Könyv kerestetik

Több
20 éve 4 hónapja #193955 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

csele írta: Sziasztok!
Nem tudtok véletlenül Tolkien könyveket a Gyűrűk Ura, Hobbit és Szilmarilokon kívül?
Én több helyen is olvastam, hogy van még pár, de boltban, antikváriumban nem láttam. :closed:


A listát itt találod:

volgyzugoly.uw.hu/konyvtar/mulista.php

Ha pedig beszerzési lehetőséget keresel, akkor csak annyit tudok mondani, hogy járj nyitott szemmel -- esetleg Amazon és E-bay. ;)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193953 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sziasztok!
Nem tudtok véletlenül Tolkien könyveket a Gyűrűk Ura, Hobbit és Szilmarilokon kívül?
Én több helyen is olvastam, hogy van még pár, de boltban, antikváriumban nem láttam. :closed:

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191760 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Dínchamion írta: Ha elektronikus formában és angolul is jó, akkor íme: www.greylib.align.ru/libthril.htm


Hát ezzel csak egy problémám van, hogy nem tok angolul :cry: :cry: :cry: Azért köszönöm.

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191371 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Brisa írta: Ezt ismeritek: slp.dwalin.ru/ ? (Asszem egy korábban berakott link költözött erre a címre.)


Ühüm, a Silent Library... Amikor én utoljára láttam, valami ingyenes tárhelyen fészkelt. :)

Lassan minden vonatkozó oldal orosz szerverre költözik. :D

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191348 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ezt ismeritek: slp.dwalin.ru/ ? (Asszem egy korábban berakott link költözött erre a címre.)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191123 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Timona írta: Már vagy 20 antikváriumban jártam és neten se találtam meg Anne Rice Lestat a vámpirját, ha esetleg vkinek van egy felesleges példánya elfekvőben esetleg találkozik eggyel véletlen valahol légyszi szóljon nekem nagyon hálás lennék érte, ha végre elolvashatnám! Előre is köszike!


Ha elektronikus formában és angolul is jó, akkor íme: www.greylib.align.ru/libthril.htm

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191119 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Már vagy 20 antikváriumban jártam és neten se találtam meg Anne Rice Lestat a vámpirját, ha esetleg vkinek van egy felesleges példánya elfekvőben esetleg találkozik eggyel véletlen valahol légyszi szóljon nekem nagyon hálás lennék érte, ha végre elolvashatnám! Előre is köszike!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191042 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Elros: én benne vagyok! Vagy májusban vagy legkésőbb júniusban megejthetnénk a cserét!

Ősz és tél akkor továbbra is kerestetik(puha fedeles)


üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190992 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Holtak vezére írta: valaki tud belinkelni netről Darren Shan könyveket????
a szövegük kéne, nem kritika vagy ilyesmi...


A bookwarez eléggé le van maradva -- pont az ellentéte a számgépes wareznak. Ezek a könyvek elég újak, és nem annyira népszerűek, h felrakják őket.

Google, esetleg? Igaz, végig kell nyálazni hárommillió oldalt, de talán találsz valamit. ;)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190976 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
valaki tud belinkelni netről Darren Shan könyveket????
a szövegük kéne, nem kritika vagy ilyesmi...

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190015 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Mist: nagyon szívesen :itscool: Eredetileg ezt a címet még asszem Dín adta meg nagyon régen itt :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190013 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nefi: ez az oldal csúcs! Megvan rajta az Unfinished tales, meg az összes Tolkien, meg Kahil Gibranok, meg a Mein Kampf Hitlertől!!! 8O :D Halleluja! 8)

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190009 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189966 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Kincses:hálám örökké üldözni fog!! :D Köszi!!! :wink:

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189955 Írta: Kincses
Kincses válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Mist: Itt megvannak.

Minden jó könyv olvasása olyan, mintha elmúlt századok legderekabb embereivel, e művek szerzőivel társalognánk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189803 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nefi: jó az is! Jaj de jó, nem kell kifizetnem teienezer forintokat!!! :D Köszi!

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189765 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Mist: jó neked interntes oldalró is txt vagy doc formátumban? Mert ha minden igaz tudok egy helyet ahol fent van még...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189492 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Keresem A Dűne Istencsászárát, és a Káptalanházat Frank Herberttől. (már találtam egy példányt a Káptalanházból egy antikváriumban, de 8500at 8O kértek érte, az meg kissé sok... Szóval, ha valaki látja vagy vmi, akkor szóljon!

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189271 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Raymond E. Feist könyveket kersek (ojant aminek atörtenete Midkemiaban jaccodik, vagy mind ott van??/me meg csak most ismerkedik velük..). akinek van valami privizzen rám...

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189211 Írta: Elros
Elros válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Csavargó: Ha az megoldható lenne én szívesen elcserélném a puhafedeles tavaszi sárkányt egy új kiadású keményfedelesre. Mert nekem meg az kellene :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188055 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Oh... :oops: Ilyen egyszerű...? Kösz Olosta.

Nem tudjátok, a Szennyből az angyal Vavyan Fable-től, kapható most a Best of Fable sorozatban? Most olvasom kölcsönből, és halálos... 8)

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188045 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Nellas írta: Lenne egy kérdésem: régebben olvastam (nem tom ki írta), hogy az
antikvárium weblapján szokott rendelni, és onnan mindig hamar
szokták küldeni a hőn áhított könyvet. Vki legyen olyan jóságos,
és írja meg, mi ennek a netes antikváriumnak a címe! Hálám örökké
üldözni fogja!


www.antikvarium.hu

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188044 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Lenne egy kérdésem: régebben olvastam (nem tom ki írta), hogy az
antikvárium weblapján szokott rendelni, és onnan mindig hamar
szokták küldeni a hőn áhított könyvet. Vki legyen olyan jóságos,
és írja meg, mi ennek a netes antikváriumnak a címe! Hálám örökké
üldözni fogja!

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186781 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
meglehet. Nekem nincs egy darab se a sorozatból. Mindössze egyszer olvastam el őket egy osztálytársam jóvoltából, igencsak sietve, mert nem akart sokáig megválni tőlük. Tudom, hogy a nyár már jóval később játszódik, de én az indítókötetet is az új kiadásban olvastam, és fogalmam se volt róla, hogy a régi kiadásban nem jelent meg anno a nyár. De ennek ellenére a másik három könyvet még keresem. (csak azért kéne a régi, mert azt könnyeb szállítani és kevés helyet foglal a táskámban)

kössz

Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186771 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Csavargó: a régi kiadás csak 3 kötetből állt, a "nyár" jóval újabb dolog... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186758 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Keresem a dragon lance sorozat négy könyvének (tél... tavasz... nyár... ősz...)régi, kis alakú, puha fedeles kiadásait, akár egész rossz állapotban is! (persze megfizethető áron) kösszi a segítséget!

Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186716 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
jujj elnézést most látom hogy ezen van magayr oldal is!!

köszi:Dín

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186707 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Panda írta: Toma, a yahoo-n beírtam ("vikingek") és egy csomó honlapot adott ki, szerintem egész színvonalasak, bár nemtom mi érdekel téged. Ja, és a könyvtárakban a gyerekrészlegnél :) is biztos találsz valamit a Mi-micsoda körül, van valami legendák-sorozat.


Hát mondjuk szerintem ne a gyerekrészlegnél, hanem a történelem címszó körül keresgélj... ;)

De itt egy link, kiindulásnak:

viking.lap.hu

:)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186679 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Toma, a yahoo-n beírtam ("vikingek") és egy csomó honlapot adott ki, szerintem egész színvonalasak, bár nemtom mi érdekel téged. Ja, és a könyvtárakban a gyerekrészlegnél :) is biztos találsz valamit a Mi-micsoda körül, van valami legendák-sorozat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186580 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Emberek valaki tud nekem mondani egy olyan könyvet ami a vikingekről szól?
(még honlap is jó lenne)

de könyörgök magyar legyen

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.636 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére