Völgyzugoly követei - Ötletelés

Több
17 éve 8 hónapja #297453 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés

Silima írta: Tuti hogy elkéstem már, de most jutottam géphez: köpenynek én is örülnék. :oops: :)

Narb, ha minden igaz, nekem van egy készletre való ecsetem, 1től 6ig, szal elég vékonyak, ha kell, elviszem, hátha jól jön medált vagy ilyesmit festeni.

Sil, a névtáblák gyönyörűek... :o iszonyúan jól néznek ki!

Narb, a medáltervek nagyon tetszenek, dehát én úgyis szeretem az ilyen ágbogakat, amiket szoktál alkotni. :itscool:



Okés :) ha még el tudod hozni jó lenne, én csak egy 2-st viszek a három hipervékonyon kívül :)

Sil: Igen, a névtáblák szerintem is nagyon szépek :)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297447 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Én meg totál elfelejtettem írószerbe menni... :oops: De 3 van itthon, szóval kettőt fel tudok ajánlani.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297439 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Én is benevzenék egy köpenyre, csak most egy ideig nem jutottam nethez, és annyi volt közben a fejleméy, h lemaradtam. Jó sok mindenünk lesz! Ez szuper! A kivitelezésben tudok segíteni, ha vmit a táborban akarunk elkészíteni. Aprólékosabb munkában is. Legalább is azt hiszem.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297437 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Ajaj. Nemvolt a teszkóban. Egyáltalán nem. A papír- írószer részleg le volt zárva, de azért megkérdeztem... Szóval mindenki hozzon magának biztosítótűt!!!
( valaki nekem nem tudna hozni egyet, mert már nem otthon vagyok, és... ) :oops:


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297423 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
ajjajh. névjegytartótosz nekem is kéne... mviel jóformán aztsem tudom, h hogy néz ki :oops: :oops:

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297415 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Nép!

Megvettem az anyagot! Egy gond van vele: lámpafényben sötétebbnek tűnt. :oops:
Napfényben a piros és a bordó közti árnyalatot mutatja... De mivel a pólónk meg mélybordó lesz, sztem jól fognak mutatni (Nagy baj?)
Ha egy embernek 1,5 méter anyagot számolunk, akkor 448 forintra jön ki/fő.
Én vettem 15 métert, bár csak 6 ember kért. Ha nem fogy el, természetesen állom, mert jó minőségű, pamut.

Ancalima: sztem ne vegyél ecsetet, Narb, Silima és Sil is hoz, és én is két 0-sat, és két 2/0-sat, megy egy nagy ecsetet is. Sztem az elég.
Viszont nekem is vennél névjegytartót? Nekem nincs.

Köpenyhez gondoltam zsinórra, meg biztosítótűre (azért gondoltam a kitűzőt :) ) De ha vkinek van, hozhat egy melltűt, vagy bármit, ami jó.
Megtehetjük, hogy a nyakláncnak való bordó bőrt használjuk, a medálhoz meg sodrunk aranycérnából cuccost.

És:
Nem megy vki kocsival???
Mert csak abba nem gondoltam bele, hogy meg fogok gebedni a sok cucctól... Valaki szánjon meg!!! *szépennéz* [size=9:1lf9x0by](Narb, a te szüleid tavaly nem hoztak cuccot? Vagy szólni kéne Rózsának, csak őt még nem láttm erre...[/size]

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297407 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Énmeg most indulok tescóba, úgyhogy ha van, mindenképp veszek olyan tíz névtáblatartót... HA van. Ecsetet is vehetek, nullásat.
Gyönyörűek az összes cuccosok, Narbeleth tervei közül nekem igazából a második tetszene, de ha nem kivitelezhető...
A köpenyt amúgy hogyan fogjuk hordani? Mmint biztosítótűvel összefogjuk, vagy megkötjük, vagy mi? mondjuk egy medálba nyomott bizttű jól mutatott volna, de erre már nyilván nincs idő, jóleszaz csak úgy is. :D


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297405 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
vihh.... nem is tudom már, hova csodálkozzak... nagyonügyesek vagytok.. váhh. 8O :)
( iylenkor annyira rossz, h iylen tekintetben nem vok kreatív :( :oops: de amugy. szóval, festegetek, megminden hasonlót megcsinlok... csak alapvetően, ah megmondják, hogy mit^^)

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297355 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés

Finduilas írta: [size=9:ceb4hfj8]Idhren: Esélytelen. Ezek mind opcionális költségek, úgyhogy csapatszinten kell összedobnunk. A tábori költségvetés nagyon szükös[/size].


[size=9:ceb4hfj8]Mondjuk sejtettem az IP cím megvásárlása miatt...[/size] :wink:


Silima: lesz még köpeny, csak olyan 11 körül megyek el venni :)
Lehet, hogy veszek több anyagot, egy két fővel többet, bert biztos vannak, akik nem jutnak géphez, de kell nekik. Ha meg nem, felhasználom takaró-huzatnak, mert nagyon finom puha :lol:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297353 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Tuti hogy elkéstem már, de most jutottam géphez: köpenynek én is örülnék. :oops: :)

Narb, ha minden igaz, nekem van egy készletre való ecsetem, 1től 6ig, szal elég vékonyak, ha kell, elviszem, hátha jól jön medált vagy ilyesmit festeni.

Sil, a névtáblák gyönyörűek... :o iszonyúan jól néznek ki!

Narb, a medáltervek nagyon tetszenek, dehát én úgyis szeretem az ilyen ágbogakat, amiket szoktál alkotni. :itscool:
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297345 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
[size=9:dm9kftzq]Idhren: Esélytelen. Ezek mind opcionális költségek, úgyhogy csapatszinten kell összedobnunk. A tábori költségvetés nagyon szükös[/size].

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #297340 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés

Sil írta: Off: Ja, és 5500... :D :hello:


Grat :D

Egyik selejtes medált megfestettem, mert érdekelt, hogy nézhet ki. Csak a címer stilizált változata, én is jobb szeretnék majd vmi kevésbé statikusat...
Sajna arany hobby-festékem nem volt, csak bronz, ezért úgy látom (legalábbis lámpafényben) hogy nemannyira látszik :oops:

1medál
2medál
3medál


[size=9:1zh0lehv]Fin: Nem lehetne megkérdezni a tábvezeket, hogy valamilyen szintig nem állják-e a költségeink egy részét?
Mert póló, köpeny, szalag stb. lehet, több lesz, mint amire az emberek számítottak (Jó szalagot úgy vettem, hogy nem kérdeztelek meg előre titeket, tehát ha az nem kell, én állom, de végül is métere 140 volt, mindenkinek egy méter, nem olyan sok) De sok kicsi sokra megy... :oops: Ha hülyeséget mondok, szóljatok, de hátha van rá lehetőség.[/size]

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297337 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Ok, köszi szépen! :) és Grat!:D
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297322 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés

Gilg (Gwindorn) írta: Az, hogy nem tudsz többet csinálni úgy értendő, hogy csak a képen látható embereknek tudtál nyomtani vagy, hogy minden csapattagnak meg van, viszont az újabb címer terveket nem tudod előállítani!?

Minden csapattagnak megvan [size=9:y07pcfnb](sőt, neked kettő is, mert alapból csak Gilg-ként csináltam neked, aztán láttam, hogy megváltozott a fórumos neved ahhoz képest, amire emlékeztem)[/size], csak újabbakat nem tudok csinálni. Így is tegnap éjszaka csináltam a nagy részét, hogy ki tudjam nyomtatni, és már nem is nagyon láttam, mit csinálok. A képre igyekeztem összeválogatni olyan neveket, amik hosszabbak vagy sokféle karakter van bennük, mert úgy mutat (szokás szerint az enyém a legkevésbé látványos).

Amúgy sima Paint Shop Pro, a betűtípus meg Hobbiton (némi módosítással, pl ékezetek, meg az u szárán rövidítettem, hogy a hosszú ú is látsszon). Azt nem tudom, miért sikerült ennyire pixelesre (a képen mondjuk nem látszik).



Off: Ja, és 5500... :D :hello:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297298 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Ma már sokadszorra mondok valami hasonlót, de megint csak elcsodálkoztam. Hihetetlen-jól néznek ki a névtáblák!!! :D

Az, hogy nem tudsz többet csinálni úgy értendő, hogy csak a képen látható embereknek tudtál nyomtani vagy, hogy minden csapattagnak meg van, viszont az újabb címer terveket nem tudod előállítani!?
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #297295 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés

Idhren írta: Idáig 5 köpeny rendelését vettem fel :)
Narb, Noredhel, Gilg, Ancalima és Én
Ha valakinek még kell, sikítson!

Narb: Nekem tetszenek a medál-tervek, de lehet, hogy nem mindenki tudja majd felfesteni őket. Az én preferáltam a felső :wink:
[size=9:1h8ywj8t]De nem tudnál még vmi virágot, növénykét belerakni.Mongyuk alulra... :oops: [/size]


:)
Ööö.. aki nem tudja felfesteni, vagy lusta, annak felfestem én :wink:
ezek tervek, még bármi változhat a kivitelezés úgy is ott :)

Sil: Viszek Munkácsy ecsetet a kivitelezéshez (2/0-st és 3/0-st is)
És ha kell mindenkinek megfestem...
Csak szeretnék valami olyan csapatcuccost, ami nem geometrikus-mintás :)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297281 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Sil, ezek gyönyörűek... és lehet majd választani a négyféléből? Mivel csináltad? :hello:

Nálam lesz egy jó nagy adag biztostű, minden esetre... (csak megtaláljam a asok gönc között) meg eltettem egy fekete 1x1,5-ös selymet, valaminek hátha jó lesz, mondjuk darabnál. Csak két oldaán kell szegni, bár nem nagyon feslős.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297279 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Ez igen, Sil! Nagyon köszi. :D Négy darab névjegy tartót tudok vinni.

Medál nagyon szép, de szerintem valami sokkal egyszerűbbet tudunk csak ott kivitelezni. Inkább színes legyen, mint aprólékos.

Festék van mindenféle. Szerencsére arany textilfestéket is sikerült beszerezni. Ecset is van elég sok, kicsik is. De azért nem árt, ha akinek van, hozza az övét.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297275 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Sil, ezek gyönyörűek!!! 8O Az írás ís.
[size=9:3sqv8vkz]Kár, hogy nem rögtön úgy színeztem be a címereimet, mint a mostani... [/size] :oops:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297272 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés

Narbeleth írta: Idhren mondta, hogy lenne medál.
www.kep.tar.hu/narbeleth/50323744/23671926#2 Elvileg itt meg tudjátok nézni
méretarányos (3x3) tervek, tessék véleményezni

Milyen technikára gondoltál? Szvsz festésnél ennyire finom vonalakhoz 0-s ecset kellene, meg nagyon jó kézügyesség...

Amúgy kész vannak a névtáblák, végül négyfélét csináltam: a sajátom meg Idhren első három terve alapján. Többet nem fogok, mert most már szabin vagyok, nem férek hozzá színes nyomtatóhoz. Képek:
img.tar.hu/silmarien/img/23673668.jpg#3
img.tar.hu/silmarien/img/23673669.jpg#3
Az enyém valamivel világosabb lett, mint a többi (bár a képen a vaku is rátesz), mert a címerek saját színeit használtam, és az én címerem eredetileg a curufinces tervek színeivel készült. Ezenkívül közelről elég pixelesek lettek sajna a táblák, de kicsit messzebbről jól látszanak. :oops: Akinek van, hozzon hozzá olyan kitűzhető műanyag névtábla-tartót (pl írószerboltokban lehet kapni). Szerzek párat, de nem lesz elég.

Az első képen oldalt láthatóak amúgy a medállal kapcsolatos próbálkozásaim: a kicsi egy medál akart lenni (kipróbáltam a festéket, meg hogy mekkora az a minimális felület, amire ráfesthető egyáltalán a minta). Ez kb akkora, mint a curufinces medál volt, olyan 1,5x1,5-es. A nagyobbik meg egy köpenycsat-próbálkozás. Fényes akrilfestéket használtam amúgy, viszonylag könnyű használni, némi száradási időt hagyva nem folynak össze a színek. Jól befogja a gyurmát, és fényes felületet ad (bár kicsit ragadós a fogása, de lehet, hogy csak túl sok festéket használtam). Lehet keverni a színeket, bár bordót elég nehéz előállítani (azt ugyanis pont nem kaptam). A gyurmát viszont nem könnyű formázni, vagy túl kemény, vagy odaragad mindenhez. Viszem a maradékot a táborba, még jól jöhet, és nem kell feltétlenül sütni, elég forró vízbe rakni 10 percre, és megkeményedik.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297261 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Jah ezt elfelejtettem: Kártyát hozok, éppen a napokban találtam rá az egyik gyerekkori kártyapaklimra :D

szerk:

:szétszórt:
mégvalami: Narb, a köpeny díszítéshez sajnos nem tudok festéket vinni és kreatív bolt sincs a környéken, de csak lesz a táborban... :roll: (mármint aranyszínű festék, nem kreatív bolt :D )
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297258 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Narb: ezek nagyon jóók! :)
Magam is a felsőre szavaznék!!! ;)
[size=9:1g7lajqg] (már csak azért is, mert ilyen apró munkához kevésbé jó a kézügyességem és ebből a szempontból az alsó kevésbé kivitelezhető számomra :oops: ) [/size]
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297257 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Idáig 5 köpeny rendelését vettem fel :)
Narb, Noredhel, Gilg, Ancalima és Én
Ha valakinek még kell, sikítson!

Narb: Nekem tetszenek a medál-tervek, de lehet, hogy nem mindenki tudja majd felfesteni őket. Az én preferáltam a felső :wink:
[size=9:o5fn4dnq]De nem tudnál még vmi virágot, növénykét belerakni.Mongyuk alulra... :oops: [/size]

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297246 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Nos, tündék!

Idhren mondta, hogy lenne medál.
www.kep.tar.hu/narbeleth/50323744/23671926#2 Elvileg itt meg tudjátok nézni
méretarányos (3x3) tervek, tessék véleményezni

Narbeleth

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297243 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés

Gilg (Gwindorn) írta: Wow Idhren, Te aztán nem lazsálsz! :D

/me szeretne köpenyt ha nem egyedül fogok rohangászni benne (persze úgy is rohangászhatnék, de akkor mitől lenne csapatszimbólum ... :D ) ill. ha valaki megmutatja, hogy hogyan kell ilyet gyártani - ugyan is varrni nem tudok :D


Üdv!
/me is szeretne köpenyt, úgyhogy nem fogsz egyedül rohangászni benne :wink: , köpenyek gyors díszítését vállalom, ha adtok arany festéket, mert nekem csakezüst van :)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297232 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Azt javaslom, hogy aki szeretne magának köpenyt az vegyen, vetessen anyagot. Kötelező nem lesz, mert pl. én sem hordanám :)
Póló most lesz mindenkinek, ma vettünk jó kis géz anyagot. Kissé csíkos, de kendőnek vagy sálnak szerintem nagyon jó lesz. Lesznek gyönyörű medáljaink. Ha valaki tud, és megtanít, csomózhatunk karkötőt is. Szóval úgy vélem, külsőleg jól állunk :D

Ja és tényleg hozzatok mindenféle cuccot, ruhát, kiegészítőt, amiről úgy gondoljátok jól jöhet.

Ezenkívül ne felejtsetek el naptejet, kullancs- szúnyogriasztót, és sajna esőkabátot hozni. Lehet, hogy végig eső lesz. Fedett hely csak egy ebédlő van a táborban, ahova többen beférünk. Úgyhogy hozhattok társasjátékokat, kártyát, vagy bármilyen szórakozásra, szórakoztatásra alkalmas eszközt, hangszereket, mert lehet, hogy időnként be leszünk zárva a kis faházakba :(

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297226 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Hú Idhren... Énis szívesen segítenék bármiben, de igazából a kézügyességem.. Na mindegy. Tényleg jobban jártok, ha csak egyszerűbb munkákat bíztok rám, amikkel még énis megbírkózom. :P Énis szeretnék köpenyt, de köpeny ÉS póló, nem túlzás kicsit? bár nekem mindegy, ez ígyis nagyon jó ár.


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297225 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
hát ha más is kér, nekem is kéne... bár viszek köpenyt. Ha lesz, jó, akkor veszek. De varrni nemtok, bár, ha tavaly ickének ment...

Anyám: "Mi a francnak ilyen göncöket (bordó, áttetsző blúz) meg estélyit vinni egy táborba, ahol mindenki rohangászik?" Eddig kb. hússzor magyaráztam el neki, de mindegy... :twisted:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297221 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Wow Idhren, Te aztán nem lazsálsz! :D

/me szeretne köpenyt ha nem egyedül fogok rohangászni benne (persze úgy is rohangászhatnék, de akkor mitől lenne csapatszimbólum ... :D ) ill. ha valaki megmutatja, hogy hogyan kell ilyet gyártani - ugyan is varrni nem tudok :D
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #297214 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Hűűű...Válaszok:

- 3x3 cm-es négyzetkék
- Van mire felfűzni őket, vettem bordó bőrt hozzá, meg arany sodrott cérnám is van.
- Igen gyurmából vannak, méghozzá hóre keményedősből (elég nehéz meggyúrni őket, reggelre eléggé fájt már a kezem :lol: )
- És vannak arany, meg bordó csillag alakú fémkonfettjieim, azokat is felhasználhatjuk rájuk:D

Találtam bordó anyagot 299 Ft/m-ért.
Pamutból van, finom tapintású, de nem tudom, milyen tartós. Vmi akció van, és minden ennyibe kerül, tehát nem ócska.
Mi legyen, kell köpeny, vagy már mindegy? Csak gyorsan döntsétek el, mert akkor holnap korán megveszem, ugyanis könnyen lehet, hogy elfogy, olyan olcsó.
A köpeny olyan 450-500 Ft-ra jönne ki/fő

Bordó szalagunk is van, sztem szép színű.

Ezek a fejlemények :D :P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.234 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére