Könyv kerestetik

Több
19 éve 10 hónapja #225675 Írta: Beren Erchamion
Beren Erchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nem tudja valaki, honnan lehet letölteni A Szilmarilokat angolul? (Ha volt már kérdés, akkor bocsi!)

"...a quendek szépsége ifjúságukban fölülmúlt minden más szépséget... s a bánat meg a bölcsesség csak gazdagította."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225493 Írta: Woland
Woland válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sirgornak
lattam az elveszett mesek masodik kotetet angol nyelven itt kolozsvaron a Matyasteri Diverta uzletben, nem is volt draga, 300000/165 ftkb, nemtom meg ott van-e
:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225324 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Kedves mindenki,
elég hamarosan szükségem lenne Temesi Ferenc: Por c. regényére, mert egy irodalomverseny anyaga (miért pont ilyet kellett választaniuk? :roll: najó, a másik 6 legalább jó könyv :P ).
Tehát bárki, akinek megvan, vagy látja könyvtárban, antikváriumban, akárhol, ahonnan megszerezhető, szóljon pls! Nagyon hálás lennék! :o
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224143 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Tegnap délután még mindig ott volt A GyU első kiadása a Keleti aluljárójában! Már több mint 1 hete ott van, szerintem akinek kell, most menjen oda és vegye meg, mert még megteheti, később bánni fogja, ha elszalasztota.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #223512 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Én tavaly karácsonyra vettem a páromnak első kiadást védőborítóval, 11000-ért...... :roll: De megérte, mert nagyon örült neki!
Védőborító nélkül 6-7000.....

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #223482 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sirgon Esgalnor írta: Igen én is látom néha az GYU elsö kiadást horribilis összegért. Néha elfogott a kísértés, hogy csak azért is megveszem. Persze aminek tényleg nem tudnék ellenállni bármennyit is írnak az árcédulára az az Elveszett mesék II. kötete.

Mennyiért mennek most ezek a cuccok úgy nagyjából? :roll:

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223427 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Dínchamion írta: Megkérnék mindenkit, hogy a bookwarezolást privire tessék korlátozni. Innen ugyanis törlésre kerül(t).

Köszi.


Hopsz, bocsika. :oops:

Szóval, akinek kell az Elveszett Mesék könyve (eddig még csak az első kötet Előszava), az időnként zaklathat priviben, hogy honnan szedheti le. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223411 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Megkérnék mindenkit, hogy a bookwarezolást privire tessék korlátozni. Innen ugyanis törlésre kerül(t).

Köszi.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223327 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Igen én is látom néha az GYU elsö kiadást horribilis összegért. Néha elfogott a kísértés, hogy csak azért is megveszem. Persze aminek tényleg nem tudnék ellenállni bármennyit is írnak az árcédulára az az Elveszett mesék II. kötete.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223306 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Alyr Arkhon írta:

Sil írta:

Gandalf írta: Tudjátok mit láttam múlt pénteken a Keleti PU. aluljárójában az egyik könyvárusnál?

A Gyűrűk Ura, 1981-es (első magyar!!!) kiadás, kitűnő állapotban, még a papírborítója is megvan! 8O

És képes voltál otthagyni? 8O


Ez az a bizonyos zöld vászonborítós? (a papír alatt)

Mert ha igen akkor kellene a papírborító, a miénkról majdnem telejsen elveszett. :D

Egen, képes voltam otthangyni, mert csóró bölcsész vaok...
Igen, kemény zöld kötés van a papírborító alatt, azaz! De eredetileg hozzátartozik a papírborító, szép színes képek vannak rajt... 8) Első vizuális élményeim A Gy.U.-val kapcsolatban (anno könyvtárból ezt vettem ki, még 13 évesen) ezek a képek... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223168 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sil írta:

Gandalf írta: Tudjátok mit láttam múlt pénteken a Keleti PU. aluljárójában az egyik könyvárusnál?

A Gyűrűk Ura, 1981-es (első magyar!!!) kiadás, kitűnő állapotban, még a papírborítója is megvan! 8O

És képes voltál otthagyni? 8O


Ez az a bizonyos zöld vászonborítós? (a papír alatt)

Mert ha igen akkor kellene a papírborító, a miénkról majdnem telejsen elveszett. :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223165 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Gandalf írta: Tudjátok mit láttam múlt pénteken a Keleti PU. aluljárójában az egyik könyvárusnál?

A Gyűrűk Ura, 1981-es (első magyar!!!) kiadás, kitűnő állapotban, még a papírborítója is megvan! 8O

És képes voltál otthagyni? 8O

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223115 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Tudjátok mit láttam múlt pénteken a Keleti PU. aluljárójában az egyik könyvárusnál?

A Gyűrűk Ura, 1981-es (első magyar!!!) kiadás, kitűnő állapotban, még a papírborítója is megvan! 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223059 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Na, ezt a napot is meg kellett érnem??? 8O
Kérlek, csak adj egy nevet, címet, és feladhatom postán... Amennyiben életed és véred teszed fel érte, hogy biztonságban, egy darabban visszaküldöd! És persze nem jelentesz fel! :wink:

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223054 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Celebriel írta:

Celebriel írta: Hááát... Tízparancsolat egyik szabályát megszegtük, drágaszág...
Mi cak' loptunk... :lol: Állambácsitól...
Rendeléseket felveszek! :D

Felagund írta: Nos bejelentkeznék érte akármilyen formátumban!!!

[size=9:jxt7gftm](Csak emlékezz a régi mondásra: Ebül szerzett jószág ebül vész el... :twisted: )[/size]


Blabla, nagy szavak! :D
De nekem mégis megvan! :wink:
Felebarátod meg ne lopd, főleg, ha ő önként ajánlgat valamit!
Tanár úr, kérem!


Most komolyan... ;)
Tényleg elolvasnám, mert már az Óidők homályába vész, mikor utoljára a kezemben tartottam...
[size=9:jxt7gftm](Azám, drágaszág! *gollam, gollam*)[/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223053 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Felagund írta: Hááát... Tízparancsolat egyik szabályát megszegtük, drágaszág...
Mi cak' loptunk... :lol: Állambácsitól...
Rendeléseket felveszek! :D


Nos bejelentkeznék érte akármilyen formátumban!!!

[size=9:iq3r2d3v](Csak emlékezz a régi mondásra: Ebül szerzett jószág ebül vész el... :twisted: )[/size][/quote]

Blabla, nagy szavak! :D
De nekem mégis megvan! :wink:
Felebarátod meg ne lopd, főleg, ha ő önként ajánlgat valamit!
Tanár úr, kérem!

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223047 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Celebriel írta:

Felagund írta:

Celebriel írta: Csak ne kérdezze, hogy jutottam hozzá! :oops:


Loptál?
Öltél?
Betörtél?
Raboltál?

:lol:


Hááát... Tízparancsolat egyik szabályát megszegtük, drágaszág...
Mi cak' loptunk... :lol: Állambácsitól...
Rendeléseket felveszek! :D


Nos bejelentkeznék érte akármilyen formátumban!!!

[size=9:2qnqmk92](Csak emlékezz a régi mondásra: Ebül szerzett jószág ebül vész el... :twisted: )[/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223045 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Felagund írta:

Celebriel írta: Csak ne kérdezze, hogy jutottam hozzá! :oops:


Loptál?
Öltél?
Betörtél?
Raboltál?

:lol:


Hááát... Tízparancsolat egyik szabályát megszegtük, drágaszág...
Mi cak' loptunk... :lol: Állambácsitól...
Rendeléseket felveszek! :D

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223040 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Celebriel írta: Csak ne kérdezze, hogy jutottam hozzá! :oops:


Loptál?
Öltél?
Betörtél?
Raboltál?

:lol:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223031 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
De jó, hogy éppen ez van témában...
Na mindegy, azért szeretném "bejelenteni", hogy megszereztem az Elveszett Mesék első könyvét...
Szal, ha valakit érdekel... Csak szóljon. Csak ne kérdezze, hogy jutottam hozzá! :oops:

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #222045 Írta: elanor1
elanor1 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Edited by Dínchamion: bookwarezt priviben légyszi, ha már nagyon muszáj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220062 Írta: Beren
Beren válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Antikváriumok... A Nyugatinál az aluljáróban van egy antikvárium, ahol ha megmondod mit keresel, felírják a neved és a telefonszámodat, és felhívnak ha valaki beviszi a könyvet. Így lett nekem meg 4000 ft-ért a Karnevál 1-2. Aztán még azon a héten megjelent új kiadásban, egyben, 2200 ft körüli áron. :?

Barátságot kötött a madarakkal meg a vadakkal, s azok segítették és nem árulták el, s attól kezdve Beren nem evett húst.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220060 Írta: Beren
Beren válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Niph/Elentári írta: HaHŐKA!
nEKEM EGY OLYAN KÉRDÉSEM LENNE nem tudjátok Steven vagy Simon Burstnak A Lerombolt Palota cimű könyvének van folytatása???????????,
Előre is köszi ha tudjátok!!!!!!!!


Steven, ha jól emlékszem, és én nem tudok folytatásáról, pedig nagyon falom a fantasy-t. :D
De most adtál egy jó ötletet, már nagyon régen olvastam. :)

Barátságot kötött a madarakkal meg a vadakkal, s azok segítették és nem árulták el, s attól kezdve Beren nem evett húst.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220039 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Az Alexandra Könyvpalotákban október 15-ig akció van, mintegy 5.000 különböző könyvre raktak valami kék matricát, és ha három ilyen kék matricást kiválaszt az ember lánya, akkor a háromból a legolcsóbbért nem kell fizetnie, kvázi kettőt fizet, hármat vihet.

Üzletek listája megtekinthető:
www.alexandra.hu
(itt egy szó nincs az akcióról, én telefonon érdeklődtem, azt mondták, hogy MINDEGYIK boltban érvényes).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219661 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sil írta:

Celebriel írta: Lehet hogy elég "szőkés" kérdést teszek fel, de... Tolkien leveleit és Középfölde Történelmét lefordították már magyarra? Ha igen, melyik kiadó forgalmazza? Ha nem... Akkor hogyan lehet hozzájutni? Nagyon hálás lennék bármely információért.

Nincs magyar kiadás egyikből sem. Mindössze a History of Middle-Earth sorozat első két kötete jelen meg eddig magyarul, Elveszett Mesék Könyve I-II. címen, még 1996-ban. Könyvtárakban, esetleg antikváriumokban érdemes próbálkozni, ma már ritkaságszámba megy. Egy-egy kötet még néha felbukkan, de az utóbbi években nem tudok olyan esetről, hogy bárkinek is sikerült volna mindkét kötetet megvenni.

Angolul az egész letölthető elektronikus formában:
tolkien.ru/texts/eng , jelszó a kicsomagoláshoz: tolkien :wink:


Ahogy Sil is írta, az Elveszett mesék könyvéhez gyakorlatilag lehetetlen hozzájutni magyarul..... :cry: Megfordult a fejemben, hogy valaki, akinek megvan és van sok szabadideje, esetleg digitalizálhatná és feltehetné valahova, ahonnan letölthetnénk.....legalább olvashassuk, ha már a könyvespolc dísze nem lehet.... :roll: Persze én marhára nem értek a nethez, nem tudom, ez megvalósítható-e, csak egy ötlet volt! :oops:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219556 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ha a múmiát nem számítom ezeket mind lehet kapni egy csomó helyen (pl Keleti aluljáró), szal ne aggódj. Csak drágák...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219519 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

gilloth írta: :irigykedik:
wow!!! Van rá esély, h még 9-én is lesz az utolsó 2ből??? :csizmáskandúrszemek:

A mennyiségből itélve Interjúból szerintem tuti lesz még, Kárhozottakat nem tom, mert max 10 volt még és én holnap veszek egyet :wink:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 11 hónapja #219512 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Timona írta: Minden kedves Anne Rice kedvelő figyelmébe ajánlom, hogy ma voltam a Móricz Zsigmond Körtéri Alexandra könyvesboltban és a köv darabok vannak:
Lasher
A Táltos
A csontok szolgálója (999.-)
A Múmia, Ramszesz a Kárhozott (999.-)
Interjú a vámpírral
A Kárhozottak királynője


:irigykedik:
wow!!! Van rá esély, h még 9-én is lesz az utolsó 2ből??? :csizmáskandúrszemek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #219509 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Minden kedves Anne Rice kedvelő figyelmébe ajánlom, hogy ma voltam a Móricz Zsigmond Körtéri Alexandra könyvesboltban és a köv darabok vannak:
Lasher
A Táltos
A csontok szolgálója (999.-)
A Múmia, Ramszesz a Kárhozott (999.-)
Interjú a vámpírral
A Kárhozottak királynője

A Testtolvaj meséje pedig megjelent magyarul!!! 8O :D
Itt még nincs, de állitólag lesz... 8)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218857 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Akkor itt eltulajdonítás lesz... 8)
Köszönöm!

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.691 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére