Könyv kerestetik

Több
20 éve 11 hónapja #149925 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Én egyébként a három részeset ajánlom, könnyebb olvasni!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149916 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Estel Adániel írta: A Gyűrűk Urát (három részben, vagy egyben),

8000 HUF körüli összegért... :? :roll:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149909 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nem tudom, olvasta-e valaki Duncan Shelleytől a Kunoichi-trilógia első két részét (Az elme gyilkosai, A téboly katonái) de bitang jók, ajánlom mindenkinek... öööö... hát minimum 16 éves kortól... :roll:
Nem tudjátok, megjelent már a harmadik rész?

Ja, és keresem Harrison Fawcett-től a Katedrális harcosai c. könyv folytatását is. Ha valakinek van infója róla, ossza meg velem! Köszi!

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149887 Írta: Ninniach
Ninniach válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Dínchamion írta: Ezentúl tudom ajánlani a Pendragon könyvesboltot, aminek most így fejből nem tudom a címét, ha Ninniach véletlenül betéved ide, akkor majd ő megmondja, vagy legközelebbre elhozom (ha nem felejtem el ).


Pendragon könyvesbolt, Bp. XIII. ker., Pozsonyi út 21/23. Pénteki helyzetjelentés: LOTR mindhárom kötet, Silmarillion, Hobbit és a HOME-sorozat legalább 8 kötete. Bármikor meg lehet rendelni Tolkient, és ha a HarperCollins is úgy akarja, elég hamar megérkezik :)

All we have to decide is what to do with the time that is given to us.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149871 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Nimrodel Melian írta: Lehet kapni valahol itt Magyarországon Tolkien műveket eredeti angol nyelven?


Azokon túl, amit Estel mondott, a Westend Ciki Centerben :) is lehet kapni (több kiadásban is - LoTR tutira van, Silmarillion is, a többi szerencse kérdése, de láttam én már ott Sir Gawaint és HoME-köteteket is).

Ezentúl tudom ajánlani a Pendragon könyvesboltot, aminek most így fejből nem tudom a címét, ha Ninniach véletlenül betéved ide, akkor majd ő megmondja, vagy legközelebbre elhozom (ha nem felejtem el :) ).

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149699 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Estel Adániel írta: Igen, lehet, több helyen láttam már pl. A Gyűrűk Urát (három részben, vagy egyben), Hobbitot, Gyűrű Keresését, és bár ritkán, de néhol HoME köteteket is... A Plázában nézted már vmelyik könvyesboltban az idegen nyelvű könyvek között? Én itt Pesten, a Duna Plázában az Alexandrában és a Libriben is szoktam látni eredeti nyelvű könyveket Tolkientól. ;) A Lost Roadot is itt sikerült megvennem nemrég.

Ez igazán jó hír, köszi! :)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #149698 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Igen, lehet, több helyen láttam már pl. A Gyűrűk Urát (három részben, vagy egyben), Hobbitot, Szilmarilokat, Gyűrű Keresését, és bár ritkán, de néhol HoME köteteket is... A Győr Plázában nézted már vmelyik könyvesboltban az idegen nyelvű könyvek között? Én itt Pesten, a Duna Plázában az Alexandrában és a Libriben is szoktam látni eredeti nyelvű könyveket Tolkientól. ;) Pl. a Lost Road-ot is itt sikerült megvennem nemrég.

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149697 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Lehet kapni valahol itt Magyarországon Tolkien műveket eredeti angol nyelven?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149523 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Elessar király... írta: Ismeritek ezt az oldalt? Itt Tolkien és még sok más könyvet lehet letölteni magyarul.
f451.host.sk/


Ühüm, párszor pár topicban már benne volt a cím (ebben is) :wink:

Volt vmi frissítés? Régen jártam ott...

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149159 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ismeritek ezt az oldalt? Itt Tolkien és még sok más könyvet lehet letölteni magyarul.
f451.host.sk/

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149158 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Látó írta: Helló!

Nem tudja valaki véletlenül, h honnan tudnám megszerzni
Dickens-től a Szép reményeket?

Légyszi segítsetek, mert nagyon fontos volna. Ha valaki tud valamit, irjon nekem emailt, mert elég ritkán jutok internetközelbe, ellenben emailt midennap tudok nézni: reinerro@freemail.hu


Mármint elektronikus formában vagy könyv alakban (sajátnak vagy elolvasni?)? Majd utánanézek neked, Dickens csak van vhol a neten... :wink:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149107 Írta: Látó
Látó válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Helló!

Nem tudja valaki véletlenül, h honnan tudnám megszerzni
Dickens-től a Szép reményeket?

Légyszi segítsetek, mert nagyon fontos volna. Ha valaki tud valamit, irjon nekem emailt, mert elég ritkán jutok internetközelbe, ellenben emailt midennap tudok nézni: reinerro@freemail.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148118 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Emberek!!!! :!: :!:

Új kincsesbánya!!!!!

www.webbooks.host.sk/

Harry Potter, Tolkien, Rowling, meg még egy csomó minden.

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #145755 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Lalaith Scarlett írta: Tudom, hogy nem ide tartozik, de az amazon.com-ról lehet magyarországról/magyarul filmet rendelni? és mennyi időn belül hozzák ki?


Tényleg nem ide tartozik, de mindegy... :wink: Legalább nem _teljesen_ offtopic. :roll:

Szóval: nézz el az Amazonra, keress rá, h mit akarsz rendelni (nem egészen értem, mit takar a "magyarországról"-kitétel: magáról az országról, v. magyar nyelvű/forgalmazású filmet?)

A teljesítési idő szvsz változó: van önmagában ugye a shipping, és a fejemet tenném rá, h nem folyamatosan, hanem periodikusan indulnak a hajók... De minden infot megtalálsz az Amazonon, ha tudsz angolul... :wink:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 napja #145689 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ithil, Vilya: Esetleg meg lehet próbálni még az Alexandra kiadó boltjaiban, tavaly nekik még volt egy-két kötet dugiban (persze nem egyszerre mind a kettő... :roll: [size=9:2aol64kx]de egyszer saját szememmel láttam a 2. kötetet Pécsen a Betűdzsungelben, több mint 1 éve...[/size]), vagy Pesten a Silverland-ben...
De ezeket már annyiszor válaszoltuk erre a kérdésre, hogy nem hiszem, hogy még van nekik... :?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 napja #145687 Írta: Ithil
Ithil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Vilya írta: Üdv! :hello:

Nem tudja véletlenül valaki, hogy az Elveszett mesék könyvét, honnan lehetne beszerezni?
A választ előre is köszönöm. :wink:


Hát én is ezt kérdeztem Siltől és a válasz elkeserítő volt... Boltban biztos nem, ha szerencséd van, antikváriumban megtalálod! De szerintem ez reménytelen... :(
De a könyvtárakban szerencsére megvan! :wink:

"Ar sindarnóriello caita mornie,
Ar ilye tier unduláve lumbule..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 napja #145681 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Üdv! :hello:

Nem tudja véletlenül valaki, hogy az Elveszett mesék könyvét, honnan lehetne beszerezni?
A választ előre is köszönöm. :wink:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #145543 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Tudom, hogy nem ide tartozik, de az amazon.com-ról lehet magyarországról/magyarul filmet rendelni? és mennyi időn belül hozzák ki?

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #145459 Írta: Ithil
Ithil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Dínchamion írta: Ithil: A Shadow of the Past a GyU egyik fejezetének a címe (magyarul, ha jól emlékszem, "A múlt árnyéka")... :)

Nem kizárt, h Christopher szerkesztett egy ilyen c. könyvet, de igencsak meglepődnék (főleg History of The Lord of The Rings-felirattal a borítón)... :wink:

Részemről passzolok. Kiadó?

Üdv:


Igen, tudom, hogy ez egyenlő egy fejezet címével, s tényleg azért kérdeztem, mert még én sem hallottam róla...
Kiadót nem tudok mondani... Majd legközelebb megnézem! :)
Azért köszönöm, hogy próbáltál segíteni, remélem nem mentem az idegeidre! :lol: :lol: :wink:

"Ar sindarnóriello caita mornie,
Ar ilye tier unduláve lumbule..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #145458 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ithil: A Shadow of the Past a GyU egyik fejezetének a címe (magyarul, ha jól emlékszem, "A múlt árnyéka")... :)

Nem kizárt, h Christopher szerkesztett egy ilyen c. könyvet, de igencsak meglepődnék (főleg History of The Lord of The Rings-felirattal a borítón)... :wink:

Részemről passzolok. Kiadó?

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #145457 Írta: Ithil
Ithil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Dínchamion: kérlek hidd el, nem kötekedni akarok, de az általad felsoroltak közül látsz olyat, hogy The Shadows of The Past? :?: Már kezdek átmenni papagájba. :D

Finduilas: tegnap láttam a fent említett könyvet. Szerintem az nem egyenlő a Return....-al. De mindegy, téma lezárva, nem akarok senkivel sem összeveszni ezen. Legközelebb, ha több időm lesz majd megnézem magamnak rendesen azt a könyvet! :wink:

"Ar sindarnóriello caita mornie,
Ar ilye tier unduláve lumbule..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #145455 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A Szabó Ervinben a Return of the Shadow van meg. :)

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #145448 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ithil írta:

Dínchamion írta:

Ithil írta: Sil!

A Központiban láttam pl. ma is!! Csak azért kérdeztem, mert én sem hallottam még ilyen könyvről! Most viszont megnéztem itt a neten a katalógust, és ilyen címen nem adott ki könyvet, csak egy Christopher Tolkien által szerkesztett: The History of The Lord of The Rings címűt!
Pedig a könyv gerincén ez áll: The Shadows of The Past! Érdekes...


Ez nem meglepő... :wink: A HoME sorozat egyik tagja, az alcíme az, h "The History of The Lord of The Rings". Ez - ha jól tudom - három kötetből áll, a "The History of The Silmarillion" (v. vmi hasonló) szintén többkötetes... :) Ugorj el az Amazon.com-ra, és keress rá a "History of Middle-Earth"-re... Ki fogja adni a teljes listát, ot megnézheted a címeket.

Üdv:


De olyan címmel egy könyvet sem találtam, hogy The Shadows Of The Past... :crying: Biztos csak én vagyok a béna... :oops:


No, akkor a címek:

1. The Book of Lost Tales, Part I. (Elveszett mesék könyve I.)
2. The Book of Lost Tales, Part II. (Elveszett mesék könyve II.)
3. The Lays of Beleriand
4. The Shaping of Middle-Earth
5. The Lost Road and Other Writings
6. The Return of the Shadow (The history of The Lord of The Rings, Part I.)
7. Treason of Isengard (The history of The Lord of The Rings, Part II.)
8. The War of The Ring (The history of The Lord of The Rings, Part III.)
9. Sauron Defeated (The history of The Lord of The Rings, Part IV.)
10. Morgoth's Ring (The later Silmarillion, Part I.)
11. The War of the Jewels (The later Silmarillion, Part II.)
12. The Peoples of Middle-Earth

Hm?

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #145442 Írta: Ithil
Ithil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Dínchamion írta:

Ithil írta: Sil!

A Központiban láttam pl. ma is!! Csak azért kérdeztem, mert én sem hallottam még ilyen könyvről! Most viszont megnéztem itt a neten a katalógust, és ilyen címen nem adott ki könyvet, csak egy Christopher Tolkien által szerkesztett: The History of The Lord of The Rings címűt!
Pedig a könyv gerincén ez áll: The Shadows of The Past! Érdekes...


Ez nem meglepő... :wink: A HoME sorozat egyik tagja, az alcíme az, h "The History of The Lord of The Rings". Ez - ha jól tudom - három kötetből áll, a "The History of The Silmarillion" (v. vmi hasonló) szintén többkötetes... :) Ugorj el az Amazon.com-ra, és keress rá a "History of Middle-Earth"-re... Ki fogja adni a teljes listát, ot megnézheted a címeket.

Üdv:


De olyan címmel egy könyvet sem találtam, hogy The Shadows Of The Past... :crying: Biztos csak én vagyok a béna... :oops:

"Ar sindarnóriello caita mornie,
Ar ilye tier unduláve lumbule..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #145436 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ithil írta: Sil!

A Központiban láttam pl. ma is!! Csak azért kérdeztem, mert én sem hallottam még ilyen könyvről! Most viszont megnéztem itt a neten a katalógust, és ilyen címen nem adott ki könyvet, csak egy Christopher Tolkien által szerkesztett: The History of The Lord of The Rings címűt!
Pedig a könyv gerincén ez áll: The Shadows of The Past! Érdekes...


Ez nem meglepő... :wink: A HoME sorozat egyik tagja, az alcíme az, h "The History of The Lord of The Rings". Ez - ha jól tudom - három kötetből áll, a "The History of The Silmarillion" (v. vmi hasonló) szintén többkötetes... :) Ugorj el az Amazon.com-ra, és keress rá a "History of Middle-Earth"-re... Ki fogja adni a teljes listát, ot megnézheted a címeket.

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #145366 Írta: Celia
Celia válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Köszönöm, nagyon kedves vagy, de azóta már találtam egy osztálytársat, aki miután elolvasta, hajlandó egy időre megválni tőle.
De mégegyszer köszönöm!

"..You fall and you crawl and you turn it into..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #145285 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Celia írta: Azért köszönöm...
Legalább most már van róla elemzésem... :D


Nekem megvan a Rózsa neve, ha nagyon szeretnéd kölcsönadhatom, a város közepén dolgozom...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #145269 Írta: Ithil
Ithil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sil!

A Központiban láttam pl. ma is!! Csak azért kérdeztem, mert én sem hallottam még ilyen könyvről! Most viszont megnéztem itt a neten a katalógust, és ilyen címen nem adott ki könyvet, csak egy Christopher Tolkien által szerkesztett: The History of The Lord of The Rings címűt!
Pedig a könyv gerincén ez áll: The Shadows of The Past! Érdekes...

"Ar sindarnóriello caita mornie,
Ar ilye tier unduláve lumbule..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143964 Írta: Celia
Celia válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Azért köszönöm...
Legalább most már van róla elemzésem... :D

"..You fall and you crawl and you turn it into..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143954 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nem, a neten csak ezekkel találkoztam eddig Eco-tól:
www.tar.hu/frameset.phtml?path=/ ... /index.htm

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.696 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére