Könyv kerestetik

Több
20 éve 5 hónapja #186532 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Dín: itt nézd meg, hátha van:
www.tar.hu/vt6605/
;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186518 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Emberek, ha meg tudná szerezni nekem a The Diary of Anne Frank c. könyvet (lehetőleg angolul), annak nagyon tudnék örülni... (Mondjuk legyen elektronikus formában, papír alapú dolgokra most nincs keretem :P )

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185999 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nilraen, Ulmot érdemes erről a könyvről faggatni, mert talán ő ismeri itt a legjobban. (Ulmo lektorálta. :wink: )

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185998 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Tudnátok mondani nekem valamit a Fegyverek és Hadviselés Középföldén
c. könyvről?Már hallottam róla,de csak annyot,hogy nagyon jó. (itt a fórumon,olvastam...) De abszolút semmit nem tudok róla,szóval ha valaki beavatna,azt nagyon megköszönném.... :roll:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185995 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Áfi: sztem megéri elolvasni, jó könyv, persze az eredetinek a bokájáig nem ér, de vannak benne nagyon klassz részek ( pl Pardot Kynesról, meg Duncanről, szóval sokkal cselekményesebb.

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185960 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Dínchamion írta:

Harry Black írta: A Feng-shui-val kapcsolatban.
Láttam olyan könyveket, amiknek ez volt a címe, vagy vmi ilyesmi.
(Kár, hogy nem azt vettem meg) -késő bánat, de mindegy. :cry:


Ne bánd. :) Abból is van annyi szemét, mint égen a csillag. :?

Harry Black írta: A Darren Shan könyvek iránt is érdeklődök mostanában, de nem találtam abban a könyvesboltban, ahol voltam.


Nézz be a Tescoba, négykilences valószínűséggel az összeset megtalálod. :wink:

Harry Black írta: A Booklinen találtam egy-két könyvet, sőt, egy még fel is keltette úgy igazán az érdeklődésemet, de ti melyiket ajánljátok? :?


Mivel kapcsolatban? :hein: Kapásból három témát soroltál fel, nem tudom, melyikből kellene ajánlanunk. :roll: :D


Hát hogy melyik Darren Shan könyvet ajánljátok.

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185952 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Dínchamion írta: Jah, a másik kedvencem a feng shui... :? Áfi ugyan meg fog ölni érte, de én egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy az amúgy is agyonszabályozott életünkben minek kell még egy rakás hülye szabály... :roll:


:lol: Dín: ugyan, ugyan, nem vagyok én olyan... :D Igazatok van abban, hogy mostanában rengeteg gagyi van a piacon, vigyázni kell. (Nekem még olyan 1996 környékén kiadott feng shui könyveim vannak, amikor még nem írt minden Lui Padre "ezoterikus" könyvet... :roll: )

Bocs, ha OFFolok kicsit, majd lehet törölni:
Egyébként a feng shuit nem szabad merev szabályokként felfogni, pont nem ez a lényege. Az ilyen újságokban megtalálható, féloldalas "ide tedd a virágvázát, oszt jó lesz" cikkek úgy baromságok, ahogy vannak. Kínában a feng shui életmód, és nem virágváza pakolás, amibe az étkezés, a mozgás ugyanúgy beletartozik, mint a lakberendezés. Mi európaiak sztem elsősorban az élettér kialakítását alkalmazhatjuk belőle hatékonyan, a színek, a tárgyak, a bútorok elhelyezésének összhangját, ami tényleg jobb közérzetet terment, mintha egy túlzsúfolt lakásban kerülgetné az ember a cuccait. De ezen túl nem kell túlmisztifikálni a dolgot. :D

Hogy ON is legyek picit:

Én is láttam a Dűne Nagy házak könyveket a Tescoban, de őszintén szólva nem tudom érdemes-e belevágni (nekem a Dűne gyermekei volt az uccsó a sorozatból, amit olvastam, az Istencsászárt meg a Káptalanházat nem találni sehol :( ), valahogy nem bízok az olyanokban, amit nem az eredeti szerző írt (akár a fia, akár nem,azért mégis egy másik ember... ez kb. olyan, mint az SW spin-offok)...

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185939 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Dín: a nagy házak könyvein már túlvagyok, szvsz a cselekményük elég jó, de nincsenek benne azok az igazi Dűnés filózások :? Már megjelentették a gyermekeit is, de az Eretnekeitől egész végig a többi hiányzik, és sztem még lesz egy pár év. Szóval bárkinek vannak még régebbről, vagy látja antikváriumban, szóljon!!!
Feng suival kapcs. egyetértés Dínnel, mondjuk az én energiáimnak úgyis mind1, mert a szobámban van egy rakat kaktusz, ami akadályozza az energiaáramlást...hehe :wink:

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185934 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Harry Black írta: A Feng-shui-val kapcsolatban.
Láttam olyan könyveket, amiknek ez volt a címe, vagy vmi ilyesmi.
(Kár, hogy nem azt vettem meg) -késő bánat, de mindegy. :cry:


Ne bánd. :) Abból is van annyi szemét, mint égen a csillag. :?

Harry Black írta: A Darren Shan könyvek iránt is érdeklődök mostanában, de nem találtam abban a könyvesboltban, ahol voltam.


Nézz be a Tescoba, négykilences valószínűséggel az összeset megtalálod. :wink:

Harry Black írta: A Booklinen találtam egy-két könyvet, sőt, egy még fel is keltette úgy igazán az érdeklődésemet, de ti melyiket ajánljátok? :?


Mivel kapcsolatban? :hein: Kapásból három témát soroltál fel, nem tudom, melyikből kellene ajánlanunk. :roll: :D

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185933 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A Feng-shui-val kapcsolatban.
Láttam olyan könyveket, amiknek ez volt a címe, vagy vmi ilyesmi.
(Kár, hogy nem azt vettem meg) -késő bánat, de mindegy. :cry:
A Darren Shan könyvek iránt is érdeklődök mostanában, de nem találtam abban a könyvesboltban, ahol voltam. A Booklinen találtam egy-két könyvet, sőt, egy még fel is keltette úgy igazán az érdeklődésemet, de ti melyiket ajánljátok? :?

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185931 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Dín: Tudom, hogy nem a legmegfelelőbb szót alkalmaztam, de tegnap voltam moziba, és hát eléggé kimerülten ültem a gép elé.
Ma bele is olvastam a könyvbe, és finoman fogalmazva egy ...
Nagyon homályosan fogalmaznak benne, és ahol van egy-két érdekes gondolat is, azt is homályosan írják. A meditációról és az álomfejtésről nem is beszélve... Tegnap, meg még a boltban is, csak a tartalmát olastam el: gondoltam én, hogy ha ilyen érdekes a tartalom, akkor érdekes lehet maga a tartalma is. :x Mindegy, reklamálni nem akarok, mert hülyének néznek. Hát engme érdekelnek az ilyen misztikus dolgok, és én hiszek bennük, miótaolvastam a Hp-t, bár ez nem jó példa, de azelőtt is hittem bennük. Ha esetleg tudtok ilyen könyveket, nagyon megköszönném, ha beírnátok, vagy esetleg netcímeket, ahol ilyen könyveket árusítanak.

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185930 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Zarándok(Mist) írta: Ne már! Azt is az Édesvíz adta ki?!!! :confused2:
Egyébként tényleg khm...szörnyű az a kiadó...*fintorgóemotikon*
James: a most nagyon menő wellness filozófia, és a modernizmus térhódítása, ami ellen ugye Tolkien bácsi is küzdött :D , azt eredményezi, h az emberek nagyon fogékonyak az ilyenekre. Kb annyira lehet komolyan venni, mintha én írnám...( de ez szigorúan csak magánvélemény, senkinek sem akarok beletaposni a lelkébe...)


Jah, a másik kedvencem a feng shui... :? Áfi ugyan meg fog ölni érte, de én egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy az amúgy is agyonszabályozott életünkben minek kell még egy rakás hülye szabály... :roll:

Zarándok/Mist írta: Na akassz fel Dín, az offért :wink: Help: bárki bárhol tud a Dűnének a Dűne gyermekei utáni bármelyik kötetét bármilyen kiadásban, az írjon!!!!!


Nem akasztalak fel, tessék elolvasni a topicgazdai közleményt némivel lejjebb. (Pár oldallal arrébb).

Dűne? Hm. Nem kiadták az újakat? A Házak könyvei, meg ilyenek. Szvsz nagyobb könyvesboltokban kaphatsz belőle (én a Tescoban látom már elég régóta). Más kérdés, hogy állítólag Frank bácsi fia nem sokat konyít az íráshoz... legalábbis ezt beszélik.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185925 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ne már! Azt is az Édesvíz adta ki?!!! :confused2:
Egyébként tényleg khm...szörnyű az a kiadó...*fintorgóemotikon*
James: a most nagyon menő wellness filozófia, és a modernizmus térhódítása, ami ellen ugye Tolkien bácsi is küzdött :D , azt eredményezi, h az emberek nagyon fogékonyak az ilyenekre. Kb annyira lehet komolyan venni, mintha én írnám...( de ez szigorúan csak magánvélemény, senkinek sem akarok beletaposni a lelkébe...)
Na akassz fel Dín, az offért :wink: Help: bárki bárhol tud a Dűnének a Dűne gyermekei utáni bármelyik kötetét bármilyen kiadásban, az írjon!!!!!

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185891 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ha már ez a téma, megragadnám az alkalmat, hogy felhívjam mindenki figyelmét:

Grandmaster szintű irónia- és cinizmus-skillek megléte nélkül csakis saját felelősségre vegyétek meg a Gyűrűk Ura filozófiája c. könyvet az Édesvíztől!! De legjobb, ha meg sem veszitek. :halott: :roll:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185890 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Dínchamion írta:

James írta: Úristen, BANDA? Édesvíz kiadó van ráírva a könyvre...


Hát, én személy szerint úgy utálom azt a kiadót, ahogy van, de legfőképpen a stílust, hozzáállást és azokat a dolgokat, amiket közvetíeni próbálnak... :roll: De persze ez nem kötelező, csupán személyes vélemény.

Uhh... Az Édesvíz kiadóról én is hasonló véleménnyel vagyok jó pár éve... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185887 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

James írta: Úristen, BANDA? Édesvíz kiadó van ráírva a könyvre...


Hát, én személy szerint úgy utálom azt a kiadót, ahogy van, de legfőképpen a stílust, hozzáállást és azokat a dolgokat, amiket közvetíeni próbálnak... :roll: De persze ez nem kötelező, csupán személyes vélemény.

James írta: Tehát akkor én most egy igazságtalan dolgokkal teli könyvet vettem meg 2900 forintért?


Hm. Az 'igazságtalan' szó egy kicsit =nagyon) mást jeletn, de értem, mit akarsz mondani... :P Általános jótanács: nem árt tájékozódni, mielőtt megveszel valamit (főleg ennyiért).

James írta: Nincs benne éssszerű dolog? No igazság?
Na jól van, ilyeneket sem veszek meg többet.


Igazság??? Csak egy (:!:) könyvet mutass, amiben megtalálod az "igazságot"... :wink: De komolyan: érdekes téma a boszorkányság (már akinek, nekem mondjuk pont nem, de mindegy), de lehet találni többé-kevésbé "hiteles" dolgokat is hozzá.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185885 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Úristen, BANDA? Édesvíz kiadó van ráírva a könyvre...
Tehát akkor én most egy igazságtalan dolgokkal teli könyvet vettem meg 2900 forintért? Nincs benne éssszerű dolog? No igazság?
Na jól van, ilyeneket sem veszek meg többet.

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185881 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Anise írta: Sziasztok!
Léteznek olyan könyvek, vagy írások, amelyek a gyűrű háború utánról szólnak? Leginkább Valinorról.


Hogyne. A HoME-ban van pár szöveg, amit Tolkien elkezdett. :P De teljes szöveg/könyv nincs, ha erre gondolsz. És emlékeim szerint Valinorról se sok van -- egyáltalán: a Harmadkor éppen a tündék eltűnéséről szólt, akkor a Negyedkor idején nem Valinorról fog írni a t. szerző. :D


Csatlakozom Alyrhoz. Nem lennék meglepve, ha az Édesvíz fedőnevű banda adta volna ki. :roll: De az ilyesmi alapból gyanús.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185808 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

James írta: Tegnap megvettem Raymond Buckland-tól A BOSZORKÁNYSÁG NAGYKÖNYVÉ-t.

Nagyon jó könyv, a meditációról is ír.

Engem az ilyen természettfeletti dolgok érdekelnek,
meg is kérdeztem, hogy van-e olyan könyv, ami a szellemidézésről
szól. De nem volt, így hát gondolom, ti tudtok segíteni.

James

Ui: Könyvcím kellene.


Hát...

Az ilyen könyvekkel az a bajom, hogy a bennük leírtak 90%a nem igaz, vagy csak félig igaz. A maradék meg tökéletes kavarodás a különféle kultúrák hagyományai között.
Ha tényleg létezik boszorkánymágia, nem fogják így nyilvánosságra hozni...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185734 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Tegnap megvettem Raymond Buckland-tól A BOSZORKÁNYSÁG NAGYKÖNYVÉ-t.

Nagyon jó könyv, a meditációról is ír.

Engem az ilyen természettfeletti dolgok érdekelnek,
meg is kérdeztem, hogy van-e olyan könyv, ami a szellemidézésről
szól. De nem volt, így hát gondolom, ti tudtok segíteni.

James

Ui: Könyvcím kellene.

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185713 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sziasztok!
Léteznek olyan könyvek, vagy írások, amelyek a gyűrű háború utánról szólnak? Leginkább Valinorról.

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185410 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
jó ez a Mythopoeita...
:!: :!: 8O :D

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184990 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Előre bocsátom, mielőtt bármit is írnék, hogy ne tessék nekem esni :roll: , mert nem Tolkien mű lesz a keresett könyv. Íme: L.M. Montgomery: Anne férjhez megy, Anne családja körében. Nos?

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184053 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kincses írta: Mythopoeia


Mellesleg ha bekapcsoljátok a hangszórót, Enya: Lothlórien c. száma hallható alatta... :wink: (Persze MIDI-ben, ha jól hallom...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184049 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Holtak vezére írta: Sil: egyszer még kapható volt itt Mo.-on.
Nekem megvan...

Tudom. Nekem is. :wink: De most már nem kapható, vagy isteni csoda kell hozzá... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184044 Írta: Kincses
Kincses válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Minden jó könyv olvasása olyan, mintha elmúlt századok legderekabb embereivel, e művek szerzőivel társalognánk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184000 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Mizar Alkor írta: Óh, Holtak Vezére! (vagy Bolondoké? :) )
Holnapra elhoznád nekem a Elveszett mesék könyvét???
A Babót mindjárt befalom és nem akarok unatkozni hétvégén. :) :)


Az ilyet légyszi priviben intézzétek.

Köszönöm.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183992 Írta: Mizar Alkor
Mizar Alkor válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Óh, Holtak Vezére! (vagy Bolondoké? :) )
Holnapra elhoznád nekem a Elveszett mesék könyvét???
A Babót mindjárt befalom és nem akarok unatkozni hétvégén. :) :)

Tündék, törpök és minden szabad nép barátja.
Az embereké nem, a hősök ideje lejárt..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183988 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sil: egyszer még kapható volt itt Mo.-on.
Nekem megvan...

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183835 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nekem speciel A levél fordítása tetszett! Piszmogi rúlz! De az esszé és a Mythopoeia fordítása tényleg kritikán aluli...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.641 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére