Völgyzugoly követei - Ötletelés

Több
17 éve 8 hónapja #296948 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Holnap Apám elvisz az Auchanba. Ha szépen megkérem, lehet, hogy az Ikeába is, ha nem találok ott.
Pólót, szalagot, ilyesmit nézek.(MÉRETEK!!!)
Anyagot is nézek köpenyhez.
De nem tudom, hogy mi lesz, ha nem találunk pólót.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296939 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Szallag... Aranyszínű nemjó? Mert azt szerintem biztos lehet vagy teszkóban vagy valami papíráruboltban kapni, mint csomagolóanyag. nem, nem arra a celofánszerűre gondolok, hanem rendes textilre.. Mindenesetre én holnap megnézem a tescóban. Sárgából én csak a függönyöm szallagját tudom felajánlani, de azt inkább hagyjuk. Pedig pont megfelelne, szép okkeres-fényessárga, csak sajnos nincs elég. :mrgreen:
Esetleg az IKEA textilosztálya? Tőlem mondjuk kábé kétórás út, de valai, ha tudja, esetleg megnézhetné... Ott biztosan találnánk.


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296933 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés

Idhren írta: Kérdésem: Hány medál-alapot csináljak?
Mert a közzétett listában 18-an vagyunk, de a csoportoknál nálunk van Brandir is, azaz 19-en.

Többet, mert el is ronthatjuk a festés során, és a tábvezeket is meg szoktuk ajándékozni... Én is szereztem be gyurmát meg némi festéket, meglátom, mit sikerül belőle kihoznom.

Néztem szalagot is, de nem kaptam se bordót, se sárgát (max citromsárga lett volna, de az nem jó). Pestiek?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296932 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés

Idhren írta: Sil által javsasolt hatpontos címer (élére állítható, csak így eccerűbb volt megrajzolni :) Színezés is fakultatív, persze):
Címer
Vagy ha kevésnek találjátok a bordót:
Címer2
Zászlószerű


Még két ötlet, és befogtam. Becsszó! :|
[size=9:in1ih3rn](Ezután szépen kussolok, és nem szólok bele semmibe, hanem szépen csinálom, amit mondanak... najó azért nem mindent :) )

Szal!
Mivel tündék vagyunk, nemlehetne esetleg tüncköpenyünk is? (köpenymániás vagyok) Mivel nemigen tok géppel varrni, ez csak egy ötlet részemről, de szívesen beletanulok. Kézzel elég jó vagyok.

Ja, és szó volt róla, hogy kéne egy medál, vagy vmi, ami identitás-képző. Arra gondoltam, hogy lehetne csinálni csap-kitűzőt (vagy medált, de a kitűző menőbb :D ), amire a címerünket festjük kicsibe. Nekem asszem van itthon hőre keményedős fehér gyurmám, csinálnék belőle négyzetkéket, amiket a táborban megfestenénk. Hülyeséget mondok?


És most hagytam abba az ötletelést, mégeccer bocs, csak kb egy hétig kellett magamba-tartani őket. Egyre cikisebb, hogy minden második hozzászólás az enyém.[/size] :shake:


Hűűű 8O
Zászlószerű dolog nagyon tetszik
Medál/kitűző ötlet támogatva :)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296925 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés

Dreamer_KF írta: Khm..
Azt ugye nem kell mondanom, hogy majd´ mindenki köpenyben akar majd rohangálni ( "Majd´ mindenki - az összes csapat).


Azt mondod, nem lesz túl egyedi?
Lehet. Meg kell beszélni.
Mivel még nincs, aki megvarrja, eléggé tárgytalan...
Kendő jó ötlet!

Bográcsom nincs.
Mi lenne, ha tepsiben sütnénk vmit. Grillező tüncök :mrgreen:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296920 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Khm..
Azt ugye nem kell mondanom, hogy majd´ mindenki köpenyben akar majd rohangálni ( "Majd´ mindenki - az összes csapat).

A medál ötletet támogatom, többek között azért is, mert ugye akkor majdnem mindegy, milyen pólónk van, a medál a lényeg:)

Fejkendő?

Valamint született már döntés főzés ügyében? Bográcsa kinek van?
Én elvagyok a hidegkaján is, de nem hiszem, hogy ezt mindenki preferálná, és mekkora égés lenne.. :D

Tűzhely ugyebár nincs nagyon, ami van, azt meg elvileg nem használhatjuk. Úgy elveszne a dolog varázsa.

3 nap és tábor! Kaja+ köpeny+medál ügye..

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296917 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Kérdésem: Hány medál-alapot csináljak?
Mert a közzétett listában 18-an vagyunk, de a csoportoknál nálunk van Brandir is, azaz 19-en.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296887 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Köpeny (vékony anyagból) medállal.. ebben a formációban tetszik az ötlet! :) főként, hogy eddig senki nem járt sikerrel póló ügyben :roll:

Idhren: csak ötletelj nyugodtan! :D
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296861 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Akkor medál, majd rápróbálok! (Egyépként én a kitűzőt köpenycsatnak gondoltam...De ha nem jön össze a köpeny, télleg praktikusabb a medál :D )

Viszont ez a névtáblás dolog irtó jó ötlet!
De télleg! Sztem nyugodj meg, büszkén fogjuk viselni :D

Köpenyhez nincs valakinek affinitása? *szépennéz* Én sajna nem tok géppel varni :( Bár egyszerűsített példányhoz nem is kéne, elég beszegni...)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296850 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Idhren: a köpenyt maximálisan támogatom, mondjuk nekem van is egy szürkéskék, amit viszek... Ha vmi vékony, selyemszerű anyagot találnánk, még meleg se lenne. Plusz medál, és egészen tündésen néznénk ki.

Tavaly mindenki emlékezhet, milyen elegáns volt, mikor a Dicső Mardekáros Forostar aki-nemlép-egyszerre stílusban, lobogó köpenyekkel beflangált az ebédlőbe... :twisted: :twisted: :twisted: (ugye Rózsa? :lol: )

Én arra leszek kíváncsi, miről kell majd színdarabot csinálni... (tipp: Elrond gyerekkora :lol: )

A nyolcágú címer valahogy szebb, meg mér ne legyünk büszkék... (ha nem is Curufinc szinten) :twisted:

A névtábla jó ötlet... *user névmemóriája elég gyenge* Tavaly is kb. a végére tudtam megkülönböztetni a saját csapatomban Meleth_lint és Legolint... :lol:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296841 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés

Sil írta: A négyzetkék gyártásakor ne felejtsd el, hogy valami akasztó/lyuk is kellene rá.

Mi úgy csináltuk, hogy a fonott/ sodort szalagot hátul rátettük a medálra, és egy kisebb darab gyurmát rányomtunk, azt teljesen el lehetett egyengetni - ha valaki nem vadállat módjára rángatja, nem szakad le (nekem még megvan, el is hozom, az is jó lehet "mintának")

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296832 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Idhren: nyugi, engem is elkap ilyenkor az ötletelés... :lol: A medállal kapcsolatban hasonlóra gondoltam, lehet, hogy csinálok majd mintapéldányt is, mire megyünk a táborba. A négyzetkék gyártásakor ne felejtsd el, hogy valami akasztó/lyuk is kellene rá.

Sőt, a saját címertervem alapján már névtáblákat is gyártottam mindenkinek (a többivel is fogok), mivel arra gondoltam, hogy hátha úgy könnyebb lesz megjegyezni a neveket (ha én nem ismerem még a fele csapatot, lehet, hogy más is így van vele... :oops: ), ezenkívül lehet az is identitásképző (amikor épp nincs rajtunk más "identitásképző" :P ), nagyobb, mint a medál (messzebbről látszik), és azonosíthatóbbak lennénk a többi csapat számára is. Nem sértődök meg persze, ha nem használjuk végül, ez csak ilyen szokásos tábor előtti pótcselekvés nálam. :oops:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296805 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés

Idhren írta: Ja, és szó volt róla, hogy kéne egy medál, vagy vmi, ami identitás-képző. Arra gondoltam, hogy lehetne csinálni csap-kitűzőt (vagy medált, de a kitűző menőbb :D ), amire a címerünket festjük

Szvsz inkább medál kellene, mert az egyszerübb a nyakunkba kanyarítani, mint a kitüzöt mindig áttüzni, nem...? [size=9:1ysxsusx]Vagy hülyeséget beszélek...?[/size]

Egyébként meg ötletelj csak nyugodtan (én pl. ilyen képességeim hiányában úgyse tudok :P )

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #296797 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Sil által javsasolt hatpontos címer (élére állítható, csak így eccerűbb volt megrajzolni :) Színezés is fakultatív, persze):
Címer


Zászlószerű


Még két ötlet, és befogtam. Becsszó! :|
[size=9:3lx183n4](Ezután szépen kussolok, és nem szólok bele semmibe, hanem szépen csinálom, amit mondanak... najó azért nem mindent :) )

Szal!
Mivel tündék vagyunk, nemlehetne esetleg tüncköpenyünk is? (köpenymániás vagyok) Mivel nemigen tok géppel varrni, ez csak egy ötlet részemről, de szívesen beletanulok. Kézzel elég jó vagyok.

Ja, és szó volt róla, hogy kéne egy medál, vagy vmi, ami identitás-képző. Arra gondoltam, hogy lehetne csinálni csap-kitűzőt (vagy medált, de a kitűző menőbb :D ), amire a címerünket festjük kicsibe. Nekem asszem van itthon hőre keményedős fehér gyurmám, csinálnék belőle négyzetkéket, amiket a táborban megfestenénk. Hülyeséget mondok?


És most hagytam abba az ötletelést, mégeccer bocs, csak kb egy hétig kellett magamba-tartani őket. Egyre cikisebb, hogy minden második hozzászólás az enyém.[/size] :shake:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296786 Írta: KisLúthien
KisLúthien válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Sziasztok,

A masik topicban majd bemutatkozom, ide most csak annyit, hogy en is szivesen segitek cimert/zaszlot/stb gyartani, mar ketszer is csinaltam, viszont ha vesztek polot, nekem icipicit vegyetek, kisebbet mint S, merthogy en gyerekmeretet hordok. Egeszen pontosan 128-ast, ez normal dolog egy 8 evesnek... :-)


Udv,

KisLuthien, alias Panni.
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296740 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés

Narbeleth írta: Üdv nép!

Nos, ma voltam Terranovában de ott nem hogy sok bordó póló, de 1 darab sem volt.... :(

:oops: Bocsi Idhren... még nem tudom fejből a csapatnévsort... :oops: ***** vagyok...


[size=9:1gn7fj9w]:D LÖSZ ugyebár! :D
Egyébként nem számonkérés volt :wink: [/size]

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #296736 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Üdv nép!

Nos, ma voltam Terranovában de ott nem hogy sok bordó póló, de 1 darab sem volt.... :(

:oops: Bocsi Idhren... még nem tudom fejből a csapatnévsort... :oops: bunkó vagyok...

Hja, amúgy meg ha találtok pólót: egy S méretű rendel :)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296713 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés

Sil írta: Idhren: én igazság szerint a nyolc ágat kicsit soknak tartom Elrondhoz. Finwe fiainak volt nyolc pontos címerük, meg pl Gil-galadnak. De Gil-galad után már nem volt Nagykirályuk a tündéknek, ezért csináltam 6 ágút. [size=9:3ln8vwua](A Curufincek címerében pl nyolcágú csillag volt - Fëanor csillaga -, meg is jegyezte Ankalimon, hogy tulajdonképpen nem járna neki annyi, de hogy ez tipikusan Curufinre vall. Ez az, amit mi csak "nolda öntudat"-nak hívtunk. :wink: ) [/size]


Mondsz valamit, és tőlem csinálhatunk egy hibridet is :wink:
De sztem nem olyan gáz... Elvégre Elrond erre az időre már igen nagy hatalommal rendelkezett, és pont azért, mivel már ekkor nem volt nagykirályuk, sztem ez eggyel feljebb ugrathatta őket a ranglétrán :lol:
Félre a hülyeséggel: Gil-galadnak nem volt 8 pontos a címere, mert a csillagok spec ott nem is érinkeznek a széléhez. De értem én, nyolc-osztatú...
Hát, megbeszélés kérdése... De mivel a minél nagyobb szimmetria is fontos a tünde-heraldikában, azért a nyolcosztatú szimmetrikusabb, mint a hat. És ha jobban megnézzük, akkor ez nem annyira nyolc, mert a főágakkal csak négyre van osztva... Meg én szeretem, ha kicsit lágyabbak a vonalak. De mindegy, ez csak rizsa, lehet, hogy más előáll a nagy Ő-vel (címerre értem), és nem lesz ilyen gondunk... :P
De sztem lehetne nagy az arcunk! :mrgreen:

(Címerből kivágva)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296696 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Én is voltam pólót nézni, hát izé... Póló az nem volt bordóban, csak valami ujjatlan topszerűség (széles vállpántú), annál is lehetett volna vitatkozni, hogy ez most meggypiros vagy bordó. 750 Ft volt. Még körülnézek pár helyen, én nem igazán szeretem a nagyon kivágott vagy ujjatlan cuccokat.

Idhren: én igazság szerint a nyolc ágat kicsit soknak tartom Elrondhoz. Finwe fiainak volt nyolc pontos címerük, meg pl Gil-galadnak. De Gil-galad után már nem volt Nagykirályuk a tündéknek, ezért csináltam 6 ágút. [size=9:2o53ey1d](A Curufincek címerében pl nyolcágú csillag volt - Fëanor csillaga -, meg is jegyezte Ankalimon, hogy tulajdonképpen nem járna neki annyi, de hogy ez tipikusan Curufinre vall. Ez az, amit mi csak "nolda öntudat"-nak hívtunk. :wink: ) [/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296668 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Körülnéztem póló ügyben! Találtam bordót, de had ne nevezzem meg hogy hogy nézett ki... :roll:

Idhren, ne hari :D nem akartunk kihagyni, csak Narb megemlítette me + reagált rá. Komoly részed volt benne Neked is, mind rajzolásban, mind festésben. :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #296665 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Színes címer
Kész színesben, bár még nem a legprofibb szerkesztett variáció, de látványnak megteszi.
Azért lett élére állított négyzet, mert ugye a tünde férfiak címere ilyen kell, hogy legyen... (ilyesmit említettetek) De nem áll semmiből, hogy a talpára parancsoljuk :D
Színezés is lehet más, a kéket csak azért raktam bele, mert nagyon egysíkú lett volna nélküle (meg szép szín :lol: )
Körben csillagok: Elrond=Csillagkupola (Sőt lehet még több kiscsillag, valahogy elszórva) :oops:


Ja, és sztetek nem kéne most elkezdeni ötletelni a pohárnokoskodásunkat?
Mert ha különleges cuccok kellenek majd hozzá, azt jobb előre beszerezni...
Ha sok vagyok, lőjetek le, de már nagyon vártam, hogy alkothassak vmit...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296656 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Ha vki hoz bográcsot, meg hozzávalókat, paprikás krumpli főzésére vállalkoznék (fontos: a kolbász csípős fajta legyen), már ha a többség megeszi.

*nolda fakanállal*

Tűzhely lesz, vagy csak szabad tűz? Mert tűzhelyen lehetne akár palacsintát is kreálni...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #296652 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Címerterv :oops: Igazából Siléhez hasonló, kicsit megvariálva.
Még nem színes, mert kézzel rajzoltam, és most viszem be színezhető állapotba :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296642 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Az alkotó tevékenységekben én is örömmel részt veszek, festek zászlót, mint ahogy ebben az előző táborokban is közreműködtem, de bármi egyéb kézműves dolog elkészítésében szívesen segítek. :)

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #296617 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Üdv népemnek:)
Én is nagy örömmel kreatívkodok, mert a tavalyi zászlófestők felsorolásából ugyan kihagytatok, de én úgy éreztem, közreműködtem benne valamelyest... :wink: (néha már kicsit soknak is éreztem...De azért szarvas RÚÚÚLZ!!! :) :P )
És bármit szívesen csinálok, táborra úgyis fel fogok pörögni, legalábbis remélem :)
Szerintem is bordóhoz leginkább az arany megy, és fölösleges azon filózni, hogy az nem tündés, mert ezt kaptuk, és kész.
Címert is segítenék tervezni, tavaly is voltak ötleteim, végül is kompromisszum döntött :D De sztem ez így jó. (Sil terve egyébként nagyon szép)
Szívesen szerepelek, énekelek, táncolok, ami kell (nem mintha nagyon tudnék :mrgreen: )
Bocs, hogy sok voltam, de most jöttem haza vidékről, és még túl lelkes vagyok :D

Ja, és a méretem: S

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296609 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés

Sil írta: Volt a curufinceknek tök jó medáljuk, de az t?zzománc volt, most valami egyszer?bben el?állítható kéne szvsz. Mondjuk valami gyurmaszer?ség, amit könny? formázni, de a végén kemény lesz (és nem m?anyag/gumiszer? a végeredmény), festhet? és lakkozható, és rá lehet applikálni valami szalagot vagy kapcsot...

Szintén 2004-es élmény: Marach népe voltunk, és kék medáljaink voltak, abból a magától keményedö színes gyurmából. Színes, fonott szalag tartotta a nyakunkban és a címerünk egyszerüsített képét karcoltuk bele.
Ilyesmi biztos most is szép lenne.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296588 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Hát, pólóból nekem van, hogy az M-es is jó, van, hogy csak az XL-s, nagyon függ a méretezés?l... (Épp múlt héten sikerült rendelnem egy iszonyat hatalmas XL-s pólót kedvenc együttesemt?l, pedig van már t?lük olyanom is, amire ugyanez van ráírva, de pont jó... :oops: )

Én szvsz a helyi kínai boltokat fogom végignézni pólóügyben, nem akarok túl sokat költeni olyan pólóra, amit úgyis összefestünk és tábor után nem nagyon fogom viselni...

Meg benézek a kreatív boltba is: azon gondolkozok, van-e valami olyan technika, amivel lehetne csinálni kisebb méret? medélokat vagy nagyobb méretben esetleg csatot a köpenyekre. Volt a curufinceknek tök jó medáljuk, de az t?zzománc volt, most valami egyszer?bben el?állítható kéne szvsz. Mondjuk valami gyurmaszer?ség, amit könny? formázni, de a végén kemény lesz (és nem m?anyag/gumiszer? a végeredmény), festhet? és lakkozható, és rá lehet applikálni valami szalagot vagy kapcsot...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296587 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés

Gilg (Gwindorn) írta: Ja és igen, biztosan bordó-sárga. A 2. levélben is benne volt illetve kriszana is írta a tábori topicban:

kriszana írta: Völgyzugoly követei
Csapatvezet?: Finduilas, Csapatvezet? helyettes: Dreamer_KF
A csapat színei: bordó (alapon) sárga

Végülis járhattunk volna rosszabbul is, szerencsétlen hobbitoké pl sárga alapon lila... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja #296586 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés

Narbeleth írta: Pólókkal kapcsolatban meg: kéne mondani méretet, mert hiába találunk x darab bordó toppot ha méretben meg nem jó... :)

Elöre is köszönöm, ha lesz, aki elöre beszerzi öket (én még csütörtökön is dolgozom... :oops: )
S a méretem.

Akikkel meg nem tudunk semmilyen módon egyeztetni, azok esetleg kapjanak M-est, abból nagy baj nem lehet :roll:

Zászlót festeni én is szívesen segítek - Finwével vannak közös festös emlékeink még 2004-böl :D

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #296582 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Völgyzugoly követei - Ötletelés
Ja és igen, biztosan bordó-sárga. A 2. levélben is benne volt illetve kriszana is írta a tábori topicban:

kriszana írta: Völgyzugoly követei
Csapatvezet?: Finduilas, Csapatvezet? helyettes: Dreamer_KF
A csapat színei: bordó (alapon) sárga

Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.212 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére