Könyv kerestetik

Több
16 éve 7 hónapja #355285 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Kvízkönyvet jó eséllyel soha nem vennék semmilyen témában, legalábbis még nem találtam olyan filmet/könyvet/témát, amely miatt kiadnék annyi pénzt, amennyibe ezek a kvízkönyvek általában kerülnek.
Viszont minden mást szívesen. [size=9:zznddqzz]Amerikai psycho-t például vadászok most, elsősorban kölcsönzésre, de a könyvtári tíz példányból legalább egyet törölnek épp (ellopták?), hármat fél évre vettek ki (persze mostantól), a többi pedig nem kölcsönözhető vagy kikérték a raktárból, ergo épp most veszik ki. Gondolom, olcsón antikváriumban meg nincs... :P Bár azért utánanézek, nem sok eséllyel.[/size]

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355282 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kristof írta: Végülis van benne igazság:D
Tolkien kvízkönyv szerintem senkinek nincs :D kinek kéne...


Meg úgy halkan megjegyzem, mert OFF, hogy az MTT-s nagyrendezvényeken árusítják/árusítjuk. :P

ON

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355172 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nekem van, de németül, mert még anno Németországban vettem a kvízkönyvet, még bőven a magyar előtt. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355161 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Végülis van benne igazság:D
Tolkien kvízkönyv szerintem senkinek nincs :D kinek kéne...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355140 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ó, félreértés ne essék, nem kívánok megválni egyik Tolkien kötetemtől sem. Nem forgatom nap mint nap őket, de azért jó, ha vannak, meg jó ránézni a polcra, hogy a fontosabb, Magyarországon megjelent kiadások mind megvannak a témában (bevallom őszintén, Tolkien kvízkönyvem nincs :/ :D )
.
De ígérem, ha meggondolnám magam, elsőnek itt fogom hirdetni, és nem a vaterán, mert inkább kerüljön olyan kezekbe, akiket félig-meddig ismerek, minthogy egy ismeretlen cápázza le.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355137 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Szerintem lehetne licitálni, aki a legtöbbet ajánlja az megkapja a saját EMK-et...Na??? Kell valakinek??? :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355125 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Gandalf írta: Mert jó a címe. :twisted: :lol:


meg mert gyűjtjük a Tolkien-könyveket 8)
kölcsönadni jobb dolog, mint kölcsönkapni :)
(és nem muszáj végigolvasni, de adott esetben lehet benne keresni dolgokat.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355123 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Elöbb megvárom a "főnők" úr válaszát :O

De, ha leírod az e-mail címed akkor 2 helyet is tudok mondani ahol kapni lehet a Szilmarilokat 3500 ft-ért. Esetleg neked nincs meg az EMK?:D lehetne csere is... :P

Jah és a 2 bolt pesten van, az egyikbe még rendelni is lehet, ha nincs annyi példány, mint amennyit szeretnél.

[size=9:1hcrk2ox]*Egybevonva by topicgazdi.*[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355120 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

cortez71 írta:

Kristof írta: nem arra gondoltam, hogy lehet kapni, csak ha azt mondják, hogy a GYU díszkiadást lehet kapni közbe a weboldalon ugy van, hogy nem rendelhető akkor az EMK sincs kizárva... :D :D:D

Nos, nem egészen így működik az oldal. Az Alexandra adatbázisát folyamatosan feltöltötték, és ha valami out-of-stock, azt nem veszik le automatikusan, mert lehet belőle utánnyomás, és könnyebb csak a rendelhető státuszba visszarakni, mint újraírni a teljes adatdobozt. Szóval nyugi, Elveszett Mesék Könyvét tuti nem fogsz találni :)
BtW, én máig nem értem, hogy ezt a könyvet miért is keresik ennyire. Nekem megvan, de nagyon nagy dolgot kellene ígérnie valakinek ahhoz, hogy ezt én még egyszer jegyzetestül végigolvassam...


és nem akarod eladni? nekem...

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355116 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Add el és nem lesz gondod az őrzésével... A könyvespolcodat se fogja terhelni, ha ott tartod eggyáltalán... ha eladod privibe megbeszélhetjük:D:D :lol:

Vagy esetleg élvezed ahogy a sok alattvaló szenved? Ha mégis csodafojtán eladnád, nem csak pénzt tudnék ajánlani hanem egy kifogástalan, Európás, díszkiadásos Szilmarilokat... fontold meg:P

[size=9:1aekgdb9]*Egybevonva by topicgazdi.*[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355112 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Gandalf írta: Mert jó a címe. :twisted: :lol:

És gondolom, a szép borító is szerepet játszik a könyv hiányának perzselő érzésében :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355111 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355110 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kristof írta: nem arra gondoltam, hogy lehet kapni, csak ha azt mondják, hogy a GYU díszkiadást lehet kapni közbe a weboldalon ugy van, hogy nem rendelhető akkor az EMK sincs kizárva... :D :D:D

Nos, nem egészen így működik az oldal. Az Alexandra adatbázisát folyamatosan feltöltötték, és ha valami out-of-stock, azt nem veszik le automatikusan, mert lehet belőle utánnyomás, és könnyebb csak a rendelhető státuszba visszarakni, mint újraírni a teljes adatdobozt. Szóval nyugi, Elveszett Mesék Könyvét tuti nem fogsz találni :)
BtW, én máig nem értem, hogy ezt a könyvet miért is keresik ennyire. Nekem megvan, de nagyon nagy dolgot kellene ígérnie valakinek ahhoz, hogy ezt én még egyszer jegyzetestül végigolvassam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355104 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
nem arra gondoltam, hogy lehet kapni, csak ha azt mondják, hogy a GYU díszkiadást lehet kapni közbe a weboldalon ugy van, hogy nem rendelhető akkor az EMK sincs kizárva... :D :D:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355101 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kristof írta: De cortez pl: az EMK-t 96-ban nyomták még is fenn van az Alexandrán, és a GYU díszkiadásost meg 2005-ben és azt is kapni :P


ne aggódj tudnánk róla ha az EMK-t lehetne kapni, ahhoz túl sok ember keresi...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355100 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kristof írta: De cortez pl: az EMK-t 96-ban nyomták még is fenn van az Alexandrán, és a GYU díszkiadásost meg 2005-ben és azt is kapni :P


Lehet kapni? Ez fura, nálam nem lehet. Fennt fennt van mint könyv. Tudod a remény hal meg utoljára... :(

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355098 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Attila, megadok ide egy e-mail címet és írj, ha még érdekli a haverodat, hogy hol lehet kapni díszkiadásos, Európás Szilmarilokat.

d.claire@citromail.hu

De cortez pl: az EMK-t 96-ban nyomták még is fenn van az Alexandrán, és a GYU díszkiadásost meg 2005-ben és azt is kapni :P

[size=9:36nkn4sl]*Egybevonva by topicgazdi. Használd a "szerkeszt" gombot.*[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355097 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Egyik osztálytársam keresi a Szilmarilokat, de Ő se találta, se az Alexandrábam, se a Libriben. Nah mindegy, majd oda adom neki. :roll:
Az EMK-t érdemes Antikváriumokba kereseni, én is ott vettem meg hibátlan állapotban, (még egy behajtott sarok se volt rajta) a helyi antikváriumba.
Meg érdemes regisztrálni a www.antikvarium.hu-n is, meg az ilyen típusú oldalakon. :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355088 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kristof írta: Akkor megint csak egy minusz jel a "fantasztikus" Alexandra weboldalhoz...
ugyanis a weboldaluk állítólag össze van hangolva az összes Alexandra bolttal ami létezik, de a weboldalukon még mindig azt írják, hogy a GY díszkiadás nem rendelhető... És ez talán nem csak a "webmester" lassú munkája, mert alig 2 napja írtam egy levelet ide a Nyugati-s Alexandrába és mindigcsak azt mondták, hogy a GYU nincs meg... Akkor lehet az is, hogy Az elveszett mesék könyvét is lehet még kapni Alexandrában??? ugyanis a weboldalukon ugyanez van mint a GYU-val :o :o :o :o

Nem, az Elveszett mesék könyvét már 96' óta nem nyomta a nyomda ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355073 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Szerintem érdemes megvárni A GyU javított és kibővített kiadását, mely még idén megjelenik a tervek szerint! Nem lesznek ugyan benne színes festmények, mint az Alan Lee-sben, de a szöveg sokkal jobb lesz, lesz hozzá név és tárgymutató és kihajtogatható térkép is (meg a magyar kiadásból eddig hiányzó kistérképek), mint az angol jubileumi kiadásban! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355064 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Akkor megint csak egy minusz jel a "fantasztikus" Alexandra weboldalhoz...
ugyanis a weboldaluk állítólag össze van hangolva az összes Alexandra bolttal ami létezik, de a weboldalukon még mindig azt írják, hogy a GY díszkiadás nem rendelhető... És ez talán nem csak a "webmester" lassú munkája, mert alig 2 napja írtam egy levelet ide a Nyugati-s Alexandrába és mindigcsak azt mondták, hogy a GYU nincs meg... Akkor lehet az is, hogy Az elveszett mesék könyvét is lehet még kapni Alexandrában??? ugyanis a weboldalukon ugyanez van mint a GYU-val :o :o :o :o

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355052 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sil írta: Gy.U. díszkiadás szvsz simán megérte annyiért, főleg, hogy mostanában eléggé hiánycikk a sima is. De elvileg még idén lesz javított kiadás is.


ha már itt tartunk, az Alexandra könyvpalota (ami a Nyugatival szemben van) fantasy részlege múlt héten tömve volt illusztrált GyU-kkal, ha vkit érdekel ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355044 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

frc0032 írta: Köszi a válaszokat, valszeg akkor a kritikait fogom megvenni! amúgy az mennyibe szokott kerülni(csak hogy tuggyam hogyha vmi irtónagy árat akarnak kérni...)?(ez most sztem OFF, de szerintetek meérte a GyU Díszkiadás 3000 ft-ért teljesen újonnan? :)


3.000 Ft-ért meg, már úgy tudom, hogy boltokban 6.000 Ft, de mindegy. Nah szóval a kritikai kiadás az 4.950 Ft.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355043 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

frc0032 írta: Köszi a válaszokat, valszeg akkor a kritikait fogom megvenni! amúgy az mennyibe szokott kerülni(csak hogy tuggyam hogyha vmi irtónagy árat akarnak kérni...)?(ez most sztem OFF, de szerintetek meérte a GyU Díszkiadás 3000 ft-ért teljesen újonnan? :)

A kritikai kiadás eredeti bolti ára 4950Ft, az illusztrálté 5700. (Ezeket már érdemesebb neten rendelni, pl Alexandrán vagy Bookline-on, mert a 20% kedvezménnyel még a postaköltséggel együtt is olcsóbban jössz ki, mint ha boltban vennéd.)
Gy.U. díszkiadás szvsz simán megérte annyiért, főleg, hogy mostanában eléggé hiánycikk a sima is. De elvileg még idén lesz javított kiadás is.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355041 Írta: frc0032
frc0032 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Köszi a válaszokat, valszeg akkor a kritikait fogom megvenni! amúgy az mennyibe szokott kerülni(csak hogy tuggyam hogyha vmi irtónagy árat akarnak kérni...)?(ez most sztem OFF, de szerintetek meérte a GyU Díszkiadás 3000 ft-ért teljesen újonnan? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355038 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Mindkettő nagyon jó, és nagyon értékes, te döntesz. :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355037 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
frc0032: sztem a Ciceró-féle zöld kritikai kiadást ajánljuk, ha azt szeretnéd, ha az MTT, azaz a tagjaink közt megtalálható hazai "Tolkien-szakértők" fordítását kapd kézbe ;) abban ráadásul van sok-sok infó a keletkezéstörténetről, összefüggésekről, stb. (azért kritikai :P ). De ha esetleg a képek érdekelnek, akkor az Európa-féle illusztrált kiadást vedd meg (de az drágább és nincs benne az MTT keze, ami, mint minden szentnek, maga felé hajlik, szóval inkább a Cicerósat :twisted: :wink: )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355036 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

frc0032 írta: Szeretnék beszerezni egy Babót. Ti milyen fajtát ajánlotok? Csakmert a Babóbban a nevek olyan... ...érdekesek(:D), de hallottam hogy a Hobbitban már AGyU-hoz igazodnak. De abból sem egy van. Ti melyik fajtát ajánljátok?

Az ún. kritikai kiadást, ez a zöld színű, jegyzetekkel ellátott változat. Ennek a fordításában, lektorálásában, a szóhasználat egységesítésében részt vett az MTT. És persze van benne egy csomó érdekesség, háttérinformáció is a Hobbithoz.

frc0032 írta: Ja meg hallottam vmi olyat h vmelyik Hobbitban a rúnákat kicserélték rovásírásra... igaz ez?????!!!!!

Igaz, ezt az Alan Lee-féle illusztrált kiadásban követték el. Átírták a rúnás szövegeket magyar nyelvűre, de székely rovásírással. :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #355035 Írta: frc0032
frc0032 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Szeretnék beszerezni egy Babót. Ti milyen fajtát ajánlotok? Csakmert a Babóbban a nevek olyan... ...érdekesek(:D), de hallottam hogy a Hobbitban már AGyU-hoz igazodnak. De abból sem egy van. Ti melyik fajtát ajánljátok? mert a Hobbit már le van töltve, dehát az mégsem olyan mint a könyv... Ja meg hallottam vmi olyat h vmelyik Hobbitban a rúnákat kicserélték rovásírásra... igaz ez?????!!!!!

üdv:
Lainor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #354653 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Olosta írta: Gratula, szuper vétel! :wink:

Acho írta: Hát az... :) Szerintem nagy szerencséd volt, mindenképp jól jártál vele!


Köszönöm! Nagyon örülök neki!!! :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.640 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére