MTT nyári tábor - 2003

Több
21 éve 1 hónapja #106570 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Sziasztok!
Olvatsam, hgy még nincsen meg a hely ahova mennénk.. szal Királyréthez: Van ott egy erdő ami tökolyan mint a Bakacsinerdő-))))
Meg TÓ is van. (remélem nem olvatsam félre) És én is szívesen mennék! csak 20ezernél ne legyen több!! Mikor lesznek pontos infok?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #103857 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
FONTOS!

Támogatás, pályázat, tegnap kaptam egy "fülest", hogy február 28-tól egy hónapig lehet beadni támogatásra kérelmet a Gyermek, Ifjúsági és Sportminisztériumnál, a 6 és 18 év közötti gyerekek táborozásának támogatására (mondtam, hogy tématábor lenne, de azt nem, hogy milyen témában), szóval 28-án a társaság részéről a www.gyism.hu honlapon kell keresni a hírt, és egy hónap van, hogy összeállítsátok a pályázatot.

Ha szükség van segítségre a pályázatösszeállításhoz, jelezzétek nekem, megadom, hogy ki tud segíteni a minisztériumon belül.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #103315 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Lehet még helyszínajánlatot tenni? Mert eredetileg felmerült szálláshelyként Tokaj is, nos én ezt találtam Tokaj környékén:

www.spori.sport.hu/camping.htm

Lehet egyébként, hogy ide megyek osztálykirándulni, és akkor majd személyes tapasztalatokkal is szolgálhatok majd.

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #103173 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Na, emberek, jutottatok vmire tegnap a táborral kapcsolatban?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #101921 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Beleg: Mindenképpen gyere. Kis késés nem a világ (mondom én, aki mindenhonnan elkésik... :? )
A Rákóczi tér egyébként gyalog kb. 5 percnyire van a leírt címtől...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #101808 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Udv,

En is mennek a megbeszelesre, de 4-ig foglalt vagyok a Rakoczi teren :lol: :lol: :lol: Nyugi, suliban vagyok :lol:

Szal kis kesessel ugyan de megyek (ha lehet), ugyanis paran felvetettek hogy ijaszkodast szeretnenek a taborban. Ha ez erdekli a szervezoket akkor megbeszelhetjuk hogyan legyen.
Menjek?

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #101802 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Az MTT nyári táboráról (táborairól?) az első ötletelő/egyeztető megbeszélést 2003. 02. 16-án (vasárnap) tartjuk 16 órai kezdettel.
A cím: Budapest, VIII. kerület, Kőfaragó utca 9. IV. emelet (két saroknyira a Blaha Lujza tértől).

Elsősorban azokat várjuk, akiknek ötletei, javaslatai vannak, a helyszínnel és a programokkal kapcsolatban, illetve azokat, akik kedvet és erőt éreznek magukban az előkészítő munkákban való részvételre.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100298 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Felsőtárkányt se felejtsétek el mint 1 lehetőséget. Szvsz a legszebb hely. Részleteket, árakat ld. lejjebb.

Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100268 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
www.nygyik.hu
a Táborhelyek közt az elsö mindjárt Királyakármi
Márciusban hirdetnek pályázatot rá, ingyenes használatbavétel egy hétre, szerveznek is programokat nekünk, csak a kajáért kell fizetni, 1500 Ft/f?/nap
Jó esélyünk van rá (80% körül talán)
Uppony: 2350 Ft/f?/nap (szállás + háromszori étkezés) + egyszer 300 Ft ágynem?díj, ez 40 f? részére, plusz 26 f?nek kicsit drágább, de külön szálláson.
Jelenleg ez van. Maillistát még nem kaptam, kérek szépen valakit, segítsen!
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #100092 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
A királyrét tökéletes lenne, főleg ha már az MTT táborról van szó.
Tolkien-os táborhoz, Tolkien-os környezet.
De szerintem a Mátra is megfelelne.
:idea:

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #99758 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Szeretném megkérni a T. illetékeseket, hogy dobjanak meg egy maillista-címmel az ügyben, kiknek küldjem el a pályázati anyagokat. Bár Virággal megbeszéltük, bizonytalan vagyok, ki is tartozik a vezet?séghez és ki nem... Jelenleg Szarvason ingyenes szálláshely tünik reménytkeltönek, más egyenlöre nincs.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #99236 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003

Darkman írta: Rendes kószákhoz méltó hely kell - ahol lehet kirándulni és átszelni a vadont !!!!!!

A kirándulásokat a környéken szívesen megszervezem :)

Üdvi


Nem csak kószák lesznek, hanem "elkényeztetett városiak" (nem pejoratív értelemben!!!), szülők, kistesók és egyéb, kevésbé kósza elemek is. Rájuk is kell gondolni, úgyhogy a "kószához méltó" jelzőt szerintem tágan kellene értelmezni. Mindenképpen valami nagyon zöld, nagyon szép helyre gondoltunk, természetesen kirándulási, túrázási lehetőséggel, de nem ez az egyetlen és fő szempont.

Ismét hadd kérjek meg mindenkit, hogy konkrét adatokkal szálljon be az öltetbörzébe, mert csak a döntéshez szükségesek a kért részletek. (Ld. első bejegyzésem, kb. 1 oldallal lejjebb.)

Köszönöm

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #98897 Írta: JaMaN
JaMaN válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Sziasztok!

Kértem egy hivatalos árajánlatot a Királyréti szállással kapcsolatban, bemásolom mit küldtek.

Tisztelt érdeklödő.
Ezuton megküldöm önnek árajánlatunkat.
Elhelyezés: Túrista szálló 4,- 6,- 8,- 10,- 12, ágyas szobákban.
Fürdési lehetőség a folyosón a közös fürdőben.
Étkezés : Túrista étterem.
Teljes panziós ellátás : 3550-Ft/fő/ éj ( felnött +180-Ft IFA )
Félpanziós ellátás : 2750-Ft/fő/ éj ( felnőtt +180-Ft IFA )
Kérésre hidegcsomagot készítünk.
Minden 21. fő grátisz.

Királyrét 2003.01.27. Tisztelettel:
Kasza Pál
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #98535 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Hobbit: de máskor olvass vissza légyszi...legalább egy-két oldalt, ami 2 oldalnál nem sok... :roll: :wink:

ÉSzAH írta: Amiben eddig megállapodtunk:
:arrow: Egy tábor lesz.
:arrow: Ez a tábor teljesen nyílt, MTT-sek, fórumosok, barátok, szülok, gyerekek, bárki jöhet, akinek kedve van.
:arrow: Ennek idopontja valamikor 2003. július 21. és augusztus 20 között lesz.

Ami még nem dolt el:
:arrow: Hol legyen a tábor?

[...]

Ezúton kérem a lelkes jövendo táborozókat, hogy a "de jó" vagy "én is mennék" jellegu hozzászólásaikat ne itt tegyék meg. A tábor szervezés nagyon komoly, odafigyelést igénylo feladat, hadd maradjon ez a topik áttekintheto, követheto azok számára is, akik nem tudják nap, mint nap figyelemmel kísérni.

Egyelore idopont javaslatokat sem kérünk, amennyiben lesz lehetoség választani, akkor úgyis meg fogjuk kérdezni az érdeklodoket.


"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #98522 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Baja, Ifjúsági Tábor:
www.travelport.hu/szallas/EHotel ... 818&prf=24
Az Ifjúsági Tábor nagyon jó helyen van, a Petőfi-szigeten, a Sugovica partján, közel a városhoz, saját strandja van, 260 fős, 2-4 ill. több ágyas szobákkal, és sátorozni is lehet. Kenut is lehet kölcsönözni.

*** 2002. évi árak - BELFÖLDI ***
* 3 ágyas fürdőszobás szoba: 19 EURO szoba/éj
* 2 ágyas fürdőszobás szoba: 16 EURO szoba/éj
* 3 ágyas zuhanyfülkés szoba: 18 EURO szoba/éj
* 2 ágyas zuhanyfülkés szoba: 15 EURO szoba/éj

* Kollégiumi férőhelyek: 6 EURO/fő/éj
* Pavilon: 5 EURO/fő/éj
* Sátorhely: 2 EURO
* Szállásdíj sátorban: 2 EURO/fő/éj

Sugovica Hotel:
www.travelport.hu/szallas/EHotel ... et=0&fp=3&
fi=0&lang=hu&lang=hu&ml=31&ei=0&s=0&mi=1&xcnl840
Ez is a Petőfi-szigeten van, de árban már húzósabb. Szintén van kemping része is, és kisházak is.

A közelben pedig ott a gemenci erdő, kisvasúttal (Pörbölytől a bárányfoki erdészházig), ill. túralehetőséggel (ezt kombinálni is lehet a kisvasúttal). Itt található bővebb információ a kisvasútról: www.gemencrt.hu/gemenc.htm

Bocs, hogy nem hívtam fel még őket, de most Pesten vagyok, és nincs túl sok pénz a kártyámon. 8-9 körül megyek haza, akkor majd érdeklődök róluk bővebben. És hozok majd prospektusokat is.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #98492 Írta: hobbit
hobbit válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Ne haragudjatok a kérdésért. Valószínű nem én leszek ezzel az első: csak MTT tagok vehetnek részt a táborban?

Az alagútban ismerkedtünk meg.Mikor kiértünk megláttam,hogy ronda és öreg.Akkor már késő volt.Megszerettem.
-üdv-
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #98258 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Az általam bejárt, megfelelönek tartott helyek listája:
Csobánka, Sumicza kemping: A Pilisben, a Nagy-Kevély mellett van. Sátor és faház, zuhanyzó, a falu és a hegy 10 percre (más irányba), a buszmegálló (Árpád hídtól vagy Pomázról) 1 km-re van. Szabadtüzön fözés és ételrendelési lehetöség van, kétszeri étkezéssel napi 2000-3000 Ft között jön ki az ár, a faluban is lehet enni és magunk is fözhetünk naponta egyszer.
Csodás kirándulóhely.
Bakonybél: vadkemping, az ország legtisztább csillagos ege, 8 km-re a civilizációtól. Infrastruktúra: böséges mennyiségü forrásvíz. Fantasztikus hely, kirándulási lehetöségekkel a vadonban, vagy Zircre pl. Igazi kaland, de nem kényeseknek való. Költség: értelemszerüen önköltséges, a fözést magunk kell, hogy megoldjuk szabadtüzön.
Mezötúr, Tessedik Sámuel F?iskola gyakorlótelepe : 5 km-re Mezötúrtól egy kis lovarda. Kétágyas szobák fürdöszobával 3800 Ft (nem fejenként!), négyágyasok folyosói zuhanyzóval és nagyon jól felszerelt konyhával 1000 Ft/f?. Kis hínáros holtág (lehet benne fürdeni), biliárddal ellátott kisétterem, lovarda, mezötúri rockkocsmák a programkínálat.
Uppony: Ózdtól 20 perc sárga busszal, különbuszt érdemes szervezni. négy-tízágyas emeletes ágyas szobák 1500 Ft/fö, egy ebéd 400 Ft, reggel megmondjuk, mit ennénk, délre kész, helyben föznek, de mi is teljes mértékben használhatjuk a konyhát és a tüzrakó helyet. Rendelhetünk is kaját korlátlanul. Térerö nincs, a polgármesternek saját fözésü szilvapálinkája van (nagyon finom). Ha sokan megyünk, jó kedvezményeket tudok kialkudni. Programok: focipálya, hegyek (könnyen mászhatók is), nagyon szép vidék, hosszú halastó (nem szabad fürdeni benne, de szoktak, jó a vize). Az egyik szálláson kb. negyvenen férnek el, a másikon talán hatvanan, nincs messze egymástól a kettö. Erösen javallott hely.
Soltvadkert: kemping a tóparton, faház/sátorhely, kisABC, hamburgeres stb. Szép kirándulási lehetöségek a környéken, bár nem sok, 2 km gyalog Soltvadkert, remek fagyizóval, és a híres borospincék, amelyek sosem láttak szölöböl készült bort :) Az árakat nem tudom, rég voltam ott, de pancsikolós kedvüeknek még a Balcsinál is jobb.
Balatonaliga, Diáküdülö (vagy valami hasonló): 6 ágyas szobák egy nagy épületben, fürdöszobák, társalgó, sportpálya, büfé, játszótér, saját part, három éve 1500 Ft volt egy éjszaka félpanzióval. Kifejezetten iskolás csoportokra rendezkedtek be. Felnötteknek éjszakai fürdés. :D
Ennyi, amennyit saját tapasztalatom alapján ajánlhatok. Én Upponyt választanám ezek közül.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #98190 Írta: JaMaN
JaMaN válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Megtudtam még egyebeket is, ami hasznos lehet Királyréttel kapcsolatban.

Gyermekeknek 1650 Forint naponta, felnőtteknek ehez még hozzájön 180 forint IFA, ami sajnos elkerülhetetlen.
Lehet kérni hozzá vagy ebédet, vagy vacsorát, ez 700 Forintba kerül pluszban.

Lehet kérni olyan opciót is, ami teljes panziós ellátás, azaz reggeli+ebéd+vacsi+szállás, de ez naponta 3350 Forint gyermekeknek, felnőtteknek ehez is hozzájön a 180 forint IFA.

Ha úgy döntünk, hogy ide szeretnénk menni, 10% előleget ki kell fizetni egy hónappal elötte ekkora létszámnál.

Agyagozni azóta sem lehet, és akármennyire is szépen kértem a telefonos bácsit, nem épít nekünk égető kemencét, szóval ez azóta sincs megoldva, de cserébe van hegy, völgy, patak, tó-szerűség, kisvasút, stb :)

Üdv

JaMaN
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #98135 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Én a PARK HOTEL TÁLTOSt ajánlom FELSŐTÁRKÁNYban (ha van még hely) Ez Egertől pár km-re ÉK-re van, a Bükk hegység lábánál, a Bükki Nemzeti Park szélén, ami szvsz az ország legeslegszebb része. Érintetlen, vad és gyönyörű táj, tiszta Középfölde!!! Szvsz minden szempontból ideális:

- lehet túrázni, hegyet mászni, számháborúzni, stb. az erdőben
- meg lehet nézni a fátyolvízesést Szilvásváradon (Henneth Annún)
- meg lehet nézni a Lipicai ménest fenn Csipkéskúton (Dúnharg)
- nincs messze az Aggteleki cseppkőbarlang sem (Helm's Deep)
- meg lehet nézni a várat és a minaretet Egerben (Minas Tirith)
- lehet finom Egri borokat kóstolgatni a Szépasszonyvölgyben
- lehet íjászkodni és lovagolni (akár a Hotel szervezésében is!)

- különböző igényeket kielégítő, elérhető árú szálláslehetőségek vannak
- lehet előadásokat, vetítést, stb. tartani a 150 fős konferenciateremben
- viszonylag könnyen megközelíthető (Egertől csak néhány km közúton)

listaárak reggelivel:

szállodai szobák: 3500-4600/fő
üdülőházak: 2700-3000/fő
turistaszállás: 1050-1350/fő

mivel "tömegével" mennénk, biztos kapnánk egyedi kedvezményt is :itscool:

további info, képek, elérhetőség: www.parkhotel-taltos.info.hu/

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #98119 Írta: JaMaN
JaMaN válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Végre sikerült velük beszélnem, de nem túl jók a kilátások, sem árban, sem szolgáltatásban, de azért leírom mit sikerült megtudnom....

Június 16-től augusztus végéig van szabad helyük ennyi ember részére, majd természetesen szeretnének egy pontos intervallumot, majd ha kiderül, hogy ide megyünk-e, és hogy mikor, beszélnem kell még velük.

Tudnak félpanziós és teljes panziós étkeztetést is vállalni, elég húzós az ára, teljes panzióval, szállással együtt 3600 HUF-ba kerül/nap, félpanzióval kb 700 forinttal kevesebb, elég drága szvsz.

Tudnak biztosítani vegetariánus étkezést is, sőt, még úgy is meg tudják oldani, ha esetleg valaki nem eszik tojást, meg tejet.

Sajnos agyagozni nem lehet, nincs is kemencéjük, amiben ki lehetne égetni amit csinálunk, szóval összességében nem túl jók a kilátások.....


Üdv

JaMaN
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #98087 Írta: JaMaN
JaMaN válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Sziasztok!

Királyrét egyenlőre elérhetetlen, a szálló rendíthetetlenül nem veszi fel a telefont, de próbálkozom folyamatoan, és ha van valami eredmény, szólok.

Reményeim szerint még a mai nap folyamán sikerül beszélnem velük...
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #98035 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
JaMan: Királyrét szvsz nagyszerű választás,pont tavaly nyáron voltam ott, bár mi sátraztunk, a túristaszálló "parkjában" 500 pénz a sátorhely, de ez sajna nem tartalmazza a fürdőhasználatot:/ Viszont nem tévesek az infoid, van ott egy tó, hihhetetlen szép, a fák közt bújik meg, és van egy kis "vadaspark" is, két őzzel meg három nyúllal, meg állítólag vaddisznyók is vannak, én egyet sem láttam. Térerő is akad a fák között, amit mi Bakacsinerdőnek neveztünk el a gyönyörű fái miatt(vörösfenyők, és ettől az egséz hely tiszta vörös). A tóban szvsz fürödni nem lehet, legalábbis én nem merészkednék bele. a Kastély szobáit ugyan nem láttam, de az egséz hely nagyon kulturált, és nem is túl drága, ahhoz képest, hogy milyen szép helyen fekszik, és mennyi túrázási lehetőség van. A merészebbek még a Nagyhideghegyre is felmerészkednek, ahonnan isteni a kilátás, viszont nincs túl közel.
A szállásdíjról már esett szó, most inkább az utazási költségekről szólnék:
Tavaly nyáron a vonatjegy a kisvasútig(nem tudom a megálló nevét..) 266 pénz volt diákoknak, és bár igen szép és nagy élmény a kisvasúttal utazni, jóval drágább mint a busz, és sokat kell nyomorogni. Tehát én a buszra szavaznék, tapasztalat, mind a kettőt kipróbáltam. ráadásul a busz pont a Kastély előtt tesz le, nem mintha a kisvasúttól sokat kéne gyalogolni...hát ennyi, amit én Királyrétről mondani tudok, ha kell utánnanézek a kisvasút és busz áraknak.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #98026 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Rendes kószákhoz méltó hely kell - ahol lehet kirándulni és átszelni a vadont !!!!!!

A kirándulásokat a környéken szívesen megszervezem :)

Üdvi

Huhú :)
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #98024 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003

Telcontar_Leli írta: Üdv!

Lehet, hogy le fogtok hurrogni, de miért nem lesz két tábor, mint tavaly? Szeged egyre jobban a szívemhez nő (a csapvize ellenére), megint lehetne ott egy "2. tábort" tartani. És ráadásul a szegediek is élvezni tudnák ( :twisted: ) a társaságunkat. Mert mondjuk azt elismerem, hogy, ha csak 1 tábor lesz, akkor arra nem igazán alkaalmas Szeged, de "2. tábornak" tökéletes helyszín.

Léli


Léli,

Fórumos tábort sztem nyugodtan tarthatunk Szegeden is, de most az MTT által szervezett, "külsősöknek" is szóló táborról van szó, ahova fix ellátás és program kell (nem csak az, hogy "na, majd elruccanunk vhova kajálni, meg csinálunk vmit"), ez pedig pénzbe kerül. Sajnos viszont az MTT-nek nincs meg az anyagi kerete két tábor szervezésére - ill. más dolgokra is szeretnénk fordítani a pénzt - ezért ilyen tábor csak egy lesz. Ez nem azt jelenti, hogy mi egymásnak nem szervezhetünk egy ún. "privátabb" tábort, pár napos együttlétet. :)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #98003 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Üdv!

Lehet, hogy le fogtok hurrogni, de miért nem lesz két tábor, mint tavaly? Szeged egyre jobban a szívemhez nő (a csapvize ellenére), megint lehetne ott egy "2. tábort" tartani. És ráadásul a szegediek is élvezni tudnák ( :twisted: ) a társaságunkat. Mert mondjuk azt elismerem, hogy, ha csak 1 tábor lesz, akkor arra nem igazán alkaalmas Szeged, de "2. tábornak" tökéletes helyszín.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #97989 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Ajánlhatnék figyelembe egy turista házat valahol Pomáz környékén a Kőhegyen, a neve Czibulka János kőhegyi menedékház.... :D Csak egy ötlet :) :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #97981 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003

Area írta: Brisa: ezt olvastam, de valami szűkebb időpont nincs?


Szűkebb időpont még nincs, attól is függ majd, hogy egy adott kívánatosnak talált helyszínen mikorra tudunk szállást szerezni.

Kérlek titeket, hogy olvassátok végig a bejegyzéseket, mielőtt kérdeztek.

Üdv

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #97970 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Brisa: ezt olvastam, de valami szűkebb időpont nincs?

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #97943 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Area:

ÉSzAH írta: :arrow: Ennek időpontja valamikor 2003. július 21. és augusztus 20 között lesz.


És lécci ne legyél lusta... :nono: [size=9:2xukq16e](Ha mindenki így csinálná, ahogy te, pár ember beleőrülne. Ráadásul csak egy oldalról van szó.)[/size]

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hónapja #97941 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: MTT nyári tábor - 2003
Bocs, hogy lusta vagyok, és nem olvasom el a hozzászólásokat, de úgy egy körübelüli időpontot tudnátok nekem mondani a táborra?

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.378 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére