Völgyzugoly követei - Ötletelés

Több
17 éve 9 hónapja #297205 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Tényleg nagyon szépek még így festés nélkül is! :D

Esetleg fonhatnánk bordó és/vagy arany színű fonálból.
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja - 17 éve 9 hónapja #297204 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Idhren: ezek tök jók lesznek! Ügyes vagy! Köszönjük, hogy ennyit dolgoztál vele. Meg a pólókat is! :)
Amúgy miből van? Gyurmából?

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297202 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Ezek nagyon jók! És milyen formásak! Idhren Curucam. :lol:

A kiscímer is szép! Van már, amire majd felfűzzük őket?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297180 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Hú, Idhren, ezek nagyon jól néznek ki! A viszonyítás kedvéért, mekkorák kb?
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297170 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés

Ancalima Anarórë írta: Váó, ez nagyon jó! Öhm, azok ott középen micsodák?


Maradék :D

Egyszerűsítés

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297159 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Váó, ez nagyon jó! Öhm, azok ott középen micsodák?


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297156 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés

Melyanna írta: A pólórendelésem természetesen áll, ha valamelyikötök a tábor utánig tud nekem hitelezni 700 forintot... :)


Természetes:)

Medálok:
Összes
Négy
Közel

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297154 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
A pólórendelésem természetesen áll, ha valamelyikötök a tábor utánig tud nekem hitelezni 700 forintot... :)

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297152 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Üdv!

Az L-es méret megfelelő, köszönöm. Szóval hozzak magammal kaját vasárnapra. Semmi gond, szeretem a konzervcuccot:D
Majd bevágom valamelyik tábortűzbe, oszt leforrázom magam a spriccelő és belül forró konzervvel:D
Na jó, nem.

Sokat agyaltam a kerettörténeten, és hogy mi hogyan illeszkedünk a dologba. Azt hiszem a legjobb, ha ezt a helyszínen beszéljük meg. RETTENETES ötleteim vannak:)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297125 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Szívesen egyszerűsítek, én is egy lightosabb verziót gondoltam a medálra, de Narbeleth már tervez a medálokra mintát, ami a címer+valami természetesebb, kevésbé kötött vegyüléke lesz.
Ma, ha minden igaz, megmutatja nekünk. Sztem érdemes várni :wink:

Egyébként készen vannak a medálalapok, 15 fehér, 15 fekete. Azért ilyen színűek, mert csak ilyen gyurmám volt, de úgyis be kell festeni őket, szal sztem nem gond. És csináltam két pici fehéret is, majd megláttyuk, mihez kezdünk velük :D
Majd csinálok fényképet, és belinkelem...


Pólók! "Megrendeltem őket" :P
Ezek lesznek a végleges méretek, aki nem szólt, az vessen magára :)
Összesen 10500 Ftazaz 700 Ft/koponya

Finduilas M
Dreamer_KF L
Ancalima Anarórë S
Dindae S
Finwe XXL
Gilg M
Idhren S
Ille / Lórien S
Jacopo Belbo L
Károlycucc L
KisLúthien XS
Melyanna S
Narbeleth S
Noredhel Fëaril S
RÓZSA M)
Sil L
Silima S
Yavanna Kementári M

Ez Fin 3 plusz pólójával:

XS-1
S-8
M-2
L-3
XXL-1

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297111 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Me is S-es, és jó ötletet adtál a vagdosással, Finduilas... én is rühellem a bő, ujjas pólót. Csak sportosaknak való, én meg nem vagyok az (inkább libegő-fodros-romantikus-csipkeizés, legszívesebben Sissi korában élnék) :twisted:

Idhren, ez a címer gyönyörű... a pólóra szvsz érdemes lenne ráfesteni, a medálra meg vmi egyszerűbb verziót.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297110 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
A méretem S, remélem, még időben szóltam. :)

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297097 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Ezek nagyon szépek. Jó lenne, ha tudnátok a tervekből sablont is csinálni, ahogy Sil már csinált anno a Curufinceknek. Nagyon sokat segített. Főleg ha ilyen sok kis részletböl álló címer mellett döntünk.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297091 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés

Sil írta: Idhren, a turbózgatás mellett csinálhatnál valami egyszerűsített verziót is. Mert ezek ugyan zászlón tök jól néznének ki, de hogy rakod rá medálra vagy köpenycsatra? :wink: Én még az enyémmel is megszenvedtem, mire sikerült ráfestenem a mintadarabokra (a legvékonyabb ecsetemmel)...

Igen, medálra/ csatra csak valami egyszerüsített, sematikus változatot érdemes rajzolni (esetleg csak a körvonalakat).

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297068 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Idhren, a turbózgatás mellett csinálhatnál valami egyszerűsített verziót is. Mert ezek ugyan zászlón tök jól néznének ki, de hogy rakod rá medálra vagy köpenycsatra? :wink: Én még az enyémmel is megszenvedtem, mire sikerült ráfestenem a mintadarabokra (a legvékonyabb ecsetemmel)...

Egyébként akinek van ecsete, az hozhat, mert az előző évek tapasztalata alapján a többi csapat nagyon mostohán szokott bánni a közös ecsetekkel (nem mossák ki, hagyják beszáradni). Volt, hogy a tábvezek által frissen vett, vadiúj ecsetek pár nap alatt (mire nekünk szükségünk lett volna rájuk) szinte teljesen használhatatlanná váltak.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja - 17 éve 9 hónapja #297054 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés

Gilg (Gwindorn) írta: Ok, de azért "saját tüzet" csak rakunk!? :)
Esetleg ha valaki tud mégis szerezni valahonnét az jó volna...!
(mondjuk nem tudom, hogy a többi csapat hol talál(t) akkora bográcsot amiben 18 személy számára lehet főzni... :roll: )


Rakunk tünctüzet, és lembast eszegetünk (MŰZLISZELET?) :mrgreen:
De csinálhatjuk Melian zacsis módszerével is, csak sok batyucska kell hozzá:D

Felturbózott címer (kék nélkül, mert az zavaró lehet)

Felturbózott címer elforgatva

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297041 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Ok, de azért "saját tüzet" csak rakunk!? :)
Esetleg ha valaki tud mégis szerezni valahonnét az jó volna...!
(mondjuk nem tudom, hogy a többi csapat hol talál(t) akkora bográcsot amiben 18 személy számára lehet főzni... :roll: )
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297024 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Hűűű... Bocsánat, hogy nem nagyon kreatívkodok bele a vitába, festeni természetesen segítek, de tervezni nagyon nem tudok... Köszönet mindekinek, aki nyüzsög pólóért, anyagért, medálért, bármiért!
A méretem S-es, de ha az nincs, Mesben is elcirkálok, jól emlékeztél, Idhren. :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297010 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Ötszemélyes bográcsot inkább ne cipeljél, 18-an nem tudnánk jól lakni belőle. Majd legfeljebb szalonnát sütünk a többiek bográcsa alatt :)

Van nagyon szép bordó anyag, leginkább kendőket tudnánk belőle csinálni, meg persze a zászlót. Van arany meg sárga textilfesték is, úgyhogy ezzel nem lesz gond.

A pólómmal én személy szerint azt fogom csinálni, ami tavalyelőtti táborban nagyon bejött. Nyakát, ujjait levágni, felül összecsomózni. Kényelmes, divatos, szellős ;)

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297009 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Hüüü, nem néztem ide pár óráig, aztán mennyi minden történt közben.

A póló-projektet köszönöm, bevállalok 1 db 700 Ft-ost természetesen (átengedem valaki másnak az olcsóbbat).

Köpeny: én örülnék neki nagyon, akkor is, ha csak időnként viselnénk (bár én kirándultatóként néha el fogok tünni... :heu: ), lehetne pl. arany szalaggal beszegni - bár ez valószínüleg igen nagy munka lenne...

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #297004 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Idhren: ok :D

Jut eszembe... építgetve a szövetséget Círdan népével [size=9:2ryumthj](egyébként a karakterem, Gwindorn többek között szoros barátságban volt Círdannal már az Elsőkor legelején, ill már az előtt is :D na jó, ez nem tartozik ide)[/size] tehát egy 5 - személyes bográcsot valószínűleg tudok szerezni (mármint nem öten férnek bele :D ) viszont sajnos állvány nincs hozzá. Ha ez így jó, akkor kérnék szépen visszaigazolást, ill akkor is ha nemjó.. :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296989 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés

Gilg (Gwindorn) írta: Már csak abban reménykedem, hogy szép bordó legyen az a bordó... :)


Megmondom Póknak, hogy szépet válasszon!
:wink:

Finduilas írta: Előadáshoz, örséghez, pohárnoksághoz azonban nyugodtan csinálhazunk. Viszont anyag korlátozottan áll rendelkezésünkre, főleg mivel a másik tünde csapat színe is bordó, csak nekik ezüsttel. Úgyhogy a sárgát (szerintem is nyugodtan lehet arany) próbáljuk meg hangsúlyozni.


Ezek szerint azért kapunk anyagot? Mert az jó! Én még próbálok szerezni, és ha nem is mindenkinek, de párat csinálhatunk, és a főbb dolgokhoz lehetne viselni őket. Egész nap tényleg zavaró, meg főleg meleg!

[size=9:7cikfbv9]Egyébként tényleg lehet arany, és még csak nem is üti a tüncszokásokat. Legalábbis Ankalimon erről világosított fel a tábortopikban :P [/size]

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296988 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
De jól zajlik itt az élet :D

Pólóügyben: Én is vettem négy bordó pólót. Ezért csak ennyit, mert kis méretben nem volt több. Sajátomon kívül két M-es és egy L-es. Elég nagyok. 290 Ft volt egy. Úgyhogy akinek kell, azt leszámolhatjuk, és akkor Póknak "csak" 14-et kell vennie.

Amúgy nagyon örülök, hogy ennyit ötleteltek. Nagyon tetszenek a címertervek. Mindenki hozza el a magáét a táborba, és ott közösen dönthetünk. Medál, kendö ötletét is maximális támogatom. Köpenyt személy szerint nem. Engem zavarna napközben. Előadáshoz, örséghez, pohárnoksághoz azonban nyugodtan csinálhazunk. Viszont anyag korlátozottan áll rendelkezésünkre, főleg mivel a másik tünde csapat színe is bordó, csak nekik ezüsttel. Úgyhogy a sárgát (szerintem is nyugodtan lehet arany) próbáljuk meg hangsúlyozni.

Pohárnokságot kérdezte valaki. Idén az a speciális helyzet lesz, hogy egy másik csapattal közösen fogjuk felszolgálni az ebédet. Úgyhogy amíg nem tudjuk melyik lesz ez a csapat, nem is nagyon tudunk készülni rá.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296987 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Dehogy vagy hüle :D :P

Jóóó! :D
Már csak abban reménykedem, hogy szép bordó legyen az a bordó... :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296986 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés

Gilg (Gwindorn) írta:

Gilg (Gwindorn) írta: Méretek: már magam is mondani akartam, adjuk meg mindannyian méretet. (az enyém: S vagy M)


Már korábban írtam, de akkor megint. :P
Tavaly a csapatpólóm S jelzésű volt, de inkább legyen M-es mert a méretezésre nem mindehol lehet adni.

Természetesen hozzájárulok, feltéve ha nem dönt anyagi romlásba a póló ára :D


[size=9:387eed6v]Bocs Gilg, valahogy elsikkadt. Javítva![/size]

ÖÖÖ, izé én egy csököttagyú hüle vagyok!
Csak a póló árát nem írtam ide.
Olyan pólók lesznek, mint az MTT-s pólók, és 700 Ft/db.
Jó ez így?

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296984 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés

Gilg (Gwindorn) írta: Méretek: már magam is mondani akartam, adjuk meg mindannyian méretet. (az enyém: S vagy M)


Már korábban írtam, de akkor megint. :P
Tavaly a csapatpólóm S jelzésű volt, de inkább legyen M-es mert a méretezésre nem mindehol lehet adni.

Természetesen hozzájárulok, feltéve ha nem dönt anyagi romlásba a póló ára :D
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja - 17 éve 9 hónapja #296974 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
JÓHÍR!!!
Pók segedelmével valszeg lesz pólónk! (Hozzájárul a hagyományos Kósza-VZtünc jó viszonyhoz :D )
Szal pontosítsuk az adatokat, mert holnap megveszi, ha hozzájárultok.

Eddig ezeket a méreteket kaptam. Párat még meg tudok tippelni, de jobb lenne, ha megírnátok, mi kell, mert azt nem tudhatom, ki miben érzi jól magát! (zárójelben tippek, meg tavalyi előkészületes topicokból adatok)

Finduilas M
Dreamer_KF ...
Ancalima Anarórë S
Dindae S
Finwe (XXL)
Gilg M
Idhren S
Ille / Lórien S
Jacopo Belbo (L)
Károlycucc (L)
KisLúthien XS
Melyanna S
Narbeleth S
Noredhel Fëaril S
RÓZSA (M)
Sil L
Silima S
Yavanna Kementári (S-M)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296969 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés

Idhren írta: Holnap Apám elvisz az Auchanba. Ha szépen megkérem, lehet, hogy az Ikeába is, ha nem találok ott.
Pólót, szalagot, ilyesmit nézek.(MÉRETEK!!!)
Anyagot is nézek köpenyhez.
De nem tudom, hogy mi lesz, ha nem találunk pólót.


Hű, az jólenne...
Énis S- es vagyok.
Végszükség esetén egyszerű textilfestékbe is belehet áztatni fehér pólókat... viszont most VAGY köpeny VAGY póló? mert akkor nemgáz, ha nincs az utóbbi...


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296963 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
ehh. mjuk igaz,a másik tünde csapatban is akarnak köpenyt^^
amugy... ma voltam ilyen boltnézegetős körúton... Auchanban bordó szoknya, illetve rugdalózó van, póló nincs. Egyéb boltokban emg így a környékemen ( délbuda), SEMMi. Nyah jó.. találtam bordó nadrágot:D aőpiros összes árnyalata van amugy... én feladtam:( ( és amugy, hazafele már mezitláb jöttem, akár hobbit is lehetnék ennyi erővel...)
szóval. ha valaki talál, akkor, egy S-es rendel. ( lehet, h piacon kéne nézni? áhh... mér csak szombaton van?O.o)

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #296949 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés

Ancalima Anarórë írta: Szallag... Aranyszínű nemjó? Mert azt szerintem biztos lehet vagy teszkóban vagy valami papíráruboltban kapni, mint csomagolóanyag. nem, nem arra a celofánszerűre gondolok, hanem rendes textilre.. Mindenesetre én holnap megnézem a tescóban. Sárgából én csak a függönyöm szallagját tudom felajánlani, de azt inkább hagyjuk. Pedig pont megfelelne, szép okkeres-fényessárga, csak sajnos nincs elég. :mrgreen:
Esetleg az IKEA textilosztálya? Tőlem mondjuk kábé kétórás út, de valai, ha tudja, esetleg megnézhetné... Ott biztosan találnánk.


A szalag jó ötlet, ezerféleképp fel lehet kötni... (tapasztalat)

Mért baj, ha mindenki köpenyez? A póló anakronisztikus, meg beleizzadunk...

Medál rulz. Viszont a címerek nagyon szépek. Mi tavaly elég egyszerűen lerendeztük, jó lesz most rendesen festegetni...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.224 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére