MTT nyári tábor - 2003

Több
21 éve 5 hónapja #112498 Írta: Varda Tintallë
Varda Tintallë válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Apró technikai kérdés: Lesz vegetáriánus kaja?

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #112492 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Nos, elég valószínü, hogy én el tudok menni, de nem gáz, hogy megbeszélésekre nem jutok el? Mert Velemhez nagyon közel vagyok, de Bp.-töl nagyon messze...
A túrákhoz annyit, hogy Köszeg környékén a Hétforrást és at Óház-kilátót nagyon érdemes megnézni, de az a baj, hogy nem tudom, Velemböl hogy lehet odajutni, csak Köszegröl, de az nincs messze.

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #112421 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Persze!!!
A tábor szervezői mind felnőtt emberek, akik felelősségteljes munkakörben dolgoznak. Valamint a tábor főszervezője, Szanten mögött már nem egy sikeres tábor van - ahol kiskorúak voltak.
Ez - ilyen szempontból - ugyanolyan tábor, mint amit az iskolákban, művházakban, szakkörökben hírdetnek.
Ez - a 2003as Velemi MTT tábor - nem olyan lesz, mint a tavalyi kőhegyi volt :arrow: komoly szervező munka előzi meg, amit nagykorú felnőttek intéznek. Kérlek ezt tudatosítsátok a szülőkben! Illetve, ha ezek után bármi kérdés/kérés/óhaj-sóhaj merül fel, engem (mint Szanten jobbkezét :P ) bármikor meg lehet találni a 06/30/9-216-360 as számon.

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #112413 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Egy fontos kérdés: Vállal valaki felelősséget a kiskorúakért?

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #112080 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
SZIASZTOK!!!

jaj de rég voltam itt!!!!

most kaptam meg az emailt a táborról, és rögtön válaszoltam is!!!!
nem akarlak untatni titeket, de azért ide is leírom, amit a válaszlevélben:
Szóval az én sulimban kötelező a nyári szakmai gyakorlat (ami 1 hónap meló, és még lét se kapok érte...), és hát az én gyakorlatom erre az időre esik, amikor a tábor van.....

szóval nem tudok menni, de mégegyszer köszi, hogy eszetekbe jutottam,és puszilok mindenkit!!!!!!!!!!


naughty

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #111894 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
OFF:

Idril Celebrindal. írta: Kincső: légyszi a kisbetűs részt nagyobban, vagy küldd el nekem priviben, mert nem tudom, mi az hogy: "meseakadályverseny" és képtelen vagyok elolvasni :closed: (pedig nem vagyok szemüveges...) :oops:


:) Mint Eia írta, ha rákattintassz az idézetre, ott normális méretben látod. :wink: De írok privit is. :) :wink:
/ON

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #111762 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Hello, lenne egy-két kérdésem...
1. Mennyire fontos az, hogy vki regisztrált tagja legyen a fórumnak? (A táborban való részvételhez?) Vagyis hogy ez csak túljelentkezés esetén lényeges, vagy abszolút szelektálják azt, aki nem? Mert nekem van egy tesóm, aki szívesen eljönne velem, (mellesleg csak úgy engednek el, ha ő is jön) de nem fórumos... (Bár erősen érdeklődik iránta... :wink: )
2. Szeretnék kérni vki főszervezőtől, hogy egy telefonszámot adjon nekem (priviben, vagy bárhogy), hogy anyum felhívhassa.

Azt hiszem ennyi lenne... [size=9:1ondg8xz]Ha nagyon olyan kérdéseket tettem fel, amit máshol is meg lehet találni, hurrogjatok le nyugodtan, és küldjetek el megkeresni, de nem olvastam végig a topicot... :roll: [/size]

[size=9:1ondg8xz](Ja, és tesóm kérdezi: a kézműves foglalkozáson Gyűrűkovácsolás is lesz? :twisted: )[/size]

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #111438 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Off: Idril, ha nem tudod elolvasni, kattints az idézet gombra és látod rendes méretben...

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #111356 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Idril Celebrindal./Fenrir válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Kincső: légyszi a kisbetűs részt nagyobban, vagy küldd el nekem priviben, mert nem tudom, mi az hogy: "meseakadályverseny" és képtelen vagyok elolvasni :closed: (pedig nem vagyok szemüveges...) :oops:
Elkezdtem csinűlni egy társasjátékot meglehetősen lökött kérdésekkel (illetve a válaszok lököttek) Addigra vlszleg kész lesz. Lehet hogy nagyon bugyuta lesz de esős napokra talán jó... (na persze esős napok azért ne legyenek...) (Szerintetek mennyibe kerülhet levinni a bringát mondjuk Miskolc környékéről?)

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #111122 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Mivel Virág megkért...és már elég sok embertől lehetett hallani, hogy szeretnék látni a helyet, ahová megyünk, így íme. Feltettem a Velemben készült képeket...

a velemi képek - itt

[size=9:2sxn58mw]ui: ha a dög azt írja ki a kis képekre, hogy "feldolgozás alatt", nem kell megijedni...ha rákattintotok a képre megjelenik nagyban (a szerencsétlen még csak az ikonná kicsinyítésüket nem fejezhette csak be...)[/size]

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #110870 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Programok: számháború mindenképp (gondolom ez nem új :wink: )! +"meseakadályverseny" - gondolom mindenki tudja, mi az [size=9:15r36qce](gy.k.: erdei terepen kell menni, és az állomásokon felismerve, hogy hol járunk a történetben, szerepjátékszerűen továbbvinni a cselekményt)[/size]- GyU-s formátumban :idea: Szívesen segítek megszervezni; 4.-ben vagy 5.-ben az osztályomnak szerveztem ilyet a csapattársaimmal [size=9:15r36qce](csak az ÓZ-os volt)[/size]! :wink: Viszont a megbeszélésre nem tudok menni, mert nem érek rá, meg úgyis kicsi vagyok. De ha megvitatjátok, és elfogadjátok a javaslatomat, akkor jelöljetek ki valakit magatok közül, aki vállalja, és akkor azzal az emberkével én megszervezem! :idea: :wink:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #110675 Írta: Szanten
Szanten válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Tábor megbeszélés: Március. 23. (vasárnap) 16 óra

A programokat fogjuk továbbra is venni, remélem mindenki készült!

Helyszín: Telcontar irodája (cím lentebb)

"Te csak azzal törődj, hogy mit kezdj az idővel, ami megadatott."
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #110612 Írta: Szanten
Szanten válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
A tábor vezetésével, szervezésével engem bízott meg a vezetőség, jobbkezem, segítőm, támaszom, pedig a Cicafül személyében találtatott meg!

A táborral kapcsolatos kérdéseiteket Cicához, és hozzám intézhetitek.
Lesz egy külön levlista címűnk nemsokára odaintézhetitek a kérdéseiteket.

A tábor ezen a héten meg lesz hírdetve, csak még a Velemi hivatalos árajnlatára várok.
Kérek még egy kicsi türelmet!

Nagy Elvira Virág (Szanten)

"Te csak azzal törődj, hogy mit kezdj az idővel, ami megadatott."
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #110576 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Egy dolgot szeretnék kérni:
ne itt fejtse ki mindenki, hogy "de jó, hogy jövök" ésatöbbit....

Infokat fogtok kapni, csak várjatok egy icúr-picúrt!!!! :evil: :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #110555 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
dodie: nem nagyon vagyok tisztába, jó enne, ha kifejtenéd...cicafül: bőven ráér, csak akkor dől el, hogy hova megyünk, ha eldőlt, hogy ki a lány, aki hozzánk jön...mert ha nagyon nem kirándulós fajta, akkor elve hallott ügy...
de azért nagyon köszike:)))

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #110514 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Én biztosan jövök de nagyon szépen kérnék valakit hogy irja le nekem még1x hoyg mit mikor kell fizetni és lesz e szülös megdumálás (anya megnyugtatására)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #110513 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Nos azért nem lesz hétkoznap, mert

:arrow: Sokan dolgoznak és nem hiányzik még x óra sok óra munka után
:arrow: Hétvégén biztonságosabb...
:arrow: Tobb az ido...

Egyenlore ennyi...
:arrow: :arrow: Telcontar megkereshetnél, te....
:arrow: :arrow: KÉSZ a programterv :)

Na léptem

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #110451 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003

Cicafül írta: A következo tábori megbeszélés vasárnap (március 23dikán) lesz 16 órakor Telcontar irodájában.
Valamint azt beszéltük meg, hogy ezek a megbeszélések minden héten ugyanebben az idopontban lesznek ugyanott.
Kb. ennyi....tehát találkozunk vasárnap, 4 óra...nem elfelejteni!!!

Nem felejtem el Cica, de nekem az állandó vasárnapok biztos, hogy soha nem lesznek jók. Egy hónapban max 1. db vasárnapot töltök Bp-en... Sajnálom, ez olyan dolog, ami nem rajtam múlik. Nem lehetne hétköznapra tenni a tábori megbeszéléseket?

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #110438 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Mogy: ezt mindenképpen meg kell beszélni Virággal...ha vasárnapig ráér, akkor beszélek vele. (sajnos o mostanság nincs netközelben...) Mindenképpen írok privit vagy vmit, ha kiderült, hogy mi a tényállás.

Üdv!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #110427 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003

mogy írta: ezt most csak én nem értem?


Mit nem értesz? NP=Noldás Program. azt gondolom tudod mi az, nem?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #110425 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Mogy, muszály jönnöd, modhatnám, gyere velem Velembe!! amúgy a hely gyönyör&#369;, tanúsíthatom, a közelben(na jó, annyira nem a közelben.. ) van telkünk! és a német cserediákot meg megoldjuk!!! majd mutogatunk:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #110412 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
ezt most csak én nem értem?

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #110404 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003

Ulmo írta: Korábban Lélinek is volt egy ötlete: a noldás programunk (Állatok témakör) társasjátékát át lehetne alakítani a táborra. Lesz benne kérdezz-felelek (szívatós kérdésekkel :) ) , eldugott tárgyak keresése, akár Activity-s rész is lehet. kb 10-20 f&#337; is játszhatja, 4 csapatban. Vélemény?


Szerintem akár az egyész NP-t le lehetne vinni Velemre...

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #110386 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
A táborral kapcs: nem szeretnék sokmindenb&#337;l kimaradni, és csak egetlen esetben oldható meg, max két napra, hogy leutazzak. mégpedig:
hozzám jön Németországból egy cserelány, aki 12-én érkezik, és 24-én megy haza. szóval csak akkor mehetek le, ha &#337; is velem jöhet. nem tudom ez hogy oldható meg, esetleg mi sátrazunk, vagy ilyesmi, de ha mégis kapok belegyezést midnkét oldalról (úgymint táborvezet&#337;ség és a lány is beleegyezik, hogy akkor most utazzunk el vidékre), akkor feltétlenül szem el&#337;tt kell tartani, hogy nem bezsél magyarul, csak németül, és lehet&#337;leg aki tud németül egy kicsit, társalgás szintjén, az róbáljon meg szóba elegyedni vele.
nem tudom, mindez hogy oldható meg, de a szívem szakadt meg, amikor emgtudtam a tábor végleleg id&#337;pontját, és sztem akik ismernek, tudják, hogy n nem nagoyn szeretek kimaradni a jóból. persze sziget egy dolog, de akkor meg nagy a nyüzsi, és lehet, hogy cak úgy tudok kimenni, ha dolgozom, akkor meg nem vaami sokat lehetek Veletek, akik kinn lesztek.
szóval ha meg tudom beszélni a lánnyal, hogy kirénduljunk egyet, akkor leugranánk, ugyanis ez úgy m&#369;úödik, hogy szombat-vasárnapra a család vigye programra, és az álltakert meg a vidámpark drága és uncsi, és kétlem hogy ennél jobb programot ki tudnék találni...
szóval ha valaki tud neekm ezzel kapcs vmi konkrétat modnani, feltétlenül szóljon!
prvibe midenképp, emrt ott el is olvasom, mert nem tudom, mennyit lehetek még itt hétközben...
na szcsókolom

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #110305 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Én viszont mindenképpen megyek ha törik ha szakad ott leszek (majd képvisellek mogy)

Tábori progiajánlat: Ugye lesz éccakai túra? Én azokat nagyon szeretem! (f&#337;leg most óta)
Mikor lehet kicsit többet megtudni a táborrol?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #110269 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Tánctanítás: buliban táncolható hobby rock 'n' rollt taníthatok, ha van rá igény...

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #110194 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
:bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:
kiderült hogy nem tudok menni:(((
pont akkor fogadok egy cserediákot:((
ez az én formám....

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #110179 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Mikor lehet rá jelentekzni? vagy már kellett?
(err&#337;l most egy picit lemaradtam... :oops: )

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #110070 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
TELCONTAAAAAR!!!! Hol vagy te programszervez&#337;k királya.... :)
Kellesz, mint elfnek a tükör meg, kószának a hajzselé :)

Adios

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #109967 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
FIGYELEM!!!

Sajnos a tábor idopontja az elozetesekkel ellentétben nem július 21dikétol lesz - mivel pont arra az idopontra kiadták az épületet másoknak!!!
A végleges idopont: 2003. július 13-20 között - ezzel már lehet számolni (tehát a szüloket úgy kell irányítani, hogy ne erre az idopontra szervezzenek családi kiruccanást...! :) )
A helyszín változatlan: Velem - Szombathely mellett, Írott-ko közelében.
Nemsokára egy csomó kérdés konkretizálódik és fixálódik, s remélhetoleg minél elobb megkaphatjátok a jelentkezési lapot.

Akiket érint....
A következo tábori megbeszélés vasárnap (március 23dikán) lesz 16 órakor Telcontar irodájában [size=9:6y9wovz5](a Király utcánál kell leszállni és a Royal szálló mellett van - de h mi a pontos cím, azt nem tudom...Telcontartól kéne megkérdezni...de asszem, akik jönnek, ok tudják)[/size]
Valamint azt beszéltük meg, hogy ezek a megbeszélések minden héten ugyanebben az idopontban lesznek ugyanott.

És amiket most beszéltünk meg - múlt hét pénteken:

- Árnyelf lett a fo-fo programfelelos (Ancalimon sajnos nem tudta vállalni rengeteg munkája miatt, de azt mondta mindenben segít ha kell)
- illetve elkezdtük egy csokorba gyujteni a lehetséges programokat és megvalósítási módjaikat

Kb. ennyi....tehát találkozunk vasárnap, 4 óra...nem elfelejteni!!!

Pussz!

ui: Éowyn!: a terep nagyon klassz (sok-sok hegy :arrow: aki nem szeret felfelé tekerni annak nem olyan vicces) bringát én is viszek...mondjuk nem tudom mennyi ido lesz csak úgy bringázgatni. De vannak nagyon tuti jó kis cross countrys beütési hegyi ösvények... :twisted:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.940 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére