Samhain 2005

Több
18 éve 5 hónapja #275916 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Ja, amit írtam az én magánvéleményem. Nem akarok én pálcát törni senki felett, és tudom h a szervezést teljesen önzetlenül és magánszorgalomból csinálta aki csinálta, köszönet érte amúgy, és azt is tudom h a szervezőknek eléggé meg volt kötve a keze, mind anyagilag, mind a közreműködők számát/személyét tekintve. Szóval biztos h mindent megtettek azért h a legjobbat hozzák ki a meglevő adottságokból, meg minden, és nem hibáztatok senkit azért h ez így sikerült. De a véleményem azért változatlanul az h ez nem sikerült vmi jól, anélkül h bárkit is hibáztatnék érte. Ez van, legközelebb majd biztos jobb lesz. Ideális buli meg persze nincs szerintem, de az mindenképpen szerencsésebb lett volna, és talán a punnyadt hangulatot is feldobta volna, ha a jelenetekbe vhogy bevonjátok a közönséget vagy legalábbis lehetőséget adtok rá h bekapcsolódjon aki akar, mert igy az volt az érzésem h két buli folyik párhuzamosan, egy helyszínen. Aki részt vett benne, annak biztos buli volt a jelenetezés, de aki nem, annak nem.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #275915 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Samhain 2005
hát, ha már így felvetődött a kérdés, számomra az lenne jó buli, ahol nem néznének rám csúnyán azért, mert jól érzem magam a lépcsőn ülve, tüdőrákot növesztve, etc, etc. de ez biztosan túl nagy kérés lenne a tolerancia-témakörből, úgyhogy röviden csak annyit, hogy jól éreztem magam, és köszönöm mindenkinek, aki ott volt, és boldogított :)

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #275904 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Samhain 2005

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #275903 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Nemtom, sztem azért nem kell ennyire sötétre festeni a képet(hisz már elmúlt Haloween..), meg volt adva a lehetőség mindenkinek arra hogy jól érezze magát, és spec nekem ez sikerült:)nem is voltun k annyian mint szoktunk, meg hát változnak az emberek, lehet sokat vártatok ettől, nekem teljesítette az elvárásaimat, pedig mocsokmód rég nem voltam veletek bulizni. :) Sajnos pár emberrel nem tudtam beszélni, akivel szerettem volna, de ezt meg majd bepótolom. A zene: Hát, nem tolongtak valami hűdesokan h "figy, ezt kéne betenni" vagy "te figyu, ezmegaz-od van?"
Ott volt két gép, sztem jó eséllyel talált volna mindenki neki valót. Ne kenjétek a zenére meg a progira hogy korán elmentetek, mert lehetett volna tenni a jó hangulatért, vagy legalább esélyt adni neki. Miután kb 30 ember lelépett, ez már nehezebbé vált.. (Igen, tudom, én is 1kor léptem, magamra vonatkoztatva is mondom ezt)
Na. És ha nem teccett, legközelebb vállald te, és csináld jobban:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #275900 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Samhain 2005
hjam ... Tóbiáés nagyon aranyosan vigyorgott DE PISZOK NEHÉZ VOLT és agyonnyomta a bal kezem meg nemesebb részeim szállitás közben ^^ amugymeg helowín Gotzene szerintem aki nem ezt akar hallgai annak tuti javaslat : MP3 om lejácco ;) a +fizetés meg : az egy dolog hogy nem ugy jöttek ki a pénzügyek ahogy kelettek volna ... az még1 dolog hogy lényegében megigérted hogy te ott leszel és a 600 forintal támogatod a hejség bérleti diját, merthogy azért kelett az 50 fő hogy ne legyen veszteséges a cucc ... icke persze semmi szerződés nem volt ezt ugy hijják becsület ;) aki nem tudja tutira hozni a 600 at az ne irja tutira hogy jön. másik a szervezéssel is persze vannak gondok mint mindig ^^ lehet nem 2 nappal a cucc elöt kelett volna bejelenteni hogy "kell 50 fő vagy ninc ssemmi" mert igy eléggé hát hogyismondam, szerintem gáz ^^ a furikázást meg szivesen vállaltuk saját zsebre de ha nem itt látom a topikban helovin után hogy kérhettünk volna számlát is... lehet hogy kértünk volna ^^merthogy mi se vagyunk miliomosok :P a diszités ^^ szal nem tom Én ugy láttam hogy kb 3 ember diszitett ^^ javicsatok ki ha tévedek de pl a kreppapir diszeket is én aggattam fel meg a lufikat anyám lufitrajzolt Galc kifestegette öket Doddáj meg hajotogatott anyámmal krepapir toszt (köszönet Rabyn-nak a lufifujásért HAJRÁ RABYN ! :D ) merthogy amikor ott rohangáltam beföttesüvegér az emberek fele csak ült és beszélgetett : / persze beszélgessenek de ne akkor amikor disziteni kell meg ijenek megvan a nyitotosz és utána beszélgetnek ... igyis Gilz kizavart hogy ne akkor diszitsem a termet amikor előadnak ... ha elötte nem volt idő akkor miokor ? :D a szendvicskészítő szekta viszont keményen kente a kenyereket :) namind1 ha még eszembe jut valami irok lehet beszolni priviben topikban lájvban :P

Bu

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #275899 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Köszönet:
- A Remzy famíliának a négykerekűért.
- Ery-nek a raktárért.
- Gumipóknak a négykerekűért, és a hangtechnikáért.
- A szendvicskészítő népnek. Néhány tál valóságos művészi kompozíció volt.
- Áfinak a zenéért
- Gillznek a zenéért
- Gumipóknak a zenéért
- Ardennek a laptopért
- A szereplésért: Áfinak, Mirielnek, Esghalnak, Gillznek, Brandírnak, Erynek és kíséretének.
- A tökért, de nem tudom, kinek:)
- Gillznek a szervezésért.
- Gillznek a jelenetekért
- Azoknak mind, kik segítettek hazajutni a Suzukiban, és cipelni a cuccot.
- Családomnak a megértésért.
- A sminkesemnek:)
- A portásnak a pakolásért
- Kriszanának a pénztárért és a helyszínért
- Dodiee-nak a zenéért
- Neked is, csak bocsi, hogy kihagytalak. A memóriám esik ki..lassan..

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #275897 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Képek hol vannak? Az enyémek überszarok lettek, szal jobb ha nem is látjátok őket. (megprobáltam fellőni a szokott helyre de a rendszer nem hagyja.. akit mégis érdekel keressen meg msn-n és átküldöm.)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja - 18 éve 5 hónapja #275896 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Samhain 2005
nagyon tetszett a kerettörténet és a jelmezek és szerencsémre vagyok annyira antiszociális hogy már csak ezek miatt is jó emlék marad a samhain. a buli része pedig azokon múlik akik ott vannak.

kedves icke,
természetesen itt senkinek nincs jogi követelése, és nagyon bajos és szomorú is volna ha pusztán jogi alapokra kellene helyezni az mtt összes tevékenységét.
azért készült előzetes lista hogy tudjuk érdemes e kibérelni a termet. persze ha 1 ember nem jön el nem történik semmi, de ha 10 nem jön el a terembérletet akkor is ki kell fizetni a szervezőknek-saját zsebből. tudjuk, hogy a társaságban kevés olyan ember akad aki feleslegesen felhalmozott pénzkészletekkel rendelkezik, ezért legyünk korrektek egymással. ha tudod hogy lesz pénzed és biztosan eljössz akkor jelentkezz, ha nem vagy biztos benne akkor ne, vagy monnd le időben. ennyi felelősségérzettel rendelkezzen mindenki!
a pénzbehajtó szerepe mindig hálátlan, és miután nem vadidegenek vagyunk egymás számára és a pénzszedő nem egy személytelen szervezeti apparátus ne nehezítsük a helyzetét.

aki jelentkezett a halloweeni listára- elküldte emailben a jelentkezését - légyszíves- mert ez az egyetlen kifejezés amit használhatok, mert valóban nincs jogalapom a követelésre- fizesse ki a belépőt, amint tudja.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #275894 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Samhain 2005

gillz írta: Oisin, amúgy érdekelne, milyen lenne egy ideális buli. És ez a többiektől is. :twisted: (nem mintha vállalnék ez után bármit is, de kíváncsi vagyok.)


Ideális buli nem létezik, hiszen ahány ember annyifélét szeretne. Mindenkinek az az ideális, amit ő szervez, hisz az ő ízlését és igényeit tükrözi főképp. Jó esetben figyelembe veszi a társaság kívánságait, igényeit, ízlését.
De akkor sem fog tetszeni mindenkinek. Lehet, hogy aznap bal lábbal kelt fel, rosszkedve van, ráléptek a metrón a lábára, nem csókolta meg a szerelme, vagy belekötött az anyja... Nem lehet mindig mindenki a topon :!: Csak törekedni lehet a tökéletesre, de soha el nem érhetjük...

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja - 18 éve 5 hónapja #275892 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Samhain 2005
"Mi lett Tóbiással? Szépen vigyorgott"
Ha Tóbiás a tök, akkor ő igen. Én viszont nem, mert baromi nehéz volt. A végénél a kalapja le is csúszott, takaros kis foltot hagyvána a padlón..

Dodie- Szerintem hiba volt a "black-metal" blokk, az azt csinálók fintoroghattak, miután megszállták a laptopot. A végénél, úgy fél egytől viszont csak táncolható, igaz darkos, zene ment. A legvégén meg három keringő-s szám. Ment volna több is, csak vége volt már.

Oisin

Ez a te véleményed. Tulajdonképpen akkor jobban ráncoltam volna a szemöldököm, ha mindenki azt írná, hogy "szuper volt" vagy ilyenek. A hervatagság a ti érdemetek, a jelenetek a miénk. Mondjuk az mtt-re jellemző módon egy kisebb csoport kizárólag a lépcsőkön ülve, ill. kapualjban töltötte az estét, mielőtt lelépett volna.. Ők biztos sokat láttak az egészből:)

ÉN jól éreztem magam, mint szervező/szereplő/pakolóember/bulizó is. Annak ellenére, hogy a társaság kb. 10%-át ismerem. Ja, és kb. 50 fő jelent meg, úgyhogy sokan voltunk. Kevesebbre számítottam.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #275888 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Mi lett Tóbiással? Szépen vigyorgott?

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #275883 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Dodiee: upsz, bocsi, sztem inkább azért nézhettem furán, mert nem tudtam, mi történik. Meg sokminden még. Viszont aztán csodálkoztam, amikor abbahagytátok a zenejátszást :D a fintorgásból én is kaptam ám :P

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #275877 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Én jól éreztem magam, és nem azért mert szülinapos voltam, mert kb nem szülinapi bulin vettem részt, hanem Helovínen. Nekem teccett a műsor is, meg ilyesmik:)
a zenéhez annyit fűznék hozzá, hogy mikor éjfél után megjelentem azzal, hogy állítólag most lesz az alter blokk, és hoztam zenét, akkor meglehetősen zavartan fintorogtatok. Kb akkor volt a legnagyobb parti, amikor Pók betette a Rajzfilmslágereket. Utána kár volt darkra váltani. Arra csak a darkok táncolnak, másmilyenre meg mindenki:P

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #275873 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Samhain 2005
uff

Először is köszönetet szeretnék mondani mindenkinek, aki segített a buli összerakásában, a fuvarozóknak (Remzy_Mama, Mogy öccse, Pók), a hangtechnikáért (Pók), a helyszínért és pénzügyek intézéséért (kriszana), a keretmeséseknek, illetve méf Áfinak és Drímőrnek, h telefonálgattak helyettem :D

Azt sajnálom Oisin, h nem érezted jól magad, a keretelőadásokat csak kis színesnek szántuk, a buli sztem elsősorban a résztvevőkön múlik, nem mindenféle körítésen.

Persze levontuk a következtetéseket, ajánlom ezentúl, h pl. zenei összeállítást vállaljon más is, ne csak a darkos szekció :D . Nem véletlenül próbálkoztam annyi embernél egészen az utolsó pillanatokban is. És nem elég a zenét hozni, hanem pattogni kell a szervezőnél, h van nekem egy-két órányi zeneanyagom, a gép mögé ülnék és tolom. Ha előre nem is jelzek, h szeretnék blokkot, mint Pók a rajzfilmzenéivel. Bár ez lenne az ideális.

Oisin, amúgy érdekelne, milyen lenne egy ideális buli. És ez a többiektől is. :twisted: (nem mintha vállalnék ez után bármit is, de kíváncsi vagyok.)

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #275871 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Kedves Mindenki!

Nekem is van néhány szívfájdalmam a Samhainnal kapcsolatban személyeskedés nélkül.

Úgy vélem mindenkinek igaza van és nincs igaza senkinek.

Aki vállalja, hogy jön, az jöjjön, hisz az összeg és a terembérlet így lett kalkulálva. Tudtátok előre, mikor mennyi..

Aki szervezi - főképp a vezetőség - figyeljen oda, hogy minden időben és pontosan le legyen kommunikálva. Vannak feltételek, amelyek mindig ugyanazok, ezeket mindig be lehetne írni automatikusan. Értem ez alatt az elszámolásokat hogyanját-mikéntjét, jelentkezési időpontokat, szervezők feladatait, segítők pontos névsorát és a feladatok kiosztását.

Utólag nem szabad "visszaszervezni", mert abból nem sül ki semmi jó.

Bocs, nem akartam senkit megbántani, csak így látom jónéhány, többszáz-fős buli szervezése után.

:!: Egyébként amit láttam belőle, az nagyon tetszett :lol: :!:

:!: Senkit ne kövezzetek meg, hisz értetek teszik a szervezők, mindenféle ellenszolgáltatás nélkül, saját szabadidejüket feláldozva :!:
Aki jobban tudja - ne mondja - csinálja :!:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #275869 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Ahhoz képest, hogy a helyszínnel való kínlódások után mennyi idő maradt a tulajdonképpeni szervezésre, én nem mondanám, hogy nem volt "nagy durranás" a műsor. Engem pl. a korábbi Halloweenekhez képest igen kellemes meglepetésként ért a szervezők ezirányú tevékenysége, melyet ezúton is köszönök nekik! ;)
Asszem, nem rajtatok múlt!

(Ami a hiányzó összeg behajtását illeti, az bizony akárhogy is nézem, nem jogos. Nagyságrendileg mennyi hiányzik amúgy?)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #275868 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Nos,

Elég hervatag volt, szerintem. (Legalábbis éjfélig, amig ott voltunk) Kevés ember volt, azoknak a többsége se nagyon találta a helyét. Néhányan jól érezték magukat azért, pld akinek szülinapja és ezért letörhetetlen jókedve volt, de sok ember csak tengett és lengett, leült beszélgetni kis csoportokban, vagy nézte a "műsort" ami szintén nem volt nagy durranás. Sajnos a "közönséget" nem vonták be, hogy jó lett volna keretjátéknak, önálló műsornak meg kevés volt, szerintem. El is mentünk hamar.

Üdv, Oisin

Alison West írta:

Oisin írta:

Alison West írta: Én is szívesebben buliztam volna, ahelyett, hogy itthon ücsörgök, és verem a fejem a falba, hogy nincs se melóm, se pénzem.


Nyugi, nem vesztettél semmit.

Üdv, Oisin


Miért, nem volt jó?


If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #275858 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Samhain 2005

kriszana írta:

Alison West írta:

kriszana írta: Aki pedig ígérte, és nem jött el, az..


Az micsoda?

Annak be kell fizetnie a 800Ft-ot az MTT számlájára.
Minden érintett fog kapni egy levelet ezzel kapcsolatban még ma.
Számít(ott)unk arra a pénzre.


Üdvözletem!

Kriszana, érdekelne, hogy és milyen jogi alapon akarod behajtani azt a pénzt... Civiljogból ugyan tavaly megvágtak, de annyira azért még emlékszem, hogy itt szerződéskötés semmilyen formában nem történt, tehát azon túl, hogy kedvesen/gonoszul nézel az illetőkre, és szépen/durván kéred/követeled a pénzt (a megfelelő mindenhol aláhúzandó), nem tudsz tenni semmit. Annál is inkább, mert ahogy Alison írta, nem szóltatok arról előre, hogy aki jelentkezik, úgymond "megígéri", hogy megy, az rögtön kötelezően fizet... Ha színkörön azt mondtam gillznek, hogy Fioval koncert után talán átnézünk Samhainra, akkor az ígéret? Én is kapok majd ilyen levelet? Bocsánat, többek között pont azért nem mentem, mert nincs egy nyavalyás fityingem sem. Nem fogom kifizetni a nyolcszáz forintot, a fenti ok miatt, és nem hiszem, hogy azokon kívül, akikben rendkívüli mértékben túlbuzog az MTT iránti empátia, bárki is befizetné utólag ezt az összeget. Velük mi történik? Az MTT hivatalos szankcióként alkalmazhatja a tagság felfüggesztését, kedvezmények megvonását, hovatovább a kizárást is - de hogy ebből akkora balhé lenne, amilyet évek óta nem láttam, arra mérget vehetsz.
Megértem, hogy az MTT-nek szüksége lenne/lett volna arra a pénzre. De ezt nem így kell lekommunikálni. Hanem mondjuk privátban az illetők felé, és nem a nyilvánosság előtt. Fölösleges ezt nagydobra verni. Csakhogy most már késő...

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #275857 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Samhain 2005

Oisin írta:

Alison West írta: Én is szívesebben buliztam volna, ahelyett, hogy itthon ücsörgök, és verem a fejem a falba, hogy nincs se melóm, se pénzem.


Nyugi, nem vesztettél semmit.

Üdv, Oisin


Miért, nem volt jó?

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #275856 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: Samhain 2005

Alison West írta: Én is szívesebben buliztam volna, ahelyett, hogy itthon ücsörgök, és verem a fejem a falba, hogy nincs se melóm, se pénzem.


Nyugi, nem vesztettél semmit.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #275853 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Samhain 2005
áh, pénzbehajtás, abban tudok segíteni, ha kell 8) :D

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #275851 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Samhain 2005

kriszana írta:

Alison West írta:

kriszana írta: Aki pedig ígérte, és nem jött el, az..


Az micsoda?

Annak be kell fizetnie a 800Ft-ot az MTT számlájára.
Minden érintett fog kapni egy levelet ezzel kapcsolatban még ma.
Számít(ott)unk arra a pénzre.


Drága Kriszana, nem jókedvemből nem mentem el, hanem azért, mert nem kaptam meg az arra szánt 800 Ft-ot. Egyébként pedig nem ígértem, hogy elmegyek. Volt egy jelentkezési lista, amire fel kellett iratkozni, de ez nem ígéret. Én is szívesebben buliztam volna, ahelyett, hogy itthon ücsörgök, és verem a fejem a falba, hogy nincs se melóm, se pénzem. Egyébként pedig ha ilyen tervetek volt, akkor nyugodtan lehetett volna írni egy bejegyzést a topikba, kvázi "fenyegetésként", hogy aki utólag visszamondja, annak attól még ki kell fizetni (mint a táboroknál, pl.), nem utólag kell pénzt behajtani minden előzetes figyelmeztetés nélkül.

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #275848 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Samhain 2005

Alison West írta:

kriszana írta: Aki pedig ígérte, és nem jött el, az..


Az micsoda?

Annak be kell fizetnie a 800Ft-ot az MTT számlájára.
Minden érintett fog kapni egy levelet ezzel kapcsolatban még ma.
Számít(ott)unk arra a pénzre.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #275812 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Samhain 2005
az most verheti a fejét a falba, hogy mekkora buiból maradt ki :) :P

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #275811 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Samhain 2005

kriszana írta: Aki pedig ígérte, és nem jött el, az..


Az micsoda?

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #275809 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Aeglos: na, ha ezt előbb olvasom, akkor megoldom...de már mindegy...
legközelebb, akkor hivatalosan intézm)
a buli egyébként jó volt, jó volt látnititeket
Ladis: majd szólj, hogy mikor tudunk összefutni, megkapod, amit ígértem
a többeeikenek köszönöm a köszöntést, és midnen egyebet:)
én spec nagyon jól éreztem magam, és akikkel jöttem, nem panaszkodtak:))
jó volt veletek, jövőre remélem még jobb lesz:)))

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #275802 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Kedveseim,

nagyon köszönöm annak a sok embernek, hogy eljött!
Szerintem gillzék remek műsort állítottak össze az estére!
Jó, hogy ilyen sokan voltunk, és majdnem az egész terembérlet összejött.
Aki pedig ígérte, és nem jött el, az..

Aeglos írta: az ilyen pénzeket elvileg fizeti az mtt, ha áfás számlát kér az mtt nevére és címére a tankoláskor. mivel ez mtt-s rendezvény, a hozzá tartozó költségeket semmiképpen sem azok állják akik dolgoznak vele...

tényleg? ezt nem is tudtam.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #275770 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Sajnos nem megyek ma Halloweenra, nem úgy jött ki a lépés. :(
Majd tegyetek be képeket :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #275769 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Samhain 2005

mogy írta: Na egy kérés van

öcsém vállalja a fuvart, ha az illetékesek összedobják, hogy tudjon tankolni, mert neki most nicns erre lóvéja (általában nem csinálna iylesmiből gondot, hogy most horcolászik embereket/cuccokat, de msot le van égve az egész familia anyagilag, szóval bonoylult)
ez nemegy hatalmas összeg hanem 2000Ft lenne, amit összedobnának azok, akiknek kella kocsi (a számítógép(ek)nek, jelmezeknek, díszleteknek, ilyesmi).
tényleg sorry, de tankolni köll....
arra gondoltam, hogy ha megvan egy fix összeg a belépőre, akkor abból erre is lenne kalulálva, elvégre a gép nem csak annak jó, akié, hanem az egész bagázsnak...
tényleg bocsi, hogy ilyen anyagias vagyok ,de nem nagyon van választásom...vagy ez, vagy nics kocsi, mert ha öcsi nem tudja garantálni, hogy mgtankolva hozza vissza, anyu oda sem adja...
remélem nem fogtok ezért utálni
csak ennyit akartam...
pusszancs mindenkinek


az ilyen pénzeket elvileg fizeti az mtt, ha áfás számlát kér az mtt nevére és címére a tankoláskor. mivel ez mtt-s rendezvény, a hozzá tartozó költségeket semmiképpen sem azok állják akik dolgoznak vele...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
18 éve 5 hónapja #275758 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Remzy is hoz egy tonna zenét mp3-on.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.415 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére