Könyv kerestetik

Több
21 éve 2 hónapja #104147 Írta: Ilsa
Ilsa válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nem tudom ide illik-e, de egy nagyon jó Tolkien bibliográfia:
www.forodrim.org/arda/tbchron.html
:biggrin2: :itscool:

http://www.smiliemania.de/smilie.php?smile_ID=813 Ainariel Tinúviel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #103987 Írta: Kincses
Kincses válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ja és most jut eszembe én az Alexandra Könyvkiadótól rendeltem meg. Pécsről küldték fel, de egy elég viharvert példányt.

Minden jó könyv olvasása olyan, mintha elmúlt századok legderekabb embereivel, e művek szerzőivel társalognánk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #103983 Írta: Kincses
Kincses válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sorel írta: Keresem a Gyűrű keresését, és az Elveszett meséket! Segítsen, aki tud!


Én láttam az Auschen-ban (Dunakeszi) lévő kis könyvesboltban a Gyűrű keresését. :P

Minden jó könyv olvasása olyan, mintha elmúlt századok legderekabb embereivel, e művek szerzőivel társalognánk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #103571 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Az Elveszett mesék könyve és a Gyűrű keresése. Egyenlőre azt hiszem többről nem tudok.

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #103297 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nagyon egyszerű kérdésem lenne. A Gyűrűk Urán, a Hobbiton és A Szilmarilokon kívül még milyen könyv foglalkozik Középfölde történetével?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #99126 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Estel, itt nézz körül:
www.tolkien.ru/texts/eng/
(a zip fájlok kibontásához jelszót kér, de csak a szerző családnevét kell beírnod 8) )
Persze ez csak Tolkien, de kezdetnek... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #99115 Írta: Eszterprise-Estel
Eszterprise-Estel válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Tudtok letölthető könyveket angol nyelven?

A remény hal meg utoljára

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98966 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ezt láttátok már? Letölthető Tolkien-könyvek magyarul!
www.tar.hu/frameset.phtml?path=/vt6605/
(Bejárat, aztán az első link.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98930 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Gyűrű keresése: múlt hét vége felé láttam a Corvin moziban, a könyvárusnál.

Képzeljétek, az Árkád üzletházban levő Libriben van egy csomó francia nyelvű Tolkiennel kapcsolatos könyv. :wink: Gy. U. is (bár mintha csak a 2. kötetet láttam volna, nem tudok franciául).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98684 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Elveszett mesék: előjegyezhető antikváriumban, nincs keringő példány.
(bebee, nekem megvan :) - de csak kölcsönbe)

Gyűrű Keresése, én pont tegnap vettem meg. Cím: Camelot könyvesbolt, Ferenc krt. nem tudom mennyi, a Mester utca és a Corvin között.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98680 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Keresem a Gyűrű keresését, és az Elveszett meséket! Segítsen, aki tud!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98675 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Megjelent a Filmkönyv és a Képes Útmutató a Két Toronyhoz! :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98648 Írta: Ilsa
Ilsa válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Szilmarilok:
www.tolkien.hu/silmarillion/silhu.html
(Ulmo fordításában)

http://www.smiliemania.de/smilie.php?smile_ID=813 Ainariel Tinúviel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #98566 Írta: balu
balu válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Légy üdvözölve jóbarát ki ezt olvasod!


Kérdéssel fordulok hozzátok segítsetek nekem megtalálni a neten a Tolkien könyvek elektronikus változatát!

Ha bár ki tud iyen linket weboldalt stb légyszi jelezzen vissza nekem!


Elore is köszönettel:

Üdv Néktek Középföldiek:

Balu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #96009 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Mike írta: A silverland hol van?


Sikerült végre megtalálnom a Silverland névkártyáját, bár már nem aktuális Mike-nak, de talán másoknak még igen... :roll:

A cím: 1036 Budapest, Lajos u. 40.
Tel.: 250-41-57
Nyitvatartás: H-P 10-18, Szo 10-13

Nekik szinte az össze Tolkien-könyv megvan (kivéve persze az Elveszett mesék 2. kötete... :roll: ) angolul és magyarul is.

A Gyűrű keresését is láttam ott még karácsony előtt. :wink: Érdemes legalább felhívni őket és megkérdezni.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95494 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Mike: szerintem ha 'konyves' oldalakat vegigbongeszel, lehet, hogy rabukkansz a mar megjelent kiadasok valamelyikere is ( www.libri.hu , ww.uhu.hu -> itt van egy 'konyvkereso' nevu lehetoseg is, ott allitolag minden fellelheto konyvnek utana tudnak nezni es automatikusan el is kuldik neked - regisztralni kelle lotte).
Egyebkent akar egy antikvariumba is betoppanhatsz, mert nekem pl. egy 1995-os Szukits-fele kiadasban van meg a Gyuru Keresese.

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95122 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Mike írta: Hol lehet most normális formában kapni a Babót, mindenhol csak a rajzosat találom, vagy ez csak így van?


Szerintem töltsd le innen. Én is letöltöttem a Tolkien HU-ról, mert ez a legújabb fordítás amit még ki se adtak. Egyébként létezik egy képregényes és egy másik verzio, egyik A Hobbit, másik a Babó címet viseli.
Én azért nem vettem meg, mert nem tetszett a fordítás. Pl: Baggins úr megilyenek....

Kellene nekem A GYŰRŰ KERESÉSE c. könyv!!!!

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93898 Írta: zimagy
zimagy válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Elanor:

Ott fogok érdeklődni, köszönöm.

Zima Gyula

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93893 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
zimagy:

Nézz be a Nyelvek és Írások topicba, ott nagyon sok hozzáértő emberkét találsz, és ők segíteni is tudnak ezügyben! ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93872 Írta: zimagy
zimagy válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nem tudom lehetséges-e egyáltalán, de szeretnék a tünde nyelvvel behatóbban foglalkozni (pl: megtanulni tündéül) ebben kérném egy segítőkész ember segítségét (linkek, kiadványok, stb.)

Előre is köszönöm!

Zima Gyula

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93405 Írta: Ilsa
Ilsa válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A www.ardalambion.com -on biztos találsz. (Igaz angolul)

http://www.smiliemania.de/smilie.php?smile_ID=813 Ainariel Tinúviel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93385 Írta: hobbit
hobbit válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Üdv! 1 kérdés: szerintetek mordori nyelvről lehet találni valahol valamit?

Az alagútban ismerkedtünk meg.Mikor kiértünk megláttam,hogy ronda és öreg.Akkor már késő volt.Megszerettem.
-üdv-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93166 Írta: Mike
Mike válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ilyet inkább a Középfölde rész Nyelvek és Írások topicjában, ott hamarabb kapsz választ.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93154 Írta: kosza
kosza válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Le tudná nekem egy szakérto fordítani a következo mondatot? Így szól: "Arwen nanimelda, namárie!"

Ezt Aragorn mormogta maga elé Lothlórienben, miközben egy aranyvirág (elanor) volt a kezében.

Köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93080 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ilsa: Én úgy hallottam folyamatban van, de ne vegyél rá mérget

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92872 Írta: Ilsa
Ilsa válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

A Morgoth gyűrűjét (Morgoth's Ring) lefordították magyarra?

Lécci, fontos lenne! :closed:

http://www.smiliemania.de/smilie.php?smile_ID=813 Ainariel Tinúviel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92825 Írta: Mike
Mike válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Gilles, a sárkányok ura és a J.R.R. Tolkien meséit olvasta valaki?
Haigen, milyenk? Ezek kapcsolódnak középföldéhez?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92823 Írta: Mike
Mike válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A neten azt találtam egy helyen, hogy 2002-ben megjelent a Szukits kiadónál a Gyűrű keresése. Nem tudjátok hol lehet kapni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92768 Írta: Mike
Mike válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Hol lehet most normális formában kapni a Babót, mindenhol csak a rajzosat találom, vagy ez csak így van?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92525 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Én nem tudok róla.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.654 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére