A 2. rész - A Két Torony

Több
20 éve 10 hónapja #153126 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Morgul írta: Én láttam egyben a filmet. Fenn van a gépemen (egészen november 25.-ig, utána letörlöm!).

[size=9:1mzimily]Csak nem egy kalózverzió? :twisted: [/size]
Supersonica:megnézhetted volna,és nem nézted??? 8O 8O Ha nekem ekkora önuralmam lenne...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153123 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Morgul írta: Mától hivatalosan kapható a TTT EE a világ szinte minden országában (kivéve ahol nem, pl.: Magyarországon). Már csak egy hetet kell kibírni!


Én Németországban szombaton saját szememmel láttam a bővítettet :) de sajnos csak kívülről, pedig de belenéztem volna...
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153121 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Tinúviel!Tinúviel! írta:

Nilraen írta:

Ulmo írta: Nilraen: látom, már hatott a topicgazda szigora :) Egyébként pont egy hét múlva jelenik meg a bővített...Én is alig várom! :bounce:

Elessar: tudod, a második részek mindig kicsit mostohagyerekek a filmeknél. Elvárások vannak velük szemben, ha az első rész nagyon jó lett. A sztorijukat viszont mindig nehezebb megcsinálni: nincs igazi eleje és vége, hiszen ez a rész a középső.
Lehetett volna jobb is a TTT, de így, ezzel a bővített változattal szerintem mindenki elégedett lesz.

Morgul: nekem a vége felé van a a kedvencem ;) [size=9:16nobu9p]"tudod, halott levél, meg minden" [/size]


Bizony! :)
Ja és bocs...úgy látszik még mindíg nem tudok számolni..annál jobb,akkor már csak 1 hét!Tökre várom! [size=9:16nobu9p](nem bírom a feszültséget...)[/size]

Ez nem fair! :P Ti mindketten(mármint Morgul és Ulmo) láttátok az egész filmet-egyben-tehát nem csak külön a bővítményeket? 8O


Egy hetet már igazán kibírunk! remélem! Én személy szerint a Fararmiros részt hiányoltam legjobban a TTT-ből! Abból túl kevés volt! [size=9:16nobu9p]És abban Nilnek és Elesszár királynak is igaza van, hogy Viggónál jobb Aragorn nem is lehetne![/size]


Ha a Faramiros dolgokat hiányoltad a mozifilmből, akkor a bővítettel biztosíthatlak, hogy meg leszel elégedve, hiszen a bővítmények jelentős részében szerepel.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153119 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Nilraen írta:

Ulmo írta: Nilraen: látom, már hatott a topicgazda szigora :) Egyébként pont egy hét múlva jelenik meg a bővített...Én is alig várom! :bounce:

Elessar: tudod, a második részek mindig kicsit mostohagyerekek a filmeknél. Elvárások vannak velük szemben, ha az első rész nagyon jó lett. A sztorijukat viszont mindig nehezebb megcsinálni: nincs igazi eleje és vége, hiszen ez a rész a középső.
Lehetett volna jobb is a TTT, de így, ezzel a bővített változattal szerintem mindenki elégedett lesz.

Morgul: nekem a vége felé van a a kedvencem ;) [size=9:1u6lhit3]"tudod, halott levél, meg minden" [/size]


Bizony! :)
Ja és bocs...úgy látszik még mindíg nem tudok számolni..annál jobb,akkor már csak 1 hét!Tökre várom! [size=9:1u6lhit3](nem bírom a feszültséget...)[/size]

Ez nem fair! :P Ti mindketten(mármint Morgul és Ulmo) láttátok az egész filmet-egyben-tehát nem csak külön a bővítményeket? 8O


Egy hetet már igazán kibírunk! remélem! Én személy szerint a Fararmiros részt hiányoltam legjobban a TTT-ből! Abból túl kevés volt! [size=9:1u6lhit3]És abban Nilnek és Elesszár királynak is igaza van, hogy Viggónál jobb Aragorn nem is lehetne![/size]

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153116 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Nilraen írta:

Ulmo írta: Nilraen: látom, már hatott a topicgazda szigora :) Egyébként pont egy hét múlva jelenik meg a bővített...Én is alig várom! :bounce:

Elessar: tudod, a második részek mindig kicsit mostohagyerekek a filmeknél. Elvárások vannak velük szemben, ha az első rész nagyon jó lett. A sztorijukat viszont mindig nehezebb megcsinálni: nincs igazi eleje és vége, hiszen ez a rész a középső.
Lehetett volna jobb is a TTT, de így, ezzel a bővített változattal szerintem mindenki elégedett lesz.

Morgul: nekem a vége felé van a a kedvencem ;) [size=9:oezvbje3]"tudod, halott levél, meg minden" [/size]


Bizony! :)
Ja és bocs...úgy látszik még mindíg nem tudok számolni..annál jobb,akkor már csak 1 hét!Tökre várom! [size=9:oezvbje3](nem bírom a feszültséget...)[/size]

Ez nem fair! :P Ti mindketten(mármint Morgul és Ulmo) láttátok az egész filmet-egyben-tehát nem csak külön a bővítményeket? 8O


Én láttam egyben a filmet. Fenn van a gépemen (egészen november 25.-ig, utána letörlöm!).

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153114 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ulmo írta: Nilraen: látom, már hatott a topicgazda szigora :) Egyébként pont egy hét múlva jelenik meg a bővített...Én is alig várom! :bounce:

Elessar: tudod, a második részek mindig kicsit mostohagyerekek a filmeknél. Elvárások vannak velük szemben, ha az első rész nagyon jó lett. A sztorijukat viszont mindig nehezebb megcsinálni: nincs igazi eleje és vége, hiszen ez a rész a középső.
Lehetett volna jobb is a TTT, de így, ezzel a bővített változattal szerintem mindenki elégedett lesz.

Morgul: nekem a vége felé van a a kedvencem ;) [size=9:mukz06gm]"tudod, halott levél, meg minden" [/size]


Bizony! :)
Ja és bocs...úgy látszik még mindíg nem tudok számolni..annál jobb,akkor már csak 1 hét!Tökre várom! [size=9:mukz06gm](nem bírom a feszültséget...)[/size]

Ez nem fair! :P Ti mindketten(mármint Morgul és Ulmo) láttátok az egész filmet-egyben-tehát nem csak külön a bővítményeket? 8O

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #153112 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ulmo írta: Nilraen: látom, már hatott a topicgazda szigora :) Egyébként pont egy hét múlva jelenik meg a bővített...Én is alig várom! :bounce:

Elessar: tudod, a második részek mindig kicsit mostohagyerekek a filmeknél. Elvárások vannak velük szemben, ha az első rész nagyon jó lett. A sztorijukat viszont mindig nehezebb megcsinálni: nincs igazi eleje és vége, hiszen ez a rész a középső.
Lehetett volna jobb is a TTT, de így, ezzel a bővített változattal szerintem mindenki elégedett lesz.

Morgul: nekem a vége felé van a a kedvencem ;) [size=9:3s41hfoi]"tudod, halott levél, meg minden"[/size]


Tudom! Az a rész nagyon király lett! Az édesapám kedvenc jelenete az, amiről te beszélsz! Amikor megnéztük a filmet, annál a jelenetnél könnyesre röhögtük magunkat. Nagyon örülök annak, hogy a befejezés ilyen jól ki lett egészítve. Így legalább lezárul a film. Ezen jelenetek után kap igazán értelmet Gandalf azon kijelentése, hogy "a Helm-szurdokért vívott csata véget ért..." De nem szeretném elsütni a poénokat, mert nagyon jó dolog meglepődni az új jeleneteken. Az olvsható spoilerek (a neten) nem adnak vissza semmit abból, amit látni fogtok. Nem érdemes őket elolvasni. Mostmár nyugodt szívvel várom A király visszatért (de főleg a kibővített változatát).

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153108 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Nilraen írta: Szerintem álljunk le,mert Ulmo úgy is mindent törölni fog... :roll:
Beleértve ezt is.....

Ja és:1 hét és 1 nap múlva TTT bővitett!!! :D :D


Már csak egy hét! Jövő héten, kedden megkapom a DVD-ket (remélhetőleg még aznap kiküldik).

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153107 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nilraen: látom, már hatott a topicgazda szigora :) Egyébként pont egy hét múlva jelenik meg a bővített...Én is alig várom! :bounce:

Elessar: tudod, a második részek mindig kicsit mostohagyerekek a filmeknél. Elvárások vannak velük szemben, ha az első rész nagyon jó lett. A sztorijukat viszont mindig nehezebb megcsinálni: nincs igazi eleje és vége, hiszen ez a rész a középső.
Lehetett volna jobb is a TTT, de így, ezzel a bővített változattal szerintem mindenki elégedett lesz.

Morgul: nekem a vége felé van a a kedvencem ;) [size=9:1iwpxugc]"tudod, halott levél, meg minden"[/size]
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153105 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Elessar király... írta:

Nilraen írta: Szerintem álljunk le,mert Ulmo úgy is mindent törölni fog... :roll:
Beleértve ezt is.....

Ja és:1 hét és 1 nap múlva TTT bővitett!!! :D :D

Már nagyon kíváncsi vagyok! :D A moziváltozat nem igazán könyvhű, de szvsz ha könyvhű lett volna, akkor sem lehetett volna jobb filmet csinálni. Ezt csak így lehetett megcsinálni. Nekem könyvben is az 1. és a 3. tetszett leginkább.


Hidd el, hogy a bővített változat sokkal jobban visszaadja A két torony hangulatát. Sokkal könyvhűbb. Nekem, személyszerint a Fangorn-os dolgok tetszenek leginkább. A bővítettben a Fangorn szál ugyanolyan fontosságú lett, mint a Helm-szurdoki csata és Frodóék szála. PJ teljesen kiegyensúlyozta a filmet. Mostmár nincsen elhanyagolt szál a filmben. Nekem nagyon tetszik. Kíváncsi leszek majd a véleményetekre. Éljen Fangorn! És éljen a megújult Faramir is!

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153087 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Nilraen írta: Szerintem álljunk le,mert Ulmo úgy is mindent törölni fog... :roll:
Beleértve ezt is.....

Ja és:1 hét és 1 nap múlva TTT bővitett!!! :D :D

Már nagyon kíváncsi vagyok! :D A moziváltozat nem igazán könyvhű, de szvsz ha könyvhű lett volna, akkor sem lehetett volna jobb filmet csinálni. Ezt csak így lehetett megcsinálni. Nekem könyvben is az 1. és a 3. tetszett leginkább.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153085 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Szerintem álljunk le,mert Ulmo úgy is mindent törölni fog... :roll:
Beleértve ezt is.....

Ja és:1 hét és 1 nap múlva TTT bővitett!!! :D :D

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153084 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Fiona írta:

Elessar király... írta: Jézus! Ki ez az íjas csákó? 8O
www.theonering.net/scrapbook/view/8540


Be kell vallanom, hogy ez az ijas csávó nem is rossz pasi... sőt kifejezetten...... :wink: :D

Én már kifejeztem Viggoval szemben a problemáimat és maradok annál, hogy nem igazán jó Aragorn....

Ilyet ne mondjál! :cry: A szívem megszakad, ha ilyen hozzászólást olvasok. :cry: Amúgy szerintem nincs igazad! Viggo a legjobb Aragorn és az a csávó elmehet a... :evil: :evil: :evil:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153081 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Elessar király... írta: Jézus! Ki ez az íjas csákó? 8O
www.theonering.net/scrapbook/view/8540


Be kell vallanom, hogy ez az ijas csávó nem is rossz pasi... sőt kifejezetten...... :wink: :D

Én már kifejeztem Viggoval szemben a problemáimat és maradok annál, hogy nem igazán jó Aragorn....

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153077 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Nilraen írta: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Ez nem igaz!!!Viggo TÖKÉLETES Aragorn!És borosta nélkül Aragorn nem is Aragorn...(hamár egyszer a vadonban jár)


Nananananana! Azért szerintem a borosta csak a filmben illik hozzá.
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153073 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Aeglos írta:

Sil írta:

Elessar király... írta: Jézus! Ki ez az íjas csákó? 8O
www.theonering.net/scrapbook/view/8540

A Névtelen Rajongó... :wink: Ez olyan paraván, aminek az eredeti változatán ennek a csávónak a feje helyén egy lyuk van, és mögé lehet állni, és a rajongók lefényképezkedhetnek vele, mintha részei lennének a képnek... :wink:


:bawling:
Azt hittem, hogy egy kószát is beletettek...
Szvsz sokkal jobb Aragorn lett volna, mint Viggo


:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Ez nem igaz!!!Viggo TÖKÉLETES Aragorn!És borosta nélkül Aragorn nem is Aragorn...(hamár egyszer a vadonban jár)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153055 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Aeglos írta:

Sil írta:

Elessar király... írta: Jézus! Ki ez az íjas csákó? 8O
www.theonering.net/scrapbook/view/8540

A Névtelen Rajongó... :wink: Ez olyan paraván, aminek az eredeti változatán ennek a csávónak a feje helyén egy lyuk van, és mögé lehet állni, és a rajongók lefényképezkedhetnek vele, mintha részei lennének a képnek... :wink:


:bawling:
Azt hittem, hogy egy kószát is beletettek...
Szvsz sokkal jobb Aragorn lett volna, mint Viggo


Szerintem nem. Viggonál jobb Aragornt szerintem nem találhattak volna. Én kb. pont így képzeltem el, csak szakáll nélkül és még egy kicsit komorabb arcal.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153016 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Sil írta:

Elessar király... írta: Jézus! Ki ez az íjas csákó? 8O
www.theonering.net/scrapbook/view/8540

A Névtelen Rajongó... :wink: Ez olyan paraván, aminek az eredeti változatán ennek a csávónak a feje helyén egy lyuk van, és mögé lehet állni, és a rajongók lefényképezkedhetnek vele, mintha részei lennének a képnek... :wink:


:bawling:
Azt hittem, hogy egy kószát is beletettek...
Szvsz sokkal jobb Aragorn lett volna, mint Viggo

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152910 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Mától hivatalosan kapható a TTT EE a világ szinte minden országában (kivéve ahol nem, pl.: Magyarországon). Már csak egy hetet kell kibírni!

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152860 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ulmo írta:

Szméagol írta: Sziasztok!

Láttátok azt a linket, amit Sil belinkelt a Dom, Billys topicba?Az az entvizes jelenet nekem irtóra tetszett. Már nagyon kezdek izgatott lenni. :D
Egyébként nem tudtok olyan helyet, ahol a VHS-t meg lehet rendelni előre? Vagy legalábbis előjegyeztetni? Én már próbáltam pár helyen, de néztek rám, mint a hülyére... :?


www.netpiac.hu
www.xpress.hu

Regisztráld magad, add meg a postai címedet, válaszd ki a terméket, és ha megjelent, kiküldik postán. Már csak ki kell fizetni :)


Szintén:
www.filmzona.hu

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152775 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Sil írta:

Elessar király... írta: Jézus! Ki ez az íjas csákó? 8O
www.theonering.net/scrapbook/view/8540

A Névtelen Rajongó... :wink: Ez olyan paraván, aminek az eredeti változatán ennek a csávónak a feje helyén egy lyuk van, és mögé lehet állni, és a rajongók lefényképezkedhetnek vele, mintha részei lennének a képnek... :wink:

Pedig nem annak tűnt. Én is beállnék egy ilyen mögé!! :lol: :lol:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152768 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Elessar király... írta: Jézus! Ki ez az íjas csákó? 8O
www.theonering.net/scrapbook/view/8540

A Névtelen Rajongó... :wink: Ez olyan paraván, aminek az eredeti változatán ennek a csávónak a feje helyén egy lyuk van, és mögé lehet állni, és a rajongók lefényképezkedhetnek vele, mintha részei lennének a képnek... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152756 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Szméagol írta: Sziasztok!

Láttátok azt a linket, amit Sil belinkelt a Dom, Billys topicba?Az az entvizes jelenet nekem irtóra tetszett. Már nagyon kezdek izgatott lenni. :D
Egyébként nem tudtok olyan helyet, ahol a VHS-t meg lehet rendelni előre? Vagy legalábbis előjegyeztetni? Én már próbáltam pár helyen, de néztek rám, mint a hülyére... :?


www.netpiac.hu
www.xpress.hu

Regisztráld magad, add meg a postai címedet, válaszd ki a terméket, és ha megjelent, kiküldik postán. Már csak ki kell fizetni :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152745 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Láttátok azt a linket, amit Sil belinkelt a Dom, Billys topicba?Az az entvizes jelenet nekem irtóra tetszett. Már nagyon kezdek izgatott lenni. :D
Egyébként nem tudtok olyan helyet, ahol a VHS-t meg lehet rendelni előre? Vagy legalábbis előjegyeztetni? Én már próbáltam pár helyen, de néztek rám, mint a hülyére... :?
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152743 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Jézus! Ki ez az íjas csákó? 8O
www.theonering.net/scrapbook/view/8540

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152739 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Elessar király... írta: Láttátok már ezt a posztert?
www.theonering.net/scrapbook/view/9266


Hehe, Éowyn felhúzza Legolas kétlövetű íját :mrgreen:
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152735 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Láttátok már ezt a posztert?
www.theonering.net/scrapbook/view/9266

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152723 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Gandalf írta: Én igazából már az új zenei anyagra vagyok, kíváncsi, mert azokból nem hallottunk még semmit... Milyen zenék vannak a bővített és az új részeknél?



A zenék a jelenetekhez igazodnak. Azoknak a hangulatát tükrözik. De ne várjatok új témákat. Ezek általában a filmbeli témák átírásai és tovvábbfejlesztései. A legemlékezetesebb zenei rész az a Boromir - Faramir - Denethor visszaemlékezés zenéje. De már azt is ismeritek (a Gondor - téma). A zene tehát nem rossz, de nem is a legnagyobb újítás a filmben.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152645 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Morgul írta:

Lilliana írta: Melawar,az biztos hogy érdemes bár ez is lelövöget 1-2 poént,de annyi baj legyen!
Morgul,azt mondod "a filmnek most már van befejezése(nem is akármilyen)".Ez most azt jelenti hogy az utolsó jelenet nem a "nazgulok Mordor felett '' képekkel végzödik vagy vmi mást?
A beszámolód nagyon biztató, remélem én is így fogok érezni miután megnéztem!


Mást! Jobbat! Majd meglátod! :wink: Inkább úgy mondom, hogy most nem a tetőpontján végződik a film, mint a moziváltozatban, hanem van minden egyes szálnak egy külön kis "megoldása", befelyezése (a happy end szót azért nem merném megkockáztatni). De az utolsó képkocka még mindig a nazgulokat mutatja Mordor felett.


Légyszives ne lőj le minden poént, hadd legyenek meglepetések a filmben... :D
(egyébként illegális másolatokról leghetőleg NE a hivatalos fórumon essék szó...)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #152644 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én igazából már az új zenei anyagra vagyok, kíváncsi, mert azokból nem hallottunk még semmit... Milyen zenék vannak a bővített és az új részeknél?
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.811 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére