Kószák Szövetsége

Több
22 éve 4 hónapja #52382 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Brisa:Én csak az északi részére gondoltam (Ó és a Tenger ! *Eia szeret álmodozni:)* , persze csak az üzenet megérkezéséig.. :)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #52381 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Halbarad-ról sincs semmi, csak a neve...
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #52374 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Fereste: Nem baj! Pont ez a lényege az egésznek!

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #52370 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
ya, még1:
az én kószám nem szerepel a GYUban. ez baj? mármint én találtam ki az egészet, a jellemét is, és semi sincs róla a GYUban...
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #52369 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Fereste: Szerintem ez egy kimondottan eszméletlenül jó sztori!!!!!!! (Fő a magyarosság...) Dolgozd ki alaposan a témát, és maga lesz a tökély!
Esetleg más valaki is Mordor felé venné az irányt? Ha igen, akkor bátran! A egész Középföldét be leht barangolni, Círdan-tól Sauron-ig!

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #52368 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
erről is szól a történet....
nem szokványos, de ő meglátja Mordor szépségét... mert igen is van neki :) na de majd meglátjátok, ha kész lesz :)
Téma zárolva.
  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #52367 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Fereste:nekem tetszik...
Bár azt nem egészen értem, mi oka lenne egy kószának arra, hogy beleszeressen Mordorba.Nem egy vonzó táj...
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #52366 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
hell mindenkinek:)
nekem már van egy történetem, de sajnos abszolút más, mint amiennek kellene hogy legyen. egyrészt rövid, de ezen még változtatni fogok...
a másk, és nyomósabb probléma a Tmája....
a történet ugyanis egy oan kószáról szól, aki beleszeret Mordor földjébe, és mindenféleképpen el akar menni oda... aztán sok szenveés éri, lelkileg megtörik stbstbstb, de nem árulm el a végét :) felmerült bennem, hogy történetem vmi elvi akadályokba ütközik, meg aztzán elég szokatlan, ezért ondolom, hogy ez nem egészen oan lett, mint amient elképzeltetek :)
Téma zárolva.
  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #52365 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Cicafül:gondolj, gondolj, gondolj! :D :D :D
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja - 22 éve 4 hónapja #52361 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hopp, egy fontos adalék a hitelesség (és az esetleges "kószaösszefuttatások" egyeztetése) szempontjából :wink: :3018 novemberében az Eregion környéke (A Szürke-víztől egészen Tharbadig) csak úgy nyüzsgött a kószáktól... meg Elrond tünde felderítőitől is... bővebbeket lásd: A GYU - A Gyűrű Szövetsége legújabb kiadásának 374. oldalán... a fejezet címe: A Gyűrű délre megy.

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja - 22 éve 4 hónapja #52358 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Csak megemlítettem a chaten, hogy a könyvben van még egy néven nevezett kósza, "A Király Visszatér"-ben... Hogy ajánlottam, az túlzás :wink:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #52357 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Anna!!!!:)
*Eianak elég furcsa története lesz:) Az északi (30) dúnadánokat választotta:))* Én a Bakacsinerdőből megyek:)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #52349 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Megvan a kószám neve:Halbarad!!!
Szóval ez le van stoppolva.Egyébként ő szerepel a GyU-ban név szerint(Estel szerint-ő ajánlotta)
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #52327 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Cicafül: Én inkább nagyon-nagyon örülök, hogy szervezkedsz a Könyv ügyben! Mostanság úgyis kevesebb időm lesz, és szeretem megosztani a felelőséget is... :lol:

Találkozó: Fin-nel nemrég beszélgettünk erről, és arra jutottunk, hogy május elejére kellene időzíteni a következőt, mert utána már jönnek a vizsgák, az érettségik, felvételik és egyéb kósza-kínzó esemény és megrázkódtatás. :P

Hogy azért valahol elkezdjük az egyeztetéseket: az én kószám minden valószínűség szerint a Megye egyik őrzője lesz még a Gyűrűháború kirobbanása előtt. Szerintem Gandalffal és Vándorral is össze fog futni, de nem ez lesz a jellemző. Hanem az, hogy szereti a hobbit-népet. Különösen a kalandvágyóbb egyéneket. Gondolok itt a Tukokra...
A kószám (neve még nincs szegénykének) Gandalfnak, Vándornak és Elrondnak számol be időről-időre az eseményekről.
Egyenlőre ennyi.

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #52296 Írta: Círdan
Círdan válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Sziasztok!

Eddig csak figyeltem a történéseket a téma táján, de nagyon megtetszett ez a könyves ötlet. Szívesen beszállnék én is, ha nem bánjátok.
Bár a találkozón nem voltam, és nem is igen tudok Budapestre eljutni... :( Remélem összejön ez a könyv, és sok jó történetet olvashatunk majd egymás tollából :)

Círdan, a Hajóács
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #52283 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Kószák Könyve? Storyírás? Naná hogy benne vagyok! :D
A kérdés csak az hogy mikor lesz időm írni :!: :?: :roll:
Na ezt még nem tudom! :(

"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #52277 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
OFF, vagy hát nem is annyira:

Minden Kósza figyelmébe ajánlom, hogy - köszönet érte Svinnek - újra megnyílt a Szinkron topic, ezúttal a paródia miatt!!! Úgyhogy elő az ötletekkel, elvetemült párbeszédekkel!!! (A Vegyes kategóriában van.)

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #52274 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nagyon örülök, hogy ily sokan vagyunk! (ugye Anna?! :wink: :lol: )
Nazgúl: én is pontosan így gondoltam, ahogy ezt Te felvázoltad. Az egyeztetést akár már itt a fórumon is el lehet kezdeni, de a legjobb erre egy újabb tali lenne. (Mondjuk még vizsga időszak és érettségi előtt lehetne :roll: ) Bár akik már ismerik egymást azok már meg is beszélhetik! De úgy gondolom ez még egy remek alkalom, hogy mégjobban összekovácsolódjon a szövetség. És azok is megismerhetik egymást jobban, akik még nemigen "beszéltek egymással".
Várom az ötleteket ez ügyben ill. újabb találkozó ügyben! :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #52271 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Mosminekírjamidehogykomolyangondolom? Teljesen egyértelmű. ;) Persze azért úgy kéne, hogy max. 3 ember találkozzon egymással, mert bele fogunk bonyolódni a történetek összekötésébe. Sőt, akkor inkább mindenkinek csak egyvalaki legyen, akivel találkozik, és az a másik találkozik majd egy másik kószával, ésígytovább. Hm?

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #52270 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Ezennel jelzem: én is komolyan gondolom!

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #52261 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Én komolyan gondolom.

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #52238 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Telcontar_Leli: ez a Kószák Könyve, a "csináljunk könyvet" topic kapcsán vetődött fel, hogy ne csak úgy legyen egy könyv. Az alapötletet a szövetség szolgáltatta, és Brisa agyalta ki.
Tehát az alapgondolat, hogy mint mi kószák, írjuk meg kalandozásainkat a Gyűrű háború ill. a Haramadkor idején. És ezeket aztán összegyűjtve feltesszük (ill akár még ki is lehetne adni - *halkan megjegyzi*: esetleg tudok tenni az ügy érdekében - remélem (még nem 100%) :roll: ).

És itt nagy figyelmet kérek!!!
Aki tényleg komolyan gondolja, az jelezze, hogy össze lehessen állítani azokat az emberkéket, akik találkoznak majd kószálásaik során, és így egymás történeteibe is bekerülnek. Ill. ha még nem is most állítjuk össze őket, akkor is el kéne kezdeni gondolkodni a dolgon!
(bocsi Brisa, hogy így elkezdtem szervezni, de annyira nagyon tetszik az ötlet, hogy nagyon szeretném ha összejönne! :lol: )

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #52198 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Tényleg. Mien is lesz az a Kószák Könyve? És egy kicsit jobban részleteznétek a megbeszélteket?

Ai na vennui

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #52104 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem nagyon belelkesített a Kószák könyvének ötlete.Én már kezdem összeállítani a fejemben a történetet, de nem ártana kicsit jobban elmélyedni a témában.
Szóval, hol is lehet a kószákról informálódni?Ha valakinek van ötlete, reagáljon!
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #52097 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
film: HBO vasárnap.

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #52072 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
nazgúl: Én meg kellemesen csalódtam benned. Valamiért azt vártam, hogy teljesen úgy nézel ki, mint az Avatarod. :D :D

Olyan jó olvasni, hogy mindenkinek tetszett a találkozó. Én is nagyon jól éreztem magamat. Bár sejtettem, hogy így lesz. Ha tolkienesek összegyűlnek... :D :wink:

Nagyon örülök, hogy ennyien voltunk. És biztos vagyok benne, hogy legközelebb még többen leszünk. :!: Éppen Cicafül képeit próbálom megnézni, csak nagyon lassan jön be. :(

Mindenesetre már alig várom a következőt, és előre élvezem hova fog ez a dolog 'fajulni'. :)

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #52061 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Sziasztok! Sajnos nem tudtam ott lenni a talin, de azért remélem jól éreztétek magatokat, és legközelebb megpróbálok elmenni! pussz! :P
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #52036 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nos, be kell vallanom, nagyon kellemeset csalódtam a találkozásunkat illetően. Azt hittem, hogy borzasztó lesz, hiszen alig ismerjük egymást, a legtöbb általában amit tudunk egymásról, az egy nickname, és mégis! Nagyon nagyon jó volt! Utána egész nap jó kedvem volt. Köszi mindenkinek. (Minél hamarabb szervezzünk újat!)

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #52019 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Szió!
Nuinladien! Mikor jössz megint suliba?

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #52011 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
"filmünk lesz" :?: :?: :?: :?: :?:
Ezt én mostan-itten nem igazán értem! :(

"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.927 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére