J. K. Rowling: Harry Potter

Több
20 éve 8 hónapja #164068 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szerintem vagy Ewan McGregor, vagy Anthony Hopkins.
Al Pacino szerintem nem lenne jó.

Ewan-t így képzelném el, Voldemortként.
Levágnák a haját kopaszra, és csinálnának rá sok ráncot, piros színnel, a szemöldöke színe szürke lenne, és a szeme pirosan világítana.

Ewan lenne a legjobb szerintem Voldemortnak, meg Richard. :wink:

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164061 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alagi írta:

Egyetértek, de azért a maszkmesterek sokat segíthetnek a színészen... Nem is tudom, ki lenne megfelelő rá... Majd még gondolkozom.

Talán Richard gere, lenne a legmegfelelőbb nem? Ő játszott az oltári nőben is!


Izé... :roll: Alapvetően félelmetesnek kellene lennie, nem az kell, hogy minden lány/nő olvadozzon... :D De komolyan: Richard Gere tipikusan nem az, aki jó lenne Voldemortnak.

Al Pacino? Hm?

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164056 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Egyetértek, de azért a maszkmesterek sokat segíthetnek a színészen... Nem is tudom, ki lenne megfelelő rá... Majd még gondolkozom.

Talán Richard gere, lenne a legmegfelelőbb nem? Ő játszott az oltári nőben is!

Pirosan világítanának a szemei, és a haja fekete lenne. vagy amilyen Voldemortnak van. És a szemldöke színe megegyezne a haja színével. és kifehérítenék az arcát, olyanra, mint aki hulla.

Szerintetek?

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164054 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alagi írta:

Amúgy szerintem a Ron-Hermione dolog már régóta benne van a levegőben, nekem már a 3-4 résznél bevillant... gondoljatok bele, milyen féltékeny volt Ron Krumra.


Az lehet, hogy Ron szerelmes Hermionéba, de nem hioszem, hogy Hermione szerelmes lenne Ronba.


Azért erre is vannak ellenpéldák bőven! :wink: (pl. a Goblet of Fire-ben a bál után :) )

Alagi írta: Szméagol: Egyetértünk, mert Hermionéhoz szerintem sem Ron illik. Lehet, hogy még jöb valaki, és abba lesz szerelmes Hermione!


Hááááát... Nem tudom. :roll: Szerintem jók lesznek ő együtt...

Alagi írta: Szerintem egy beesett arcú, fehér bőrű, pirosan lángoló szemű, és öreg varázslónak kéne eljátszania Voldemortot.

Szerintem nagyon eltalálták a szereplőket, főleg McGalagonyt.
Én hagridot egész másképp képzeltem el.


Egyetértek, de azért a maszkmesterek sokat segíthetnek a színészen... :D Nem is tudom, ki lenne megfelelő rá... :? Majd még gondolkozom.

Hagrid viszont szvsz tökéletes. Ennél jobb Hagrid nincs. _Ő_ Hagrid. :)

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164040 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Amúgy szerintem a Ron-Hermione dolog már régóta benne van a levegőben, nekem már a 3-4 résznél bevillant... gondoljatok bele, milyen féltékeny volt Ron Krumra.


Az lehet, hogy Ron szerelmes Hermionéba, de nem hioszem, hogy Hermione szerelmes lenne Ronba.

Szméagol: Egyetértünk, mert Hermionéhoz szerintem sem Ron illik. Lehet, hogy még jöb valaki, és abba lesz szerelmes Hermione!



A L.E. azt jelenti, hogy Lily Evans. Én erre azonnal rájöttem. :P

Én járok a
www.harrypotter.lap.hu
ra, de azon belül is a legjobblap.hu-n van, amire nem nagyon járok.

Szerintem egy beesett arcú, fehér bőrű, pirosan lángoló szemű, és öreg varázslónak kéne eljátszania Voldemortot.

Szerintem nagyon eltalálták a szereplőket, főleg McGalagonyt.
Én hagridot egész másképp képzeltem el.

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163979 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Hermi15 írta: De egy oldalon lehet szavazni, hgy te kit szeretnél. Elég érdekes színészek között lehet választani.
legjobblap.hu/harry%20potter/
Én Ezek közül Anthony Hopkinst javasolnám :? :?:
Szvsz az újabb szereplők megformálóit nem találták el igazából. :roll:


Anthony Hopkins azért nem lenne túl jó Voldemort, mert a könyvben elég határozottan írja Rowling, h V. magas és vékony... Ezzel szemben Anthony Hopkins alacsony(abb) és zömök.

Szerintem meg a filmtörténelem egyik legjobban eltalált szereplőválogatását csinálták a HP-filmekhez... :roll: Mindenki nagyon a helyén van, jelentéktelen különbségek vannak csupán (pl. Dudleynak és Vernon bácsinak nem vörös, hanem fekete haja van...).

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163930 Írta: Elza Eldaniella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163852 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Gyöngyszem írta: Ugye, ez csak VICC??

Jo, Rowan Atkinson vicces meg minden, jopofa, de o nem a HPbe valo! Foleg nem Voldinak!!! Hát hogy nézne már ki?? plüssmedve lógna ki a zsebéből Voldinak?

Rowan mint Voldemort? Elég poénos lenne... :lol: :lol: De mondjuk a HPnek nem a poénosság a lényege :D

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163841 Írta: Hermi15
Hermi15 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
VÉgül is lehet h el akar szakadni a mindenki által ismert szerepétől. Bár én sem tudom elképzelni. De én azt olvastam, h több fangol fórum olvasója Michael Jacksont javasolják a posztra. Na tőle legalább megiejdek. De nem mint Voldemort!!!! Ez is egy nagyon-nagyon rossz vicc. :roll: De egy oldalon lehet szavazni, hgy te kit szeretnél. Elég érdekes színészek között lehet választani.
legjobblap.hu/harry%20potter/
Én Ezek közül Anthony Hopkinst javasolnám :? :?:
Szvsz az újabb szereplők megformálóit nem találták el igazából. :roll:

Roszz úton jár az, aki álmokból épít várat és közben elfelejt élni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163829 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ugye, ez csak VICC??

Jo, Rowan Atkinson vicces meg minden, jopofa, de o nem a HPbe valo! Foleg nem Voldinak!!! Hát hogy nézne már ki?? plüssmedve lógna ki a zsebéből Voldinak?

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163800 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Dínchamion írta: Izé... :roll: Milyen második részben? Emlékeim szerint csak a Philosopher's Stone-ban jelent meg Voldemort (ott is csak az arca), a Chamber of Secrtes-ben meg csupán emlegetik...
Remélem nem Tom Denem alakítójára gondolsz... :roll:

Igazad van, összekevertem a dolgokat. :oops: Tényleg az volna jó, aki az elősben játszotta, bár csak az arcát mutatták.
De Mr. Bean-nél még az is mérföldekkel jobb lenne, aki a 2. filben Denemet alakította. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163798 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Elza Eldanielle írta: Nagyon remélem, hogy az a színész fogja játszani Voldit, aki a 2. filmben is játszotta.


Izé... :roll: Milyen második részben? Emlékeim szerint csak a Philosopher's Stone-ban jelent meg Voldemort (ott is csak az arca), a Chamber of Secrtes-ben meg csupán emlegetik...

Remélem nem Tom Denem alakítójára gondolsz... :roll:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163784 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
ez egy nagyon nagyon nagyoi rossz vicc!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163781 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én sem akartam hinni ennek a hírnek, hogy Voldemortot a 4. részben Mr. Bean - Rowan Atkinson alakítja majd, de ma két cikket is olvastam erről.
1. cikk
2. cikk
Igaza van a első cikknek: [size=9:1yi5b1cc]"Voldemort vörös szemű, fehér bőrű és annyira félelmetes, hogy más varázslók ki sem merik ejteni a nevét, márpedig Atkinson nem igazán felel meg a fenti jellemzésnek"[/size]
Atkinsont, hát még nagyon-nagyon nagy jó indulattal sem felel meg ennek a kitételnek. Nagyon remélem, hogy az a színész fogja játszani Voldit, aki a 2. filmben is játszotta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163747 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Hermi15 írta: Most olvasom egy angol oldalon, h lehet h Voldemort szerepét Mr Bean fogja eljátszani. :lol: :? 8O
Ti is el tudjátok ezt képzelni vagy csak a stábbnak ilyen túlszárnyalóan jó a fantáziája? :?:


Rossz vicc lenne... 8O Egyébként Voldemortot legutolsó információim szerint az a színész fogja játszani, aki ereditelg is arcát adta hozzá (a Philosopher's Stone-ban)...

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163744 Írta: Hermi15
Hermi15 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Most olvasom egy angol oldalon, h lehet h Voldemort szerepét Mr Bean fogja eljátszani. :lol: :? 8O
Ti is el tudjátok ezt képzelni vagy csak a stábbnak ilyen túlszárnyalóan jó a fantáziája? :?:

Roszz úton jár az, aki álmokból épít várat és közben elfelejt élni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163717 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163714 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ron és Hermi összejövéséhez annyit, hogy a 4. részben, Ron végig féltékenykedik Krumra. A karácsonyi bál után, Harry arra megy be a klubhelységbe, hogy a barátai ordítoznak egymással. Ron kérdőre vonja a lányt, mért az ellenséggel ment el a bálba. Hemione azt feleli, mert Krum hivta meg és nem más, és ha annyira zavarja a fiút a tény, akkor legközelebb az első legyen és ne az utolsó, aki elhívja őt a bálba (finoman célozva a dologra, miért nem Ron hivta el őt). Majd Hermione elvoul otthagyva a két fiút. Ekkor Ron megjegyzi, hogy a lány nem ért semmit, de itt van az a rész, mikor Harry elgondolkodik azon, hogy "két barátja közül nem Hermione az, aki nem ért semmit" hanem Ron (azt hiszem pontosan idéztem).
Én ebből azt vontam le, hogy még Harry előtt is egyértelmű, hogy a két barátja között alakulgat valami, csak Ron nem veszi észre, miközben majd meghal a féltékenységtől. És szvsz ezért veszekednek annyit is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163661 Írta: Ronat/Szméagol

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163631 Írta: Hermi15
Hermi15 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Lehet hogy most úgy tűnik, hpgy Hermione és Ron nem fognak összejönni, de emlékezzetek csak Lilly és James kapcsolatára. Annak se jósoltak a barátok sk jövőt... és tessék Harry lett belőle :lol:
Draco pedig men fog megváltozni, mert ha igen kinézem az apjából, hogy megöli... előre is elnézést kérek a Lucius rajongóktól, de én nem szeretem.

Senki nem jár a harrypotter.legjobblap.hu-ra!!!!!!! :rmad2: Egy cikkben megemlítik, hogy saja nem lesz két rész a hp4-ből.

Roszz úton jár az, aki álmokból épít várat és közben elfelejt élni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163612 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Lilly Evans

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163610 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Szméagol írta: Sziasztok!
Bocsánat, ha nem vágok témába, de ugye senkinek sincs tippe, hogy mi lehet az ötödikben azaz L.E. rövidítés?

Lehet, hogy Lilly monogramja... A vezetékneve, most nem jön be... Tudni lehet egyálltalán a vezetéknevét. :?:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163606 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Sziasztok!

Hermione és Ron? Á! Szerintem nem. Lehet, hogy Hermione és Krum távolból tartják a kapcsolatot, de tartják. És Ron nagyon aranyos meg minden, de Hermionhoz olyan végtelenül egyszerű...

Bocsánat, ha nem vágok témába, de ugye senkinek sincs tippe, hogy mi lehet az ötödikben azaz L.E. rövidítés? :roll: (Amit Harry papája firkál az RBF vizsgán piton emlékében.) Szóval nem én vagyok hülye, ugye? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163589 Írta: Vëannë
Vëannë válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Sziasztok!

Gyöngyszem írta: Hagrid megkérdezi h ki látja a thesztrálokat, és harrynek ezt mondj: "gondoltam hogy látni fogod őket"

és Hagridnak pont az jut eszébe h Harry Cedricet látta meghalni nem a szuleit??


Talán arra gondolt, hogy Cedric halálára emlékezett is, míg a szüleiére nem.

Amúgy szerintem a Ron-Hermione dolog már régóta benne van a levegőben, nekem már a 3-4 résznél bevillant... gondoljatok bele, milyen féltékeny volt Ron Krumra.

"Home is where the way is
My road goes on forever
One more voyage to go"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163572 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Erda niire (Area) írta: Szerintem sem fog öszzejönni Hermione meg Draco, de az jó lenne, ha Malfoy megjavulna. Nem kell neki tök fehérnek lennie, csak egy kicsit lehetne jobb is. :wink:

Hermione mindenki szerint Ronnal fog összejönni, de mivel Hermione szerint "Egy kávéskanálban is több érzelem van" mint Ronban, ez most elég furának tűnik. :D


Ez majd kialakul....


amugy asszem itt is volt szo a "Harry miért nem látta a thesztrálokat 4. évvégén, ha cedricet látta meghalni?" témárol

ehhez csak azt tenném hozzá, h Hagrid megkérdezi h ki látja a thesztrálokat, és harrynek ezt mondj: "gondoltam hogy látni fogod őket"

és Hagridnak pont az jut eszébe h Harry Cedricet látta meghalni nem a szuleit??

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163569 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szerintem sem fog öszzejönni Hermione meg Draco, de az jó lenne, ha Malfoy megjavulna. Nem kell neki tök fehérnek lennie, csak egy kicsit lehetne jobb is. :wink:

Hermione mindenki szerint Ronnal fog összejönni, de mivel Hermione szerint "Egy kávéskanálban is több érzelem van" mint Ronban, ez most elég furának tűnik. :D

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163567 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alyr Arkhon írta:

Alagi írta: Miért, kiabálásnak számít, ha csupa nagy betűvel írok? Mert szerintem csak jobban kiemelem a fontosabb részeket. :roll:



Igen, ez teljesen alapvető Netikett, hogy ami csupa nagy betű, főleg ha félkövér, az kiabálás.


mielőtt netezni kezdesz, nem árt ha tucc egykét alapszabályt ;) és ha ugy érzed az fontosabb rész, akkor inkább ird szinessel ne nagybetuvel

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163562 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alagi írta: Miért, kiabálásnak számít, ha csupa nagy betűvel írok? Mert szerintem csak jobban kiemelem a fontosabb részeket. :roll:

"én tudtam h Ron Hermivel fog összejönni..."

csak ne legyen igazad.... ez olyan egyszerű lenne.


Igen, ez teljesen alapvető Netikett, hogy ami csupa nagy betű, főleg ha félkövér, az kiabálás.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163558 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Miért, kiabálásnak számít, ha csupa nagy betűvel írok? Mert szerintem csak jobban kiemelem a fontosabb részeket. :roll:

"én tudtam h Ron Hermivel fog összejönni..."

csak ne legyen igazad.... ez olyan egyszerű lenne.

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163556 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Alagi: léccike, ne idézd már az összes hozzászólást... :roll:
és ne kiabálj, köszkie ;)

Amugy nekem mg már mind1 h mit csinálnak a filmekkel...az első kettő is el van szurva..a többi is el lecc...
a könyv sokkal job! ugy képzelsz el mindent ahogyan te akarod


én tudtam h Ron Hermivel fog összejönni...

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.126 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére