Calima elen - Szikrázó csillag csapat - Beszélgetések

Több
16 éve 9 hónapja #337131 Írta: Panni
:hullócsillag:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #337129 Írta: Jacopo Belbo
:csillag:

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #337116 Írta: Panni
Ez itt egy gil
Én pedig kómás vagyok :P

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #337074 Írta: Snuffles
Úúúú, gyerekek ez annyira de annyira jó volt... :) )) Lehet, hogy lelkesedésem főleg csak annak szólt, hogy ez az első táborom volt, de első tábor ide vagy oda, szerintem kurva jók voltunk és én nagyon jól éreztem magam köztetek.
Nodlee mindenkire odafigyelt és nagyon örültem, hogy gyakorlatilag mindenről kikérte mindenkinek a személyes véleményét, szerintem ilyen egy jó csapvez.
A röhögő csillagocska most itt pihen a szobámban és várja, hogy nyomogassák, de egyelőre ettől ódzkodom :D
Majd egy jövendőbeli csapattalira elviszem :D

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335273 Írta: Ulmo

Jacopo Belbo írta:

brokkoli írta: Szia Orsie! Vigyázz magadra!
És ne félj, vigyázunk Efkúra. >:D


De még mennyire!


belevau ON

Ez a "kecskére a káposztát" tipikus esete :evil3:

belevau OFF
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335257 Írta: Jacopo Belbo

brokkoli írta: Szia Orsie! Vigyázz magadra!
És ne félj, vigyázunk Efkúra. >:D


De még mennyire!

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335114 Írta: brokkoli
Szia Orsie! Vigyázz magadra!
És ne félj, vigyázunk Efkúra. >:D

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #335065 Írta: Orsie
noshát én most elköszönök Tőletek, mert holnap délután repülőre ülök és elhúzok Londonba (dolgozni, meg azért szórakozni is), és csak Tábor előtt jövök haza. legyetek jók, ötleteljek továbbra is! és pls kívánjatok terrormentes kinttartózkodást (aki nem tudja miről van szó, nézzen híreket ;) és nekem jó időt oda, mert állítólag 13-15 fok van és esik :P pusza, Táborban találkozunk :)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334960 Írta: brokkoli
Szerintem nem túl drága, de majd holnap megtekintem (:

egyébként nekünk itthon van hőre keményedő gyurmánk, aztán gondoltam nekiesek a mézeskalács szaggató csillagocskával. Az még bátor tündeférfiainknak sem túl giccses.

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334821 Írta: Snuffles
A Lehel piacon az egyik kínai boltban nemcsak toszt, de ilyen kis 250 Ft-os medálkákat is találtam mindenféle ásványból, csillag alakúakat is, de gondoltam, ennyire azért mégse... :P

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334292 Írta: fqqdk
na jó ezt inkább nem

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334276 Írta: Snuffles
Efkú kitalált valami karszalagos sárgacsillagos őrültséget, de ezt csak ő tudja szavakkal illusztrálni, ehhez most én is fáradt vagyok :P

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334249 Írta: brokkoli
Bizony. Amikor először megláttalak a nyakadba ugrottam ijedtemben. Próbáltalak megfojtani.


Bocs, hogy ilyen leépült vagyok, de már 4 napja csak rajzolok meg cigizek d:

És egyébkéntmeg süllyedjetek el szényengyalázatosan, hogy semmi konstruktív dolgot nem sikerült kitalálnotok...
Hol marad a BRAINSTORMING?

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334109 Írta: Jacopo Belbo

Narbeleth írta:

Jacopo Belbo írta: de édesek ezek a zöld ugráló figurák :D


Sosem gondoltam volna, hogy ezt a mondatot egyszer tőled fogom hallani :D . Kivéve ha némi iróniába van mártogatva :)


úristen, ennyire rémisztő volnék? :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334070 Írta: Narbeleth

Jacopo Belbo írta: de édesek ezek a zöld ugráló figurák :D


Sosem gondoltam volna, hogy ezt a mondatot egyszer tőled fogom hallani :D . Kivéve ha némi iróniába van mártogatva :)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334054 Írta: fqqdk
mély és hálás meghajlás, úrnőnk! tekinteted szikrázó fényét, melyben a családunk nevét adó csillagok ragyogása izzik, reánk, méltatlanokra vetéd, s mi hódolunk néked! áldjon meg téged a fényességes Tarja... öizéé Varda.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #334000 Írta: brokkoli
Szerintetek lehet bográcsban tésztát főzni?

remélem értékelitek, hogy CSAK miattatok félbeszakítom művésztelepi ténykedésemet. CSAK azért, hogy írhassak a kis topickunkba, hogy lássátok, hogy foglalkozom az én kis tündércsillagvirágaimmal.

Na, megyek is, mert irtó elfoglalt és artisztikus vagyok. (olyan szépet rajzoltam ma. de tényleg)

és egy klasszikussal zárok:
"az evolúció lényege a MÁK"

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #333926 Írta: Jacopo Belbo
de édesek ezek a zöld ugráló figurák :D

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #333907 Írta: Snuffles
:döglöttemotikon:
Túl sok volt már nekem ez a lendület.

A krumplistésztával mi a helyzet? :D

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #333894 Írta: fqqdk
:bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 9 hónapja #333763 Írta: Narbeleth
:bounce: Csak hogy vigyek a topicba egy kis lendületet.

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #332424 Írta: Tünde

Snuffles írta:

Orsie / Fraktál írta: krumplistészta minden további nélkül, tarhonya neeem, bocsi de én ki nem állhatom :P én is megkérdezem anyumat.

Jó, én se szeretem, pláne amit anyám csinál, de gondoltam, ha rajtam kívül kilencen rávágják, hogy ez jó ötlet, akkor igazán kibírom :D
Viszont azt nem tudom, miből lesz a krumplistészta. Krumpli, tészta, und..?


belevau
csinálsz sűrű paprikáskrumplit, külön kifőzöd a tésztát, és a végén összekevered :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #332422 Írta: fqqdk
mérnemcsinálunk nudlit? :P

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #332355 Írta: Snuffles

Orsie / Fraktál írta: krumplistészta minden további nélkül, tarhonya neeem, bocsi de én ki nem állhatom :P én is megkérdezem anyumat.

Jó, én se szeretem, pláne amit anyám csinál, de gondoltam, ha rajtam kívül kilencen rávágják, hogy ez jó ötlet, akkor igazán kibírom :D
Viszont azt nem tudom, miből lesz a krumplistészta. Krumpli, tészta, und..?

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #332340 Írta: Orsie
krumplistészta minden további nélkül, tarhonya neeem, bocsi de én ki nem állhatom :P én is megkérdezem anyumat.

OFF: 666. hozzászólás :lol: ON

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #332292 Írta: Snuffles
Anyumat megkérdeztem, mit lehetne ebből a cuccból csinálni, azt mondta, hogy hozzávalók kihagyásával krumplistésztát, vagy valami olyasmit, valamint három zacskó tarhonyával paraszttarhonyát (sűrű tarhonya, vagy ki hogy ismeri). Az olyan, hogy mindent bele a bográcsba, a hagymát kicsit később, és már kész is. Igaz, hogy anyu valahogy művésziebben fogalmazta meg ezt az egészet, de mivel én nem tudok sütni-főzni tejbegrízen kívül semmit*, ezért ezt a részét passzolom. :)
Persze ha van aki nem szereti a tarhonyát, akkor én kiegyezem a paprikáskrumplival is, mert azt is szeretem.
Egyelőre ez jutott eszembe, de mivel én se vagyok konyhatündér, egy receptet se tudok. :(
*palacsinta. De lényegtelen.

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331850 Írta: brokkoli
Kajaügy:
Paprikáskrumpliban ezek vannak: krumpli, hagyma, fokhagyma, virsli, kolbász + fűszerek. A kérdés az, hogy van-e valaki, aki ezekből valami jobbat is ki tud hozni, mint a paprikáskrumpli. Ha nem, akkor így jártunk.

Extra cuccok: Én törtem a fejem rendesen, de semmi nem jutott eszembe, amire szükségünk lehet, és nem lesz a táborban.

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331709 Írta: Orsie
mit lehet még csinálni pk helyett? (nem vagyok egy konyhatündér típus.. :P )
és milyen költésgvetés, milyen extra cuccok, mihez?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331695 Írta: brokkoli
Közben elkezdhettek gondolkodni azon, hogy paprikáskrumpli alapból milyen bográcskaját csináljunk (szerintem van jobb is, mint a pk).

Illetve gyorsan ki kéne találni, hogy van-e szükségünk valami extra cuccra (pl rengeteg sólisztgyurma, felemás zoknik, stb) táborban. Mert ha igen, akkor azt bele kell venni a költségvetésbe, ami ma este készül, úgyhogy gyorsan mondjátok, ha kell valami.

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
16 éve 10 hónapja #331510 Írta: Narbeleth
Részemről tánc, vagy valami ami arra hasonlít.

Póló: Karmazsin akkor fix? Egy almazöld és arany kombó ajánlása miatt megköveznétek?

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.208 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére