J. K. Rowling: Harry Potter

Több
18 éve 9 hónapja #277833 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Beren Erchamion írta: Persze lehet, hogy a film megnézése után (amit már nem halogatok sokáig :D ) jobban fog tetszeni, legalábbis remélem...


Igen, tapasztalat, hogy egy film megnézése után az ember már másképpen hallgatja a film zenjét...

Apropó. Mikor is játszák nálunk először a filmet? 1-én?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #277820 Írta: Beren Erchamion
Beren Erchamion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Megszereztem a 4. film zenéjét... [Mint tudjuk, nem John Williams, hanem Patrick Doyle komponálta.] Nekem valahogy nem jön be annyira. A régi témák csak kevésszer köszönnek vissza és szerintem nem annyira "varázslatos" a hangulata... Valahogy nem ilyenre számítottam a trailerek ismeretében, ami az eddigi legjobb filmet és emiatt a legjobb filmzenét is sugallta... :roll: :? Persze lehet, hogy a film megnézése után (amit már nem halogatok sokáig :D ) jobban fog tetszeni, legalábbis remélem...

"...a quendek szépsége ifjúságukban fölülmúlt minden más szépséget... s a bánat meg a bölcsesség csak gazdagította."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #277788 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ancalima Anarórë írta: Most néztem meg a Tűz Serlegét. Tömören: blöeederossz. De nem akarok szpojlerkedni.
Persze ez csak szvsz. ;) :oops:

Angolul vagy németül nézted? Mert a németet megértem, szörnyű sztem filmekben a német szinkron... Az angol viszont jó lett, Dan végre egy kicsit valóságszerűbb karakterként hat... De hát ízlések és pofonok :)
Jó, a Gyűrűk Urát nem veri (ahhoz a filmrendezőknek naon össze kéne magukat kapni), de egy könnyed könyvadaptációnak tökéletes :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #277787 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nos, megnéztem a HP4-et...
Hát igen... A négy film közül látványban ez viszi a pálmát...
DE!
Sztem felvette az azkabani tempóját, nem tudom, hogy a könyvet nem ismerők mennyire értik a sztorit. Kicsit mintha peregne a film, nem marad meg az emberben elsőre... De sztem érdemes lesz mindenképp megnézni ;)
Vannak benne poénos jelenetek (pl a bál), és Voldi naon jól néz ki, szal minden elismerésem a készítőknek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #277786 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Most néztem meg a Tűz Serlegét. Tömören: blöeederossz. De nem akarok szpojlerkedni.
Persze ez csak szvsz. ;) :oops:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #277526 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Három magyar és három külföldi jutott be a legjobb 6-ba. Oh, milyen szép arány... :roll: No comment.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #277516 Írta: Wimzig
Wimzig válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

cortez71 írta: Ahogy mondtam, a HP is kiesett. Nem a szavazókon múlik ez, nehogy azt higgyétek... El van döntve. Milyen érdekes, a második középdöntőbe ezek a művek kerültek: Egri csillagok, Gyűrűk Ura, Harry Potter és a bölcsek köve. Vegyétek már észre, az orránál fogva vezeti a játék a népet. Szánalmas...




Szerintem nincs igazad :!: de hát ez csak az én véleményem , és szerintem az is jó a Nagy Könyvben , hogy felhívja az emberek figyelmét az olvasásra és a könyvekre :!:
(egyébként mi történt a középdöntőben,én sajna ezeket a Nagy Könyves dolgokat mostanában nem nagyon tudom megnézni)

"Minden ország kultúrája lengje körül a házamat. De egyik se szakítson el szülőföldem talajától." /Mahatma Gandhi/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #277381 Írta: James
James válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
invito.alomvilag.hu - megújult, irjatok a vendégkönyvbe!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277074 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Morgana írta: Sziasztok!

Ki tudná kölcsönadni a héten a Dűne első részét (a Báró haláláig, ahol a filmnek is vége)?
Nagyon nagy szükségem lenne rá egy házidolgozathoz, és a hónap (november) végén vissza is adnám.

Ugyanígy keresem a William Hurt-féle két részes Dűne feldolgozást is.

Légyszi segítsetek!

Előre is nagyon köszönöm.

Minden jót!
M


OFF
f451.anyag.info/index.php?p=2
Itt fent van majdnem mindegyik Dűne könyv. (Meg a Szilmarilok is, tele elírásokkal :twisted: :twisted: :twisted: )

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277063 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Látszik, hogy megvolt a bemutató, sehol egy új tvspot... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277006 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Sziasztok!

Ki tudná kölcsönadni a héten a Dűne első részét (a Báró haláláig, ahol a filmnek is vége)?
Nagyon nagy szükségem lenne rá egy házidolgozathoz, és a hónap (november) végén vissza is adnám.

Ugyanígy keresem a William Hurt-féle két részes Dűne feldolgozást is.

Légyszi segítsetek!

Előre is nagyon köszönöm.

Minden jót!
M

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276668 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Londonban élő barátnőm múlt héten ott volt a Harry Potter 4 premierjén! :itscool: Azt mondta, hogy még a majdnemagyontaposás is megérte, iszonyat felhajtás volt, Madonnástól, Claudia Schifferestől, beöltözött statisztákig, meg rajongókig és csúcs a film, és hogy élőben a Ront játszó színész sokkal jobban néz ki, mit a Harryt játszó... (az igazi nevüket nem tudom... :roll: )

Ron=Rupert Grint
Harry=Daniel Radchliff
(szerk. Rabyn)

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276482 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

olorin.papa írta: A múlt héten együtt utaztam egy emberrel, aki pont úgy nézett ki, mint Csányi Vilmos! :eek2: Amikor rákérdeztem, tagadta... :roll:


Lehet, hogy egy idő óta nem szereti vállalni a személyazonosságát :biggrin2:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276436 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én nem hiszem, hogy ezt az mtv-nél megcsinálnák... a csiga és a piros-fehér-zöld tv-ből is kinézem ezt a fajta csalást, legyen szó bárminemű valósásokkról, vagy hasonlóról, bár ott sem vagyok benne biztos ( hsiz hogy lehetnék). De szerintem nem kell így vélekedni. A Hp egy jó könyv, a filmen meg betegre nevettem magam ( bár azt nem értettem, hogy jönnek a hp-be ogrék, ott nincsenek iiiiis... de Frodó lába rúlzott (: )
De most komolyan... Abigél sokaknak volt a kedvence, más korosztály, a felnőttebb réteg... és nekem is tetszett a könyv(pedig én nem vok felnőtt :P ). És a HP-s szavazók többségét vagy nem érdekli az ilyen... merthátugye mégis csak kultúrabb könyveket is kéne néha olvasni, másrészt meg... hát, nem hsizem, ha ynuic-apuci odavan a boldogságtól, h teljesen leapasztják a családi kasszát a számlákkal...
Szóval, el kell ismerni. A GYU is talán jogosan esett ki.... És talán be sem jut vigaszágon, ki tudja, az is szép hogy egyáltalán benne volt az első tizenkettőben ( attól függetlenül, hogy ez alap volt... (: )!
De az is biztos, h szavazni én is fogok legközelebb.. azthiszem :roll:

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276349 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Cortez!
Nem lehet ezt így konkrétan kijelenteni, hogy ez már "le van vajazva", és én bízom benne, hogy tényleg igazságosan döntik el ezt a dolgot.
És nem örülök egyetlen könyv kiesésének sem, de mégis azon leszek, hogy a vigaszágon mégis a mi könyvünk jusson be.

A múlt héten együtt utaztam egy emberrel, aki pont úgy nézett ki, mint Csányi Vilmos! :eek2: Amikor rákérdeztem, tagadta... :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276334 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ahogy mondtam, a HP is kiesett. Nem a szavazókon múlik ez, nehogy azt higgyétek... El van döntve. Milyen érdekes, a második középdöntőbe ezek a művek kerültek: Egri csillagok, Gyűrűk Ura, Harry Potter és a bölcsek köve. Vegyétek már észre, az orránál fogva vezeti a játék a népet. Szánalmas...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276293 Írta: Riliel
Riliel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Egy dolog, hogy a legtöbb könyvet még nem olvastam, de simán a
HP-re szavaznék, ha nem pont az első maradt volna benn.

"Ha hallod a Hívást, menned kell."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276271 Írta: Ebediyet
Ebediyet válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Lehet, hogy csúnyán fogtok nézni rám, de mégis mi történik akkor, ha a GyU kiesik? Most a döntőben (vagy elődöntő, ahogy hívják) vann bent jó pár nagyon jó könyv, ami igazából összehasonlíthatatlan. És itt nem is az a lényeg talán, hogy szavazatokkal bent tartsuk őket, inkább arra vagyok kíváncsi, hogy úgy alapból az ország (vagy legalábbis a szavazni hajlandó része melyik könyvet kedveli a legjobban.

Ezt talán ahhoz tudnám én hasonlítani, mintha kiírnánk egy szavazást arról, hogy a vanília- vagy a csokifagyi a finomabb. Persze a végén össze lehet számolni azt, hogy kétmillió szavazat érkezett a csokira, de ezek alapján butaság lenne kijelenteni, hogy az a legfinomabb fagyi, max azt h a szavazók jobban szeretik a vaníliánál. Különben is, úgyis az eper a csúcs :P

A felnőtté válás egyik legbiztosabb jele, amikor az ember megszereti a zöldbabot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276240 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

olorin.papa írta: Bár, ha úgy vesszük, hogy az 1984-et jobbára az Ákos-rajongók nyomták be, akkor a HP-nek sem szavazok sok esélyt, és azon leszek, hogy a vigasz ágon beszorítsuk a kedvenc regényünket... :D


Spec nem vagyok biztos benne hogy csak az Ákos rajongókon múlt a dolog.
Ha nem a GyUval van párban én minden további nélkül a 84re szavazok.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276236 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Én speicel a Mester és Margaritát, Szabó Magda több könyvét és a Galaxis utikalauzt is azután kezdtem el olvasni, hogy benne voltak az első százban. Az más kérdés, hogy amugy is érdekeltek de ez még lökött rajta egyet. Szal ne tessék má szídni ezt a rendezványt szerintem igenis van értelme!
Az meg a másik, hgy én sokkal jobban fogok örülni ha bármelyik magyar regény nyer mintha egy külföldi.


Igen, igen, igen... :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276225 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Bár, ha úgy vesszük, hogy az 1984-et jobbára az Ákos-rajongók nyomták be, akkor a HP-nek sem szavazok sok esélyt, és azon leszek, hogy a vigasz ágon beszorítsuk a kedvenc regényünket... :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276215 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Egyébként meg nyugalom.
A Lumos-os illető nem azt mondta hogy hülye a GyU és dögöjjön meg aki olvassa, hanem azt hogy a GyU szavazói olyan sokan vannak, hogy mindenki azt hitte, nem kell törnie magát a szavazatokkal, szavaznak majd a többi sokak.
És teljes mértékben igaza van.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276209 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Héé tessék abbahagyni!
A nagykönynek különben meg nem is az a fő célja, hogy egy könyv nyerjen hanem, hogy az összes. hogy az embere OLVASSANAK! mert ha bemész ma egy átlagos középsikolába (nem gimi középiskola!) akkor egy 22 fős osztályból kb jó ha 5-10 diák olvas. És ebből is kb a fele olvas KÖNYVET tehát nem Romanát meg ilyen szutykokat. Ha megfigyeltétek akkor már most sokkal többen kezdték el forgatni azokat a könyveket amik benne voltak a 12ben vagy a 100ban. Én speicel a Mester és Margaritát, Szabó Magda több könyvét és a Galaxis utikalauzt is azután kezdtem el olvasni, hogy benne voltak az első százban. Az más kérdés, hogy amugy is érdekeltek de ez még lökött rajta egyet. Szal ne tessék má szídni ezt a rendezványt szerintem igenis van értelme!
Az meg a másik, hgy én sokkal jobban fogok örülni ha bármelyik magyar regény nyer mintha egy külföldi. Már megbocsássatok én is szereem a HPt (csakhogy a topic ciménél maradjunk) de hol van a Harry Potter a többi könyvhöz képest? SEHOL a többi könyv nagyrésze legalább 20 vagy még annél is több éve íródott van ami az előző században és még mindig olvassák, mindig beszélünk róla. A HPről szerintem olyan 20-25 év múlva a kutya se fog beszélni.
Én mondjuk a HP könyveknek köszönhetem az első igazi baráti körömet, de akkor se tartanám fearnek ha az Abigél ellen nyerne. Az Abigél millioszor többet ér, nagyobb a mondanivalója. (vagy csak én szeretem túlzottan Szabó Magda írói stílusát, mert ő Rowlinggal ellentétben nem csak egyetlen témát dolgozott fel.)

Rabyn, Rabyn, azt kell mondjam, hogy kivétel vagy. Sajna elég széles baráti körömön nem vettem észre, hogy A Nagy Könyv hatására olvasni kezdtek volna. Rám még ugyanúgy eretnekként néznek, ha egy könyvnek örülni tudok. Nem véletlenül a kötelezőket szavazták be, még mindig azt mondom...
Na de ez naon OFF
Dec 1 akkor a premier nap? Mert akkor lassan sztem jegyelővétel. Eddig mindig premiernapon néztem a HP-t, most tuti nem lesz rá időm :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276208 Írta: Took Peregrin
Took Peregrin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Héé tessék abbahagyni!
A nagykönynek különben meg nem is az a fő célja, hogy egy könyv nyerjen hanem, hogy az összes. hogy az embere OLVASSANAK! mert ha bemész ma egy átlagos középsikolába (nem gimi középiskola!) akkor egy 22 fős osztályból kb jó ha 5-10 diák olvas. És ebből is kb a fele olvas KÖNYVET tehát nem Romanát meg ilyen szutykokat. Ha megfigyeltétek akkor már most sokkal többen kezdték el forgatni azokat a könyveket amik benne voltak a 12ben vagy a 100ban. Én speicel a Mester és Margaritát, Szabó Magda több könyvét és a Galaxis utikalauzt is azután kezdtem el olvasni, hogy benne voltak az első százban. Az más kérdés, hogy amugy is érdekeltek de ez még lökött rajta egyet. Szal ne tessék má szídni ezt a rendezványt szerintem igenis van értelme!
Az meg a másik, hgy én sokkal jobban fogok örülni ha bármelyik magyar regény nyer mintha egy külföldi. Már megbocsássatok én is szereem a HPt (csakhogy a topic ciménél maradjunk) de hol van a Harry Potter a többi könyvhöz képest? SEHOL a többi könyv nagyrésze legalább 20 vagy még annél is több éve íródott van ami az előző században és még mindig olvassák, mindig beszélünk róla. A HPről szerintem olyan 20-25 év múlva a kutya se fog beszélni.
Én mondjuk a HP könyveknek köszönhetem az első igazi baráti körömet, de akkor se tartanám fearnek ha az Abigél ellen nyerne. Az Abigél millioszor többet ér, nagyobb a mondanivalója. (vagy csak én szeretem túlzottan Szabó Magda írói stílusát, mert ő Rowlinggal ellentétben nem csak egyetlen témát dolgozott fel.)

Teljesen egyetértek veled. Még majd hozzáteszek valamit, csak most nincs időm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276204 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Héé tessék abbahagyni!
A nagykönynek különben meg nem is az a fő célja, hogy egy könyv nyerjen hanem, hogy az összes. hogy az embere OLVASSANAK! mert ha bemész ma egy átlagos középsikolába (nem gimi középiskola!) akkor egy 22 fős osztályból kb jó ha 5-10 diák olvas. És ebből is kb a fele olvas KÖNYVET tehát nem Romanát meg ilyen szutykokat. Ha megfigyeltétek akkor már most sokkal többen kezdték el forgatni azokat a könyveket amik benne voltak a 12ben vagy a 100ban. Én speicel a Mester és Margaritát, Szabó Magda több könyvét és a Galaxis utikalauzt is azután kezdtem el olvasni, hogy benne voltak az első százban. Az más kérdés, hogy amugy is érdekeltek de ez még lökött rajta egyet. Szal ne tessék má szídni ezt a rendezványt szerintem igenis van értelme!
Az meg a másik, hgy én sokkal jobban fogok örülni ha bármelyik magyar regény nyer mintha egy külföldi. Már megbocsássatok én is szereem a HPt (csakhogy a topic ciménél maradjunk) de hol van a Harry Potter a többi könyvhöz képest? SEHOL a többi könyv nagyrésze legalább 20 vagy még annél is több éve íródott van ami az előző században és még mindig olvassák, mindig beszélünk róla. A HPről szerintem olyan 20-25 év múlva a kutya se fog beszélni.
Én mondjuk a HP könyveknek köszönhetem az első igazi baráti körömet, de akkor se tartanám fearnek ha az Abigél ellen nyerne. Az Abigél millioszor többet ér, nagyobb a mondanivalója. (vagy csak én szeretem túlzottan Szabó Magda írói stílusát, mert ő Rowlinggal ellentétben nem csak egyetlen témát dolgozott fel.)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276189 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Bár már rég nem a Potter fórumban kellene lennünk - jujj de ki fogunk kapni - én sokat kaptam a kötelezőktől. Olyan könyveket amiket különben nem olvastam volna el, de örök nyomot hagytak bennem. Most én azon csodálkoztam pl., hogy DarkWandereréknek a Potter kötelező volt. Azért ez egy kicsit furi. Bár lehet én vagyok nagyon öreg :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276187 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ez az egész Nagy Könyv hülyeség, könyveket nem lehet rangsorolni, hogy melyik a legjobb, mindenkinek más az ízlése, más tetszik neki. Szemét dolog így kihúzni az emberekből a pénzt, azt hiszik, hogy számít valamit a szavazatuk, pedig nem. És nincs is értelme az egésznek. Attól, mert az X könyv nyer, attól mi lesz jobb vagy rosszabb?

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276184 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Hozsi írta:

Felagund írta: Kíváncsi vagyok ez lenne-e a véleményed, ha a GYU simán továbbjutott volna... ;)

[size=9:v1csr64z]Szerintem csak a szőlő savanyú... :roll: [/size]


Szerintem is.. :lol:
Amúgy nem kéne a Lumost bántani emiatt, szerintem igaza van Daisynek!

Úgyis kiesik a HP, szal nemtom miért örülsz ennyire. Mint már mondtam, nem savanyú a szőlő, de te tudod, néhány fórumra már kommenteltem jóval az 1984 vs GyU előtt. De tudod mit, szavazzon az összes Lumosos, dobjatok ki rá x összeget, úgyis az Abigél nyer, mert az magyar regény (ami mellesleg - szeretem a HP-t, de azért próbálok reális lenni - sokkal jobb könyv)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276182 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Felagund írta: Kíváncsi vagyok ez lenne-e a véleményed, ha a GYU simán továbbjutott volna... ;)

[size=9:24tr2ozx]Szerintem csak a szőlő savanyú... :roll: [/size]


Szerintem is.. :lol:
Amúgy nem kéne a Lumost bántani emiatt, szerintem igaza van Daisynek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276181 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Felagund írta: Kíváncsi vagyok ez lenne-e a véleményed, ha a GYU simán továbbjutott volna... ;)

[size=9:2js7t43f]Szerintem csak a szőlő savanyú... :roll: [/size]

Nem savanyú, ebből a játékból akkor ábrándultam ki, mikor kiszavazóshow-t rendeztek a könyveknek. Kiszavazóshowt, te jó ég! A kötelező olvasmányos rendszert meg már elég rég lehúztam több helyen is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.140 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére