A 2. rész - A Két Torony

Több
21 éve 2 hónapja #100602 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Penngaladiel:

Én még nem láttam a TTT-t,ezért csak eldudom majd a könyvben olvasni(ha,leírják!)*a könyv megvan!!!* Asszem a Két torony Január 9-től van a mozikban! :lol:

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100600 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hát egy párszor már láttam a TTT-t és anélkül hogy a hibákra koncentráltam volna az alábbiakat találtam:

- Mikor Emyn Muil nyugati részhez Rohan határához érnek Aragornék Legolas azt mondja orkok észak-keleten. Hát ez érdekes lenne mivel észak-kelet félig mögöttük van.
- Aragornékat körülveszik Éomerek. A beszélgetés után Éomer azt mondja irány észak....hmm onnan jöttek.
-Trufa fején lévő bazi nagy seb eltünik mikor felkapaszkodik Szilszakállra és az ork elkapja a lábát, viszont az ent tanácsban már ott van a fején egy heg.
-Szilszakáll azt mondja majd a fehér mágus eldönti orkok vagytok-e. Akkor viszont az ent tanácsban ezt miért kell megint megbeszélni hogy nem orkok?
-Gandalfék Théoden csarnokába lépnek, ekkor Gandalf átkarolja Legolast, majd vált a kamera, akkor már nem fogja Leg-et, majd vissza és megint fogja.
-A Holtlápon alszik Fordó és Samu éjszaka sötétben. Ezután Frodó felkel beszélget Szméagollal és ezután jön a nazgul ekkor viszont már meglehetősen világos van mintha reggel lenne.
-Frodó eltakarja Samut a tünde köpennyel Morannonnal és így sziklának néznek ki a katonák szemébe. De vajon hova tün Frodó táskája ami elötte és utána is a tünde köppenyen volt rajta.
-Osgiliathban miért nem érez Frodó semmit a régi sebéből amikor a nazgullal néz farkasszemet pedig a holtlápon szenvedett tőle mikor jött a nazgul
-Nem tudom én se hogy mi van Osgiliathban ki hol merre miért de az biztos hogy Faramirék a Gondori oldalon vannak mivel a folyó jobbra folyik. De hogy miért kisebb az Anduin Osgiliathban mint az Argonathnál azt már végképp nem tudom
- Legolas tőrének a nyele ugyebár fehér, legalábbis mikor közelről mutatják mert távoli képeknél bizony nagyon sokszor barna.
- A kontaklencséket azt hiszem meg sem kell említeni hogy milyen változatosan szerepelnek
- Még a film eleje táján mutatják az orkokat amint futnak Vasudvardba. A kamera felső állásból a hátuk mögül indul majd elmegy az orkok fölött, azonban a hobbitok nincsenek velük.
- Éomeréknél nem igazán láttam lovas nélküli lovat mielőtt Aragornéknak odaadta Arodot és Hasufelt
- Faramir a kardjával megpiszkálja Frodó nyakában a gyűrűt. A legelső ilyen képnél mikor még távolról mutatják őket, egész más kard van Faramíránál mint mikor csak a gyűrűt és a kard hegyét mutatják
- Mikor Gollam kihúzza Frodót a Holtlápból akkor még csurom víz a ruhája de a leglső vágás után már teljesen száraz

Most ennyi jutott eszembe. Boccs azoktol akik már írtak ezek körül egy párat de most nem volt időm végignézegetni a dolgokat hogy mi szerepelt már.

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100545 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én a TTT-ben egy durva hibát találtam. Amikor Pippin és Trufa Fangornban vannak, Trufa felmászik a fára, és közben tükrözik. Nem is tűnne fel, ha a sebhelye nem vándorolna át a feje másik oldalára :D
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100541 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Hogy őszinte legyek én csak más filmekben találom meg a bakikat. Akárhányszor nézem meg A Gyűrűk Urát, mindig van mire figyelnem. (És vagy én vagyok figyelmetlen (vagy elmerengek Frodó szemein :oops: :wink: ), de én mindig észreveszek valami újat. :roll: )

Azt bizony én sem hiszem, hogy nálunk bemutatnák korábban... De én *hogy is mondjam* szívesen megnyújtanám az utolsó heteket a RotK-ig. Nem tudom értitek-e mit érzek...
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100528 Írta: Ezüstliliom
Ezüstliliom válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

kriszana írta:

Lara írta: Láttátok az alját annak a linknek amit Rago beszúrt?Azt írja,hogy A király visszatért nálunk már 2003. december 17-én bemutatják!

Augustin, Sesy, ne aggódjatok, egészen biztos,hgoy csak elírás. Üzleti okokból nem engedhetik meg maguknak,hogy Magyarországon is decemberben legyen bemutatva. Sajnos.
Ha véletlenül valamiért mégis megtörténne a csoda, akkor elmarad a londoni út... :wink:


Mondtam már, hogy utálom az "üzletet"?! :evil:

"...Ha játszol gitáron, zongorán,
érezd, hogy lehetnél vidám!
A húrok benned feszülnek..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100517 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Lara írta: Láttátok az alját annak a linknek amit Rago beszúrt?Azt írja,hogy A király visszatért nálunk már 2003. december 17-én bemutatják!

Augustin, Sesy, ne aggódjatok, egészen biztos,hgoy csak elírás. Üzleti okokból nem engedhetik meg maguknak,hogy Magyarországon is decemberben legyen bemutatva. Sajnos.
Ha véletlenül valamiért mégis megtörténne a csoda, akkor elmarad a londoni út... :wink:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100502 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Láttam néhány RotK-s képet, és ezeken Frodón rajta van a lórieni köpeny meg a ruhája! Vagyis akkor Gandalfék nem is kapják meg Szauron Szájától?

December 17-n bemutatják??? Nálunk?!!! 8O

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100494 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Láttátok az alját annak a linknek amit Rago beszúrt?Azt írja,hogy A király visszatért nálunk már 2003. december 17-én bemutatják!

I make my own luck.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100489 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

zsoffija írta: Bakikeresés-ha a bakit keresni kell,már nem is érdemes...(megaszontuk itten... :heu: )


Egyetértek! Az az igazi baki, amit nem úgy találunk, hogy kikockázzuk a filmet :roll: :? :wink:

Sir Ian a RotK-ről :arrow: www.empireonline.co.uk/news/news.asp?4508


[size=9:11lhr83n](Off: ez az 1000. hozzászólásom :D :D :D :D :D :D )[/size]

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100473 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Lili:életmentő vagy!!! :itscool: kösziii!!!megkíméltél egy álmatlan éjszakától...
Bakikeresés-ha a bakit keresni kell,már nem is érdemes...(megaszontuk itten... :heu: )

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100464 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Prisca írta:

Sesy Olórea írta: Gandalfon tényleg eddzőcipő van. A FotRban Frodón volt :D
Amúgy Gríma kontaktlencséje is kiesik, és az egyik szeme barna akkor.


Én úgy tudom, hogy ezek egyáltalán nem bakik. Az az "edzőcipő" nem edzőcipő, csak olyn hatása van. Egyébként csizma.
Gríma szeme, illetve a szemek más-más színe pedig DIREKT van! Azért, hogy még "visszataszítóbb", hüllőszerűbb legyen... Ja és a szemöldöke is le volt borotválva, hogy még jobb legyen a hatás!


Jó, lehet hogy Gandalfon csizma van (ami megszólalásig egy edzőcipőre emlékeztet :) , de Frodón kétszer is volt cipő az első részben. De igaz, ez TTT-s topic... :oops: :roll:

Grímának a szeméhez meg: de előtte egyszínű! Amíg Gimli le nem löki a földre, addig kék mindkét szeme, csak akkor kiesik a kontaktlencse.

De amúgy engem nem érdekelnek a bakik, csak némelyik szembetűnő, és nem tudok nem odafigyelni rá... :?

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100461 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

zsoffija írta: De:még mindig lelkemre nehezül a kétely: ki is Gríma magyar nyelvezetű szinkronembere...

Ha minden igaz Kőszegi Ákos szinkronizálta Grímát... :roll:

Ja és ez a bakivadászás sztem eléggé idegesítő,nem tudom,hogy lehet úgy a filmet élvezni,hogy közben mindenhol hibákat keresek... :evil:
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100456 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én semmilyen bakit nem vettem észre az Argonath-nál...de biztos bennem van a hiba.
Ami meg azokat az agyalágyult embereket illeti, akik ilyenekkel töltik szabadidejüket, hát inkább nem mondok semmit :twisted: legyenek vele boldogok :x :evil:
(persze addig még poén a bakikeresés,mint mondjuk hogy a FotR-ben felemeli a halot ork a fejét, de hogy minden fehér cipőben sportcipőt látnak az sz.tem túlzás :x :evil: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100435 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Sesy Olórea írta: Gandalfon tényleg eddzőcipő van. A FotRban Frodón volt :D
Amúgy Gríma kontaktlencséje is kiesik, és az egyik szeme barna akkor.


Én úgy tudom, hogy ezek egyáltalán nem bakik. Az az "edzőcipő" nem edzőcipő, csak olyn hatása van. Egyébként csizma.
Gríma szeme, illetve a szemek más-más színe pedig DIREKT van! Azért, hogy még "visszataszítóbb", hüllőszerűbb legyen... Ja és a szemöldöke is le volt borotválva, hogy még jobb legyen a hatás!

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100434 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Bakik:én spec képtelen lennék bármit észrevenni... :roll:

De:még mindig lelkemre nehezül a kétely: ki is Gríma magyar nyelvezetű szinkronembere... :cry:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100351 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Haldír Lórien írta: Ismeritek ezt a linket?
home.hccnet.nl/neturnia.wallpapers/lotr/
Állat :lol:


Igen, ismerjük ezt a linket, és sztem nevetséges, méghogy Russel Crow, és Julia Roberts...
A hibákról pedig annyit, hogy a szobroknál tényleg csak optikai csalódás, én is kerestem a bővítettben és nem találtam semmit.
Samu és Frodó a kukoricásban sincs autó, csak a porfelhő látszik.
Az viszont igaz,hogy az egyik ork felemeli a fejét Boromir halála előtt...

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100286 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
:) Az Aragonath szobrai és a "megfordítja a kezét" baki

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100281 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Teron:Oké-oké! :lol: Ezt jól Lmagyaráztad! :wink:
Mien szobrokról is van szó?? :oops:
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100257 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
A két szobor maga elé tartja a kezét. Tehát, hogy technikailag fogalmazzak a keze nem párhuzamos a szobor teste által reprezentált sík normálvektorával. A keze a normálvektorral körülbelül 45 fokos szöget zár be, a test síkjára merőleges síkban. Namost. A keze pont párhuzamos a folyóval, mert a folyóhoz képest a teste áll ferdén úgy, hogy a kézfej pont a másik váll fölött látszik. Tehát ez nem hiba. Amúgy ha láttál olyan programokat, mint a 3D Studio Max, akkor rögtön rá lehet jönni, hoyg ilyen "bakit" mint amit ti erer gondoltatok, lehetetlen összehozni szinte....

Kikockázni a filmet a VirtualDub programmal lehet, ami azt hiszem GPL licensz alatt áll, vagyis szabad szoftver.

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100250 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Orlando Bloom, a harcos tündér íjász és egyéb ienek:
www.sulinet.hu/eletmod/kultura/m ... owers.html
Itt meg a Sötét Urat írták kicsivel (mondjuk ez nem akkora baj)
www.webradio.hu/szeged/mozi/film ... ukura2.htm
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100249 Írta: Swen
Swen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
hmm...

most ki is próbáltam a szobrokon, beálitottam ugy őket ahogy a filmben látszik hátulról, ami azt illeti nem is látszanak a kezeik:))
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100248 Írta: Swen
Swen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
hmm

tényleg sok hülyeség van a bakik között...
de ami nekem előszőr főltünt a filmben a a szobros eset volt, azaz hogy hátulról forditva van az egyiknek keze, én tényleg azthittem hogy ez baki...szal' ti azt mondjátok hogy optikai csalódás?? megmagyarázná nekem valaki hogy miért is??? mert nem csak én látom igy hanem a haveri köröm is...

bye
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100222 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

leguanember írta: Ami viszont baromi vicces(ha igaz): Edoras tróntermében, miután kiosztották a testőrséget, az egyik földön fekvő, helybenhagyott rohani a hajával játszik :mrgreen: . Az első részben meg nagyon röhögtem az orkon, aki szemrehányóan megemeli a fejét, miután Aragorn átugrott rajta, és kicsit megrúgta :mrgreen: .


Ez jó... :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100220 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ha jól értettem a moviemistakes oldal lényegét, akkor oda bárki beírhat, ha hibát talál(és pl. tag), aztán mindenki szavazhat, hogy tényleg hiba-e vagy sem :roll: . Ha a fele hazugság, akkor a másik fele meg nem hiba. Pl. az, hogy használ ugyanolyan képkockákat a két filmben Jackson(Ködhegység csúcsai, Szarumán Vasudvard alatt), vagy olyan dolgok, amik megmagyarázhatóak, csak elsőre nem egyértelműek... Ami viszont baromi vicces(ha igaz): Edoras tróntermében, miután kiosztották a testőrséget, az egyik földön fekvő, helybenhagyott rohani a hajával játszik :mrgreen: . Az első részben meg nagyon röhögtem az orkon, aki szemrehányóan megemeli a fejét, miután Aragorn átugrott rajta, és kicsit megrúgta :mrgreen: .

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100218 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hát, egen :roll: de nekem nem naon teccik kék szemmel, a barna vhogy mélyebb volt vmi :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100206 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Legolasnak az első részben majdnem végig barna a szeme, míg a másodikban nagyon kék... (Úgí látszik, csak később szóltak neki, hogy kontaklencsét kéne használni... :roll: ) Bár ezt nem én szúrtam ki a barátnőm... Én az igazi szemszíneket sem jegyzem meg... :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100181 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Én ezeken csak nevetni tudok és egyetértek az előttem szólókkal. (Főleg Teronnal!)
Nagy alkotás, nincsen hiba nélkül.
Én csak egy hibát vettem észre (bár azt elsőre :roll: ) . Keselyüstök orrát... :lol:
A FotR-ban meg egyet sem. :wink: pedig igazán figyeltem.
OFF: Hogy lehet kikockázni a filmet?
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100160 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Gandalfon tényleg eddzőcipő van. A FotRban Frodón volt :D
Amúgy Gríma kontaktlencséje is kiesik, és az egyik szeme barna akkor.

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100149 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
én a kettőben vettem észre egyett...

Gandafl lován van nyereg!!! jah és edzőcipö is an rajta.. Még nem láttam egélszer szal eddig ennyi de az első filmhez holnap szolgátatom az általáam észrevett hibákat..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100145 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Teron:teljesen egyetértek :D :wink:

De van ennek a bakizós hülyeségnek 1 pozitívuma:végre v.miben jobbak vagyunk, mint a Mátrix :wink: :lol: :lol: 8)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.399 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére