Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek

Több
16 éve 4 hónapja #350848 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek
Mindenkinek igen boldogságos ünnepeket kívánok!!!
Ezennel elbúcsúzom a csapattól :closed: köszönöm, hogy eljöttetek és kibírtátok velünk :hello: :bounce:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #350609 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek
Szolgálati közlemény

Kedves csapattagok!

A 2008. évi tábor szervezése elkezdődött, ezért az idei tábor főszervezőjének kérésére a 2007. évi tábor topicjai bezárásra kerülnek. Vasárnap estig még szabad a vásár, akkor minden csapat-, rendi- és szervezői topic bezárásra kerül, és átköltözik az Archívumba.

Szolgálati közlemény vége
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #347521 Írta: Eglarcarien
Én már sajnos tudom... :x

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #344261 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek

Eglarcarien írta: De a didaktika és a pragmatika az. Böeeee... :dead:


nem is akarom tudni, ezek miröl szolnak...
:dead:

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #343233 Írta: Eglarcarien
De a didaktika és a pragmatika az. Böeeee... :dead:

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342891 Írta: Sirgon Esgalnor

Ille / Lórien írta: Tábori talira jöttök?

Én jövök 8)

Fimbrethil írta: aki tud a statisztikus fizikánál gusztustalanabb dolgot, jeletkezzen

Dialektikus materializmus? :P Jó tudom, az nem volt tudomány :twisted:
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342890 Írta: Ille Lórien
Tábori talira jöttök?
(Erről bővebb információ a táboros topikban.)

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342527 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek
én most készülök elégetni egy kupaccal...
aki tud a statisztikus fizikánál gusztustalanabb dolgot, jeletkezzen

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #341923 Írta: Eglarcarien
Én se látom... de a felesleges egyetemi jegyzeteket is kidobjuk, ha már nem kell senkinek, nemde? :)

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #341471 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek
Igen
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #341270 Írta: Ille Lórien
Volt a csapatunknak egy olyan témája is az "Előkészületek" mellett, hogy "Szavazás", amiben a csapat színéről szavaztunk. Ez nálatok is eltűnt? :roll:

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #341266 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
nos én csak most jutottam nethez tábor óta, úgyhogy most köszönök meg nektek mindent:) eddig mindig szerencsém volt, mert jó csapatba kerültem, és a mostani sem volt kivétel:)) sajnálom, ha keveset voltam veletek, vagy nem lehetett rám mindig számítani, de én már csak ilyen vagyok:/ azért igyekeztem odatenni magam ha kellett... a köpeny a szobámban lóg a falon, hogy mindig szem előtt legyen, rajta van a kitűző is, és néha elnézegetem és akkor visszaképzelem magam a csapathelyre a padokra és... na igen... ismerős tábor-után fíling... jó volt. nagyon jó. :) :) :D ja és kedves csapatvezetőnk igazán vállalhatna legközelebb is ilyesmit, mert jól ment neki!!!!! ;)

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #341055 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek
Gratu :D
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #341018 Írta: Ille Lórien
Képzeljétek, befejeztem azt a filcből készült kis csapatcímert, amit még a táborban keztem el Eglar ötlete alapján, csak félbehagytam, mert elfogyott a cérna! A tábor óta ott volt a szekrényemben, de ma újra kedvem támadt hozzá, és megcsináltam! :P
Írjatok!

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339006 Írta: Eglarcarien
Mi az, hogy matróz, mint a zászlóshajó kormányosa kikérem magamnak!!! :twisted: Egyébként meg tényleg zshír volt . :D :D :D És remélem, nem voltam nehéz eset (és nem volt nagyon kemény a térdem). Azt a 'létrát' le kellett volna fotózni. :P

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338954 Írta: Sirgon Esgalnor
Éljen a dícső tető kommandó vitorla árbóc mászó matrózai! :twisted:
A kékpatak telerjei!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #338229 Írta: Sirgon Esgalnor

Eglarcarien írta: Sirgon: Kaplocsra jössz? Mert a sátori nomád életmódnál igencsak nagy hasznát látnám a késnek... ;)

Jövök Kapolcsra. /Vadgesztenyés néni leszek (Mézga)... neem... könyvet stb. fogok árulni/ És akkor jön a késed is! :) (Bekészítem az elviendök közé)
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #337968 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek

bár már megtettem a tábortopicban, azért itt is köszönöm, hogy ilyen jó csapat voltunk, és még egy hét távolából is alig jutok szóhoz, hogy milyen felülmúlhatatlan volt ez a tábor :)

illetve Csapvezünknek tartozom egy főhajtással az x+10 napi munkájáért, hogy ez az egész így sikerülhetett.

és végre kééék csapatban lehettem :D

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #337910 Írta: Eglarcarien
Ma jöttem haza, aludtam éjjel vagy másfél órát [size=9:3hq9jv3s](kicsit éjszakába nyúlt a szerepjátékos baráti összeröff után a beszélgetés, de ezt a jelenséget, gondolom, egy MTT-snek sem kell bemutatni :twisted: )[/size]
Egyébként azt kell mondjam, hogy ez a 2003-as "hőskorszakot" leszámítva [size=9:3hq9jv3s](mert annak az újdonság erejével ható varázslatát pont azért, mert az volt "az Első", nem lehet überelni)[/size] messze a legjobb MTT-Tábor. :D És nagyon jó volt a csapat, és Illéhez hasonlóan én is köszönök mindent Nektek! :)

Sirgon: Kaplocsra jössz? Mert a sátori nomád életmódnál igencsak nagy hasznát látnám a késnek... ;)

Sil: a pakolászásnál hozzám került egy rakat filcanyagod. Mi légyen vele?

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #337756 Írta: Sirgon Esgalnor
Mi a helyzet?
- Munka, munka, munka..... :evil:
- Otthon: gép szerelése.... second hand bővül, újra telepszik :roll:
- Ma este mozi (HP szinkronnal családilag) :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #337549 Írta: Ille Lórien
Na, mi a helyzet? :D
Senki sincs otthon, hogy nem írtok? Tudom, néhányan már korábban hazamentek egyéb elfoglaltságuk miatt. Egyébként, aki nem a tömeggel ment haza vonattal, az lemaradt egy (a hőséget leszámítva) fantasztikus, gitározós, hangosan éneklős visszaútról. Nagyon vicces volt, még idegenek is becsatlakoztak! 8)

Más.
Köszönet Sebcsabának, hogy a csapvezünk volt, és köszönet a csapattársaknak mindenért, amit a csapatért tettek, pl. a címertervekért, csatokért, köpeny/kendő szabás-varrásért, a csapatelőadás és a performance megvalósításáért, és miden együtt töltött percért! :P
Éljen a Kékpatak csapat!

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja - 16 éve 8 hónapja #337501 Írta: Sirgon Esgalnor
hiba a mátrixban...
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #337503 Írta: Sirgon Esgalnor
Eglar, majd jelezd, hogy milyen rendezvényen leszel, mikor vegyem magamhoz a bicskád. (Az ajtó mellett hagytad a verandán)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336565 Írta: Ille Lórien
Sziasztok!
Remélem sikerült mindenkinek összecsomagolni. Találkozunk a táborban! :D

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336521 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek
Este elég hüvös van, úgyhogy meleg ruhát, pulóvert feltétlenül hozzon mindneki!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336492 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek

Elder írta: Kell kék póló is?

Csak ha szeretnél magadnak csapatpólót a köpeny, kendő, pajzs, stb mellé. Nem kötelező.

Én szerettem volna, de sajnos a Tesco-kommandó sem járt sikerrel, ott is csak világos/türkizkék és majdnemfekete volt a választék, mint a kínai boltokban. Az ember pedig azt hinné, hogy a kék egy alapszín... :(

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336345 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek
Kell kék póló is?
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336323 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek
Odafelé én is a közös vonatozáshoz csatlakozok.

Viszek: gyöngyöt, fűzéshez cuccot, csigákat, akrilfestéket (ezüst, kék, fekete, pici fehér), textilfestéket (kék, ezüst, fekete), ecsetet (végre kaptam 0-sat :) )

Viszont nincs még sajna pólóm, megpróbálok még holnap szerezni. Egyszerűen nem volt rendes sötétkék, csak valami majdnem fekete árnyalat.
És nincs műanyagtányérom se még.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336203 Írta: Sirgon Esgalnor

sebcsaba írta: Remélem még nem késő: hozzon mindenki magával egy műanyag tányért és kanalat a bográcsozáshoz!

Én azt hiszem akkor több tányért is fogok hozni. MTT születésnapról maradt pár darab, és Lau a kezembe nyomta. Valami evöeszköz is volt hozzá, csak itt bent most nem emlékszem h. kanál v. villa.
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #336175 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Luinenelle - Kékpatak csapat - Előkészületek
Sziasztok a fórumon megbeszélt dolgok közül kell e vmit vinni nekemilletve másnak is? (pl.: ecset)
Ha igen légyszives küldjétek el smsben nekem azt amit nekem kell vinni erre a Tel számra 06-30-453-9564
előre is köszi.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.195 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére