Könyv kerestetik

Több
19 éve 9 hónapja #230128 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Celebriel írta: Nem tudjátok véletlenül, hogy a Vámpírkrónikák harmadik részének mi a címe? (Ha van ilyen, én még csak Lestat-nál járok... :roll: )

Van: A Kárhozottak Királynője

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230118 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Az nem "...és a ruhásszekrény"? :?: (lehet, hogy rosszul emlékszem, nagyon-nagyon régen olvastam)

Nem tudjátok véletlenül, hogy a Vámpírkrónikák harmadik részének mi a címe? (Ha van ilyen, én még csak Lestat-nál járok... :roll: )

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #230076 Írta: HANGANÉNI
HANGANÉNI válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Kedves Ilweran!
A Narnia-könyveket én kb öt-hat éve vettem meg a Szent István Társulat könyvesboltjában /Ferenciek tere/.Valamelyik egyházi kiadó adta ki, most nem tudom megnézni, melyik, de régen pl. protestáns kiadásban láttam magyarul.Érdemes ilyen irányban keresgélni. Az első kötet Az oroszlán, a boszorkány és a szekrény, a második a Caspian herceg cimet viseli, folytatásról nem tudok, de attól még lehet :wink:
Szerintem jó könyvek, főleg tizenéves korban élvezhetők.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229912 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Halihó!
Nagyon érdekelne C. S. Lewis Narnia-sorozata, de:
1- azt se tudom, kiadták-e magyarul
2- nem tudom pontosan, miről szól.....(na jó, azér halvány elképzeléseim vannak, azért is érdekel.... :-) )
3- se könyvtári, sem egyéb adatbázisban semmit sem találtam róla (mintha a föld nyelte volna el....)

Aki tud, segítsen fellelni a könyve(ke)t, aki meg olvasta, az írhatna róla az ajánló topicba...... Köszi!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229634 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Keresem:-
Cion Bölcseinek jegyzőkönyvét
Bárilyen okult, médium álltal írt könyvet.
Igényes fotós könyvet
Feetis és fenekelős videót Dvd-t

ha bármelyik megvan írj bátran.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 9 hónapja #229291 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Aiyasztok :)

Keresek egy ilyen könyvet, használtan/ v újonnan:
Don Tapscott: Digitális gyermekkor [size=9:12ihmtfa]/Az internetgeneráció felemelkedése/[/size]

Ha esetleg vki vhol látja, boltban v antikváriumban, legyen szíves dudáljon rám!!! NAGYON KÖSZI!!! :) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229255 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Glorlyg írta: Hali! Keresek egy könyvet a címe Sárkánytan! Ha valaki esetleg látná boltban vagy az interneten kérem üzenjen nekem!
Egyébként nagyalakú vörös borítójú könyv közepén kerek kivágat képpel,
felül runák alúl pedíg a cím olvasható! :bounce:

Ha valaki esetleg látná és szólna annak nagyon örülnék! :D :hello:

Hú, mintha ezt a könyvet láttam volna a Ráday utcában... nem 100%, hogy ez az, de annak is sárkány volt a címében és rúnák voltak rajta...
Az utca páratlan oldalán van egy könyvesbolt, már majdnek a Kinizsi utcai kereszteződésnél, a Károli Hittudományi Karával szemben nagyjából, illetve egy kicsit tovább...
Ha nem ez az a könyv, akor sorry, de érdemes azért megnézned! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229155 Írta: *Niko*
*Niko* válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Nellas írta: Keresek olyan könyve(ke)t, amelyek a növények mágiában elfoglalt szerepükkel foglalkoznak, pl: felhasználás, bájitalok, stb.


Ha találsz, szólj nekem is :wink: Lehet, hogy van egy ilyan file-ban valamerre, megpróbálom előkeresni.

a gyöngyfűzők valája - by Csele

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229154 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Glorlyg írta: Hali! Keresek egy könyvet a címe Sárkánytan! Ha valaki esetleg látná boltban vagy az interneten kérem üzenjen nekem!
Egyébként nagyalakú vörös borítójú könyv közepén kerek kivágat képpel,
felül runák alúl pedíg a cím olvasható! :bounce:

Ha valaki esetleg látná és szólna annak nagyon örülnék! :D :hello:


Privi ment :wink:

Keresek olyan könyve(ke)t, amelyek a növények mágiában elfoglalt szerepükkel foglalkoznak, pl: felhasználás, bájitalok, stb.

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229116 Írta: Glorlyg
Glorlyg válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Hali! Keresek egy könyvet a címe Sárkánytan! Ha valaki esetleg látná boltban vagy az interneten kérem üzenjen nekem!
Egyébként nagyalakú vörös borítójú könyv közepén kerek kivágat képpel,
felül runák alúl pedíg a cím olvasható! :bounce:

Ha valaki esetleg látná és szólna annak nagyon örülnék! :D :hello:

Gilran Thalion Glorlyg


=^ . ^=

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229097 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Celebriel írta: :? Helytelen.
Valakinek esetleg megvan???

Pl nekem megvan az első kiadás... de az újabb kiadások valószínűleg kaphatók is (csak az első kiadás nem, aminek más a borítója).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229086 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sil írta:

Celebriel írta: Más: meg szerettem volna venni az öcsémnek Salvatore egy könyvét (Száműzöttet vagy az Örökséget), aluljáróban: 4500 Ft-ért árulták!!! :eek2: Puhafedelű, vékonyka fantasykönyv! Lementem hídba!

Az Örökség még a normál árát sem éri meg, szvsz, az az egyik leggyengébb rész. A Száműzött viszont lehet 4500 (bár ezt én is soknak tartom), ha az első kiadásról van szó. Az első 3 kötet első kiadása ugyanis gyakorlatilag beszerezhetetlen.


:? Helytelen.
Valakinek esetleg megvan???

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #229038 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Celebriel írta: Más: meg szerettem volna venni az öcsémnek Salvatore egy könyvét (Száműzöttet vagy az Örökséget), aluljáróban: 4500 Ft-ért árulták!!! :eek2: Puhafedelű, vékonyka fantasykönyv! Lementem hídba!

Az Örökség még a normál árát sem éri meg, szvsz, az az egyik leggyengébb rész. A Száműzött viszont lehet 4500 (bár ezt én is soknak tartom), ha az első kiadásról van szó. Az első 3 kötet első kiadása ugyanis gyakorlatilag beszerezhetetlen.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228902 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Timona írta: Ööö én meg úgy tudom, hogy könyvesboltokban már egy ideje nem lehet megvenni a Szilmarillokat :roll: Antikváriumban is csak elvétve van és csak ritkán...


Mindig is tudtam, hogy Ráckeve világváros! :D Tegnap direkte megnéztem, s lőn! Tele van a raktár! :wink:

Más: meg szerettem volna venni az öcsémnek Salvatore egy könyvét (Száműzöttet vagy az Örökséget), aluljáróban: 4500 Ft-ért árulták!!! :eek2: Puhafedelű, vékonyka fantasykönyv! Lementem hídba!

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228871 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Gandalf írta: Tegnap délután még mindig ott volt A GyU első kiadása a Keleti aluljárójában! Már több mint 1 hete ott van, szerintem akinek kell, most menjen oda és vegye meg, mert még megteheti, később bánni fogja, ha elszalasztota.

Még mindig ott van. Kíváncsiságból megkérdeztem, mennyibe kerül az az első kiadásos GyU. Nah, mit gondoltok? 10 000 Ft. Nem csoda, hogy már hónapok óta ott árválkodik szegényke...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228855 Írta: InfectedMann
InfectedMann válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
pici könyvesbolt? az aluljáró szinten! ja tudom hol van! megnézem/megkérdem

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228751 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nézd meg a Westendben alul, a pici könyvesboltban.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228748 Írta: InfectedMann
InfectedMann válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
na találtam két boltot ahol lehet kapni (Libri-t felhívtam és nem lehet kapni) de a kiadó oldalát is megnéztem és meglehet rendelni! 1800 Ft úgyhogy marad sztem a rendelés!
Vagy ha visszajelez valamelyik bolt emilben, hogy mikor lesz újra kapható náluk akkor ott megveszem![/list]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228741 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ööö én meg úgy tudom, hogy könyvesboltokban már egy ideje nem lehet megvenni a Szilmarillokat :roll: Antikváriumban is csak elvétve van és csak ritkán...

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228680 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Én úgy tudom, hogy ma már mindenhol meg lehet venni. 8O A Libriben tuti! Ha az oldalán nincs is rajta! (Ha már Ráckevén is megtalálható, nem létezik, hogy Pesten nem!)

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #228644 Írta: InfectedMann
InfectedMann válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
valaki légyszives mondja meg, hol tudom biztosra megvenni A Szilmarilokat!
az libri és az alexandria oldalán néztem de ott csak angolul találtam!
Valaki mondojn egy könyvesboltot Budapesten ami jól megközelíthatő és biztosra lehet kapni A Szilmarilokat!
Előre is nagyon köszönöm!
Jövőhét hétvége után szeretném valamikor megvenni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227753 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Dínchamion írta:

Olosta (Aelalin) írta: Sziasztok!

Valaki tudna nekem abban segíteni, hogy honnan tölthetnék le németül Tolkien könyveket? (más könyvek is lehetnek, csak német nyelven)
Fontos lenne.


Háromhavonta egyszer bedobod, ne süllyedjen el? :)


Ahogy mondod! :D

Aki le szeretné tölteni Az Elveszett Mesék könyvének első két fejezetét, az keresse fel az oldalamat! [size=9:321zxl98](Dín, remélem ebbe nem kötsz bele: nem írtam linket!)[/size]

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227722 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Olosta (Aelalin) írta: Sziasztok!

Valaki tudna nekem abban segíteni, hogy honnan tölthetnék le németül Tolkien könyveket? (más könyvek is lehetnek, csak német nyelven)
Fontos lenne.


Háromhavonta egyszer bedobod, ne süllyedjen el? :)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227683 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sziasztok!

Valaki tudna nekem abban segíteni, hogy honnan tölthetnék le németül Tolkien könyveket? (más könyvek is lehetnek, csak német nyelven)
Fontos lenne.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227122 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Estelio írta: George R. R. Martintól keresek könyveket, ha valaki bárhol lát könyvesboltban szólna nekem.
Köszike.


Tesco és az Alexandra boltok tele vannak vele... Ha nem látod, kérdezz rá.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227075 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
George R. R. Martintól keresek könyveket, ha valaki bárhol lát könyvesboltban szólna nekem.
Köszike.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226955 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Toma gazda írta: öö asszem tolkien.ru

a felhasználónevet és a jelszót nemtudom


Minő csoda: tolkien :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226947 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ezt most olvastam a Szukits honlapján:

Anne Rice: Vittorio, a vámpír - várható megjelenés: 2004.11.11.

:nagyonörül:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225765 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

woland írta: Sirgornak
lattam az elveszett mesek masodik kotetet angol nyelven itt kolozsvaron a Matyasteri Diverta uzletben, nem is volt draga, 300000/165 ftkb, nemtom meg ott van-e
:D

Köszi! Én a magyar kiadásra vadászom. Angolul valóban beszerezhetö. De azért még egyszer köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225676 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
öö asszem tolkien.ru

a felhasználónevet és a jelszót nemtudom

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.686 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére