Könyv kerestetik

Több
20 éve 11 hónapja #143927 Írta: Celia
Celia válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Kedves Estel Adániel és Dinchamion!

Köszönöm a tippet, de nem megvenni szeretném... (pénzszűkében lévén nem valósítható meg a dolog, holnap is pl. be kell fizetnem 15ezret ECDL-re...)
Esetleg a neten nem láttátok?
Hantale!

"..You fall and you crawl and you turn it into..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143771 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nekem asszem van egy szökevény Robot c. könyvem... a nagyapám illusztrálta még anno, jóó kis könyv :)

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143723 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ringbearer írta: Start a DP! :wink:


Khm... :? Lehetne az ilyesmit mellőzni?

(Ez az első és utolsó figyelmeztetés, legközelebb törölni fogok)

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143719 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Start a DP! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143699 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Celia írta: Kedves Mindenki!

Keresem Umberto Eco: A rózs neve c. remekművét. A könyvtáraktól elment az életkedvem, segítségeteket kérem. Köszönöm!


Ha pécsi lennél esetleg (vagy van itt ismerősöd), akkor a PTE BTK jegyzetboltjában halomban áll az új kiadás... :wink:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143697 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Celia, ugyanabban a boltban, ahol a Lost Road-ot vettem (Duna Pláza, második emelet), abból is láttam egy példányt! ;) Ha pesti vagy, érdemes megnézned!

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143695 Írta: Celia
Celia válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Kedves Mindenki!

Keresem Umberto Eco: A rózs neve c. remekművét. A könyvtáraktól elment az életkedvem, segítségeteket kérem. Köszönöm!

"..You fall and you crawl and you turn it into..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143295 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
én kölcsönbe tudtam megszerezni az elveszett mesék első könyvét, a másodikra lenne szükségem-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143272 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Én legutóbb a Baranya Megyei Könyvtárban találkoztam a két kötettel, kölcsönözhető formában, azt is nekem kellett megragasztanom, mert már kezdett lapokra különülni. :? Viszont tegnap a Duna Plázában sikerült hozzájutnom egész jó áron - 2400 HUF-ért :itscool: - egy The Lost Road-példányhoz, ami egyébként a History of Middle Earth sorozat 5. része. ;) (Ritka lehetőség az ilyesmi is, ki kellett használnom... :D )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143267 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Toma gazda írta: Tudja valaki hol lehet kapni az elveszett mesék könyvét?

nem találom sehol


Ezen nem is csodálkozom. Nagyon keveset nyomtak belőle, és mára gyakorlatilag teljesen beszerezhetetlen... :roll: Már-már isteni csoda szükséges, hogy hozzájuthass egy példányhoz...

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142786 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Tudja valaki hol lehet kapni az elveszett mesék könyvét?

nem találom sehol

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140013 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Dínchamion írta: Akkor én is kérdezek: Dűne-könyvek angolul? Valaki? (Jó lenne, ha árakat is tudnátok mondani)

Üdv:

PDF-ben megvan mind a 8 ;) A 2 haz leirasa + a 6 konyv
Ja, es ingyer van :) Csak kuldj mailt ha kell.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140008 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
anyának megvolt és az öcsém ügyesen elveszítette.. szereteném neki újra megszerezni

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139835 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Akkor én is kérdezek: Dűne-könyvek angolul? Valaki? (Jó lenne, ha árakat is tudnátok mondani)

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139766 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A Szökevény robot is nagyon jó kis könyv, gyerekkoromban az egyik kedvencem volt... :wink: Sajna nekem nincs meg, könyvtári volt. :cry:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139762 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ja az tényleg nagyon jo könyv !!! (tolkien életrajz)
Emberek ha valaki látja valahol a Szökevény Robot C könyvet (vagy megvan neki és meglehetne venni tőle) akkor az szoljon nekem NAGYON fontos lenne!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139758 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Lalaith Scarlett írta: Tudom, hogy nem ide tartozik, de nem tudom máshova írni. Szóval ha valakinek van TCM-je, és Pest körül lakik, az megtenne nekem egy szívességet :roll: ? Hálám a sírig üldözné :roll: :lol:


Mi lesz a TCM-en?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139748 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Nimrodel Melian írta: Olyan könyv létezik, ami Tolkien-ről és a műveiről szó, és esetleg szolgál némi háttérinfóvan és életrajzzal?

Inkább olyan, ami háttérinfóval és életrajzzal szolgál, és mellette Tolkien műveiről is szól... A Carpenter-féle Tolkien-életrajz (Humphrey Carpenter: J.R.R. Tolkien élete - Ember a mű mögött). Magyarul nincs is más ilyen könyv, de ezt nagyon ajánlom, ha még nem olvastad volna, nagyon jó.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #139743 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Olyan könyv létezik, ami Tolkien-ről és a műveiről szó, és esetleg szolgál némi háttérinfóvan és életrajzzal?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139176 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Újra működik a tolkien.ru, ahonnan le lehet tölteni Tolkien műveit angol nyelven:
www.tolkien.ru/texts/eng :dance:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #138924 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Tudom, hogy nem ide tartozik, de nem tudom máshova írni. Szóval ha valakinek van TCM-je, és Pest körül lakik, az megtenne nekem egy szívességet :roll: ? Hálám a sírig üldözné :roll: :lol:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138225 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
PEdig én ezzel találkoztam bótba csak nem vot nálam pinz-(((
akor majd szétnézk az antkiváruiumban

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138222 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Rabyn: Attól, hogy a borítója hasonlít a mostani sorozatra, még nem jelent meg újra. Tessék, itt megtalálod, hogy néz ki, ez az egy kiadás van (bár a képen nem látszik, a tetején és alján arany csík van, rúnákkal):
www.fantasycentrum.hu/biblio/tbet.html#tolkien6

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138215 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Megjelent az most is. mert ugye a mostani Tolkien sorozatnak egyféle kötése van (a tetején van egy csik amibe runák vannak) de mire eljutottam egy könyvesbolta pénzetsül már nem volt egy darabs em

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138162 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Rabyn írta: Üdv!
Budapesten belül hol lehet megszerezni az Elveszett mesék c könyve(ke)t?
És érdekelne, hogy Szökevény robot c könyvt nem láttátok-e valahol.

Sil írta: Az első két kötete Elveszett Mesék Könyve I-II. címen 1996-ban megjelent. Azóta nem, így aztán a csodával határos, ha találsz belőle. A Silverland-en kívül antikváriumokban érdemes próbálkozni szvsz, meg esetleg az Alexandria Kiadó boltjaiban.

De ha találsz, szólj nekem is!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137800 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Üdv!
Budapesten belül hol lehet megszerezni az Elveszett mesék c könyve(ke)t?
És érdekelne, hogy Szökevény robot c könyvt nem láttátok-e valahol.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137762 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Lalaith Scarlett írta: Engem több dolog érdekelne... :roll: :oops:
Magyarul nem tudjátok, hol lehet megvenni a vámpírkrónikákat és a bárányok hallgatnakot?
:roll:


Alexandra könyváruházakat tudom én is ajánlani, elég jelentős sci-fi és fantasy gyűjteményük van ( www.alexandra.hu ), érdemes akciót kivárni... vagy a Camelot a Ferenc körúton... ( www.beholder.hu )

És a Csontok szolgálója nem vámpírtörténet... pont most olvasom (többedszerre).
Ajánlott site Anne Rice vámpírbirodalmához magyarul: giraf.elte.hu/~orlando-bloom/les ... rkgift.htm
A hivatalos, angol site: www.annerice.com

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137761 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ennek igazán örülök. Engem is érdekelnek a vámpírok, de könyv formájában még nem sikerült "találkoznom" velük. Bár az egyik osztálytársam mintha mostanában szerezte volna be a Lestat, a vámpírt... majd megérdeklődöm tőle, hogy honnan.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137746 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Én úgy hallottam (még év elején), hogy a Szukits idei tervei között szerepel az Interjú a vámpírral újrakiadása... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137745 Írta: Ilsa
Ilsa válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A vámpírkrónikák régebbi részeit sajna még antikváriumokban sem lehet kapni (én is kerestem). Az Alexandriában láttam a Csontok szolgálóját, de szvsz jobb sorrendben elolvasni :roll:
(esetleg könyvtárakban lehetne kérdezgetni - én is ott fogok :roll: )
Dáin kiadó fóruma

http://www.smiliemania.de/smilie.php?smile_ID=813 Ainariel Tinúviel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.648 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére