Könyv kerestetik

Több
21 éve 7 hónapja #92120 Írta: Mike
Mike válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Közben rájöttem, hogy tudom hl van, kb 5 éve voltam ott. Van honlapja a Silverlandnak?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #91782 Írta: Mike
Mike válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A silverland hol van?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #91757 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A Silverlandben sok mindent lehet kapni, de sajna nem mindent (pl. az Elveszett mesék II. kötetét...). Ott angol verziókat is árulnak.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90595 Írta: Mike
Mike válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Natik esetleg privát üzenetben megírhatod annak a boltnak a nevét. Egyébként nem egy konkrét könyvet keresek, hanem mindent ami magyar nyelven elérhető.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90529 Írta: NatiK
NatiK válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Kedves Mike! Az attól függ, mely művek iránt mutatsz érdeklődést. A babót, szilmarilokat, stb megkaphatod bármely nagyobb könyvesboltban, de egy szerepjáték szaküzletben nagyobb esélyed van, hogy rálelsz a keresett darabra. (reklámért nem fizettek, úgyhogy azt nem csinálok, de pl. a S********d-ben biztos megvan) :D
Ha esetleg a History egyik kötetére vágysz, akkor antikváriumokat látogass még sűrűbben, mint eddig! (azonban magyarul még ezek sem elérhetők...)
Esetleg, ha (eddig) publikálatlan kéziratokhoz szeretnél hozzájutni, akkor biztosíthatlak, nem vagy egyedül. :)
De, hogy 1 közhellyel éljek: a remény hal meg utoljára.

Pax

a fanatikus

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90509 Írta: Mike
Mike válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Érdeklődni szeretnék, hogy magyar nyelven mely Tolkien művek kaphatóak és hogy hol?

A díszkiadás nekem is meg van a Gyűrűk Urából, de annyira vigyázok rá, hogy a polcon díszeleg és egy másik kiadást olvasok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90374 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Igen, pontosan 5900-ba... nem kevés, de mindennek ára van... :roll:

A bátyámnak is van dedikálva Árpi bácsi által, asszem még régen egy haverjának az anyukája csinált vele vmilyen interjút, és ő szerezte neki.

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90282 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A díszkiadás tudtommal majdnem 6000 HUF-ba kerül... 8O

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90256 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Gollam írta: Most meg lehet kapni a libriben díszkiadásban a Szilmarillokat és a Gyűrűk urát is...nagyon jó, egyben a három kötet, tele képekkel...azt nem tudom, mennyibe kerül, de szívesen megvettem volna, ha nem lenne már meg hagyományos kiadásban dedikálva :)




Mikor dekiáltattad?
Én szerettem volna a Régen várt ünnepélyen de nem volt szabad....

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89937 Írta: Ilsa
Ilsa válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A Morgoth gyűrűjét (Morgoth's Ring) lefordították magyarra?

http://www.smiliemania.de/smilie.php?smile_ID=813 Ainariel Tinúviel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88556 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Area írta: Iowa: igen, arra gondoltam

Köszi. Hát igen Én mindkettőt megvenném, mármint az egybe Gyűrűk Urát, meg a Szilmarilokat is, de nem hiszem, hogy meg tudnám győzni anyámat, hogy újból vegye meg, csak azért mert illusztrált, meg ,mert egybe van. Kár.........

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88527 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nagykanizsán a plazmában az Alexandrában 3200 Ft-ért van (legalábbis egy hete volt :wink: ) Szilmarillok (Ted Nasmith illusztrációiva)! Gondolom máshol is meglesz :roll:

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88494 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Iowa: igen, arra gondoltam

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88457 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Most meg lehet kapni a libriben díszkiadásban a Szilmarillokat és a Gyűrűk urát is...nagyon jó, egyben a három kötet, tele képekkel...azt nem tudom, mennyibe kerül, de szívesen megvettem volna, ha nem lenne már meg hagyományos kiadásban dedikálva :)

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88371 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Area írta: Bementem az Alexandrába, és most a A Gyűrűk Urát (mármint az egyészet, I, II, III) keménykötésben 3.600-ért adják!!!!! Annyi lenne a Király visszaték egyedül! 8O

Egybe az egész három kötet? Mert nekem kötetenként van meg, de egybe volt csomagolva és úgy került 3600 Ft-ba. És még eddig csak ilyen formában láttam. Csak azért, hogy egy dologra gondolunk-e?

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87557 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Bementem az Alexandrába, és most a A Gyűrűk Urát (mármint az egyészet, I, II, III) keménykötésben 3.600-ért adják!!!!! Annyi lenne a Király visszaték egyedül! 8O

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #85122 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Telving: ha vidéken nem találod a Szilmarilokat, akkor talán a postához kellene fordulnod, rajtuk keresztül az Európa Kiadóhoz, és elküldik neked postán, utánvéttel, s ha klubtag is vagy, akkor 25% kedvezményt is kapsz.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84892 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Új Szilmarilok fordítás (Ha véletlenül mégsem találnád meg) ;)
Ez a link ott van a főoldalon is, csak nem olyan feltűnő helyen... :roll:
[size=9:384n9awe]És még csak az első 12 fejezet letölthető... de készül a többi is, igaz, Ulmo? :D [/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84658 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84657 Írta: Telving
Telving válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Helo Ha valaki esetleg tudja hogy a Szilmarilokat hol lehet beszerezni/vidéken/az nyugodtan átadhatja nekem tudását. Meg az Ulmo nevű illető fordítását is elolvasnám.Hol lehetne ezt megtenni????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84200 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
a díszkötetes az,amit az Európa kiadó adott ki? Jah
Én valami sokkal extrábbra számítottam.... :( azt már láttam. Bocsi
Köszi Brisa

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84191 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
kriszana: Szinte mindenhol lehet már kapni. Könyvárusoknál (pl. a Corvin moziban), könyvesboltokban. A díszkötetes Szil is kaphatzó újra minden sarkon.

Csak az Elveszett mesék nem... :(

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84189 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
ah, köszi Elrond :!:
8)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84089 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

kriszana-Celandine írta: Brisa, az Európa Könyvesházban, a Baycsi Zsillinszky úton a sima kiadás kapható,nem a díszkötéses.
És ha valakinek van tudomása arról,hogy valahol hozzá lehet még jutni Gyu díszkiadáshoz, szóljon lécci,mert nagyonmegvenném 8)


Szentendrén, a Fő-tér környékén láttam!!

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84062 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Brisa, az Európa Könyvesházban, a Baycsi Zsillinszky úton a sima kiadás kapható,nem a díszkötéses.
És ha valakinek van tudomása arról,hogy valahol hozzá lehet még jutni Gyu díszkiadáshoz, szóljon lécci,mert nagyonmegvenném 8)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83961 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Estel: köszi szépen. Én meg már halálra kerestem magam, a végén már azon gondolkoztam, hogy megveszem angolul (ez egy kicsit nehezebben ment volna). És akkor erre ott volt az orrom előtt.
Megyek a könyvesboltba.
Az Elveszett Mesék pedig már megvan.

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83906 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
:oops: :oops: :oops: Bocs.

Kösz, Estel. *ide egy puszit dobó smileyt képzelj* :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83903 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Brisa, helyesbítenék: ;)
Az Elveszett Mesék Könyve=Book of Lost Tales
Az Unfinished (befejezetlen) Tales magyarul A Gyűrű Keresése címmel jelent meg, legutoljára egykötetes (kék borítójú, a címlapon "érdekes" illusztrációjú :D ) verzióban.

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83895 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Carneandúmiel Nillómeiel írta: Hi,
most határoztam el, hogy elolvasom a Szilmarilokat, és már egy csomó könyvesboltban kerestem, de vagy azt mondták, hogy nem is volt, vagy azt, hogy elfogyott.
Szóval, nem tudna valaki mondani nekem egy boltot Bp-n, ahol még kapható?:hein: :hein: :hein:
Elöre is köszi.


Én az Árpád hídi metromegálló aluljárójában is láttam egy könyvárusnál (a Kispest felé menő oldalon)

Kriszana: Az díszkötetes vagy 'sima' Szil?

Elendil: 'Elveszett mesék' a magyar cím. Régebben megjelent magyarul is. Ha találsz néhány példányt valahol, nekem is szólj. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83832 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Mi a hivatalos címe magyarul az "Unfinished Tales"-nek? Még sehol nem találkoztam vele. (ja, és kiadták magyarul egyáltalán? :roll: )

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.461 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére