J. K. Rowling: Harry Potter

Több
18 éve 11 hónapja #273364 Írta: James
James válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Van, akinek nagyon jól megy az angol nyelv? Akinek igen kérem jelezze! köszi!

(A hozzászólás kapcsolódik a HP-hez, csak nem akarom előre megmondani, hogy miért, szóval kéretik nem törölni, előre is köszönöm)

Akinek megy, kérem jelezze itt, vagy priviben! Kösszi!


:)


James

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273341 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta: Tudna valaki nekem linket adni? Mert rákerestem, alig adott ki találatot, és nem találom sehol!

Persze már olvastam angolul, de kíváncsivá tettetek... :)


Én is olvastam, a pont a táborban, de azért csatlakozom...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273336 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Tudna valaki nekem linket adni? Mert rákerestem, alig adott ki találatot, és nem találom sehol!

Persze már olvastam angolul, de kíváncsivá tettetek... :)

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273294 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Beleg írta:

Alyr Arkhon írta:

Beleg írta:

Prisca írta: Harry Potter és a félvér herceg magyarországi megjelenés várhatóan 2006. februárban. (csak az olvassa el, aki még nem tudta!) :wink:

Neten már van magyar fordítás, én is azt olvastam. Nagyjából minden stimmel csak a helyesírással vannak itt-ott problémák.


Szvsz azért a kalózfordítás minőségben aligha ér fel a hivatalossal.

Nem találtam benne semmi lényeges eltérőt az előző 5-höz képest (leszámítva a már említett helyesírást), ráadásul vérbeli fanok fordították, akik tisztában voltak az előző részekben szerepelt nevekkel stb-vel.
De semmi pénzért nem akarom reklámozni, de aki nem tud februárig várni annak adva van a lehetőség...


Most én is olvasgatok egy egészen jó fordítást, az elején még ugyan vannak kisebb bizonytalanságok (pl. magyartalan mondatok, vagy apróbb félrefordítgatások), de a harmadik fejezettől kezdve már egész igényes a szöveg, úgy látszik a fordítója (vagy fordítói) itt már jobban belejött (belejöttek) a dologba...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273276 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alyr Arkhon írta:

Beleg írta:

Prisca írta: Harry Potter és a félvér herceg magyarországi megjelenés várhatóan 2006. februárban. (csak az olvassa el, aki még nem tudta!) :wink:

Neten már van magyar fordítás, én is azt olvastam. Nagyjából minden stimmel csak a helyesírással vannak itt-ott problémák.


Szvsz azért a kalózfordítás minőségben aligha ér fel a hivatalossal.

Nem találtam benne semmi lényeges eltérőt az előző 5-höz képest (leszámítva a már említett helyesírást), ráadásul vérbeli fanok fordították, akik tisztában voltak az előző részekben szerepelt nevekkel stb-vel.
De semmi pénzért nem akarom reklámozni, de aki nem tud februárig várni annak adva van a lehetőség...

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273245 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Beleg írta:

Prisca írta: Harry Potter és a félvér herceg magyarországi megjelenés várhatóan 2006. februárban. (csak az olvassa el, aki még nem tudta!) :wink:

Neten már van magyar fordítás, én is azt olvastam. Nagyjából minden stimmel csak a helyesírással vannak itt-ott problémák.


Szvsz azért a kalózfordítás minőségben aligha ér fel a hivatalossal.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273228 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Prisca írta: Harry Potter és a félvér herceg magyarországi megjelenés várhatóan 2006. februárban. (csak az olvassa el, aki még nem tudta!) :wink:

Neten már van magyar fordítás, én is azt olvastam. Nagyjából minden stimmel csak a helyesírással vannak itt-ott problémák.

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273218 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Harry Potter és a félvér herceg magyarországi megjelenés várhatóan 2006. februárban. (csak az olvassa el, aki még nem tudta!) :wink:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273038 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Trinkler írta: Üdvözlet! Egész véletlen nincs új trailer? Mármint az újabbnál is újabb (arra gondolok ami hosszabb volt mint a legelső vagy mi)....
Ezt jól megmondtam; na mindegy, szóval nincs legújabb trailer, amit én még nem láttam? :D
(Ezt jobb lesz most abbahagyni) :?


Van összesen 4 trailer.
Hányat láttál?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273033 Írta: Trinkler
Trinkler válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Üdvözlet! Egész véletlen nincs új trailer? Mármint az újabbnál is újabb (arra gondolok ami hosszabb volt mint a legelső vagy mi)....
Ezt jól megmondtam; na mindegy, szóval nincs legújabb trailer, amit én még nem láttam? :D
(Ezt jobb lesz most abbahagyni) :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272998 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Beleg írta:

cortez71 írta:

Beleg írta: Most olvastam a 6. könyvet.
Van arról fogalma vkinek, hogy kinek a monogramja R.A.B.?

Regulus Black, legalábbis valszeg ő az...

És ő milyen rokona Siriusnak?

Ő Sirius öcsikéje :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272997 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

cortez71 írta:

Beleg írta: Most olvastam a 6. könyvet.
Van arról fogalma vkinek, hogy kinek a monogramja R.A.B.?

Regulus Black, legalábbis valszeg ő az...

És ő milyen rokona Siriusnak?

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272996 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Beleg írta: Most olvastam a 6. könyvet.
Van arról fogalma vkinek, hogy kinek a monogramja R.A.B.?

Regulus Black, legalábbis valszeg ő az...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272994 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Most olvastam a 6. könyvet.
Van arról fogalma vkinek, hogy kinek a monogramja R.A.B.?

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272246 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Itt a negyedik trailer kicsit jobb minőségben:

69.64.51.32/~admin1/media/2005/09/gofintltrailerb2.zip

(forrás: Invito.hu)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272171 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

cortez71 írta: Hát jó, ti fogtok csalódni. Manapság trailer alapján ítélni... Mondjak most néhány ilyet? HP3 előzetes, Sky Captain and the World of Tomorrow előzetes, Fantastic Four előzetes... De nem folytatom, sztem leesett a tantusz...

HP3, de különösen a Sky Captain Zsír filmek, a Fantörpikus 4S-nek meg már a trailere biztosított mindenkit a színvonalról, de azért értjük mit szeretnél mondani.

A trailer vagy előzetes alapján ítélés nem a manapságtól függ, hanem az ott használt eszközkészlet és nyelvezet ismeretétől.

Szerintem a negyedik film nem azért lesz jó, mert mint film jó, vagy mert egy egységes, önálló műalkotás kerekedik belőle, (amik a harmadik filmről elmondhatóak) bár még ez is elképzelhető, hanem mert talán képes lesz a negyedik könyv impulzív, esemény (jelen esetben látvány) központúságát hangulat hűen visszaadni. A másik (ennél fontosabb) szálról az előzetes alapján nem lehet képünk, de bízzunk az ötödik részben már központi szerepet játszó érzelem és jellemábrázolás értékelhető megjelenítésében.

Gandalf írta: a HP-filmek nem az élethű számítógépes trükkjeikről híresek

Nem is feladata. ;)

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272169 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Jó, a HP-filmek nem az élethű számítógépes trükkjeikről híresek. Gondoljunk csak a trollra, a kentaurokra, a röhejes vérfarkasra... :roll:
Nem is ettől a filmtől várom a világ legjobb sárkány-animációját! (Majd A Hobbitban.... :álmodikanyomor:)

Ettől függetlenül a trailer igen bíztató. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja - 18 éve 11 hónapja #272164 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Noredhel (Voronwë) írta: ...és persze bazi nagyot...


Hát, azért van ám különbség, ha egy 17 colos monitoron, vagy az x méter széles mozivásznon nézi az ember... :wink: Meg különben is, szerintem egy ekkora sárkány biológiai szempontból sokkal hihetőbb, mint azok, amik a Realm of Fire-ban voltak... :roll:

*Ja, és a harmadik trailer is letölthető immáron (aki esetleg még nem tudná), pl. innét.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272152 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én Galurungot még egy filmben sem láttam.
Szerintem senki sem látta még.
Így aztán az "olyan mint Glaurung" hivatkozás teljes képtelenség.
Javíts ki ha tévedek.

Továbbá nem biztos, hogy az egy magyar mennydörgő. Lehet hogy szimpla norvég tarajos.

Szerintem pont elég nagy. A könyvben sem tűnik nagyobbnak a leírás alapján.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272150 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta:

cortez71 írta:

Hozsi írta: Hello!
Nekem tetszettek az előzetesek!(jó kis bannert lehet csinálni a kivágott képekből)
Ja, és cortez71, ha nem tetszik a Hp, nem kell ebben a topicban lenned.
Már nem azért, de van ezen kívül egy csomó topic, nem muszáj a ezzel a hozzáálással fertőzni az embereket.

hűha, szegény lelkivilágodba tiportam, mert próbálok reálisan gondolkodni? Juj, mit tettem, te jó ég! Nem lehet véleményem egy előzetesről? Felvázoltam egy lehetőséget, gondoltam megfontoljátok, de úgy látom, az egész fórumot hanyagolnom kell, mivel itt olyannyira okos emberek vannak, akik bírják a kritikát...


Nézd, a gond éppen az, hogy a trailer alapján alkotsz véleményt a filmről, a filmről, amit még nem is láthattál. Ráadásul (persze javíts ki ha tévednék), nekem ez elég 'divatfikázásnak' tűnik. :roll: Különben is, egy HP topikban meg mit vársz, mit fognak mondani egy ilyen kaliberű trailerről, hát persze, hogy azt, hogy milyen király. :)

Noredhel (Voronwë) írta: A sárkány irtó bénának tűnik így, de majd meglátjuk...


Ha Te tudod milyennek kéne lennie egy igazi sárkánynak, kérlek oszd már meg velünk is... :twisted:


Hát mindenekelőtt IJESZTŐNEk... pláne, ha ez a magyar mennydörgő, és nem egy galléros gyík... :twisted: amúgy meg, ha sárkány, akkor vmi Glaurung-szerűt képzelek el, és persze bazi nagyot... bár lehet, hogy a filmig még fejlődni fog, csak most kicsi. :twisted:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272083 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Hozsi írta:

.Elessar király. írta: A hp filmek legalább vissza tudják adni féligmeddig a könyv hangulatát. Persze javítson ki valaki, ha tévedek. :wink:


Szerintem igen, de a GYU filmek is jók!;)

Naná hogy jók, a legjobbak. :wink: Aragorn zuhanását és Arwent leszámítva. :lol:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272081 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

.Elessar király. írta: A hp filmek legalább vissza tudják adni féligmeddig a könyv hangulatát. Persze javítson ki valaki, ha tévedek. :wink:


Szerintem igen, de a GYU filmek is jók!;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272078 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A hp filmek legalább vissza tudják adni féligmeddig a könyv hangulatát. Persze javítson ki valaki, ha tévedek. :wink:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272074 Írta: Hozsi
Hozsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hello!
Na, akkor tisztázzuk, ha rám céloztál volna, nem vagyok elvakult hp fanatikus, de igenis jók a könyvek és a filmek is!
Mert a filmnek, nem a könyvnek kell lennie egy az egyben, hanem a könyv alapján készül a film.Valamikor a könyv a jobb, valamikor a film sikerül jobban.
Nekem a GYU jobban tetszik filmben, mint könyvben, de a könyv se rossz.
Mondjuk a Hp fordítva, a könyv jobb, mint a film, de az is jó.
És elfogadom, hogy mindenkinek lehet véleménye, tudtommal szólásszabadság van... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #271926 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

icke írta: Üdvözletem!

Megnéztem az előzetest, de csak a végén röhögtem el magam rettentőmód :D A sárkány ugyanis kinézetre/tűzfújásra egy az egyben ugyanaz, mint amit az "A tűz birodalma" című, igencsak nívón aluli filmben láthatunk...
(Na jó, kicsit kisebb, meg itt-ott eltérnek az arányok. De ugyanúgy két sugárból fújja a lángot :D )

icke


Amúgy vicces ahogy írod, hogy "egy az egyben", egy sorral lentebb, meg sorolod a különbségeket. Végülis akkor ennyi erővel Jordánia és Dánia is egy ország... :D

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #271922 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Dindae írta: öhhizé... most egy kicsiut eltérek az aktuális témától( ezért lehet átugrani ezt a hozzászólást, nyugodtan...)
De puszta véletlen, hogy A király visszatér-ben, és a Hp valamelyik kötetében is szó szerint ugyanígy olvasható a mondat-részlet, magyarul: ,,Ő, akit Nem Nevezünk Nevén..."....???
( Egyik Voldi, másik Sauron...)



Sztem véletlen.
Más részről a HP ben Voldemort neve sokkal inkább tabu mint a GyU-ban Szauron.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #271915 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
öhhizé... most egy kicsiut eltérek az aktuális témától( ezért lehet átugrani ezt a hozzászólást, nyugodtan...)
De puszta véletlen, hogy A király visszatér-ben, és a Hp valamelyik kötetében is szó szerint ugyanígy olvasható a mondat-részlet, magyarul: ,,Ő, akit Nem Nevezünk Nevén..."....???
( Egyik Voldi, másik Sauron...)

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #271892 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Üdvözletem!

Megnéztem az előzetest, de csak a végén röhögtem el magam rettentőmód :D A sárkány ugyanis kinézetre/tűzfújásra egy az egyben ugyanaz, mint amit az "A tűz birodalma" című, igencsak nívón aluli filmben láthatunk...
(Na jó, kicsit kisebb, meg itt-ott eltérnek az arányok. De ugyanúgy két sugárból fújja a lángot :D )

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #271891 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

cortez71 írta:

olorin.papa írta: Cortez!
Az nem bűn, a szuperletívusz, mert én is csak úgy tudok beszélni arról, amiben viszont a GyU fordu elő... :D

HP könyveket én nem olvastam, csak a fimeket láttam, és szvsz nagyon jók.
A trailer tényleg étvágy gerjesztő, és nekem is ad okot eéggé a fejtörésre.
Miért ne, hiszen azért van
:D

Az mondjuk más tészta, a GyU már tett le vmit az asztalra, a HP meg... divathullámot indított el, ma már a klónok ellepték a könyvpiacot, mindenki azt hiszi, h ha 14 éves természetfeletti képességekkel megáldott tinédzsereket tesz meg főszereplőnek, az tuti kasszasiker lesz. hát nem...


Légy erős: A GyU is divathullámot indított el, ezt hívják fantasynak. Sokan hiszik, hogyha sárkányos-kardolós-varázslós filmet/könyvet csinálnak az tuti kasszasiker. És van amikor igazuk van.

A HP a legjobb könyvsorozat amit az utóbbi 20 évben írtak, szerintem.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #271863 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

olorin.papa írta: Cortez!
Az nem bűn, a szuperletívusz, mert én is csak úgy tudok beszélni arról, amiben viszont a GyU fordu elő... :D

HP könyveket én nem olvastam, csak a fimeket láttam, és szvsz nagyon jók.
A trailer tényleg étvágy gerjesztő, és nekem is ad okot eéggé a fejtörésre.
Miért ne, hiszen azért van
:D

Az mondjuk más tészta, a GyU már tett le vmit az asztalra, a HP meg... divathullámot indított el, ma már a klónok ellepték a könyvpiacot, mindenki azt hiszi, h ha 14 éves természetfeletti képességekkel megáldott tinédzsereket tesz meg főszereplőnek, az tuti kasszasiker lesz. hát nem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.144 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére