J. K. Rowling: Harry Potter

Több
20 éve 3 hónapja #197699 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Igazából az a lényeg, hogy együtt menjünk, nem ? Akkor beszéljük meg, mikor...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197663 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Drizzt: Premier után menjünk szvsz! Ja és feliratosan. (a premierre emtudok menni mert ásnap nekem iskolavan..... :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197609 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Drizzt írta: Akkor lesz össznépi mozilátogatás ? HA a premierre akarunk menni, meg kéne venni a jegyeket, hm ? Ha nem, akkor is meg kéne majd szervezni.


Hát még vezetőségi szinten is felmerült egy közös HP3-nézés ötlete :) Tehát van rá igény. Ha a premierre akartok menni, akkor nagyon gyorsan kezdjetek el szervezkedni, alig egy hét van addig. Én sajna csak a premier utáni héten tudom megnézni :(
[size=9:1osu4txa](első írásom ebbe a topicba...hiába, Min nevelési módszere csodákat tesz) :) [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197599 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Akkor lesz össznépi mozilátogatás ? HA a premierre akarunk menni, meg kéne venni a jegyeket, hm ? Ha nem, akkor is meg kéne majd szervezni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197587 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nellas írta: Kukucs
Vóna vmi: a Tekergők Térképét a Roxfort-birtokon kívül is lehet használni? Csak azért, mert ha igen, akkor Harry megnézhetné nyaranta, hogy Dumbledore a Roxfortban van-e v. nincs. Bár szvsz nem működik mondjuk a Privet Driveon...


Szvsz elméletben simán lehetne használni :) Az más kérdés, hogy amit Galadh mondott, hogy nem varázsolhat iskolán kívül. De pl. egy felnőtt simán használhatná, szvsz. Mert hiszen miért ne? Igaz, nem volt rá példa még, hogy a Roxforton kívül használták volna, de hát még nem is volt a sulin kívül felnőtt kézben :)

Suhi: ööö... izéé... perme err enem tud válaszolni, mert nincs 4. könyve. De mintha Mordon visszaadta volna valamikor... legalábbis nekem így rémlik...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197571 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A Térképről jut eszembe....Amikor a 4.-ben az álMordon elkéri Harrytől...Harry hogy kapja vissza?! Lehet, hogy tudnom kéne...de valahogy nem ugrik be...szó volt egyáltalán róla?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197543 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nellas írta: Kukucs
Vóna vmi: a Tekergők Térképét a Roxfort-birtokon kívül is lehet használni? Csak azért, mert ha igen, akkor Harry megnézhetné nyaranta, hogy Dumbledore a Roxfortban van-e v. nincs. Bár szvsz nem működik mondjuk a Privet Driveon...

Azért nem tudja használni, mert iskolán kívül tilos a varázslás, és pálca kell a térkép használatához.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197539 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta: 11 db klip a HP3 filmből:
katt ide


Nyüff. Sajnos nem játsza le. Na mindegy.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197538 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Kukucs
Vóna vmi: a Tekergők Térképét a Roxfort-birtokon kívül is lehet használni? Csak azért, mert ha igen, akkor Harry megnézhetné nyaranta, hogy Dumbledore a Roxfortban van-e v. nincs. Bár szvsz nem működik mondjuk a Privet Driveon...

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197357 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
11 db klip a HP3 filmből:
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197355 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta:

*Niko* írta: Ja hogy az :oops: Én mondjuk tollnak néztem... A Fansites-ban van a polcon.

Ja, mert az toll is, nem levél. :wink:

Jólvanna :oops: nem mindegy? :) Mi történik, ha mind a négy hozzávalóm megvan :?:


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197329 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

*Niko* írta: Ja hogy az :oops: Én mondjuk tollnak néztem... A Fansites-ban van a polcon.

Ja, mert az toll is, nem levél. :wink:


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197317 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Rupert Grint odament a rajongókhoz, elhagyva a vörös szőnyeg biztonságot nyújtó közepét, hogy autogramot osztogasson és kezet rázzon az emberekkel. Tom Felton pedig sok munkát adva ezzel a New York-i rendőröknek és a biztonságiaknak, beférkőzött a rajongók közé és majdnem mindegyikőjükkel kedvesen elcsevegett.


Igen, láttam a képeket. Az NYPD kivonult szervei gondolom nem rajongtak az ötletért -- mint amikor Elvis egy koncertje után tréfálkozva bemondta, hogy a lányok mehetnek az öltözőjébe, a rendőrök nem tudták megállítani a kb. tizenhatezres tömeg felét. :mrgreen:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197312 Írta: *Niko*
*Niko* válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kincső írta: Nem az a levél, hanem a másik! :) Ami a recept-rajzon először van. A recept fölöttit én kapásból megtaláltam.

Ja hogy az :oops: Én mondjuk tollnak néztem... A Fansites-ban van a polcon.


a gyöngyfűzők valája - by Csele

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197249 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
naeztolvassátok!


Rupert Grint mindegyik Harry Potter filmben szerepel!

A Harry Potter-filmek egyik sztárja, Ruper Grint volt az első a fiatal színészek közül, aki igent mondott mind a hét epizódban való szereplésére a Harry Potter adaptációkban. Feltéve persze, hogy mind a hét rész vászonra kerül. A vörös hajú Rupert, aki egyébként Ron Weasley-t alakítja a filmben, nagyon megszerette az ügyetlen karaktert és - ellentétben két színésztársával, Daniel Radcliffe-fel és Emma Watsonnal - ő nem tervezi, hogy odébbáll. "Mindent tőlem telhetőt megteszek, hogy a mind a hét Harry Potter-filmben részt vegyek. Imádok színészkedni, új emberekkel találkozni, különböző helyszínekre utazni és ott forgatni." - nyilatkozta.



Óriási siker, rengeteg rajongó és jófej sztárok!

Vasárnap este iszonyatos őrjöngések és tolongások közepette jutottak be a Harry Potter és az azkabani fogoly című film sztárjai a New York-i Radio City Hallba, hogy részt vegyenek a film amerikai díszbemutatóján. Három háztömbnyi hosszúságú sorok álltak az épület előtt, majdnem 7 órát várva arra, hogy legalább egy pillantást vethessenek Danielre, Rupertre és Emmára. A limuzinból kiszállva fülsüketítő sikítás, integetés, vörös szívek és Dan, vegyél feleségül!, Rupert egyszerűen szuper!, Dan az igazi férfi! feliratú táblák fogadták a tinisztárokat. Úgy tűnt, hogy a fiatal színészek éppen olyan izgatottak, mint a rajongóik, de ők attól, hogy végig kellett menniük - ugyan már harmadik alkalommal - minden hiba nélkül a vörös szőnyegen. Emma és Daniel szívesen pózoltak a sajtó képviselői és a rajongók előtt. A Fred Weasley-t alakító James Phelps így nyilatkozott, miközben végignézett az iszonyú tömegen: "Átutazni a fél világon ezért. Egyszerűen hihetetlen, ilyen nincs is." A húgát alakító Bonnie Wright helyeselt: "Voltam már máskor is New Yorkban, de ilyennek még sohasem láttam." Rupert Grint odament a rajongókhoz, elhagyva a vörös szőnyeg biztonságot nyújtó közepét, hogy autogramot osztogasson és kezet rázzon az emberekkel. Tom Felton pedig sok munkát adva ezzel a New York-i rendőröknek és a biztonságiaknak, beférkőzött a rajongók közé és majdnem mindegyikőjükkel kedvesen elcsevegett.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197239 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Hátmajdnem... Alan Rickman hangját akaromélvezni.)


Ó, igen, Rabyn!
Én is. :D

Ja, és persze:

Gary Oldman/Sirius - rulz, rulz, rulz, rulz, rulz, rulz...
:dance:

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197212 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hátmajdnem... Alan Rickman hangját akaromélvezni.)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197208 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Junius 10.én lesz a bemutató. Megyünk?:)

Én szívesen! csak jó lenne feliratosan! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197153 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Dínchamion írta:

Rabyn írta: Junius 10.én lesz a bemutató. Megyünk?:)


Magamat ismerve addigra már régen letöltöttem... :D


én kivárom a premiert és az első adásra bemegyek ...
sajna nem rendelkezem otthon egy pár méteres kivetitővászonnal és extra dolby hangfalakkal :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197150 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta:

A levél közvetlenül a bájital receptje fölött van. A pók meg asszem a főoldalon. Rájöttem, hogy én már múltkor lelőttem a pókot meg leszedtem a levelet, és megjegyezte, azért nem találtam most őket, és azért kaptam még egy rejtett cuccot (ami ezúttal nem rajz... :wink: ), mert megvolt minden hozzávalóm.

Viszont a telefon még nem csörgött...

Nem az a levél, hanem a másik! :) Ami a recept-rajzon először van. A recept fölöttit én kapásból megtaláltam.


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197118 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Junius 10.én lesz a bemutató. Megyünk?:)


Magamat ismerve addigra már régen letöltöttem... :D

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197113 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Junius 10.én lesz a bemutató. Megyünk?:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197101 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nilraen írta: Görgessetek lefelé, vannak képek a New York-i premierről IS. (És nem csak Rupert-ről)


Ha már new yorki HP-premier: számomra ezek voltak a legfontosabb momentumok:

katt
katt
katt

;) Kész vagyok... 8O :quasi:

Tudom, h offtopic, csak úgy eszembe jutott, mert mégiscsak HP (-premier... 8) )

Apropó, nem tudja valaki, mikor ér ide a film?

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197069 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kincső írta: Akkor mi van, ha megtaláltam a kulcsot, kinyitottam az ajtót és kaptam egy rajzot? Azzal mit kell csinálni? Illetve ha a kérdőjeles érméket a helyére raktam a fan sites-ban, akkor is kaptam egy rajzot.
A bájital-hozzávalók közül az első levél nincs meg... ill. a F.A.Q-ban van két ahhoz hasonló barna, de nem lehet rájuk kattintani...

Amit kapsz, pl a rajzok, azok a rejtett cuccok, nem kell vele semmit csinálni, azok érdekességnek vannak. Utána megtalálod őket a Scrapbook-odban.

A levél közvetlenül a bájital receptje fölött van. A pók meg asszem a főoldalon. Rájöttem, hogy én már múltkor lelőttem a pókot meg leszedtem a levelet, és megjegyezte, azért nem találtam most őket, és azért kaptam még egy rejtett cuccot (ami ezúttal nem rajz... :wink: ), mert megvolt minden hozzávalóm.

Viszont a telefon még nem csörgött...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197049 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Akkor mi van, ha megtaláltam a kulcsot, kinyitottam az ajtót és kaptam egy rajzot? Azzal mit kell csinálni? Illetve ha a kérdőjeles érméket a helyére raktam a fan sites-ban, akkor is kaptam egy rajzot.
A bájital-hozzávalók közül az első levél nincs meg... ill. a F.A.Q-ban van két ahhoz hasonló barna, de nem lehet rájuk kattintani...


Ha felveszem a telefont, bemondja hogy "hi!" és 5 mp után leteszi... :roll: :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196981 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alyr Arkhon írta: Megjegyezném, tegnap Magyarországon először leadták a HP előzetesét magyarul a fix. tv-n ...
Azt amit Áfi linkelt e franciául.
Remélem nem ez marad a magyar szinkron...


A bemutastóknak nagon sokszor más a szinkronja, mint a filmnek...
Hála a jó Istennek...

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196965 Írta: *Niko*
*Niko* válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

A levelek ott vannak közvetlenül a recept fölött :) A pók asszem a fansites-oldalról kell, de ebben nem vagyok biztos.


Nekem még sosem csörgött a telefon, mi történik, ha felvesszük?

a gyöngyfűzők valája - by Csele

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196944 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196938 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én nem akarom, hogy lecseréljék a színészeket... Főleg ne Rupertet... Nem bírnám ki.. Őt nagyon szeretem.

www.rupertgrint.net/blog/poanews.php

Görgessetek lefelé, vannak képek a New York-i premierről IS. (És nem csak Rupert-ről)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196936 Írta: Kincses
Kincses válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Igen az jó pofa, pár rágógumis papír mozogni kezd és az óra lapja is megváltozik egy pillanatra, ja és egy nagy bogár mászik keresztül a képernyőn. - először meglepett :)

A telefon tényleg csörög valamikor? :wink: - most telefonáltak, de nem hallok semmit sajnos.

Valószínűleg, azért nem találom a főzethez való utolsó hozzávaló, mert a weblap nincsen készen, vagy nagyon el van rejtve?

a pókot el kell kapni, csak a levelek hiányoznak


Minden jó könyv olvasása olyan, mintha elmúlt századok legderekabb embereivel, e művek szerzőivel társalognánk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.409 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére