J. K. Rowling: Harry Potter

Több
20 éve 8 hónapja #165038 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szerintem jól látod! :wink:

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165035 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
De Fredéket eddig azért nem vették be a Rendbe,mert túl "komolytalanok" voltak hozzá. És ezen 1 bolt megléte sem változtat...
Vagy naon rosszul látom?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165031 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Hermi15 írta: No igen. VÉgül is az ötödik kötetet "csak"három évig írta vagy még több...

Alagi és Lilliana: Én lillianaval értek egyet. VÉgül is ... Jó a Roxfortba nem biztos, h megtámadja Voldemort Harryt, de azért, ha valaki nem rend tag akkor egy ici-picit le lehet maradva.

És a Weasley ikrek szvsz biztos belépnek a rendbe, mert attól, h van egy boltjuk még lehetnek a rend tagjai. Pl Piton se mondott le tanári állásáról, h arend tagja legyen.

[/quote]

Igen, de azért megnitni egy boltot, fenntartani, üzemeltetni, nem kis dolog. Szóval szerintem, ha be is lépnek a Rendbe, akkor nem lesz nagy szerepük. Legfeljebb majd mindenről tájékoztatják őket, meg rájuk bíznak egy kis feladatot. De szerintem annak nagyobb a valószínűsége, hogy csak az egyik lép be. George v. Fred. De melyik? És szerintem biztosan fontosabb nekik a rég áhított boltjuk, mint a Rend.

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165015 Írta: Hermi15
Hermi15 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
No igen. VÉgül is az ötödik kötetet "csak"három évig írta vagy még több...

Alagi és Lilliana: Én lillianaval értek egyet. VÉgül is ... Jó a Roxfortba nem biztos, h megtámadja Voldemort Harryt, de azért, ha valaki nem rend tag akkor egy ici-picit le lehet maradva.

És a Weasley ikrek szvsz biztos belépnek a rendbe, mert attól, h van egy boltjuk még lehetnek a rend tagjai. Pl Piton se mondott le tanári állásáról, h arend tagja legyen.[/quote]

Roszz úton jár az, aki álmokból épít várat és közben elfelejt élni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165006 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Gyöngyszem írta: amugy 6. könyv mikorra várható (angolul)?


Én elég optimista vagyok defaultból, de szvsz 2005 előtt nem... :(

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164997 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alagi írta: Kép Rowanról:
images.google.co.hu/images?q=tbn ... /rowan.jpg

Ez a Rowan Mr. Bean, nem? :evil:
Miért pont ő játsza? Ez biztos? :cry: :evil: :evil:


drága Alagi!

olvass már viassza egy kicsikét! ez kacsa!

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164995 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Kép Rowanról:
images.google.co.hu/images?q=tbn ... /rowan.jpg

Ez a Rowan Mr. Bean, nem? :evil:
Miért pont ő játsza? Ez biztos? :cry: :evil: :evil:


________________________________________________________________________________

Légyszi nézzétek meg a fórumomat és írjatok bele! (Regisztráljátok magataokat)
hogwarts.uw.hu/forum/index.php

Kösz!

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164992 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
képzeljétek... az RTL klub txtjére ma (!!!!) rakták fel, h Rowan Atkinson fogja jáccani Voldemortot, és h ez tuti biztos..... ---ezek le vannak maradva egy "kicsikét" nem? :roll:

amugy 6. könyv mikorra várható (angolul)?

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164951 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
"Én nem arról beszélek amikor a 4.-ben Piton megfenyegeti Harryt veritaszérummal hanem arról amikor az 5.-ben Umbridge teának álcázott veritaszérumot akart adni Harrynek,de akogy te is mondtad Piton árverte és valami más löttyött adott neki.
"


Én is arról beszélek, mármint, hogy ami az ötödik részben törtétn. :-)

"Nem mondtam hogy ki lett üritve a suli csak a figurák száma akik Harryre vigyáznának csorbult meg picikét.A Rend Tagok voltak kevesen nem a varázslok általában. És Harry természetesen elhagyta a Roxfort területét amikor a MM-ba repült!
"


Az én véleményem az, hogy alapjába véve mindenki vigyázott Harryre.
Meg hát gondolom Voldemort nem tudta, hogy Dumbledore elment.
Én úgy értelmeztem, hogy örökre elment. (És ezért mondtam, hogy Dumbledore-bár ő is visszatért)

Pedig ha elgondolkozol rajta láthatnád hogy nem túlzás azt mondani hogy az egész Harry Potter sztoriban jelen van/volt és az 5.rész cselekménye is igen csak e körül forog.

Az elelyén még nem is nagyon van szó a jóslatról. (Én legalábbis nem emlékszem!)

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164908 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Bocsi hogy csak most válaszolok ,de nem voltam netközelben…

Alagi írta:

Persze hogy nem adott Veritaserumot annak a szipirtyónak , akkor ö is nagyon könnyen lelephezödhetett volna mint a minisztérium ellenes Dumbledore oldalán álló,Rend tag.-Mivel ennyit Harry is tudott róla.

Nem lepleződött volna le Piton, mivel csak Harry és ő volt a szobájában. És szerintem Harry nem emlékezett volna arra, hogy megitatták vele a Veritaserumot. Amúgy, ha ki is derült vola, nem biztos, hogy Piton került volna elő. Biztosan nem emlékeztek rá, de a negyedik könyvben Dobby meglopta Pitont. Szóval mint Rend tag, Piton, nem hiszem, hogy elő került volna, mert minden bizonnyal az első feltételezés az lett volna, hogy Pitont meglopták.

Én nem arról beszélek amikor a 4.-ben Piton megfenyegeti Harryt veritaszérummal hanem arról amikor az 5.-ben Umbridge teának álcázott veritaszérumot akart adni Harrynek,de akogy te is mondtad Piton árverte és valami más löttyött adott neki.

Az meg oké hogy Piton ott van,de ha már a Privet Drive-on is minimum 2-ten kémkedtek Harry után , nem fura hogy a suliban egy idö után csak Piton marad?Mert szvsz 1 ember nem elég még ha varázsló is az illetö … S csak a puszta tényeket nézve , vagyis hogy Harry ilyen veszélyes idökben elhagyta Roxfortot ami azért “biztonságos” helynek számit,akkor azt kell mondjam hogy nem volt annyira örizve!

Nem csak Piton maradt a suliban. Ha jól tudom, ott maradt még Filtwick, Madam Pompfrey, stb... És még egy csomóan. Egy ember nem elég? Hát, Dumbledore képes volt egyedülállóként vigyázni Harryre, akkor szerintem Pitonnak is menne. És Hagridnak is sikerült vigyáznia Harryre, amikor elhozta a Privet Dravera! Mi van? Harry hagyta el a Roxfortot? Nem Dumbledore? Na meg a Weasley ikrek is elmentek. Igenis volt őrizve, hisz még ott volt az a sok diák is! Meg a tanárok!

Nem mondtam hogy ki lett üritve a suli csak a figurák száma akik Harryre vigyáznának csorbult meg picikét.A Rend Tagok voltak kevesen nem a varázslok általában. És Harry természetesen elhagyta a Roxfort területét amikor a MM-ba repült!

Kedves Alagi,hadj áruljam el neked hogy olvastam a könyvet , külömben nem írnék róla kritikát! Igaz , csak angolul de ez ugye nem zavar téged?

Nem zavar, de egyértelműen nem lehet úgy értelmezni az angol szöveget, mint a magyart. Sokkal jobban tudják a magyarok olvasni a magyar szöveget, mint az angolt.

Tudod bizonyos fokon egyetértek veled és el szeretném olvasni magyarul is de azért látatlanba ne tegyél arról kijelentéseket hogy ki mit ért jobban ,s ezért légyszi csak a saját nevedben nyilatkozz! S tekintve hogy a HP-ét (britt)angolul olvasni annyit jelent mint az eredetit olvasni,ugy érzem vannak elönyei…

Meg ahogy te is mondtad ; az egész egy jóslatról szól. Nekem speci ez nem volt akkora fordulat fölleg hogy a jóslat minden szava már ismert dolgot mond ha feltételezted hogy Harryröl szólt.

:lol: Bocs, de nevetnem kell. Nem azt mondtam, hogy a könyv a jóslatról szól, hanem az az egy fejezet! Ilyet!

Pedig ha elgondolkozol rajta láthatnád hogy nem túlzás azt mondani hogy az egész Harry Potter sztoriban jelen van/volt és az 5.rész cselekménye is igen csak e körül forog.

Fönix Rendröl szerintem (akár a könyv végén akár az elején) relativan keveset irnak s ez nem tetszett!

Most már nem írnak, hanem írtak. Azért nem olyan keveset. Bár az angol értelmeződ lehet, hogy nem olyan jó. Nem irtak olyan relativan keveset. Szerintem olvasd el kb az első 245 oldalt előrről.

Lehet hogy azt hiszed hogy nagyon menö vagy azzal hogy 10szer elmondod hogy “Olvasd el a könyvet!”,de vedd tudomásul hogy nekem is vannak szemeim,akkor is ha mást vagy másképp látnak mint te!És öszintén remélem hogy még írnak(s nem csak írtak) a Rendröl,mert van mit böven …(Miért éppen fönix?,további rendtagok,további Rend-célok,mit is csinál Piton pontosan…stb)

hogy az ikrek beléptek-e a Rendbe miután otthagyták a sulit?(Mert ha igen akkor vszeg tudnak majd a jóslatról és az egy érdekes helyzet lenne mivel Ron meg Hermione nem tudta.)

Mint már mondtam, olvasd el az első 245 oldalt, de az kevés lesz! Az egészet olvasd el! Weasley-ikrek Varászvicc Vállalatot akarnak nyitni... Ezt már legalább a harmadik rész óta írja Roeling a könyveiben. Mit nem tudott Ron és Hermione? Kicsit fogalmazz érthetőbben, kérlek.

A jóslatról beszélek,amiröl lehet hogy a Rendtagok többet tudnak mint Ron&Hermione.S ha emléxel az ikrek még az elején azon veszekednek Mrs.Weasleyvel hogy ök mért nem léphetnek be hiszen már elmúltak 17évesek.Erre Molly azt mondja mert ki kell járniuk a sulit.Na ez utobbi nem egészen jött össze de azért most már csak beengedik öket is nem?

Szvsz Umbridge nevét Ámbridzs-nek kell ejteni de majd próbálok utána nézni..

Azt megköszönném, mivel engem már régóta érdekel ez a dolog.

A Scholasticon van egy kiejtés segítö(Pronunciation Guide,a bal felsö sarokban Harry feje alatt) de az nem tartalmazza Dolores nevét,viszont elkezdtem hallgatni az 5.részt amint valaki olvassa(hogyishijjákazijet???) és ott végig Ámbridzs-t mondanak.

Mondjuk ha Sirius magával vitte akkor már nem veheti sok hasznát.(Mármint,persze,ha halott emberekkel nem müködik). Ha viszont meg lenne mindkét darabja akkor Ronnal vagy Hermione-val így komunikálhattak volna nyáron annélkül hogy varázsolnának és attól kéne tartaniuk hogy valaki kémkedne utánuk. Megjegyzem ez még a telefonnál is biztonságosabbnak tünik , vajon nagyon nehéz lenne beszerezni egy párat/triot?

Honnan tudod, hogy nem sok hasznát vehette volna? Ezt valahol olvastad, vagy mi?
Már egy darabja gyakorlatilag megvan, valahol Sirius házában, vagy valahol. És szerintem az író direkt törtette el a tükröt Harryvel, J. K. Rowlingnak már biztos vannak nagyon jó ötletei ezzel kapcsolatban.

Lehet hogy még lesz szerepe de ha Siriusnál ott volt a másik fele mikor meghallt akkor vszeg nem tud már Harrynek felelni és igy Harry se tudja használni a saját felét…

És még egyszer leírom hogy nem arról van szó hogy nem szeretem a Fönix Rendjét,csak a többiekhez hasonlitva nem tetszett annyira

Szerintem felesleges többször összehasonlítani, mivel mindedjik másról szól. Nagyon nem is lehet összehasonlítani szerintem, mert mindedjiknek más a témája, és hosszab/rövidebb. :roll: De szerintem nem is érdemes összehasonlítani.

Szvsz meg igen,mert eddig tényleg nagyon ott volt a sztori az elsö 4-ben ,s volt külön eseménye a HP kerettörténet mellett,az 5.böl hiányzik ez és nekem ezért epizód ize volt :? …

[size=9:3ssen4cz]Igérem máskor nem idézgetek így... :oops: [/size][/url]

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164855 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ha már arról van szó ki legyen Vodemort, mit szóltok Jack Nickolsonhoz?
Mesteri az öreg fiú ha gonoszt kell eljátszani. Egyszerre tud ördög és angyal is lenni - kár, hogy nem angol, így tehát eleve ki van zárva, pedig szvsz nem lenne rossz a szerepre.

És ha már az átváltozásoknál tartunk, én Lupin vérfarkassá válására vagyok kiváncsi, hogy oldják meg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164823 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Dínchamion írta: Amire viszont piszok kíváncsi vagyok: Sirius átváltozása kutyává. :)

Szerintem mint McGalagony macskává. Szerintem nagyon jól megcsinálták.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164819 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Hermi akkor mondok neked valamit:

Mig nem volt hp addig:
Halávny lila gőződ se volt rola, hogy:
Ki Daniel Radcliff, RUpert Grint, Emma Watson (igy hijják őket ugye?)
A Phelps ikrek, gondolom A flitwixket és a mogust alakító szinészről se volt fogalmad és még sorolhatnám... Ergo NEM KELL , HOGY ISMERT LEGYEN AHHOZ, HOGY A HPBE VOLTID JÁTSZON!!


Izé... Én voltam, aki a kifogált hozzászólást elkövette. :roll:

De mindazonáltal tartom magam ahhoz, amit írtam: a legjobb lenne egy jó magas pasast találni (vagy nőt :) ), és számítógéppel rárakni Voldemortot. (Könyörgöm, ne Voldizzatok! -- a hajam égnek áll tőle :roll: )

Amire viszont piszok kíváncsi vagyok: Sirius átváltozása kutyává. :)

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164782 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Annak a pasinak kéne Voldit játszania, aki Lupint játssza :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164699 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Rabyn: Hát gondolom megcsinálnák számítógéppel, nem? Szerintem is jó az ötlet. Én amúgy Voldemort kézújjait nagyon hosszúnak képzeltem el, amin alig van hús. Szóval azt mindenképpen meg kéne csinálni számmítógéppel.

Már ha olyanra csinálják az ujjait. De a Múmiából azt a csávót hogy is hívják? Nem jut eszembe a neve. Na de az a fej jó lenne Voldemortnak szerintem. Mármint amikor már a Múmia kezdi visszanyerni az erejét, már van rajza hús, meg ilyenek. :P

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164696 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Alagi: hmm nem lenne rossz, de a pasi tul testes..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164695 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szerintem Voldemortnak az a pasi kéne, aki a Múmiában is játszott! Csak amikor már van félig teste.. Kopasz fej, ráncos fej, stb... és foga alig van.

Keanu Riiws szerintem olyan Mátrixos. Nem nagyon tudnám elképzelni őt Voldemortnak.

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164623 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
amikor olvasom a könyvet nekem is van egy arc a szemem előtt, de amikor visszagondolok csak két tűzvörös szempár, fehér ből, meg egy fagyos mosoly jut az eszembe... :?

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164594 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Szürke Gandalf írta: Végülis az első rész végén megjelent Voldemort arca - az csak tisztán számítógépes volt, vagy valami élő ember arcáról mintázták? Ha utóbbi, akkor szerintem őneki kellene adnia később is az alapot. Nekem már az az arc ugrik be a Tudjukkiről van szó.


Nekem meg a fiatal Tom Denemé, illetve az őt játszó srácé.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164562 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Dínchamion írta: Izé... Jim Carrey szvsz nem alkalmas, legfőképpen mert ő alapvetően komikus... :roll: Keanu Reeves? Hm.

Egyre inkább azon az állásponton vagyok, h mivel egyetlen általam ismert színész sem illik bele Voldemort karakterébe (pedig ismerek egy-kettőt :) ), az lenne a legjobb, ha találnának egy jó magas figurát, és az ő mozgására ráfeszítenék Voldemortot, mint számítógépes figurát... No? Mint Gollamnál -- nekem Voldemort túl gonosz, túl embertelen (már úgy értem fizikailag) és túl megfoghatatlan, h egy emberi színész el tudja játszani.


Végülis az első rész végén megjelent Voldemort arca - az csak tisztán számítógépes volt, vagy valami élő ember arcáról mintázták? Ha utóbbi, akkor szerintem őneki kellene adnia később is az alapot. Nekem már az az arc ugrik be a Tudjukkiről van szó.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164483 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hermi akkor mondok neked valamit:

Mig nem volt hp addig:
Halávny lila gőződ se volt rola, hogy:
Ki Daniel Radcliff, RUpert Grint, Emma Watson (igy hijják őket ugye?)
A Phelps ikrek, gondolom A flitwixket és a mogust alakító szinészről se volt fogalmad és még sorolhatnám... Ergo NEM KELL , HOGY ISMERT LEGYEN AHHOZ, HOGY A HPBE VOLTID JÁTSZON!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164465 Írta: Hermi15
Hermi15 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Egyre inkább azon az állásponton vagyok, h mivel egyetlen általam ismert színész sem illik bele Voldemort karakterébe (pedig ismerek egy-ketőtt :) ), az lenne a legjobb, ha találnának egy jó magas figurát, és az ő mozgására ráfeszítenék Voldemortot, mint számítógépes figurát.


Ez mind nagyon szép. Csak egy a bibi benne: Hogy akkor megöregednék mire a mozikba kerülne a film. Na jó ez egy kicsit túlzás volt :mrgreen: De nem áll messze az igazságtól. És ugye azt nem akarjuk...

Roszz úton jár az, aki álmokból épít várat és közben elfelejt élni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164261 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Arra azért gondoljatok, hogy mindenképpen egy Angol színész lesz Voldi!! (ugyanis a hpben csak angol színészek játszanak)
Igen testalkatra Keanu szerintem is nagyon jó lenne, de arcra nem hiszem... (én ugyanis arctalannak képzelem Voldit mint a legtöbb szereplőt.. mert amikor olvasok nem látok arcokat) Jelenleg nem tudok olyan arcot aki jó lenne voldinak.

Szerepsozstáshos: Dudlyak nem vörös, nem barna hanem szőke haja kéne legyen:D (és petuniának és vernonnak is)
A színészek arcával nincsen bajom, csak hermione hajával.. nem elég borzas! Akik nem jönnek azok az ikrek.. sokkal jóképűbbnek képzeltem őket és sokkal hosszabb hajúnak is! És azt nagyon sajnálom, hogy olyan minthaa griffendél ház csak 4-5tanulobol állna, ergo a többiek nincsenek megjelenítve... (a mardekár se sokkal többől és hugrabug meg hollohát nincsen is...)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164245 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Keanu Reeves: hát... nem is tudom. Neki tényleg jó az alakja, meg jó színész is, de az arca... ő olyan szépfiús.... Voldiról ez meg nem mondható el....
Jim Carreyve-nek viszont meg van hozzá az arca. Ha nem zselézik fela fejét, adnak neki egy vörös kontakot, meg egy kicsit kifehérítik, akkor igen gongoszul nézne ki, és ő tud eszelősen nézni, meg mosolyogni. 8)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164232 Írta: Silmeriel
Silmeriel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ewan McGregor mint Voldemort??? Jajaj, már bocs, de ez tök röhej......legalábbis nekem furcsa képek jutnak eszembe.....Kiemelkedik az üstből, és teli torokkal énekli a "Your song"-ot..... jó. tudom, bocsi, nem szép dolog a skatulyázás, meg rengeteg más stílusó filmben is játszott, de Voldemortként szerintem nem lenne az igazi.... :wink:

"Volnék dalnok az időnek hajnalán
megállok a nyugatra nyíló kapu előtt"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164184 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Izé... Jim Carrey szvsz nem alkalmas, legfőképpen mert ő alapvetően komikus... :roll: Keanu Reeves? Hm.

Egyre inkább azon az állásponton vagyok, h mivel egyetlen általam ismert színész sem illik bele Voldemort karakterébe (pedig ismerek egy-kettőt :) ), az lenne a legjobb, ha találnának egy jó magas figurát, és az ő mozgására ráfeszítenék Voldemortot, mint számítógépes figurát... No? Mint Gollamnál -- nekem Voldemort túl gonosz, túl embertelen (már úgy értem fizikailag) és túl megfoghatatlan, h egy emberi színész el tudja játszani.

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164095 Írta: Hermi15
Hermi15 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ja és mi van Jim Carreyvel? Rá is lehet szavazni a legjobblap.hu-n

Roszz úton jár az, aki álmokból épít várat és közben elfelejt élni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164094 Írta: Hermi15
Hermi15 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Kenau Reeves tényleg jó lenne.

Én pl a szerepválasztásnál nem mcgalagonyra nem harryre nem ronra stb., hanem én sirius és lupin megformálóinak nem örültem.No meg cornélius caramel sem jött igazán be :roll: És hagrid tényleg jó választás volt. :lol:

Roszz úton jár az, aki álmokból épít várat és közben elfelejt élni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164076 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Brisa írta: Kenau Reeves testalkata tökéletes lenne, és ha az arcát egy zseniális maszkmester jól meg tudná csinálni, akkor már elő is állt az én Voldemortom.


Brisa, egyetértek veled!

Keanu tökyo lenne!, egy piros kontaklencse, fehérítés, zselét ki a hajból és Yeah! 8)

Láttátok a legjobblap.hu-n Terry Blackre is lehet szavazni... :roll:

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164074 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
OFF
Alagi: Kérlek képeket ne rakj a hozzászólásaidba, mert tönkrevághatják a fóruot. És annak Svin nagyon-nagyon nem örülne...

Ezen kívül pedig a novelláidat ne a topikba illeszd! A főoldalon a Fan Fiction menűpont megfelelő helyére fel tudod tölteni.

ON
Al Pacino, túl alacsony és túl öreg a szerephez. Az én lelki szemeim előtt Voldemort ereje teljében lévő, fiatal, karcsú férfi, annak minden ruganyosságával együtt. Egyszerűen csak fehér a bőre, egy kicsit nagyon kígyószerű az arca és szőrtelen a teste.

Kenau Reeves testalkata tökéletes lenne, és ha az arcát egy zseniális maszkmester jól meg tudná csinálni, akkor már elő is állt az én Voldemortom.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.197 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére