A 2. rész - A Két Torony

Több
21 éve 8 hónapja #88509 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én most pár napja fejeztem be a RotK-t (persze nem elsőre 8) ), szóval viszonylag emléxem a dolgokra.

Egyébként én nem hinném, hogy rossz lesz. Sztem nem ez a jó szó rá: egyszerűen csak más lesz, mint a könyv. Aki nem olvasta, annak lehet, hogy jobban fog tetszeni, mint film, de mi vlsz. jobban fogjuk értékelni. De ha vki olvasta, abban már benne van a csalódás lehetősége is. Meg kéne próbálni úgy nézni erre a filmre, mint egy feldolgozásra, vagy nem is tudom... mert, ha azt várjuk, hogy egy az egyben a könyvet kapjuk vissza, akkor sajnos csalódnunk kell... :(
Csak az a baj, hogy (főleg a rajongóknak) nehéz elvonatkoztatni, és egyszerűen csak élvezni a filmet, midnenféle összehasonlítgatás nélkül. Sztem ez senkinek sem fog menni, főleg elsőre, de, ha már az első sokk után megbarátkoztunk a változtatásokkal, akkor lehet, hogy sikerül. :) (Ezt tapasztalatból modnom, legalábbis velem így volt a FotR-nél.)

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #88504 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
ómáj, milyen hírek keringenek, egyi ideig a fárszok keringettek, h mi lesz!! aztán látom, h nem is olyan vészes a dolog... mindenesetre már nagggyon kíváncsi vagyok... már nemsok, nemsok, nemsok, nemsok.....
én most jelen pillben teljedsen meg avgyok elégedbv PJvel, lehet, h csak a dvd függelék része hatott így rám... :roll: bízom benne, h nem szúrta el!!! csak nem.. ugye? uuggyeee Ulmo? 8)
naszal csak annyit, h BIZT jó lesz, jónak kell lennie! :D
mikor néztem az előzeteset a moziban... alig bírtam magammal...!! telejesen magával ragadott, csak az a kis rész is!
most újra elolvastam a Két Tornyot, de már nagyon hamar befejeztem, szóval megint nem emlékszem jól a dolgokra *n8n ütügeti szitafejét*, szóval valszeg újra el kell olvnom a nagyobb részeket... ti elolvastátpk újra? :wink: Gollamra naggyon kíváncsi vagyok, meg a Holtlápra is...
Éoban, vagyis Mirben meg szintén bízom, amíg nem láttam a filmet (márnemsoknemsoknemsoknemsok)!

n8n returns
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #88491 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
neis aggodj :D !!
en valami nemet adon lattam par napja a tegnapelotti werkfilm hosszabb valtozatat eshat IGEN jo volt :wink: !
a szinkronhangok pedig ROHADT jok lesznek hal' istennek(no more Haldir!!!),es ezt en mondom nektek;Obiwan :lol: (egyebkent 100%ra biztos voltam Gyorgyi Annaban :up: )

a wargokrol;amikor neztem a jelenetet,eleg viccesnek hatottak,ugyanis sztem jobban hasonlitanak a hienakra(nem a hienakutyakra,hanem az oroszlankiralyos foltos-hienakra,amik meg genetikailag kozelebb allnak a macskakhoz,mint a kutyafelekhez...)mint a farkasokra :shake: :shake: :shake:
de vegulis mindegy,mert igy randabbak :lol:

'a prayer for the wild heart,kept in cage'
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #88484 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én nem aggódom a film miatt....csak nem olyan béna PJ, hogy elszúrja :roll: :? :)


Sydney premierképek :arrow:
always.ejwsites.net/images/sydprem01.jpg always.ejwsites.net/images/sydprem02.jpg (David Wenham :wink: :D )

always.ejwsites.net/images/sydprem03.jpg
always.ejwsites.net/images/sydprem04.jpg (Miranda Otto :wink: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #88326 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nekem bájos kis pesszimista természetem miért nem jön elő a TTTvel kapcs???Nem akarok csalódni :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :D
:dance: Sz'tem akkor is jó lesz,ha Arwen pusztítja el a Gyűrűt,miután legyőzte mint a 9 nazgúlt,és...[size=9:nrl0u966]kuss,zsoffija!!![/size]Szóval naaagyon fog tetszeni!minden változtatás ellenére is :!: :dance:

Süni:köszi a magyarhangokat :!: :wink:

Csomó-csomó jó kép :!:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #88309 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nem tudom, jártok-e a mozinet.hu fórumára, ott Toma, a magyar változat hangmérnöke rendszeresen be szokott írni a GyU magyar szinkron topicba. Egy végtelenül lelkiismeretes emberke. A Két Toronyban az új szereplők magyarhangjai:

Éowyn - Györgyi Anna
Éomer Viczián Ottó
Faramir - Rajkai Zoltán,
Théoden - Újréti László,
Gollam (az első részben is) - Láng Balázs
Szilszakáll - Tolnai Miklós

Biztos vagyok benne, hogy minőségi lesz ez a szinkron is. A fordítást meg majd még meglátjuk. 8O

~ Une lumi
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #88297 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ulmo írta: Elanor: sejtessünk még? :)


Ulmooooo......szted egy ilyen kérdésre mit lehet mondani??? :lol:
Nemtomnemtomnemtom.... :)

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #88290 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Elanor, hehe, mondj még ilyen ötleteket! :lol: :mrgreen:
Ulmo, ne csigázz, légyszíves! :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #88285 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én nem mondtam semmit ... 8) De aki látta az előzeteseket, rájöhetett erre.
Elanor: sejtessünk még? :)
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #88281 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Igen, én is erre a változatra voksolnék! :)
Sztem így pont jó: sejtetitek a változtatásokat, hogy fel legyünk készülve, de nem lövitek le a "poént" :)

Majd azt képzelem, hogy Frodó meghalt, ráadásul Samu ölte meg, Aragorn megkaparintotta a Gyűrűt, és ő lett az új Sötét Úr, Gimli öngyilkos lett, mert Galadriel nem szereti, Trufáékat megette Szilszakáll...ehhhe.... azt hiszem, kicsit túlzásba vittem... :lol: de így legalább biztos kellemesen fogok csalódni :twisted:

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #88279 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ulmo írta: [size=9:e0wpuvz4]de az Osgiliathba vezető séta igazán kimaradhatott volna...pszt![/size]


Már megint kezded :lol: !

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #88278 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
MIIIII??????????? 8O :hein:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #88275 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Elanor írta: (nemtom, mi a jobb:
1. ha csak annyit tudunk, hogy lesz vmi változás, és szemünk előtt már rémképek lebegnek, de fel vagyunk rájuk készítve
2. vagy, ha a film nézése közben kell szembesülnünk a változtatásokkal, amikre nem is számítunk... :roll: )


Minerva: igazad van! Én erre azt mondanám: jobb félni, mint megijedni ;) Nem biztos, hogy rossz lesz, inkább csak furcsa :? [size=9:jgs5yhmu]de az Osgiliathba vezető séta igazán kimaradhatott volna...pszt![/size]
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #88272 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ne izgulj, olyan drasztikus változtatásokat csak nem csinálnak majd :? , különben, hogy magamat idézzem - khmm - PJ ki lesz vágva a tizedikről :twisted:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #88271 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sztem inkább rettegjünk, és csalódjunk kellemesen a film alatt... A pesszimistákat sosem éri nagy csalódás... :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #88266 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Neeeeeeee....(és ezzel a halálsikollyal Samu lánya Elanor szétporladt, és hamvait elfújta a szél)
Khm...szóval ezt nem teheti PJ!! És az a rész, amikor Gollamot elfogják és megkötözik? Najó, nem kérdezősködök tovább...de tényleg olyan rossz lesz??? És olyan szörnyű változtatásokkal? Megőrülök....

(nemtom, mi a jobb:
1. ha csak annyit tudunk, hogy lesz vmi változás, és szemünk előtt már rémképek lebegnek, de fel vagyunk rájuk készítve
2. vagy, ha a film nézése közben kell szembesülnünk a változtatásokkal, amikre nem is számítunk... :roll: )

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #88263 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nekem az előzetesek alapján nem tecc Éowyn, de majd +láttyuk... :roll: Oké, oké, nem szóltam.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #88250 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Éowynt nem szúrták el! :nono:
Faramir meg... meglátjuk... mindenesetre már a Tiltott Tónál kezdődnek a változtatások...
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #88251 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Na nekem meg kb 20 nap, mivel nem mek a premire :cry: :x :evil:
[size=9:ssn0c0jh]Jó, láttam, de letöltött állapotban és a vége le is maradt :x [/size]Szal ti mikor már rég itt csámcsogtok rajta én még... :( de egyszer az én időm is eljön :twisted:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #88249 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nemakaromhogyelszúrjákfaramirtismintéowynt! Brühühü... :bawling: Ők lesznek a rémálompár... 8O :?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #88247 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Elanor: hogy vívónyelven mondjam: Touché! (vagyis talált!) Pont arról a jelenetről volna szó.
Ithilia megmaradt, azzal nincs is semmi gond. De hát a folytatás a Tiltott Tó után... Mostantól befogtam a számat! :)
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #88244 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én mindjárt megkattanok...barátnom most írja, hogy holnap mennek unokatesójával moziba, a Két toronyra...igaz, mindez Németországban...de akkoris :( :evil:
Najó, Ulmo, végülis igazad van...13 napot SSSimán kibírunk! 8)
(Addig meg élvezkedek a vadiúj dvdém extráival...)

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #88242 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Engem azért egy picikét zavar... Faramir a kedvenc szereplőim egyike! :?
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #88241 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hogy az a...
Pedig Ithilia, meg Faramirék találkozása Frodóékkal az egyik kedvenc részem a TTT-ből... remélem nem szúrták el nagyon... :x

(Egyébként már az a jelenet se sejtet túl sok jót, ahogy Faramir a kardjával "piszkálja" Frodó nyakában a Gyűrűt...na mind1... *kevesebb, mint két hét, kevesebb, mint két hét, kevesebb, mint két hét, kevesebb, mint két hét* ;) )

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #88239 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Már csak 13 nap. Ennyit féllábon is ki kell bírni mindenkinek. :)
Egyébként teljesen más "tudni" valamiről a filmben, és más "látni" ugyanazt. Még az is lehet, hogy jól sül el a változtatás :roll:
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #88236 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Már megint kezditek :evil: ?!Megőrülök :x !Csak az idegesítő, hogy ti már tudjátok és mondjátok, hogy "hát, igen, lesz egy kis változtatás..." minket meg megesz a fene, hogy "úristen mi lehet az?"Mondjuk nem lenne rossz hallani, de azért mégse!

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #88231 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Csak némi változtatás a sztorin (mondjuk a hajam égnek állt tőle :eek2: , de ez lényegtelen) No more spoilers! ;)
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #88230 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #88228 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ulmo írta: Meglepődünk, hogy teljesen más a szerepe, mint a könyvben 8O


Ulmo! Ne ijesztgess!! 8) Ezt csak úgy mondtad, vagy tudsz is vmit...??

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #88227 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ulmo:még csak az kéne 8O !PJ ki lenne lökve a tizedikről az tuti :twisted: !

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.810 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére