Könyv kerestetik

Több
17 éve 2 hónapja #336068 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Gelmir írta:

Sil írta: Nyüssz, nem én nyertem a Wooton-i kovácsmestert, amit legjobban szerettem volna... :( (((( Miért rakják az aukció végét munkaidőbe, amikor még csak rá se tudok nézni, hogy túllicitáltak? :(


www.eladomakonyvem.hu :lol:

Nézd meg!!!!!!!!!

Nem jó, ez könyvtári... Nekem rendes állapotú kell (és persze pecsét, stb nélküli), ha már veszek.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336065 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Snuffles írta: Én most kaptam meg előzetesen névnapomra A szilmarilokat és sárgás, vastag papíron van, mint a Harry Potterek. Utóbbiról tudjuk, hogy újrahasznosított papírra nyomtatták, de az előbbit is vajon? Épp ezen gondolkodtam, míg hazahoztam (két darab volt már csak a boltban, előzetes telefonálással lefoglaltunk egyet :P ) és olvasgattam.
De én azon a véleményen vagyok, hogy inkább hasznosítsák újra, minthogy megint háromezer erdőt kivágjanak, csak mert mi nyavalygunk ;) )

Hm, gondolom, ez az illusztráció nélküli verziója a Szilmariloknak, az ugyanúgy újrahasznosított, mint a Gyűrűk Ura külön kötetei. Sajnos, nekem ezek a GyU példányok nagyon elszíneződtek :( (pedig csak egy dologra vagyok allergiás, a könyveim állapotára!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336058 Írta: Gelmir
Gelmir válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sil írta: Nyüssz, nem én nyertem a Wooton-i kovácsmestert, amit legjobban szerettem volna... :( (((( Miért rakják az aukció végét munkaidőbe, amikor még csak rá se tudok nézni, hogy túllicitáltak? :(


www.eladomakonyvem.hu :lol:

Nézd meg!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336054 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Én most kaptam meg előzetesen névnapomra A szilmarilokat és sárgás, vastag papíron van, mint a Harry Potterek. Utóbbiról tudjuk, hogy újrahasznosított papírra nyomtatták, de az előbbit is vajon? Épp ezen gondolkodtam, míg hazahoztam (két darab volt már csak a boltban, előzetes telefonálással lefoglaltunk egyet :P ) és olvasgattam.
De én azon a véleményen vagyok, hogy inkább hasznosítsák újra, minthogy megint háromezer erdőt kivágjanak, csak mert mi nyavalygunk ;) )

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336052 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sil írta:

cortez71 írta: Apropó Sil! Neked is megvan a Children of Húrin, ugye? A tiéd is olyan "minőségi" papírra lett nyomtatva? Erősen emlékeztet az újrahasznosított lapokra :roll:

Hát igen, elég sárgás... De végülis ez csak egy sima mezei kiadás, nem a deluxe...

Ahhoz képest, hogy a Londonban sokkal olcsóbban vett Alan Lee-s Hobbitom gyönyörű papírra volt nyomtatva, ahhoz képest ez a kiadás csalódás volt.
Deluxe-ot meg sztem itthon nem is lehet kapni, amazonéktól még egyszer pedig nem rendelek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336047 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

cortez71 írta: Apropó Sil! Neked is megvan a Children of Húrin, ugye? A tiéd is olyan "minőségi" papírra lett nyomtatva? Erősen emlékeztet az újrahasznosított lapokra :roll:

Hát igen, elég sárgás... De végülis ez csak egy sima mezei kiadás, nem a deluxe...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336041 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sil írta:

cortez71 írta:

Sil írta: Nyüssz, nem én nyertem a Wooton-i kovácsmestert, amit legjobban szerettem volna... :( (((( Miért rakják az aukció végét munkaidőbe, amikor még csak rá se tudok nézni, hogy túllicitáltak? :(

Ez valami régebbi kiadás? Mert a Szukits-félét szinte mindenhol lehet kapni.

Az nem érdekel, rég megvan. Ez az 1994-es első kiadás, vajszínű borítós, más a fordítása is (a Németh Anikó-féle). Azóta vadászom, amióta megjelent, újból sikertelenül. :( Ebédszünetben még ránéztem a licitekre, minden rendben volt... :roll: :szipp:

Hát ez van, majd legközelebb :D
Nem is tudtam, hogy van belőle régebbi kiadás. Nekem is az új van meg, de nem győzött meg, hogy kelljen belőle a régi :roll: Igazából egyik Tolkien "mese" sem jött be annyira :)
Apropó Sil! Neked is megvan a Children of Húrin, ugye? A tiéd is olyan "minőségi" papírra lett nyomtatva? Erősen emlékeztet az újrahasznosított lapokra :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336036 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

cortez71 írta:

Sil írta: Nyüssz, nem én nyertem a Wooton-i kovácsmestert, amit legjobban szerettem volna... :( (((( Miért rakják az aukció végét munkaidőbe, amikor még csak rá se tudok nézni, hogy túllicitáltak? :(

Ez valami régebbi kiadás? Mert a Szukits-félét szinte mindenhol lehet kapni.

Az nem érdekel, rég megvan. Ez az 1994-es első kiadás, vajszínű borítós, más a fordítása is (a Németh Anikó-féle). Azóta vadászom, amióta megjelent, újból sikertelenül. :( Ebédszünetben még ránéztem a licitekre, minden rendben volt... :roll: :szipp:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336034 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sil írta: Nyüssz, nem én nyertem a Wooton-i kovácsmestert, amit legjobban szerettem volna... :( (((( Miért rakják az aukció végét munkaidőbe, amikor még csak rá se tudok nézni, hogy túllicitáltak? :(

Ez valami régebbi kiadás? Mert a Szukits-félét szinte mindenhol lehet kapni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336029 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nyüssz, nem én nyertem a Wooton-i kovácsmestert, amit legjobban szerettem volna... :( (((( Miért rakják az aukció végét munkaidőbe, amikor még csak rá se tudok nézni, hogy túllicitáltak? :(

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335314 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Én még csak pár hónapja vásárolok a Vateráról, de eddig csak pozitív véleménnyel vagyok róla, vidéki vagyok, de eddig vettem már pestitől, más vidékitől, személyesen, postán. Már adtam is el és minden rendben ment, látom most rákattantak páran a Tolkien könyvekre én is vevő lennék egy-kettőre :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335239 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ilweran írta:

Sil írta: Sirgon: én már rég kiszálltam, Ilweran versenyez érte.


Na igen... :oops: De sajna csóringer vagyok, szóval tök jó lenne, ha nem vernénk fel az árát... :oops: :oops: :oops:


OOPS! Priviztem. Rakjuk át oda.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335235 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sil írta: Sirgon: én már rég kiszálltam, Ilweran versenyez érte.


Na igen... :oops: De sajna csóringer vagyok, szóval tök jó lenne, ha nem vernénk fel az árát... :oops: :oops: :oops:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335230 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sirgon: én már rég kiszálltam, Ilweran versenyez érte.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335228 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sil írta: Kérdés: az Elveszett Mesékre van közülünk licitáló? Mert én akkor nem licitálok rá, nem verem fel az árát (nekem már megvan, amióta megjelent, szóval nem életbevágó). Ha viszont nincs, akkor megpróbálnám bebiztosítani.

Nekem még nincs meg csak az első kötet! Tehát rámennék, ha szabad! :oops: Ha enyémlesz legfeljebb felajánlom az MTT-belül a régi első kötetemet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335130 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Én másfél éve vaterázom, ha jól számolom és vidékről is mindig kiküldik pontosan és gyorsan a vásárolt könyvet/egyebet, de jobb' szeretek inkább budapesti felhasználótól vásárolni, ha van rá lehetőség, és akkor személyes átvételt kérek. Antikonline-tól nem vásároltam, csak FontiAntitól (épp a múlt héten).

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #335093 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Hali!
Van valaki, aki szokott a vaterán vásárolni? És olyan, aki konkrétan ettől az antikonline-tól vett? Mennyire megbízható? Kicsit parázom, hogy ha netán én "nyerem" az árverést, átutalom a zsét, aztán nem küldik a cuccot. :? Bizalmatlan vagyok, no...
Off: Gyűrűk Urás kinder tojás-bábukat árulnak a vaterán.....hááááát :mrgreen:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334238 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Akkor meglátjuk, hogy lesz más is kell nekem, ha elérünk egy összeget akkor átengedem, majd hátha lesz később is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334227 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Inferno írta: Igen láttalak, na a GyU az meg van ebben a kiadásban, a Szilmarilok szintén, a wootton-i kovácsmesterre nekem is fájna a fogam hm hát akkor nem tudom neked mennyire lenne sürgős?

Régóta próbálom már megszerezni ezt a kiadást, kb amióta megjelent (csak nálunk akkor nem lehetett kapni). Ez a kedvenc mesém, és ez a kiadás a kedvenc fordításom belőle. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334223 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Igen láttalak, na a GyU az meg van ebben a kiadásban, a Szilmarilok szintén, a wootton-i kovácsmesterre nekem is fájna a fogam hm hát akkor nem tudom neked mennyire lenne sürgős?
Egyébként a Sonkádi Egyed gazdát és egyéb Tolkien könyveket érdemes a bookline.hu -n megnézni van antikvár rész rengetetg minden van, van ami olcsó van ami drága, de viszont 400FT-ért házhozviszik.
Látom Te is belekezdtél a régebbi kiadások gyűjtésébe én is haladok már, csak sajna ez a pénz kérdése :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334214 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Inferno írta: Sil és melyik könyvek érdekelnének még, mert én is licitálok egy-kettőre és ne verjük fel az árakat, valahogy megbeszélhetjük ki mit szeretne?

Első kiadású Gy.U., 1991-es Szilmarilok, 1994-es Wootoni kovácsmester. A többi megvan, illetve a 88-as Egyed gazda csak nagyon ronda állapotban van fent sajnos. (Silmarien néven regeltem, mert legalább 6 karakteres nevet kért.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334201 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sil és melyik könyvek érdekelnének még, mert én is licitálok egy-kettőre és ne verjük fel az árakat, valahogy megbeszélhetjük ki mit szeretne?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334129 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Van olyan, akinek csak az EM I. kell? Nekem csak a kettő kellene... :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334127 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Inferno írta: Üdv!

Elveszett mesék könyve és más kötetek eladóak a Vaterán, aki kíváncsi nézzem meg, mert szerintem korrekt áron adja az eladó érdemes megnézni!

Köszi, én is regisztráltam, van pár nekem való cucc is. :D

Kérdés: az Elveszett Mesékre van közülünk licitáló? Mert én akkor nem licitálok rá, nem verem fel az árát (nekem már megvan, amióta megjelent, szóval nem életbevágó). Ha viszont nincs, akkor megpróbálnám bebiztosítani.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333694 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Üdv!

Elveszett mesék könyve és más kötetek eladóak a Vaterán, aki kíváncsi nézzem meg, mert szerintem korrekt áron adja az eladó érdemes megnézni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328711 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Zoltan írta: Dan Brown A Davinci Kód!!!

A da Vinci-kód...

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328709 Írta: Zoltan
Zoltan válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Harry Potter és a varázslók háborúja, Eragon 2 kötet, Elsőszülött és Dan Brown A Davinci Kód!!! Ezek mind lekérhetők ingyen elektronikus formában az alábbi címen: www.freewebs.com/konyv Jó olvasást!

Narnia birodalma, mely összeköt bennünket!
www.narniakronikai.ro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328596 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Üdv!

Bocs, hogy így kifakadok itt, de most valahogy rám jött. Sil nemrégiben dobott fel egy képet a Tolkien-könyv és a Középföldéhez stb.-hez kapcsolódó könyvgyűjteményéről és részben az ő indíttatására, elkezdtem én is kibővíteni a meglévő könyveimet. Miközben szörfölgettem a neten és kerestem a különböző kiadásokat megdöbbenve tapasztaltam, hogy mennyi féle kiadása létezik a különböző könyveknek és, hogy milyen sok témában adtak ki köteteket (Középfölde atlasza, különböző szerepjáték könyvek stb.).
Ezért én pedig vadul elkezdtem felkutatni, amit fel tudok és nagy örömömre gyarapodik a kis házi gyűjteményem pl. az egyetem jegyzettámogatásából megvettem az Európás Hobbit díszkiadást :) (érdekes volt kitölteni a rendelési lapot, Jegyzet írója: J. R. R. Tolkien, jegyzet címe: Hobbit stb :) )
A másik Hobit díszkiadást már korábban megvettem és nem tudok betelni vele, és a többi könyvvel is, mert minél jobban elmélyülök a dolgokban, annál jobban tetszik ez az egész világ.
Nem lenne egy rossz gondolat, és már meg is fordult a fejemben, egy Siléhez hasonló lista, csak éppen olyan könyvekből, amelyek a témába vágnak, csak éppen nem Tolkien írta, azthiszem szép munka lenne mindent összeírni, de legalább egy helyen lenne az egész könyvarzenál.

Végezetül csak szeretném megköszönni mindenkinek akinek köze van bármelyik könyvhöz, az oldalhoz bármihez, ami Tolkiennal kapcsolatos, mert talán meghatároztátok az életemet bizonyos szempontból! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328380 Írta: Tulkas
Tulkas válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Gondoltam rá, hogy megveszem a Peoples of Middle-Earth című HoME kötetet, mivel ha jól tudom ez nem kapcsolódik egyetlen sorozathoz sem a HoME-ön belül(sem a History of Lord of the Rings-hez, sem a Later Silmarillionhoz sem).De azért csak megkérdezném olyanoktól akik olvasták, hogy jobb lenne-e ha az előtte lévő köteteket olvasnám el először vagy magában is olvasható a PoME?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328143 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Gandalf írta:

.Elessar király. írta:

Nóli i linantea írta:

.Elessar király. a Bezsélgetős topicban írta: Nem tudja vki, honnan tudnám megszerzeni a gyűrűk urát német nyelven???

Mondjuk a Mammut Libriben. Dobozos rusnya libaf*szöld kiadásban.
De sztem majdnem minden nagyobb könyvesboltnak van belőle.

Mármint én a filmre gondoltam. Hogy le lehet e szedni valahonnan a netről?

Miért, a DVD-den nincsen német nyelv vagy felirat?

Nincsen sajnos, csak angol, meg magyar felirat azt hiszem, a nyelv meg szintúgy + a kommentárok.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.699 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére