A 2. rész - A Két Torony

Több
21 éve 8 hónapja #89968 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

ipszilon írta: olvassátok el amit a 100x szépben írtak róla. volt vmi nagy hülyeség benne, de már nem emléxe. de lehet csak én vagyok hülye. amúgy szarumán, meg szauron nem utálja egymást? mert szarumán is magának akarja a gyűrűt?


Szauron nem tudja (vagy legalábbis nem tűnik fel neki egy csomó ideig), hogy Szarumán is megkaparintaná a Gyűrűt, meg mondjuk Szarumán annyira nem ostoba eleinte, hogy nyíltan szervezkedjen ellene. De a második részben, amikor Pippin belenéz a Palantírba, ott kiderül minden.

~ Une lumi
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #89965 Írta: ipszilon
ipszilon válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
olvassátok el amit a 100x szépben írtak róla. volt vmi nagy hülyeség benne, de már nem emléxe. de lehet csak én vagyok hülye. amúgy szarumán, meg szauron nem utálja egymást? mert szarumán is magának akarja a gyűrűt?

Domb? Hm... igen, ezaz, bár elég elhamarkodott szó olyasmire, ami azóta itt áll, mióta a világ ezen része alakot öltött.
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #89956 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Elanor írta: Idézet Faramirról, amit elvileg az őt játszó színész mondott:

"Faramir Gonorba akarja vinni a Gyűrűhordozót, hogy megvédje saját birodalmát a pusztulástól, ezért ejti foglyul." (VOX)

Nem tudom, hogy sírva fakadjak, vagy kezdjek el ordibálni...bár azt hiszem, egyik se segítene...


8O 8O 8O :x :twisted: :o
úr istem! Ezt David Wenham mondta??? Hát vagy félretájékoztatták, vagy PJ megint kavar...

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #89945 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Idézet Faramirról, amit elvileg az őt játszó színész mondott:

"Faramir Gonorba akarja vinni a Gyűrűhordozót, hogy megvédje saját birodalmát a pusztulástól, ezért ejti foglyul." (VOX)

Nem tudom, hogy sírva fakadjak, vagy kezdjek el ordibálni...bár azt hiszem, egyik se segítene...

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #89936 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
húúú...és ezt a cikket komolyan is gondolták?


Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #89930 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
De kár hogy ez angolul van.....
Nem tudja valaki ide beirni magyaru?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #89917 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Elrond írta: Szerintem a zene jó lett volna (Beatles Rúlz!!), de kissé érdekes lett volna gombafejű legolas, és Yoko Ono Arwenként... :confused2:


:lol: 8) 8) jaja, Beatles RÚÚLZ! :wink:


van már VOX is? nem is tudtam :) :roll: Cinema szerintem nem olyan gáz..mondjuk túl sok újat nem ír, de azért el lehet olvasni :P :wink:

egy elég érdekes cikk érdemes elolvasni(vajon homokosok-e a hobbitok :oops: :lol: ) :arrow:
nyblade.com/arts/021227dish.php3

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #89908 Írta: Telperien(Ithil)
Telperien(Ithil) válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Vasárnap 15.40-kor az M1-en Elsőkézből c.műsorban lesz GYU.

"Hol a ló,a lovas?Hol a kürt,mely megharsant csatajelre?...""...Nyerget a lóra,a kürt szava zengjen!Hajrá,Éorlfiak!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #89885 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
A Cinema nekünk is megvan.......
Én még nem kezdtem el elolvasni de ehet nem is fogom...
Viszont a Voxot csal láttam egy osztálytársam kezében így arról nem tudok nyilatkozni....
Van olyan aki már látta amúgy a Két toronyt??
És sajnos csak 11.e körül tudom megnézni...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #89882 Írta: Telperien(Ithil)
Telperien(Ithil) válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Nornorë írta: nagy várakozással vettem meg én is a cinemát ,de csak csalódás ért . a cik még elment volna de a képek pocsékok voltak ,homályosak ,a részletek kivehetlenek, egyedül csak arwen képe lett jó minőségű


Egyetértek veled.A tavalyi Cinemaban sokkal jobb volt a képek minősége(a cikkről nem tudok nyilatkozni,mert még nem olvastam).A VOX-ot napok óta keresem,de nem láttam sehol(csaka a decemberit). :evil:

"Hol a ló,a lovas?Hol a kürt,mely megharsant csatajelre?...""...Nyerget a lóra,a kürt szava zengjen!Hajrá,Éorlfiak!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #89876 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
A Vox LOTR-ja sokkal jobb!Hiába,itt is kijn a két újság közötti külömbség... :roll:

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #89865 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nornorë:hát igen... :? -az a csúcs,amikor a történetleírás közben a számokat összepárosíthatjuk a szereplókkel...mintha nem tudnánk,ki kicsoda :roll: (dőltem a röhögéstől,amikor Boromir neve mellett megint ott volt az 1es szám... :lol: )

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #89860 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én már hosszú ideje csak az áruházak újságosálványánál böngészem a mozis újságokat, így ha érdemesnek találom, akkor megveszem :roll:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #89837 Írta: Nornorë
Nornorë válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
nagy várakozással vettem meg én is a cinemát ,de csak csalódás ért . a cik még elment volna de a képek pocsékok voltak ,homályosak ,a részletek kivehetlenek, egyedül csak arwen képe lett jó minőségű

" The path of excess leads to tower of wisdom. " / Blake /
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #89811 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
A két torony valószínűleg már júliusban megjelenik: cse.videopipeline.net/email/tips/topfilms.htm

I make my own luck.
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #89766 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
én meg le vagyok égve...utolsó fillérjeim MTT tagságra meg pólóra adtam ki. :wink: :twisted: :D
És két héten belül háromszor pumpoltak meg adománygyűjtők.Ilyen bizalomgerjesztő fejem lenne :?: :roll: ?Na mind1

Mért van olyan érzésem, hogy egyes Legivel igen szimpatizáló egyének szabadultak be ide?:-) 8)

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #89755 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Láttátok a VOX januári számát? Normálisan, érthetően, bizonyítványmagyarázás nélkül indokolják benne, miért kellettek a változtatások. Most már még én is kevesebbet fogok morogni. :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #89747 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Az a Cinema ugye már a januári?
A Stella Moziklubot fölvettem, így néztem végig (főleg Legolast :wink: ): [img]file:///C:/WINDOWS/Asztal/Andi/Emotikonok_elemei/icon_shocked.gif[/img] meg [img]file:///C:/WINDOWS/Asztal/Andi/Emotikonok_elemei/icon_popcorn.gif[/img]

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #89744 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Szerintem a zene jó lett volna (Beatles Rúlz!!), de kissé érdekes lett volna gombafejű legolas, és Yoko Ono Arwenként... :confused2:

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #89743 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Uh...a Beatles is megakarta csinálni?? 8O :roll: Úristen!Mien lett volna annak a zenéje??Szegény Legonak meg gomba haja lett volna!?ÁÁÁÁ :x

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #89739 Írta: shark
shark válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
:roll: Nem teljesen ide illik a dolog, de van egy (szerintem) jó oldal ami most indul és egy csomó érdekes dolog van rajta.

:arrow: pajkosponi.uw.hu

üdv a fogadóban!
pajkosponi.bixerver.hu
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #89732 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Niphredil/Szméagol írta: Narië: Biztos hallgatja, amint Arwen susogó hangján szólítja őt... :twisted: De különben a Cinema tényleg istenkirály, most vettük meg egy fél órája. Az egyik TV-újságban ezt írták: Szgollam. Akkor a másik fele Méagol?
:wink:

:up: :up:

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #89722 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Niphredil/Szméagol írta: Narië: Biztos hallgatja, amint Arwen susogó hangján szólítja őt... :twisted:


hihi :lol: :lol: :lol:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #89688 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Narië: Biztos hallgatja, amint Arwen susogó hangján szólítja őt... :twisted: De különben a Cinema tényleg istenkirály, most vettük meg egy fél órája. Az egyik TV-újságban ezt írták: Szgollam. Akkor a másik fele Méagol?
:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #89680 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nem biztoos haogy pont lovakat hallgat...Lehet hogy PJ megint kitalált valamit.. :roll:

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #89679 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Aragorn mér' egy sziklatömbön keresztül hallgatja a lovakat? Biztos a PJ bácsi gondolta úgy, hogy nem lenne túl elegáns, ha négykézláb, földre hajtott füllel tenné ugyanezt. :D A könyvben persz a földre fekszik, a többiek meg azt hiszik, valami gond van...Lehet, ez se lenne szép jelenet.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #89666 Írta: Algieba Markab
Algieba Markab válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
"Szövetségünk az adósod, Haldir."
"Lembas, tünde kenyér. Egy falatja kitölti egy felnőtt ember gyomrát."
"És mi volt az ajándéka?"

Felejthetetlen beszólásai még.
"Orkok."
"Orkok!"
"Gandalf!"
"Furcsa hangokat hoz a szél."
"Indulnunk kell.""Engem nem az út agaszt. Egy árnyék és balsejtelem kezd úrrá lenni gondolataimon. Baj közeleg. Érzem"
Írjam még?

"Cuki", amikor átöleli Aragornt, aztán "jaj de aranyos", amikor ráesik Boromir, és "bájos", amikor meglátja a haldokló Boromirt. És ahogyan lő, meg a csodás tünde késeivel bánik! Azta, ez aztán az elffi!
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #89661 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ki az a Moira? :P :wink: 8)

Egyébként meg meg kell nézni a bővített verziót, abban sokkal több szövege van Legolasnak, és a tünde-törp huzakodás is jobban kijön 8)
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #89660 Írta: Algieba Markab
Algieba Markab válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Remélem az édes, cukorarcú elffikének több szövege lesz, mint a szövetségben volt. Ő az egyetlen, akinek nincsenek a személyiségére utaló mondatai. Gimli, mint másik "mellékes" legalább áradozik Moiráról.
Egyébként este meglátom mit művelt a stáb a folytatásban:)
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #89553 Írta: Balrog Sándor
Balrog Sándor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Khamul írta: Ne reménykedj kedves Barlog, az tuti, hogy a :evil: Harry Potter miatt csúszik ennyit, sőt jövőre is csúszni fog. :cry: .


Nem reménykedek, mert tudom hogy csak 2004-ben láthatom. Tényleg nem lesz új Potter idén, de a ROTK akkor is késni fog. Egyébként ennek ellenére ugyanannyian nézik majd meg mintha a téli szünetben lenne. Én nem hiszem hogy lenne olyan aki azért nem nézi meg mert nem decemberben van. :wink:
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.825 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére