Kószák Szövetsége

Több
22 éve 5 hónapja #50107 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Wow, wow, transzparens! Khirály! (mint Aragorn!) Aki ezt vállalja, hogy lobogtatja nemtom mennyi időn keresztül - az előtt le a kalappal. :)
Kérdésekre: címert én készítettem, viszem is, aztán majd ráfirkálhattok javításokat. :D
Életkor: 20. :roll:
Talihely: egy *pontos* hely kéne, mert hát a Margitsziget azért elég nagy. Yavanna: igazad van, hogy nem lehet 20-an betömörülni egy villamosmegállóba, de Fereste, Dez meg én pl. ott találkozunk, aki esetleg úgy érzi, hogy el akarna tévedni, az ott csatlakozhat hozzánk - Nyugati után 2-vel a Duna felé, Margit-híd közepén a 6-os vill. megállója. :)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #50086 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
''akit meg kocsival jönnek'' :oops: Látszik milyen friss vagyok szombat hajnalban! (Buli volt, most értem haza! :) ) De azért így is értitek!

"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #50085 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hello Mindenki! A ''Találkozások'' topicban már jeleztem, hogy én is szeretnék jönni és -ha szabad belekontárkodni a szervezők dolgába :) - lenne 1-2 ötletem. Szerintem fölösleges a szigettől távolabb külön talit szervezni, mert aki egyedül jön az valószínűleg meg fogja találni a 4-6-os villamos vonalát (a Nyugati pu-t elhagyva az az első villamos amibe belebotlik, a Délinél van a végállomás, a Keletitől pedig 7-es, 7A-s,vagy piros7-es busszal 2-3 megálló a Blaha, ott pedig jár a 4-6-os)akit meg kocsival jönnek, azok egyenesen jöhetnek a szigethez. Ja még 1 fontos dolog! Teljesen mindegy, hogy a sziget margit-hídi bejáratánál hol találkozunk, de -Eru szerelmére :) - csak ne a villamosmegállóban, mert ott lesznek a legtöbben!!! Javasolnám pl a bejárati sorompó jobb oldalát, vagy valami ilyesmit. Vélemények :?:

"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #50073 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
S közbe GyU-t fogok olvasni...
De azt ne várjátok,hogy nagyon szép lesz...Nem vagyok valami nagy rajzos :lol:
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #50072 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hm,ha gondoljátok megcsinálom ezt az izét,majd a nyakamba akasztom,és ott fogok ácsorogni :D
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #50063 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Igaz, bár eléggé murisnak érzem, hogy valaki 15 percen keresztül egy transzparenst tartson a Sziget egyik legforgalmasabb részén elvileg tök feleslegesen. :D :D :D

Itt a felirat, ami szerintem szerepelhetne a tanszparensen:

Otornassë Telcontarion

(jelentése annak, aki nem tudná: Kószák Szövetsége
otornassë = testvériség
telcontar-i-on = vándor-ok-é)

Brisa
Téma zárolva.
  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #50045 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Köszi Brisa!
Ettől a transzpa izétől most nagyon okos lettem. :D
Szóval akkor csináljunk egy ilyet. De aki ezt elkészíti, annak 1 óra előtt legalább 15 perccel ott kellene lennie. Én nem biztos, de lehet, hogy oda tudok menni 3/4 1-re. De ez még nem biztos!!!!!!!
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #50039 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Transzparens = egy nagy "tábla", amin egy felirat van. Tudod, amit koncerteken meg tüntetéseken a fejük fölé szoktak tartani az emberek.
Pl. egy "Legolas-koncerten" valami ilyesmit: "IMÁDLAK LEGOLAS!" felirat (jó)néhány szivecskével körülvéve. :D
Vagy egy másik példa: Mordor előtt: "Szauront le, Aragornt fel!" feliratú transzparenst hordozó hobbitok. :D hi-hi-hi
Sikerült megvilágosítanom a lényeget?

Akkor a többieket megkérném arra, hogy mondjanak egy olyan helyet, ahová (szinte) mindenki eltalál.

Brisa
Téma zárolva.
  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #49980 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Jó ég Brisa! :)
Na nekirugaszkodom:

A címert áfonya készítette, ha minden igaz,ő is jön a talira.

Mi az a transzpaterens? (vagy mi?)

A pályaudvari találkozás jó ötlet, bár engem apu visz, aki jól ismeri Budapestet, mert ott dolgozik.

Ha senki nem vállalkozik, akkor én utánanézek a szerepjátékoknak, már amennyire ez egy hét alatt lehetséges.

Tényleg jó ötlet lenne, ha csinálma valamelyikünk egy vázletot az egészről.

Ha esik az eső, akkor megszívjuk, nem tudok mit mondani.

A szülő dologról fogalmam sincs.
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #49978 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Lenne néhány kérdésem:

Nem kéne egy transzparenst készíteni (amire mondjuk a Kószák Szövetsége van ráírva tündéül), hogy mindenki biztosan megtalálja a találka helyet?

Ki volt az, aki elkészítette a címert?

És ki az, aki tud szerepjátékozni (és el is jön a talira)?

Azok számára, akik nem ismerik a Margitszigetre vezető utat (aminek egyébként a kulcsa a 4-es vagy a 6-os villamos), nem kellene egy központi helyen (pl. pályaudvarok) egy gyülekezőt szervezni?

Tünde-lány: Nem szeretnél egy vázlatot készíteni a Kószák SZöv.-nek funkciójáról?

És mit fogunk csinálni a szülőkkel?

Mi lesz, ha esik az eső?

Hármunk közül (Tündelány, Arwen és én) ki mit fog csinálni?

Hát egyenlőre ennyi lenne. :roll:

Brisa
Téma zárolva.
  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #49965 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Egyébként hogy ejtik azt, hogy Nuinladien? Csak hogy tudjam, hogy szombaton kit keressek! :)
Téma zárolva.
  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #49962 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Köszi Tünde-lány, Akkor ezennel én is beszállok a "randi levezetésébe" (ahogy Te mondtad).
Kell nekem valami különleges dologgal úgymond készülnöm?
Bocsi, de ezt a fejecskét ki kell próbálnom, mert nagyon ari! :roll:
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #49956 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Rajtam ne múljék semmi. :D

(Megesküszöm neked, hogy nem akartam sem finom, sem semmilyen iróniát becsempészni a szövegembe. Sőt! Valójában vissza akartam térni az elutazásod elötti kedveskedő-csipkelődő hangnemhez. Csak ott bakiztam, hogy nem vettem figyelembe: te nem úgy goldolkodsz, mint én. Ezennel ismét bocsánatot kérek. Tudod mit? Előre kérek minden butaságomért elnézést. De remélem, sikerül betartanom a fogadalmamat, hogy ezentúl figyelmesebb leszek.)

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #49940 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Üdv Arwen hercegnő az új fórumon.
No jó.
Nem a Főnöközés ténye zavart, de "finom iróniát" éreztem a "hangodban".

Akkor ezennel ünnepélyesen megkérlek, hogy-hogy úgy mondjam, köztes megoldásként- ketten vezessük le az első randit.

Vagy ha gondolod, bővítjük Arwennel trium...ööö, értelmetlenül átírva trifeminiátusra... :wink: jó, bocsesz, mint láthatjátok latintudásom a nullával egyenlő...
:lol: :oops:

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman
Téma zárolva.
  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #49931 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nagyon jó ötleteket írtatok a talival kapcsolatban! Le a kalappal előttetek! Nagyon jó ez az új fórum, csak nehezebben kezelhető, mint a másik. De majd csak beletanulok! :D
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #49922 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Ha szeretnéd szívesen segítek.

És természetesen a Főnöközéssel azonnal le állok, ha zavar. (Én azonban ezt a szót még jóval az elutazásod előtt találtam ki, ha visszanézed. Bennem fel sem merült semmiféle diktatúra gyanúja. Legfeljebb magammal kapcsolatban. :wink: )

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #49921 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Köszi a jótanácsokat, énis erre gondoltam, de én TÉNYLEG azt szeretném, ha váltanánk egymást, mert úgy mindennki kellőképp kibontakozhatna.
Ezenkívül demokratikusabb jellege lenne a dolognak.
Mellesleg abbahagyhatnád ezt a Főnöközést, ugyanis én erre egyetlenegyszer sem hivatkoztam, ha visszaolvasod a hozzászólásokat, -Robin mondta egyszer,- csak arra, hogy mint egyszerű alapítótag lehetett volna beleszólásom a dolgokba.
Ez meg is történt, és én sem előtte, sem utána nem hirdettem diktatorikus elveket.

A rangidősség csak egy ötlet volt a sok közül, akár sorsolhatunk is, a rangidősség csak azért tűnt jó ötletnek, mert amíg nem ismerjük egymást kellőképpen, jól néz ki, ha pl. egy picikét "idősebb" emberke vezeti az első gyűlést.

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #49919 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Tündelány: Én 22 vagyok.
A rangidőssel kezdeni? Nem talán a Főnökök Főnökével? :lol:
Egyébként, ha az a gondod, hogy hogyan vezesd le a találkozót, akkor adhatok néhány tippet. Például az elején úgy kellene, hogy keresünk egy nyugis helyet a Szigeten, s körben leülünk. Szép sorban mindenki azonosíthatná magát. (Egy jó kérdés: a kerszt- vagy a nick-nevünkön szólítsuk egymást? Ezt szerintem mindenki döntse el magában.) Esetleg jól jönne az is, hogy újra bemutatjuk magunkat néhány mondatban (ugyanis én például nem emlékszem mindenki kedvenc állatára meg kajájára :D ). Ha ezen túl vagyunk, akkor jöhetnek az egyes napirendipontok.
(Mondjuk, ha túl sokan leszünk, akkor ez a körbe-ülősdi egy kissé nehézkes lesz. Értsd: túl messzire kerülnek egymástól a kószák.)

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #49888 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Természetesen.
És rögtön gyere a talira is: e hó 13.-án lesz egy órakor (délután) a Margit szigeten. :)

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman
Téma zárolva.
Több
22 éve 5 hónapja #49868 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Lehet hogy hülye kérdés,de az is lehetne szövetség tag,aki csak most kapcsolódik be?Mert nagyon szeretnék az lenni.....Különben 14 leszek...

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36136 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
csak hogy gyorsítsunk, akiket per pikll biztosan tudok (remélem jól):, Robin 14, rogue is 14, Hobbitlányka és én 15-ök vagyunk.<br> Brisa ha jól tom húszas évei elején....<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36135 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Lenne még egy napirendi pont.<br> <br> Az kéne, hogy mindig váltogatjuk, hogy ki vezeti az éppen aktuális gyűlést, de valahogy el kéne kezdeni...nem tom...kezdhetjük pl. a rangidőssel... ki az , Brisa, vagy..egyáltalán...egy-két ember kivételével nem is tudom, hogy hány évesek vagyunk:-)!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36134 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
:-) ))---őőő, héá, nem chatelünk:-)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36133 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
:-) ))))
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36132 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Köcike mégeccer.<br> Ha esetleg valahol külföldön szembejövő csuklyás emberkékkel találkoznék, akik feltűnően a Van, mi atrany, bár nem fénylik-et éneklik, tudni fogom, hogy van:-)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36131 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
szerintem csak ez az egy van, de ez szerintem nagyon eredeti. Tudom, hogy ezt már régebben is mondtam, de azért megint gratula az ötletedért Tünde-lány! :-) <br> És bocs, ha lemaradtam valamiről.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36130 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Tudtok róla, hogy létezne egyéb kósza szövetség valahol?<br> csak eszembe jutott.<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36129 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Arwen, szerintem nem beszélhetünk viaskodásról, tekintve, hogy én meg sem szólaltam.<br> A szervezést pedig ha kell, magamra vállalom, nem kértelek rá, ha jól emlékszem, és már rég lezártuk a témát Brisával, nem tudom miért kellett ezt most.<br> Mondom, egy szót se szóltam.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36128 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hali, lehet, hogy tudok menni a talira! :) )<br> egy kósza-lány
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36127 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
De mostmár légyszi ne variáljunk! :-) <br> Tünde-lány: Bocsi, hogy az előbb úgy neked estem! Inkább hagyjuk abba a viaskodást! :-) )
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.376 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére