Samhain 2005

Több
18 éve 7 hónapja #271446 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Samhain 2005

gillz írta: Szívesen szerveznék... ha igény van rá, akár némi keretmesével is:D
Helyszínnek sztem mindenképpen nagyobb tér kéne, terem, aholpl. lehet táncolni, illetve lehet bevinni kaját, italt. Nekem még az ipartestületi székház is szimpatikus, amolyan Mindenszentekelőest-bál féle Dark Side rendezvénynek szép helyszín:D

Hm... Ez több mint ígéretesen hangzik! :D

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #271373 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Detto: )
Már akartam írni.
Egyébként ha az ipartestültei nem jönne össze, én bennem felmerült az is, hogy kibéreljünk valami teaház félét. Vagy valami hasonló helyet.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #271371 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Ha gillz szervez, én szivesen segítek neki.
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #271353 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Szívesen szerveznék... ha igény van rá, akár némi keretmesével is:D
Helyszínnek sztem mindenképpen nagyobb tér kéne, terem, aholpl. lehet táncolni, illetve lehet bevinni kaját, italt. Nekem még az ipartestületi székház is szimpatikus, amolyan Mindenszentekelőest-bál féle Dark Side rendezvénynek szép helyszín:D

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #271335 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Samhain 2005
Hát, nem vagyok épp szakértő, csak pár pontatlan info (Kovács Gáborján órái alapján ;) ): Samhain ünnepe (ejtés: "Szoveny") a váltás a nyári félévről a télire. Ekkor kezdődik a sötétség uralma, a tél, és ekkor váltanak szálláshelyet a tündérnépek. Nem tanácsos ilyenkor útnak indulni, vigyázni kell a tárgyakra, ételre-italra, kisgyerekekre (mindezeket a kóborló tündérek előszeretettel lopkodják), és el kell oltani a tüzet, mert ellophatják a füstjénél fogva.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
18 éve 7 hónapja #271334 Írta: Brisa
Samhain 2005 téma létrehozva Brisa által
Az őszi egyestés rendezvény, a Savegne (Haloween) helyszínére, programjára várunk itt ötleteket, javaslatokat, felajánlásokat. Valamint olyanok jelentkezését is örömmel fogadjuk, akik szívesen megszerveznék a dolgot.

A Savegne tünde-ünnep hagyományos időpontja okt. 31 - nov. 1.

Ha valaki beírná a topikba, hogy mit lehet tudni a Savegne-ről, azt én megköszönném.

Brisa
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.338 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére