J. K. Rowling: Harry Potter

Több
18 éve 11 hónapja #271861 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Cortez!
Az nem bűn, a szuperletívusz, mert én is csak úgy tudok beszélni arról, amiben viszont a GyU fordu elő... :D

HP könyveket én nem olvastam, csak a fimeket láttam, és szvsz nagyon jók.
A trailer tényleg étvágy gerjesztő, és nekem is ad okot eéggé a fejtörésre.
Miért ne, hiszen azért van
:D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #271860 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nem, kérlek, amit én csinálok, az lenne a racionalista felfogás, ti meg ajnározzátok a trailert. Most nem azért, de a trailer az az étvágygerjesztésre van, és mint mondtam, rengeteg film hatalmas bukás lett a látványos trailer ellenére.

Cerebrum: a divatfikához no komment. itt mások divatolnak, ahogy látom...
Amúgy biztosíthatlak, elég sokszor olvastam az első négy kötetet (kb 35ször könyvenként), a világot is elég részletesen ismerem, szal nem épp divatból utálom a HP-t (sőt, nem is utálom, ezt nemtom, honnan szeditek)
Beleg: engem a nagy HPmajmolás idegesít (nem a kritika), az hogy egy-két ember csak szuperlatívuszokban tud gondolkodni arról, amiben előfordul a HP betűkombináció...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #271848 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

cortez71 írta:

Hozsi írta: Hello!
Nekem tetszettek az előzetesek!(jó kis bannert lehet csinálni a kivágott képekből)
Ja, és cortez71, ha nem tetszik a Hp, nem kell ebben a topicban lenned.
Már nem azért, de van ezen kívül egy csomó topic, nem muszáj a ezzel a hozzáálással fertőzni az embereket.

hűha, szegény lelkivilágodba tiportam, mert próbálok reálisan gondolkodni? Juj, mit tettem, te jó ég! Nem lehet véleményem egy előzetesről? Felvázoltam egy lehetőséget, gondoltam megfontoljátok, de úgy látom, az egész fórumot hanyagolnom kell, mivel itt olyannyira okos emberek vannak, akik bírják a kritikát...


Nézd, a gond éppen az, hogy a trailer alapján alkotsz véleményt a filmről, a filmről, amit még nem is láthattál. Ráadásul (persze javíts ki ha tévednék), nekem ez elég 'divatfikázásnak' tűnik. :roll: Különben is, egy HP topikban meg mit vársz, mit fognak mondani egy ilyen kaliberű trailerről, hát persze, hogy azt, hogy milyen király. :)

Noredhel (Voronwë) írta: A sárkány irtó bénának tűnik így, de majd meglátjuk...


Ha Te tudod milyennek kéne lennie egy igazi sárkánynak, kérlek oszd már meg velünk is... :twisted:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #271828 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szerintem majd akkor mondjunk véleményt ha láttuk a filmet. Egyébként mikorra várható, hogy mozikba kerül?

cortez71 írta: hűha, szegény lelkivilágodba tiportam, mert próbálok reálisan gondolkodni? Juj, mit tettem, te jó ég! Nem lehet véleményem egy előzetesről? Felvázoltam egy lehetőséget, gondoltam megfontoljátok, de úgy látom, az egész fórumot hanyagolnom kell, mivel itt olyannyira okos emberek vannak, akik bírják a kritikát...

Ők is csak kritizáltak téged! Úgy nézem te se bírod jobban! :D
Egyébként sztem nem kéne így elragadtatni magad!

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #271815 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Hozsi írta: Hello!
Nekem tetszettek az előzetesek!(jó kis bannert lehet csinálni a kivágott képekből)
Ja, és cortez71, ha nem tetszik a Hp, nem kell ebben a topicban lenned.
Már nem azért, de van ezen kívül egy csomó topic, nem muszáj a ezzel a hozzáálással fertőzni az embereket.

hűha, szegény lelkivilágodba tiportam, mert próbálok reálisan gondolkodni? Juj, mit tettem, te jó ég! Nem lehet véleményem egy előzetesről? Felvázoltam egy lehetőséget, gondoltam megfontoljátok, de úgy látom, az egész fórumot hanyagolnom kell, mivel itt olyannyira okos emberek vannak, akik bírják a kritikát...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #271812 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hello!
Nekem tetszettek az előzetesek!(jó kis bannert lehet csinálni a kivágott képekből)
Ja, és cortez71, ha nem tetszik a Hp, nem kell ebben a topicban lenned.
Már nem azért, de van ezen kívül egy csomó topic, nem muszáj a ezzel a hozzáálással fertőzni az embereket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #271795 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Noredhel (Voronwë) írta: (én olyannak képzelem Voldít, mint a Halált a Hetedik pecsétben... legalábbis kinézetre.)


Én meg olyannak ahogy leírja. És ahogy nézem, kb így is filmesítik meg.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #271785 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Így egy villanásnyira, harmadszorra, nem tűnik rossznak...

(én olyannak képzelem Voldít, mint a Halált a Hetedik pecsétben... legalábbis kinézetre.)

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #271784 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Noredhel (Voronwë) írta: A sárkány irtó bénának tűnik így, de majd meglátjuk...

A végén egy villanásnyira mintha Voldyt is láthattuk volna!


Sárkány: Én eddig filmben ennél csak rosszabb sárkányt láttam.

Voldemort: Mintha? Az összes helyen ahol hír van az előzetesről, vastagbetűkkel hirdetik, hogy ott van Voldemort...
Mintha...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #271778 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A sárkány irtó bénának tűnik így, de majd meglátjuk...

A végén egy villanásnyira mintha Voldyt is láthattuk volna!

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #271776 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

.Elessar király. írta: Én csak attól félek, hogy a film eleje túl gyermeteg lesz a végéhez, ami azért már elég horrorisztikus. Ja, meg hogy Voldemortot elkúrják, és Daniel szarul fog játszani. :lol:


Hát az a másfél másodperc amit eddig a Kviddics VBből és a Sötét Jegyből láttam a trailerekben (már ha az a zöld szájnyitós koponya a Sötét Jegy) nekem cseppet sem tűnt gyermetegnek.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #271773 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

.Elessar király. írta: Én csak attól félek, hogy a film eleje túl gyermeteg lesz a végéhez, ami azért már elég horrorisztikus. Ja, meg hogy Voldemortot elkúrják, és Daniel szarul fog játszani. :lol:


Attól, hogy Daniel rosszul fog játszani nem félek. TUDOM, hogy nem játszik jol:DD :twisted:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 15 perce #271765 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én csak attól félek, hogy a film eleje túl gyermeteg lesz a végéhez, ami azért már elég horrorisztikus. Ja, meg hogy Voldemortot elkúrják, és Daniel szarul fog játszani. :lol:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 órája #271758 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

cortez71 írta: Mert olyan hűdelátványos lenne ez a GoF trailer? Ja, kaphatunk egy második Tróját, végülis a nép ígyisúgyis bemegy rá, az elvakult HPsok ígyisúgyis isteníteni fogják a filmet, szal minden hepi, ugye? :D


Miért, ha csak az a legelső teaser trailer volna, akkor szerinted nem így lenne? :) Amúgy meg mi ez a pesszimista hozzáállás a filmhez? Már máshol is hallottam ezt... :? Holott a második trailer után mindenki ájuldozott, nem értem a harmadikban mit láttatok olyat, ami nem jön be... :roll:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 órája #271756 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

cortez71 írta: Mert olyan hűdelátványos lenne ez a GoF trailer? Ja, kaphatunk egy második Tróját, végülis a nép ígyisúgyis bemegy rá, az elvakult HPsok ígyisúgyis isteníteni fogják a filmet, szal minden hepi, ugye? :D


Én nem a látvány miatt mondtam rá, hogy jó, hanem mert sok olyan benne lesz amit kihagyhattak volna és amire azt is mondták, hogy kihagyják... (Pl Kviddics Vb)

Cerebrum: Ez a még újabb előzetes. Rulz. (gondolom az AOL-os előzetes angol változata)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 21 órája #271720 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta:

cortez71 írta:

Cerebrum írta: Hmmm, talán nem is lesz olyan rossz ez a film...

Na, akkor most kell hátast dobni? :P :D
Hát jó, ti fogtok csalódni. Manapság trailer alapján ítélni... Mondjak most néhány ilyet? HP3 előzetes, Sky Captain and the World of Tomorrow előzetes, Fantastic Four előzetes... De nem folytatom, sztem leesett a tantusz...


Tán' vastagon kellett volna szednem a talán szót? Nem azt mondtam, hogy ez márpedig jó fim lesz vitának nincs helye, vagy tévednék? :) Amúgy meg hol jön ehhez képest a PoA akármelyik előzetese?

No, itt a még újabb előzetes, bár ez nem az a túl jó minőség, de legalább letölthető:

www.mugglenet.com/download.php?f=gof/gmtv-goftrailer-sept.zip

Ha majd lesz jobb minőségben, meg az előző letölthető változatban, linkeljétek ám be őket! :wink:

Mert olyan hűdelátványos lenne ez a GoF trailer? Ja, kaphatunk egy második Tróját, végülis a nép ígyisúgyis bemegy rá, az elvakult HPsok ígyisúgyis isteníteni fogják a filmet, szal minden hepi, ugye? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 22 órája #271714 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

cortez71 írta:

Cerebrum írta: Hmmm, talán nem is lesz olyan rossz ez a film...

Na, akkor most kell hátast dobni? :P :D
Hát jó, ti fogtok csalódni. Manapság trailer alapján ítélni... Mondjak most néhány ilyet? HP3 előzetes, Sky Captain and the World of Tomorrow előzetes, Fantastic Four előzetes... De nem folytatom, sztem leesett a tantusz...


Tán' vastagon kellett volna szednem a talán szót? Nem azt mondtam, hogy ez márpedig jó fim lesz vitának nincs helye, vagy tévednék? :) Amúgy meg hol jön ehhez képest a PoA akármelyik előzetese?

No, itt a még újabb előzetes, bár ez nem az a túl jó minőség, de legalább letölthető:

www.mugglenet.com/download.php?f=gof/gmtv-goftrailer-sept.zip

Ha majd lesz jobb minőségben, meg az előző letölthető változatban, linkeljétek ám be őket! :wink:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 napja #271699 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: Hmmm, talán nem is lesz olyan rossz ez a film...

Na, akkor most kell hátast dobni? :P :D
Hát jó, ti fogtok csalódni. Manapság trailer alapján ítélni... Mondjak most néhány ilyet? HP3 előzetes, Sky Captain and the World of Tomorrow előzetes, Fantastic Four előzetes... De nem folytatom, sztem leesett a tantusz...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 napja #271698 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alyr Arkhon írta:

Cerebrum írta: Hmmm, talán nem is lesz olyan rossz ez a film...

*Amúgy... ööö... vitorlák egy tengeralattjárón? :)
*Ez ugyanaz a Voldemort-arc, ami az első filmen is volt, nem? Nem Fiennes, az biztos... :roll:


Az Aol szerint az Fiennes. Persze lehet, hogy ugyanaz a Voldemort arc, és itt kissé más lesz, Gollammal is megcsinálták...

És ha emlékszel, A Durmstrang hajója igenis a víz alól bukkan fel a tavon...


Ez igaz:

"Az örvény torkából hosszú, fekete tárgy bukkant elő… mintha egy oszlop lett volna… aztán a várakozók megpillantották rajta a kötélzetet. Egy árboc volt az. S ahogy a mélyből lassan, méltóságteljesen kiemelkedő testen végigfolyt a hold fénye, különös, csontvázszerű hatást keltett – mintha egy rég elsüllyedt hajóroncs bukkant volna a felszínre; még a kerek hajóablakok is derengő kísértetszemekre emlékeztettek. Miután a törzs teljesen kiemelkedett, a hajó súlyos loccsanással ráfeküdt a vízre, és lassan elindult a part felé."

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 napja #271662 Írta: Raia Aiwart
Raia Aiwart válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Dindae írta: Háth, a Hp, meg a Gyu, össze sem hasonlíthatatlan, mert a Hp az tényleg gyerekkönyv, a Gyu-hoz képest ( most mondja vki, hogy nem...)... de minden csak felfogás kérdése( és inkább úgy fogalmaznék, hogy a Hp az a közép-korosztálynak szól, ilyen, 11en felül :P ... a gyu-t meg nembiztos,h olyan korban egészen értik...) :D

és OFF
az ötödiknek is már olyan kevés közevan az előző négyhez... mert a többi vhogy sokkal-sokkal vidámabb... az ötöst a táborban olvastam (lol), és a lápidisznóknál majdnemsírtam ( najó, messze voltam tőle...). Szóval... de a legalább a vége úgy odavág. Meg persze az is lehet, h csak én érzem úgy, h más volt az ötös, mint azelőtt bármelyik is...
Egyébként tök jó, h itt is ennyien ismerik... még neki is lehetne egy topik :D


sokat OFFolok, tudom, ha kell, átmegyek Dobbyba :roll: :oops: ... ( fuu, a Kóklerben a Dolby a monó, aki sztereo lesz, háth, szánalmas :D )

Dolby a monó-manó. Háát, gyilkos az a paródia! :twisted:
Főleg a harmadik-negyedik rész...

Ne becsüld le a semmittevést, a céltalan kószálást, a hallhatatlan dolgokra való odafigyelést, és a senkinek sem ártást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 napja #271661 Írta: Raia Aiwart
Raia Aiwart válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Lehet, már beszúrta valaki, de találtam:
origo.hu/filmklub/20050915voldemort.html

Ne becsüld le a semmittevést, a céltalan kószálást, a hallhatatlan dolgokra való odafigyelést, és a senkinek sem ártást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 napja #271643 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: *Harry Chot a bagolyházban hívja meg a bálba? Az ötödikben vannak ott együtt, nem?


Nem, asszem a negyedikben beszélgetnek a bagolyházban. De nem ott hívja meg, az tuti. Leszólítja a folyosón.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 napja #271605 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Na, Mordon ebben a trailerben már sokkal tetszetősebb. :lol: És szegény Cedric. :cry:
Ja, és biztos, hogy az Voldemort? Mert én rendes embernek képzeltem el, egy jó kis sminkkel.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 napja #271590 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: Hmmm, talán nem is lesz olyan rossz ez a film...

*Amúgy... ööö... vitorlák egy tengeralattjárón? :)
*Ez ugyanaz a Voldemort-arc, ami az első filmen is volt, nem? Nem Fiennes, az biztos... :roll:


Az Aol szerint az Fiennes. Persze lehet, hogy ugyanaz a Voldemort arc, és itt kissé más lesz, Gollammal is megcsinálták...

És ha emlékszel, A Durmstrang hajója igenis a víz alól bukkan fel a tavon...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 napja #271575 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: nekem nem indul el az előzetes


Nekem is csak a quicktime verzió. :roll: Letölteni persze nem tudom... :?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 napja #271564 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Igen Madam Maxim magasabb:)nekem nem indul el az előzetes


Plusz a magassarkú :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 napja #271559 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Igen Madam Maxim magasabb:)nekem nem indul el az előzetes

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 napja #271546 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hmmm, talán nem is lesz olyan rossz ez a film...

*Amúgy... ööö... vitorlák egy tengeralattjárón? :)
*Harry Chot a bagolyházban hívja meg a bálba? Az ötödikben vannak ott együtt, nem?
*Madam Maxime magasabb Hagridnál? A könyvben is? :roll:
*Mordon bemutatója király! Tisztára mint a könyvben...
*Ron és McGalagony... :mrgreen:
*Amikor a kígyó kúszik elő a fotelból, az ki a földön? :?:
*Most vettem csak észre a lebegő muglikat a halálfalók fölött...
*Ez ugyanaz a Voldemort-arc, ami az első filmen is volt, nem? Nem Fiennes, az biztos... :roll:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 napja #271545 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alyr Arkhon írta: Mellékesen megjegyezném, hogy van új előzetes.
És egy egész filmkockányi időre felbukkan Voldemort is rajta.

Egyelőre csak az AOL-on van fenn.

Link: movies.aol.com/movie_exclusive_h ... oblet_clip


Hűha! 8O

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 napja #271537 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Mellékesen megjegyezném, hogy van új előzetes.
És egy egész filmkockányi időre felbukkan Voldemort is rajta.

Egyelőre csak az AOL-on van fenn.

Link: movies.aol.com/movie_exclusive_h ... oblet_clip

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.187 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére