképpen. Ez a Halottak Napja, amelyet a kereszténység is átvett.
Ez az év utolsó és egyben első napja, amely egyikhez sem tartozik. A nyár vége, a tél beköszönte, innentől az Agancsos Isten, Cernunnos uralkodik a wicca (kelta boszorkányhit) szerint egészen Beltaine ünnepéig, amikor is (április 30) beköszönt a nyár és mi újból összegyűlünk majd egy tábortüze talira, immár negyedszerre. Jut eszembe, jövő hét Mabon, a szüreti ünnep, az utolsó Samhain előtt, a bor ünnepe, gyertek! Részletek a Találkozásokban.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.395 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére