Rendek

Több
15 éve 10 hónapja #361937 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Rendek

Gandalf írta: Szerintem szükség lehet az összes jelmezre, amennyiben ez nem gond.


Hát éppen ez az! Rengeteg van, és ez csak a töredéke annak, ami a tényleges készlet, mivel amiket Esgal varrt tavaly nyáron pl. nem találtuk a raktárban. No mindegy, majd válogatok... :twisted:

Cue: Vágatlan anyagból annyi van, hogy kiskereskedelmi mennyiségben simán lehetne forgalmazni. Fehér lepedőt és csomagolópapírt mindenképpen.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361920 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Rendek
Szerintem szükség lehet az összes jelmezre, amennyiben ez nem gond.

Loth második helyen a kézműveseket jelölné meg, bár nem túl nagy lelkesedéssel, mert eddig mindig kézműveskedett.
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361918 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Rendek

Dorw: örülnék minél több használható jelmeznek, meg vágatlan anyagnak (a díszlethez).
Ami még jól jöhet: fehér lepedő vagy csomagolópapír - ha árnyjátékot csinálunk.
A kellékeket meg szerintem lejmolni/felajánlani fogjuk sajátból, kinek mije van. :)
[/b]

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361872 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Rendek
Írtam neki egy levelet és felvázoltam a helyzetet neki. Várom a válaszát.
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361869 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Rendek

Gandalf írta: Beérkezett Nyüfi jelentkezése. Természetesen a táncosokat írta első helyre, ahova nem fér be... és egyetlen egy rendet sem számozott be, ergo nincsen nála második, harmadik stb. helyezett, pont ugyanaz a helyzet, mint Remzynél, de Loth peches és nem fér már be.


és ilyenkor mi lesz?
(sztem a kézműveseknél még jól érezné magát, de gondolom érdemes beszélni vele)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361862 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Rendek
Beérkezett Nyüfi jelentkezése. Természetesen a táncosokat írta első helyre, ahova nem fér be... és egyetlen egy rendet sem számozott be, ergo nincsen nála második, harmadik stb. helyezett, pont ugyanaz a helyzet, mint Remzynél, de Loth peches és nem fér már be.
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361837 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Rendek
Hanna, Márk!

Várom az anyag igényléseiteket!

Ami/Erdariel nem kért semmit, Nudlival még a jövő héten megyünk raktárvizitre.

Cue: Neked a maszkokon kívül milyen jelmezekre, kellékekre, anyagokra lenne szükséged a raktárból?

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361836 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Rendek
egyszerűen vannak emberek akik nehezebbek, és akármiben, akárhol nem érzik jól magukat, míg mások meg könnyebben elvannak máshol is. azt is el kell fogadni, hogy vannak, akik barátok miatt jönnek és nem tolkien miatt. ez nem protkó, hanem több figyelmet kell szentelni az ilyesmire, mert a cél az, hogy az ilyen ember másokkal is kijöjjön és jól is érezze magát. és ha valaki jön és pénzt áldoz rá és tulajdonképpen "megvesz egy szolgáltatást", akkor természetes, hogy szeretne is kapni érte valamit.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361835 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Rendek
Efkú nekünk ehhez nincs ám jogosultságunk, szal nem tudhattam :P

Amúgy többet nem offolok mert mindig válaszoltok rá és akkor folytatni kell. :roll: :D (Különben csak Orsie "xy-nak csak ez játszik" mondata váltotta ki belőlem a megjegyzést, mert tavaly is voltak ilyen gondok.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361834 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Rendek
Ok, téma lezárva.
Infó a táblázat ból, csak hogy ne vesszen el:
8 ember kerül a 3. helyen, 18. a második helyen megjelölt rendbe.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361832 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Rendek
Kincső, Remzy rendi beosztásánál nem volt semmi protkó, ugyanazt az elvet használtuk, mint mindenki másnál. De hatalmas mákja volt, hogy volt még felszabadult hely a harcosoknál. Ha nem lett volna már hely, ugyanúgy a második, harmadik megjelölést néztük volna (már ha van nála ilyen, nem tom, a lapját nem láttam...) nála is, mint mindenki másnál.
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361830 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Rendek

Gandalf írta: Ahogy elnézem a listát, mindenki táncolni, harcolni és kirándulni szeretne... ezeknél a rendeknél van komoly túljelentkezés.
Az Ének-zene rend kb. megfelelő létszámú (pici túljelentkezés van), de a többi szinte sehol sincsen az elsőnek megjelöltek között. Őket olyan emberekkel kell megtölteni, akik sokadik helyen jelölték meg az adott rendet.


Jólvan, én csak ebből tudtam kiindulni (a sokadik az nálam nem 2. vagy 3.). Ha megoldottátok az pláne jó. De az elv akkor sem szimpi, hogy újabban minden évben vannak protkósok, mindegy ki az, ilyanért a barátaimat is "elítélném" - de sztem túltárgyaltuk ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361829 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Rendek
A rendjével nem lesznek gondok, felesleges ezen vitáznotok. Van hely a harcosoknál és első helyen a harcosokat jelölte be. A csapatbeosztása problémásabb lesz, jóllehet, jeleztétek, hova és miért oda szeretne kerülni. Megfontoljuk, és eldöntjük. Pont.
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361828 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Rendek

Kincső (Thilanna) írta: De az csak a csapatokra és 1 emberre vonatkozik ;) Pont ez nem tetszik nekem h. minden évben vannak ilyen nyavalygósok, érdekes 2003-2004-ben még mindenki el tudta fogadni hova osztották, ha első nap volt is szomorkodás rajta.
Nem Remzy ellen van személyesen kifogásom, hanem az évről évre előkerülő jelenséggel szemben (pont azért, efkú, mert a többi 100 embernek sem mindegy, és rengetegen kerülnek a 3-4. helyen megjelölt rendjükbe idén is). De egyéni szocproblem, ezért mondtam h. lehet törölni. :roll: :P

???? tudtommal senki nem kerül a 4. helyre a jelölésében, és a 3. helyet is minimalizáltuk.... szal ha van is egy-kettő, azért az nem "rengeteg". ha meg már itt tartunk: 9 tevékenységből lehet választani. ez sok. igazából mindenkinek az édes anyját, hogy nem képesek egyenletes eloszlással szeretni ezt a pár tevékenységet, és kitúrni egymást más helyekről úgy általában, etikátlanul, ennyi fejfájást okozva nekünk.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361827 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Rendek
De az csak a csapatokra és 1 emberre vonatkozik ;) Pont ez nem tetszik nekem h. minden évben vannak ilyen nyavalygósok, érdekes 2003-2004-ben még mindenki el tudta fogadni hova osztották, ha első nap volt is szomorkodás rajta.
Nem Remzy ellen van személyesen kifogásom, hanem az évről évre előkerülő jelenséggel szemben (pont azért, efkú, mert a többi 100 embernek sem mindegy, és rengetegen kerülnek a 3-4. helyen megjelölt rendjükbe idén is). De egyéni szocproblem, ezért mondtam h. lehet törölni. :roll: :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361824 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Rendek
Megjegyzem ez kb. annyi mintha beírta volna megjegyzésbe, hogy x-ynal szeretnék együtt lenni, és ugyebár aztat a tábvezek meg figyelembe veszik. Minden évben van olyan ember aki azt mondja, hogy én csak és kizárólag ezekkel az emberekkel érzem jól magam és ha nem akkor irgumburgum.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361818 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Rendek

Kincső (Thilanna) írta: De nem érzik hoz egy kissé etikátlan és nem fer?... Visszaélnek azzal a helyzettel hogy tudják h. kell az ember így meg kell tegyék a tábvezek, úh. kivárnak utolsó pillanatig... kissé meglepődnének, ha a másik száz is így gondolkodna...

Erre nem lehet azt mondani, hogy nem fair, és azt sem, hogy etikátlan. Ha táborozóként jössz, nem azért jössz, hogy száz emberrel fair legyél, vagy hogy száz embernek jó legyen. Azért jössz, hogy te jól érezd magad. Ebben különbözünk tőlük, mi mindenkinek azt akarjuk, hogy jó legyen, a lehetőségekhez mérten. Hajlandó vagyunk komplex szituációkat mérlegelni, alternatívákat kidolgozni, stb, csupán ezért. Remzynek, és a többi táborozónak nem ez a dolga, és attól, hogy száz embernek mindegy, és a százegyediknek nem mindegy, hogy hova kerül, attól még nem kellene azt feltételezni, hogy ennek rosszindulat, meg "etikátlanság" az oka. Se általánosan, se a konkrét szituációban.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361817 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Rendek
ne haragudj Kincső de nem ismered annak a részleteit, hogy Remzy miért jön és miért most és nagyon nem erről van szó. de majd privát megbeszéljük valamikor, itt viszont szvsz tényleg elég ennyi.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361816 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Rendek

Orsie / Fraktál írta: Kincső nem vagyunk egyformák ;)


De nem érzik hoz egy kissé etikátlan és nem fer?... Visszaélnek azzal a helyzettel hogy tudják h. kell az ember így meg kell tegyék a tábvezek, úh. kivárnak utolsó pillanatig... kissé meglepődnének, ha a másik száz is így gondolkodna... :?
Najó sorry, lehet törölni, csak nem szeretem az ilyet. :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361814 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Rendek
Kincső nem vagyunk egyformák ;)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361810 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Rendek
OFF Annyira szeretem amikor vannak olyan emberek akik közlik hogy "engem csak ide tehettek mert különben nem jövök" :roll: és a többi 100?... ON

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361807 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361806 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Rendek
beszéltem Remzyvel, neki semmi más se játszik, csak a harcos, úgyhogy pls oda tegyétek.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361798 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Rendek
Az új beérkezők beosztásáról: Annis első helyen a kézműveseket írta, és ott van még hely, ergo nagy valószínűséggel hozzád kerül, nudli!

Remzynek nem láttam a lapját, de ahogy ismerem, valószínűleg ismét harcos lenne leginkább... :lol: Majd dorw pontosít.
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361370 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Rendek
Tisztelt rendvezetők!

Első körben arról volt szó, hogy elhozzátok még múlt pénteken az igényléseiteket és a kezembe adjátok. Ez nem történt meg.
Aztán kértem, hogy legkésőbb vasárnap estig küldjétek el, hogy mit kértek, mivel akartok dolgozni a táborban. Ez sem történt meg.
Eddig csak Cue, efkú és Lau adta le nekem az igénylését.
A többieknek nem kell semmi??!
Egy hónap múlva tábor van és még azt sem mondtátok meg, hogy mire van szükségetek, így a csapvezeknek sem tudom megmondani, hogy mennyi pénzük van, már amennyiben marad nekik.
Most játszuk azt, hogy leviszek valamit a raktárból, ti meg majd kezdetek vele valamit?! :evil:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361276 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Rendek
a másik táblázat, Gandalf.

ja, hát sok jó kaja kishelyeniselfér. Spenót a másikhúg amúgy.

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361229 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Rendek
bocsi, lehet, hogy a sok Lassis melótól vagyok zizzent, de én se értem ezt a táblázatot. pls valaki magyarázza már el szájbarágósan, hogy ez mit jelent, de tényleg. mi az, hogy a jelentkezések alapján? mit írtam én oda, ami ezzel összefüggésben van? :?: 8O :roll:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361216 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Rendek

brokkoli írta: izé, én erről a táblázatról még csak nem is tudtam, nem hogy találkoztam volna vele.. szóval mostakkor én vagyok a gyík, h nem töltöttem ki időben és magamra vessek?

Ez a táblázat eredetileg a jelentkezések alapján lett kitöltve, és ezt variáltuk át pénteken a rendvezekkel, remélem, sikerült hozzáférést adnom és Te is látod.
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361206 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Rendek

fqqdk írta: még patiszon kéne oda, nem?


Mindenképp át kell tenni őt is.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #361204 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Rendek
még patiszon kéne oda, nem?

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.223 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére