J. K. Rowling: Harry Potter

Több
20 éve 3 hónapja #196931 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kincses írta: A rádióból szól valami az Extra Stuff (bögrére kattintva) oldalon, amikor bekapcsolom? Most nincsen hang a gépemen. :(

Igen, de csak háttérzene... És magától is be szokott kapcsolni.

Azt bírom, amikor felborul a bögre a tollakkal... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196929 Írta: Kincses
Kincses válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nekem 3 papír és 3 tárgy van meg a főzetből.

A rádióból szól valami az Extra Stuff (bögrére kattintva) oldalon, amikor bekapcsolom? Most nincsen hang a gépemen. :(

A hajgumi (?) oldalon, az ajtó később fog kinyílni. - egy cikk róla

Minden jó könyv olvasása olyan, mintha elmúlt századok legderekabb embereivel, e művek szerzőivel társalognánk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196927 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

*Niko* írta:

Sil írta: Hát, 3 cucc megvan, meg a bájitalból két hozzávaló, szvsz...


Én összesen három dolgot találtam... Hol találtad meg őket?

Hát, a bájitalból a toll meg az üveges lötty van meg...

Aztán van a linkeknél a kérdőjeles könyv mögött egy kulcs ugye, a Fan Sitesnél meg az érméket lehet rakosgatni...


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196923 Írta: *Niko*
*Niko* válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta: Hát, 3 cucc megvan, meg a bájitalból két hozzávaló, szvsz...


Én összesen három dolgot találtam... Hol találtad meg őket?

a gyöngyfűzők valája - by Csele

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196914 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

*Niko* írta: Radírozd meg vele az üres lapot a táblán, egy igen érdekes "bájitalrecept" kell megjelenjen, annak a hozzávalóit kell begyűjtögetni. (Utóbbiakra sokszor kell kattintani, hogy tudják, hogy nem véletlen.)

Hát, 3 cucc megvan, meg a bájitalból két hozzávaló, szvsz...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196851 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
www.cinematrix.hu/hirveg.php?hir_id=14148

ALyr: sajnos ez marad a szinkron....(((
ÉLJENEK A FELIRATOS MOZIK!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196831 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Megjegyezném, tegnap Magyarországon először leadták a HP előzetesét magyarul a fix. tv-n ...
Azt amit Áfi linkelt e franciául.
Remélem nem ez marad a magyar szinkron...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196812 Írta: *Niko*
*Niko* válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta:

*Niko* írta: Vadászni kell őket rendesen... Keress kérdőjeles dolgokat meg egy deradírt, hint, hint :wink:

A radír megvolt, csak nem lehet vele semmit csinálni...


Radírozd meg vele az üres lapot a táblán, egy igen érdekes "bájitalrecept" kell megjelenjen, annak a hozzávalóit kell begyűjtögetni. (Utóbbiakra sokszor kell kattintani, hogy tudják, hogy nem véletlen.)

a gyöngyfűzők valája - by Csele

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196803 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cinematrix.hu írta: A rendező véleménye a Harry Potter-színészek cseréjéről

A napokban felröppent a hír, miszerint a Warner Bros., a Harry Potter-filmek gyártóstúdiója nem az eddigi részekben feltűnt gyerekszínészekkel szeretné végig csinálni a maradék filmeket. A harmadik rész rendezője azonban képtelennek tartja ezt az elképzelést.


A Reuters hírügynökség megkereste Alfonso Cuaront, a harmadik rész rendezőjét, hogy mit gondol erről a felvetésről: "Csodás dolog lenne az összes Harry Potter-filmet ugyanazokkal a srácokkal leforgatni." Már ugyan készül a negyedik rész, a Harry Potter és a Tűz Serlege, de azt nem Cuaron, hanem Mike Newell rendezi, ahogy eddig is Daniel Radcliffe-fel, Emma Watsonnal és Rupert Grinttel a főszerepben.

"Most éppen a negyedik rész kamerái forognak. Már csak három rész van hátra az összes rész befejezéséig és csak remélni tudom, hogy mindegyik epizódra ugyanazokat a szereplőket választják majd, mint eddig." - nyilatkozta Cuaron, azt is hozzátéve, hogy nagyon szeretne még egyszer az egyik rész dirigense lenne és Danielékkel dolgozni.

"Nagyon ügyesen beletanultak a szerepbe, olyan, mintha rájuk írta volna az írónő, J.K. Rowling. Nem kellene lecserélni őket. Nem hiszem, hogy Daniel (Harry Potter) hirtelen olyan iszonyú magasra nőne vagy esetleg egyik reggelre még egy szeme nőne. Ugyanezt gondolom Emmáról és Rupertről is, nekik való a szerep. A legutolsó részben ugyan 17 évesnek kell lenniük, amikor is ők mind 19 évesek lesznek. Na, és? Kit zavar ez a tény? Így még különlegesebb a dolog. A lényeg, hogy jól és a legmegfelelőbben játszanak."

Cuaron azt is hozzátette, hogy egy kis szünetet szeretne tartani, de nagyon szívesen visszajön. "Az álmom azonban az, hogy a stáb a régi marad."

(2004/05/27)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196764 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

*Niko* írta: Vadászni kell őket rendesen... Keress kérdőjeles dolgokat meg egy deradírt, hint, hint :wink:

A radír megvolt, csak nem lehet vele semmit csinálni...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196720 Írta: *Niko*
*Niko* válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta: Láttam, nekem nagyon tetszik, de a rejtett dolgokat valahogy nem sikerült megtalálni... :oops: vagy csak nem vettem észre...


Vadászni kell őket rendesen... Keress kérdőjeles dolgokat meg egy deradírt, hint, hint :wink:

a gyöngyfűzők valája - by Csele

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196543 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

*Niko* írta: Láttátok már Rowling website-ját? Halálos! (Pont ugyanolyan rendetlen, mint én :D ) www.jkrowling.com/en (Valaki talált 3 rejtett dolognál többet?)

Láttam, nekem nagyon tetszik, de a rejtett dolgokat valahogy nem sikerült megtalálni... :oops: vagy csak nem vettem észre...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196530 Írta: *Niko*
*Niko* válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Láttátok már Rowling website-ját? Halálos! (Pont ugyanolyan rendetlen, mint én :D ) www.jkrowling.com/en (Valaki talált 3 rejtett dolognál többet?)

a gyöngyfűzők valája - by Csele

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196526 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ráadásul egy kölyök egy honap alatt is tud annyit nőni mint több év alatt. ha ezt más filmben meg tudják oldani..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196479 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
De annyira azért nem vészes! Nekem épp az tetszik benne, hogy az elsőben még olyan kicsik és aranyosak, a másodikba sokkal nagyobbak, a harmadikba pedig még nagyobbak (főleg Hermione). Ráadásul, ha igaz, hogy már forgatják a négyet is, nem csúsztak sokat...Vagy nagy hülyeséget beszélek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196478 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Suhi: a könyveknél az egyes kötetek közt 1 év telik el. A filmeknél nem tudják betartani, hogy 1 év - 1 film (hisz pl tavaly se volt HP-film), és a gyerekeknél ugye pár év különbség nagyon meglátszik.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196475 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Eddig is lógott már a levegőben, hogy nem ugyanazok a szinészek lesznek a többi részben, többek között mert nőnek és mutálni kezdenek... 8O Ez számomra érthetetlen! Hiszen a könyvben is folyamatosan nőnek annak minden velejárójával! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196458 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Rabyn: van a cikkben még hiba: "Ennek ellenére az eddigi négy filmben szereplő gyerekszínészeket leszerződtették a Harry Potter és a tűz serlege című epizódra is, amelyet három hete kezdett el forgatni a Négy esküvő, egy temetés-t is jegyző Mike Newell. " Hát ez tényleg nagyon gáz, nem tudom mennyire lehet hinni ezek után a szerzőnek. :wink:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196423 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nellas írta:

DaroNight írta: Szegényt annyira sajnálom, milyen szerencse, hogy mi szinkronizálva nézhetjük, igy nem kell szörnyülködnünk a szegényke borzasztóan nagy problémáján. :twisted: :D :lol:


Háát... :roll: én ezzel nem nagyon értek egyet... Nekem angolul van meg, de persze láttam magyarul is, és szvsz a magyarhang isssszonyúúú! Főleg a második részben. Mert hát akkor már nem kéne egy nyolcévesforma hangot adni neki...

Brisa: én egy percre teljesen ledermedtem, mikor megláttam ki írta a Roxfort Titkait (amúgy tök jóm, + néha még a Gy. U.-ról is írnak valamit benne) 8O :lol:


Nem szeretem a filmet( a könyvvel még el vagyok), se szinkronizáltan se sehogy, ezt csak ugy megjegyeztem. :)

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196386 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Jaj nee ezt most komoly? Ez kiszúrás ám!!!
/me máá úgy megszokta ezeket az arcokat.....(
várjunk csak ez nem lehet igaz! hibás a cikk!!
"A három fiatalnak azonban még nincs érvényes szerződése a hatodik epizódra a Harry Potter és a Főnix rendjé-re. "

az az ötödik kötet!! ez gázám!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196366 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
"Lecserélik a H.P.-filmek ifjú színészeit": www.origo.hu/filmklub/20040525harry.html azért jó,ha figyelmesen olvassátok!
Jelezzetek vissza, hogy érdekelnek e a linkek, amiket berakok, csak, hogy tudjam, kellenek e ! Kösz :D

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196347 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Suhifarok írta: Vajon Harryéknek volt még repülés órája, azután az egy után, amikor Neville nefeleddgömbjével "szórakoztak"? :roll:


Harryéknek tuti h volt, de Harrynek lehet h már csak edzése;) neki minek kellett volna repülés óra? :lol:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196335 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Lin írta: És én már lejebb betettem róla a linket, csak úgy látszik nem vettétek észre :cry:

Hűha, tényleg... :oops: Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa...
Khmm, szóval nem ártana néha visszaolvasnom... :roll: :oops:
Milyen bűnronda az a nő a cikkben... 8O A könyvben is ilyen?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196323 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
És én már lejebb betettem róla a linket, csak úgy látszik nem vettétek észre :cry:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196308 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Mad-Eye Moody magyar neve Rémszem Mordon.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196303 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Csiripelik a verebek, hogy a HP4-ben Brendan Gleeson fogja játszani Mad-Eye Moody-t (nem tudom a magyar nevét, de ha jól értelmezem a hírt, Sötét Varázslatok Kivédése tanár, vagy valami ilyesmi). A Troy-ban ő játszotta Menelaoszt, Heléna férjét.
imdb.com/name/nm0322407/photogallery - képek

Madame Maxime-t pedig egy Frances de la Tour nevű színésznő, aki a 70-es években különböző sitcomokban szerepelt.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196223 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

DaroNight írta: Szegényt annyira sajnálom, milyen szerencse, hogy mi szinkronizálva nézhetjük, igy nem kell szörnyülködnünk a szegényke borzasztóan nagy problémáján. :twisted: :D :lol:


Háát... :roll: én ezzel nem nagyon értek egyet... Nekem angolul van meg, de persze láttam magyarul is, és szvsz a magyarhang isssszonyúúú! Főleg a második részben. Mert hát akkor már nem kéne egy nyolcévesforma hangot adni neki...

Brisa: én egy percre teljesen ledermedtem, mikor megláttam ki írta a Roxfort Titkait (amúgy tök jóm, + néha még a Gy. U.-ról is írnak valamit benne) 8O :lol:

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196195 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Vajon Harryéknek volt még repülés órája, azután az egy után, amikor Neville nefeleddgömbjével "szórakoztak"? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196172 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Megtalálták Rémszemet és Madame Maxime-ot: news.bbc.co.uk/cbbcnews/hi/tv_film/newsid_3742000/3742727.stm

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196142 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Na most sírjak vagy nevessek?!

Soha többé nem hajlandó megnézni az első Harry Potter-filmet-fogadkozik az ifjú filmsztár, Daniel Radcliffe. Hogy mi váltott ki belőle ekkora indulatot? Nos Harry Potter most tizennégy éves megszemélyesítője kétségbeesett, amikor a filmben meghallotta mutálás előtti gyerekesen magas hangját. ,,Csak szörfölgettem a tévécsatornák közt, amikor véletlenül beleszaladtam a Harry Potter és a Bölcsek Kövébe- meséli az immár tinédzserré cseperedett filmsztár. -Amikor odakapcsoltam, alőször nem hittem a fülemnek, azt hittem, valami baj lehet a hanggal. Olyan volt, mintha héliumot szippantottam volna, egészen bizarrul hangzott."
Radcliffe három éve, tizenegy évesen forgatta az első HP-filmet. Nem kellene fanyalognia, hiszen a filmekből szerzett jövedelmével jelenleg ő Anglia második leggazdagabb tinédzsere. Aki nem tudná, a leggazdagabbat szintén Harrynek hívják, de ő nem mesehős, hanem az ifjú angol herceg.

-írja a Tvr-hét.
Szegényt annyira sajnálom, milyen szerencse, hogy mi szinkronizálva nézhetjük, igy nem kell szörnyülködnünk a szegényke borzasztóan nagy problémáján. :twisted: :D :lol:

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.157 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére