J. K. Rowling: Harry Potter

Több
18 éve 8 hónapja #280946 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nelossel írta: A Meri fórumán is ki vannak akadva... Valami olyasmi van, hogy elszállt a szerverük - ami közös -, és még nem tudják, hogy le van-e mentve... De kitartás, rendbe fogják hozni így-vagy úgy! :wink:


Fú, én azt hittem letiltották az oldalt jogi problémák miatt, de akkor hál'istennek nem. :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280912 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

olorin.papa írta: Nekem nagyon szimpatikus volt Rémszem Mordon, még ha nem is ő volt. remélem a következő filmben is ott lessz, és nem tűnik el, mint a többi veszélyes varázslatok kivédése tanár...

Egy tanács: ne reménykedj! :D A megjelent 6 könyvben minden SVK tanár csak 1 évig tanított! (mivel a pletykák szerint átok ül a tantárgyon)
De amúgy nem fog eltűnni civilként (legalábbis a könyvben nem tűnt el), egy pár képkocka erejéig sztem csak berakják majd :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280910 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nekem nagyon szimpatikus volt Rémszem Mordon, még ha nem is ő volt. remélem a következő filmben is ott lessz, és nem tűnik el, mint a többi veszélyes varázslatok kivédése tanár...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280880 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

cortez71 írta:

Drizzt írta: Szvsz a hp jobb...mármint...a narnia nem lett túl hiteles nekem. színészi játékban mindenképpen alul marad a narnia...a legjobban a hód jáccik bazz.

Csak a HP kapkod, a könyvet nem ismerők számára nem igazán van összefüggés a történések között, ráadásul mintha a könyv halvány kivonatát látnánk :) Ez már önmagában elég ahhoz, hogy nálam ne legyen a top filmek között.
És azért ne felejtsd el, hogy a Narnia gyerekszínészei most szerepeltek együtt először... Gondolj csak vissza a HP és a bölcsek kövére ;)
De ne nyissunk vitát erről sztem, nálam a Narnia mérföldekkel veri az új HP-t (főleg zenében :roll: ), neked a HP tetszik jobban. Ez van :)


Éppen ezét lehetnének mostmár végre JOBBAK mint eddig!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280873 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Drizzt írta: Szvsz a hp jobb...mármint...a narnia nem lett túl hiteles nekem. színészi játékban mindenképpen alul marad a narnia...a legjobban a hód jáccik bazz.

Csak a HP kapkod, a könyvet nem ismerők számára nem igazán van összefüggés a történések között, ráadásul mintha a könyv halvány kivonatát látnánk :) Ez már önmagában elég ahhoz, hogy nálam ne legyen a top filmek között.
És azért ne felejtsd el, hogy a Narnia gyerekszínészei most szerepeltek együtt először... Gondolj csak vissza a HP és a bölcsek kövére ;)
De ne nyissunk vitát erről sztem, nálam a Narnia mérföldekkel veri az új HP-t (főleg zenében :roll: ), neked a HP tetszik jobban. Ez van :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280857 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szvsz a hp jobb...mármint...a narnia nem lett túl hiteles nekem. színészi játékban mindenképpen alul marad a narnia...a legjobban a hód jáccik bazz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280773 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ardathon írta:

cortez71 írta:

olorin.papa írta: Ma végre láttam a Német Nemzetíségű Leghíresebb Tudósító (Her RipoRtter) kalandjainak 4edik részét.
Bizony nagyon látványos :itscool:

De a Narnia mellett elbújhat jó mélyen ;)

Bizony eggyet értek Cortez barátommal ! :cheers:


Őt még nem láttam, de szvsz erre garancia a Weta neve!!!

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280769 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

cortez71 írta:

olorin.papa írta: Ma végre láttam a Német Nemzetíségű Leghíresebb Tudósító (Her RipoRtter) kalandjainak 4edik részét.
Bizony nagyon látványos :itscool:

De a Narnia mellett elbújhat jó mélyen ;)

Bizony eggyet értek Cortez barátommal ! :cheers:

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280767 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

olorin.papa írta: Ma végre láttam a Német Nemzetíségű Leghíresebb Tudósító (Her RipoRtter) kalandjainak 4edik részét.
Bizony nagyon látványos :itscool:

De a Narnia mellett elbújhat jó mélyen ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280761 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ma végre láttam a Német Nemzetíségű Leghíresebb Tudósító (Her RipoRtter) kalandjainak 4edik részét.
Bizony nagyon látványos :itscool:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280664 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Azt, hogy ilyenkor nagyon nagyon nagyon sok adat elveszik és időbe telik mire ujra indul

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280662 Írta: James
James válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én azt hallottam, hogy bezáratták... de akkor ez csak pletyka.

Az mit jelent, hogy elszállt a szerverük?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280575 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ilweran írta:

Serrana/Taurin írta: Én ma láttam a filmet. Tetszett. Ennyi. (nálam ez azt jelenti, hogy jó volt, de nem estem tőle hanyatt. Mondjuk most 2 és félórán keresztül jobb pasikon legeltettem a szemem :lol: :lol: )

Más: ismeri valaki a "merengő" nevezetű fanfic oldalt? Mert ha igen az nyugtasson má meg, hogy csak az én gépém cs*kszik velem, egyébként működik, mert nekem nem hozzza be a gép. :cry: :cry:


Nekem se jön be, se a Mereng

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280379 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Serrana/Taurin írta: Én ma láttam a filmet. Tetszett. Ennyi. (nálam ez azt jelenti, hogy jó volt, de nem estem tőle hanyatt. Mondjuk most 2 és félórán keresztül jobb pasikon legeltettem a szemem :lol: :lol: )

Más: ismeri valaki a "merengő" nevezetű fanfic oldalt? Mert ha igen az nyugtasson má meg, hogy csak az én gépém cs*kszik velem, egyébként működik, mert nekem nem hozzza be a gép. :cry: :cry:


Nekem se jön be, se a Mereng

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280322 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én ma láttam a filmet. Tetszett. Ennyi. (nálam ez azt jelenti, hogy jó volt, de nem estem tőle hanyatt. Mondjuk most 2 és félórán keresztül jobb pasikon legeltettem a szemem :lol: :lol: )

Más: ismeri valaki a "merengő" nevezetű fanfic oldalt? Mert ha igen az nyugtasson má meg, hogy csak az én gépém cs*kszik velem, egyébként működik, mert nekem nem hozzza be a gép. :cry: :cry:

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280242 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Sikerült megnéznem a filmet. Még most is a hatása alatt vagyok. Szerintem ez volt a legjobb rész, ez már nem csak gyerekfilm nagyon komoly dolgok vanak már benne. Mindenkinek csak ajálani tudom! 8)

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280227 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ejnye gyerkőcök, ne spoilerezzünk, vagy ha mégis, írjátok úgy, ahogy én (idézetjelek közé, fehér betűvel, az elejére meg firkantsátok oda, hogy spoiler), jó? Köszi.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280220 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nemtom ki a topic gazda, de nem akarja kiszedni a spoilert ? Már csak azok kedvéért is, akik meg akarják várni a hivatalos magyar fordítást. Én már olvastam a 6. könyvet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja - 18 éve 8 hónapja #280104 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A 4. könyvben is utalnak Pitonra (sőőőt)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280094 Írta: Mal-estel
Mal-estel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
SPOILER!*
Ejnye Cortez!
Lehet, hogy ezt olyan is elolvasta aki még nem tudja a 6. rész tartalmát! :twisted: :lol:

És mit értesz az alatt, hogy megjátszották? Elég nehéz lett volna Dumbinak a temetésig halottnak tettetni magát :D . Ha arra gondolsz amit közvetlen a halála előtt mondott, akkor viszont egyetértek.


[size=9:cmya02gq]*szerkesztve by Minc[/size]

A remény hal meg utoljára.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280087 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
SPOILER!*

Riliel írta: Egyébként, észrevettétek, hogy mikor a merengőben
Karkarov leleplezi Kuport, utal a 6. részre? Amit Pitonról mond.

Ne ítéljük még el Pitont, elég sok oldal fejtegeti, h

csak megjátszották Dumbi halálát.

Amúgy ez a könyvben is benne van :)

[size=9:22fhq5mn]*Szerkesztve by Minc[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280086 Írta: Riliel
Riliel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Láttam a filmet. Mikor bejön a másik két suli, miért játszanak cirkuszosat? A beaubatons-osok tiszta pompomlányok.
Miért hagyték ki Hermione nagy rabszolgafelszabadítását? Nekem hiányzott. Hermione olyan üres lett így. Hol vannak a házimanók egyáltalán? Mintha lett volna egy "kis" szerepük a könyvben.
Mikor Harry visszajön a temetőből, az a jelenet nagyon ott volt.
Jól nézett ki a film, de a rengeteg kihagyás.
Egyéként, észrevettétek, hogy mikor a merengőben Karkarov leleplezi Kuport, utal a 6. részre? Amit Pitonról mond.

"Ha hallod a Hívást, menned kell."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280037 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ben Kenobi írta: Na, most jól idepofátlankodok, előre is elnézést. :P Csak feltűnt a Libri honlapján, hogy kiadták A bölcsek kövét bőrkötéses díszkiadásban. :) Gondoltam, érdekelhet valakit. Link itt , bár a Libri közvetlen linkjei a biztonsági időkorlát miatt elhalnak idővel, de most még kint van a főoldalon. Még egyszer elnézést. :)

Ehe! Úgy néz ki, pénzhiány van a kiadónál :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280032 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Na, most jól idepofátlankodok, előre is elnézést. :P Csak feltűnt a Libri honlapján, hogy kiadták A bölcsek kövét bőrkötéses díszkiadásban. :) Gondoltam, érdekelhet valakit. Link itt , bár a Libri közvetlen linkjei a biztonsági időkorlát miatt elhalnak idővel, de most még kint van a főoldalon. Még egyszer elnézést. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #279923 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Enna írta: Szerintem lehetett volna kicsit hosszabb és jobban kidolgozott.

igen, csak azt esetleg a kisebbek nem tudták volna végigülni.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #279838 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alyr Arkhon írta: És UI: Apróság: tetszenek a rendező egynémely megoldásai, például amikor könnyezik a festett üveg kép Neville-nél...

Igen, az ilyenek nekem is nagyon tetszettek! Viszont összességében az egész olyan volt, mint egy vázlat az egész sztoriról. Szerintem lehetett volna kicsit hosszabb és jobban kidolgozott. Inkább, mint hogy még rá se hangolódtam a filmre, már azon kapom magam, hogy a kviddics-bajnokság is véget ért..... :roll:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #279833 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A roxfort mászkálsához akartam írni, hogy én nem lepődő mmeg ezen:) ha elvonatkoztattok attól, hogy ez egy film és mondjuk úgy nézitek, hogy varázsvilág akkor tisztára logikus, hogy a z épület mindig máshol van:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #279809 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
nekem valahogy a zenéjéről leginkább a GyU zenéje ugrott be.. :P

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #279773 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szerintem a Hagrid/Madame Maxime szál kifejezetten aranyos volt, hála a jó égnek nem tették bele a "nekem csak hosszú csontjaim vannak" szálat. Kíváncis vagyok, lesz-e folytatása a dolognak.

Icke, mi bajod a nő fejével? Tipikus francia... :lol: :twisted:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #279771 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

icke írta: Üdvözletem!

Egy nyálas Hermione-Harry-Ron-párbeszéd arról, hogy "ezek után minden más lesz" (sajnos pozitív értelemben gondolják, nem tudom, milyen alapon, pedig más szempontból nagyon is igazuk van...), meg hogy "ugye majd írtok?"... Valami hányingerkeltő :roll:

icke


Főleg, hogy a második filmben ugye Dobby mondja, hogy a többiek írtak Harrynek, csak éppen ő jól elcsórta.

A film nekem is montázsnak tűnt, ezért is mondtam, hogy nem a HP4ből készült film, hanem a HP4hez készült illusztráció.

De a film vége a 3. rész végéhez képest egészen lezárás-szerű volt, szvsz...



És UI: Apróság: tetszenek a rendező egynémely megoldásai, például amikor könnyezik a festett üveg kép Neville-nél...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.410 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére