Könyv kerestetik

Több
16 éve 10 hónapja #347104 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Encsi írta: Aeglos: ittenvan

lehet úgy rendelni, h boltban veszed át, akkor nincs postaköltség, és még olcsóbb is :)

Aeglos írta: Meg tudnám venni, vagy rendelni bárhol, de reménykedem, hogy hátha van valaki akinek nem kell, vagy megunta és eladná nekem jóval bolti ár alatt... Heh, szép remények...


And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347096 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Aeglos: ittenvan

lehet úgy rendelni, h boltban veszed át, akkor nincs postaköltség, és még olcsóbb is :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja - 16 éve 10 hónapja #347092 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

grafit001 írta: Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy hol lehet megvenni a "Középfölde térképét"
(vagy valami ilyesmi a címe), mert már sehol sem lehet megvenni. Ha van valakinek és eladó, akkor azt megvenném.
Előre is kössz.


Karen Wynn Fonstad - Középfölde atlasza.

Én rengeteg Libriben láttam már ezt a könyvet, tuti lehet kapni.
Ha rákeresel a neten, Bookline-on is meg tudod rendelni.

Ha mégsem sikerülne, írj privit nekem.

Más:

Én a Harry Potter ötödik kötetét keresem angolul.
(Harry Potter and the Order of the Phoenix)
Lehetőleg gyerek kiadásban.

Meg tudnám venni, vagy rendelni bárhol, de reménykedem, hogy hátha van valaki akinek nem kell, vagy megunta és eladná nekem jóval bolti ár alatt... Heh, szép remények... :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347074 Írta: grafit001
grafit001 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy hol lehet megvenni a "Középfölde térképét"
(vagy valami ilyesmi a címe), mert már sehol sem lehet megvenni. Ha van valakinek és eladó, akkor azt megvenném.
Előre is kössz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346928 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Penngaladiel írta: Én még mindig nem értem, mitől fantasy ;) Ez egyértelműen a mese kategória. Felnőtteknek szól, de attól még mese. Amúgy a film zseniális, mindenképp érdemes megnézni :D


Hú, igazad van, nincsenek benne nyálas elfek meg csúnya orkok és máris nem fantasy..Akkor nehogy kezedbe vegyél egy Moorcock könyvet (Erokose), mert ott sincs! Igaz, az első kötetben kiírtják a fél világot, de mese az is..

Ah, minő tudatlanság! Olvasd el a könyvet, és megtudod. Gaiman zseni. Sandman.. :D

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346924 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Penngaladiel írta: Én még mindig nem értem, mitől fantasy ;) Ez egyértelműen a mese kategória. Felnőtteknek szól, de attól még mese. Amúgy a film zseniális, mindenképp érdemes megnézni :D

Ha most megkérdezném, hogy mitől fantasy a fantasy, akkor érdekes eredmények jönnének ki. Szerintem inkább ne menjünk bele...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346917 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Én még mindig nem értem, mitől fantasy ;) Ez egyértelműen a mese kategória. Felnőtteknek szól, de attól még mese. Amúgy a film zseniális, mindenképp érdemes megnézni :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346899 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Rendben köszi nektek, akkor megnyugodtam és megnézem a filmet és lehet a könyvet is bevállalom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346858 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Hát ezzel a "romantikus fantasy" jellemzéssel én se tudok mit kezdeni... :? Igen, fantasy, és igen, van benne némi romantika, meg még sok minden más, kaland, mese, irónia, és rengeteg humor! Kétszer néztem meg gyors egymásutánban, és azt kell mondjam, nem tudom, mikor SZÓRAKOZTAM ilyen jól moziban ezelőtt. Így, csupa nagybetűvel. Igazi felnőtt mese a film, egyáltalán nem gyermeteg, a legkevésbé sem nyálas, ugyanakkor nincs benne világmegváltó dráma sem, leginkább kaladfilm, és keresztül-kasul mindent áthat az igazi gonosz fekete humor. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
És igen, nálam is versenyben van az év legjobbja címért :wink:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346846 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ilweran írta: :D Jó magyar szokás szerint... :D
A fordítás valahol mindig érdekes, nem? Eredetiben minden jobb, már ha érti az ember. Én nem olvastam a Csillagport angolul, de nagyon örülök, hogy jönnek a Gaimanok! Mindenesetre újabb bizonyíték kis hazánk könyvkiadásának szánalmas voltára, hogy az egyik legnépszerűbb és sokak szerint legjobb élő fantasy-író munkáit természetesen csak a film apropóján kezdik megjelentetni. :roll:

Igen, a fordítás mindig érdekes, csak az zavar, hogy nincs összhangban a filmes fordítással. Vagy az Agavének, vagy a szinkronstúdiónak kellett volna lépéseket tennie ennek érdekében, de ez valahogy elmaradt. No, egye fene, túlélem.
Mondjuk nem teljesen igaz, hogy a Csillagpor előtt nem volt nálunk Gaiman-mű (kiadták anno a Tükör és füstöt, az Elveszett próféciákat, illetve az Amerikai isteneket... csak sajnos az első kettő kiadója csődbe ment, az Amerikai istenek pedig gyönyörű deluxe kiadásban jött ki, csak sajnos horribilis áron... ismeretlen író könyvéért - legyen az akármilyen jó - pedig ennyi pénzt nem ad az átlagolvasó, sajnos :( ).

Inferno: romantikus fantasy? Hm, gratula az ajánló íróinak xD Fogalmazzunk úgy, hogy fantasy megfűszerezve egy csipetnyi romantikával. Nyáladzás pedig abszolút nincs benne (Gaiman egyik nagy erénye, hogy nem nézi le az olvasóját, ahogy sok más író - pl. a gyerek olvasókat is egyenrangú félként kezeli, nem pedig bugyuta mesékkel áltatja őket). Mindenképp érdemes megnézni, mert nagyon humoros (sőt mi több, haláli), és csak nagyon visszafogottan romantikus.
Az év egyik legnagyobb meglepetése a film, szerintem, és sanszos a legjobb címre is :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #346828 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

cortez71 írta: Jó magyar szokás szerint panaszkodom: a fordítás khm... érdekes lett. Maradok az eredeti angolnál.
Mindenesetre örülök, hogy az Amerikai istenek után végre új Gaiman jelenik meg kis hazánkban. Évi két könyvre szerződött az Agave, szóval ha minden jól megy, jöhetnek majd a Gaiman-művek ;)


:D Jó magyar szokás szerint... :D
A fordítás valahol mindig érdekes, nem? Eredetiben minden jobb, már ha érti az ember. Én nem olvastam a Csillagport angolul, de nagyon örülök, hogy jönnek a Gaimanok! Mindenesetre újabb bizonyíték kis hazánk könyvkiadásának szánalmas voltára, hogy az egyik legnépszerűbb és sokak szerint legjobb élő fantasy-író munkáit természetesen csak a film apropóján kezdik megjelentetni. :roll:

Most én is panaszkodom kicsit... Úgy egy oldallal lejjebb adtam hírt arról, hogy az Édesvíz kiadó ( :? ) "gondozásában" megjelent az Avalon ködbe vész Marion Zimmer Bradley-től. Nagyon rég vártam erre a könyvre, rettentően kíváncsian vettem a kezembe, azt gondolom, ez is régóta esedékes megjelenés volt. A fordítás minőségét nem tudom megítélni, mert nem olvastam eredetiben, Gálvölgyi Judit fordította, akit szeretünk, a szöveg maga nagyon szép lett, DE! valami olyan orbitálisan igénytelen, trágya a szerkesztés, amilyet még én is elég ritkán láttam. Kezdve ott, hogy a fülszövegben "fantasi" szerepel, oldalanként két-három helyesírási hibával folytatva, tetézve azzal, hogy a központozás néha csak úgy "eltűnik", és újra meg újra át kell olvasni, hogy vesszők nélkül kibogozd egy többszörösen összetett mondat értelmét. Mindehhez képest a könyv 6000 ft-os ára pofátlanság. Ennyi pénzből már alkalmazhattak volna nem egy lektort. Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de olvassa mindenki inkább angolul! És ilyenkor nagyon tudom sajnálni a fordítót, aki nyilván nem kevés munkával lefordított 1100 oldalt, és így tönkreteszik a munkáját... :roll:
Háborgás vége.

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346790 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Hm, ez a Csillagpor milyen lenne, mert a filmnél láttam írják romantikus-fantasy, meg amit írtak róla, hát nem tudom. Gondolom könyvben azért máshogy jön ki, szóval nem egy nyáladzás az egész? :)

Egyébként, a lentebb írt könyveket nem adtam be az antikvárium, mert röhejes összeggel akarták kiszúrni a szemem szóval, ha érdekel valakit valamelyik szóljon nyugodtan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346788 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ilweran írta: Bizonyára sokaknak örömhír (és nem csak a film miatt :D ) hogy végre magyarul is megjelenik Neil Gaiman Csillagpor című könyve!
KATT
Elvileg tegnaptól kapható, szerintem néhány napon belül minden könyvesboltban lesz.
:lol: :lol: :lol:

Jó magyar szokás szerint panaszkodom: a fordítás khm... érdekes lett. Maradok az eredeti angolnál.
Mindenesetre örülök, hogy az Amerikai istenek után végre új Gaiman jelenik meg kis hazánkban. Évi két könyvre szerződött az Agave, szóval ha minden jól megy, jöhetnek majd a Gaiman-művek ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346772 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Bizonyára sokaknak örömhír (és nem csak a film miatt :D ) hogy végre magyarul is megjelenik Neil Gaiman Csillagpor című könyve!
KATT
Elvileg tegnaptól kapható, szerintem néhány napon belül minden könyvesboltban lesz.
:lol: :lol: :lol:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346572 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Na holnap asszem bepróbálok egy antikváriumot, meglátjuk mennyit adnak a könyvekért, mert itt látom most nem kell senkinek, de sebaj, majd másnak hátha kell esetleg. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346364 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sil írta: A magyar nyelvű könyvek majdnem el is férnek egy polcon. Bár gondolom több példányuk is van ugyanabból, merthogy könyvtár...

volt már rá példa, hogy nem... de aztán kiakadtak rám, hogy naponta rágom a fülüket, azóta van belőle több ^^

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346351 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Altaris írta: Hm... ezek után nekem is eszembe fog jutni újra megnézni a Tolkien polcot ^^" (mert egy külön polc van rá áldozva :) *több mint a semmi* )

A magyar nyelvű könyvek majdnem el is férnek egy polcon. Bár gondolom több példányuk is van ugyanabból, merthogy könyvtár...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346309 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Hm... ezek után nekem is eszembe fog jutni újra megnézni a Tolkien polcot ^^" (mert egy külön polc van rá áldozva :) *több mint a semmi* )

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346283 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Magamon is meglepődtem, hogy eddig meg sem fordult a fejemben, hogy könyvtárból kivehetném.. namind1 :D Tökvéletlen találtam rá.

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346272 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Olosta írta:

Encsi írta: Nem tudom, mennyire tartozik ide, de találtam egy Elveszett mesék könyve 1-et az FSZEKben. Kellemes meglepetés volt :D


Pedig nem meglepő, hogy a FSZEK-ben van Elveszett mesék könyve. Elvégre a fővárosunk főkönyvtára (mmint átlagos könyvtári használatra vonatkozólag fő könyvtár, egyébként az OSZK kicsit magasabban áll a hierarchiában). Csunya lenne, ha pont ott nem lenne meg. :roll:


Hát sajnos egyes önző egyedek a FSZEKből ugyanúgy kilopkodják, mint más könyvtárakból, és mivel így elég kevés példány van, vsz azt a keveset elég sokan kölcsönzik ki, tehát kikölcsönözhető állapotban megtalálni nem hiszem, h. olyan gyakori esemény lenne... ;)
(bár az is tény h. az 1. kötet gyakoribb boltban/antikváriumban is)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346267 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Encsi írta: Nem tudom, mennyire tartozik ide, de találtam egy Elveszett mesék könyve 1-et az FSZEKben. Kellemes meglepetés volt :D


Pedig nem meglepő, hogy a FSZEK-ben van Elveszett mesék könyve. Elvégre a fővárosunk főkönyvtára (mmint átlagos könyvtári használatra vonatkozólag fő könyvtár, egyébként az OSZK kicsit magasabban áll a hierarchiában). Csunya lenne, ha pont ott nem lenne meg. :roll:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346257 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nem tudom, mennyire tartozik ide, de találtam egy Elveszett mesék könyve 1-et az FSZEKben. Kellemes meglepetés volt :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346225 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Üdv!

Van két eladó Középfölde szerepjátékos könyvem, ha valakit érdekelnének privátban megbeszélhetjük küldök képeket is, de mindkettő jó állapotban van.

Az egyik ez lenne: www.regikonyvek.hu/book.php?id=43108
A régebbi szerepjáték alapkönyv 1994, Odin kiadó.

A másik angol nyelvű, de a nagy része magyarul ki van fénymásolva az alapkönyvből, de van amihez nincs semmi magyar fordítás, ez lenne az:
www.amazon.com/Middle-Earth-Role ... 1558061959

Van még egy eladó 1996-os Szilmarilok, sima, nem díszkiadásos Európás kiadásban, ha esetleg érdekelne valakit még.

Bármi van szóljatok, ha nem lesz érdeklődő beviszem egy antikváriumba, vagy valahol máshol adom el, de gondoltam "maradjon családban" :) .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345804 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kincső (Thilanna) írta:

Ben írta: (Egyébként pont a minap botlottam bele az OSzK-ban. :) )


OFF ott a földön hevernek a könyvek?! 8O :twisted: :P ON
(bocsánat ez nagyon magas labda volt :oops: )


Elég gáz lenne, ha pont az OSZK-ban csak úgy a földön hevernének a könyvek. :boccsszakmabeli:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345803 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ben írta: (Egyébként pont a minap botlottam bele az OSzK-ban. :) )


OFF ott a földön hevernek a könyvek?! 8O :twisted: :P ON
(bocsánat ez nagyon magas labda volt :oops: )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345796 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Flamme írta: Egy tipp:
katt ide

Ezzel az a "gond", hogy online könyvtári katalógusok, innét nem lehet vásárolni (ha jól sejtem, Gelmir pedig pont azt szeretné). :)
Érdemes körülnézni antikváriumokban, antikvár oldalakon (antikva.hu antikvarium.hu regikonyvek.hu bookline.hu), hátha egyszer valamelyikbe "betéved" egy példány a keresett könyvből. (Egyébként pont a minap botlottam bele az OSzK-ban. :) )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345794 Írta: Flamme
Flamme válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Egy tipp:
ek62.elte.hu/webpac-bin/wgbroker ... elect++2+2

Ne legyél túl szép, mert üvegkoporsóba fektetnek, mint Hófehérkét, azt meg nem viszi a fénymásoló.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345793 Írta: Gelmir
Gelmir válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Üdv mindenkinek!
Ha tudja valaki hogy hol tudnám megszerezni Gömbös Tamás: A szerzetes és lovagrendek címerei és viseletei c. könyvét, kérem írjon.
Előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #344703 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Mindenkinek nagyon köszönöm előre is a drukkot...a többi könyvet be tudtam szerezni csak ez a kettőt nem de akkor kutakodok más könyvtárakba is!!! Köszi!

cortez71! Privi ment! :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #344697 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ó, a jó öreg Arany János verseny... :) Mondjuk bevallom töredelmesen, nem tudtam elolvasni rá az összes könyvet, de amit elolvastam, az nagyon megmaradt bennem és érdemes volt (leginkább Babitstól az Elza pilóta). Csak megerősíteni tudom a lentebb írtakat, Arany-összesben egész biztosan megtalálható A nagyidai cigányok, illetve könyvtárközivel a másikat is meg lehet hozatni. ;) Sok sikert!

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.657 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére