Könyv kerestetik

Több
16 éve 5 hónapja #357473 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sil írta:

frc0032 írta: Hannon le. Nem tudja valaki hogyha esetleg ma megrendelem akkor holnapra megérkezik? Postán küldik vagy futárral?

Vidékre is 1 munkanap a szállítás, délután 5-ig kell rendelni ahhoz, hogy megkapd a következő munkanapon. (A futár miatt érdemes munkahelyi címet megadni, akinek van olyan. Vagy ahol napközben át tudod venni.)
Ja, és 10.000 Ft feletti megrendelésnél nincs szállítási költség sem. :wink:


Vagy 3 könyv... :idea:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357470 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Eladó tökéletes, hibátlan álapotban egy Sonkádi Egyedgazda, Móra Ferenc kiadós, első magyar kiadás. Lehet jelentkezni, cserében benne vagyok.
Jelentkezni itt lehet: d.claire@citromail.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357467 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

frc0032 írta: Hannon le. Nem tudja valaki hogyha esetleg ma megrendelem akkor holnapra megérkezik? Postán küldik vagy futárral?

Vidékre is 1 munkanap a szállítás, délután 5-ig kell rendelni ahhoz, hogy megkapd a következő munkanapon. (A futár miatt érdemes munkahelyi címet megadni, akinek van olyan. Vagy ahol napközben át tudod venni.)
Ja, és 10.000 Ft feletti megrendelésnél nincs szállítási költség sem. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357466 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kincső (Thilanna) írta: Hát azt állítja az oldal a szállítási információkról, h. futárral küldik, és a könyvnél az van h. 1 nap alatt. :)

Így is van :) A futár felhívott telefonon, hogy épp hol van, két perc múlva odaér hozzánk, 20%-kal olcsóbban kaptam meg a HP-t és a szállítási költséggel együtt olcsóbb volt a könyv, mint a boltokban. Úgyhogy ezt a megoldást csak ajánlani tudom.
Postán nem hiszem, hogy küldik, de a futár jobb. Postán nem egy cuccom kallódott el sajnos, mert sok ember kezén megy át, itt meg csak a futárén.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357465 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Endruu írta:

frc0032 írta:
Hannon le. Nem tudja valaki hogyha esetleg ma megrendelem akkor holnapra megérkezik? Postán küldik vagy futárral?


Elvileg megérkezik, és nálam futár hozta a könyveket.


Hát azt állítja az oldal a szállítási információkról, h. futárral küldik, és a könyvnél az van h. 1 nap alatt. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357464 Írta: Endruu
Endruu válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

frc0032 írta:
Hannon le. Nem tudja valaki hogyha esetleg ma megrendelem akkor holnapra megérkezik? Postán küldik vagy futárral?


Elvileg megérkezik, és nálam futár hozta a könyveket.

"I am the Dark Lord's heir."

"Vi sitter här i venten och spelar lite DotA"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357463 Írta: frc0032
frc0032 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kincső (Thilanna) írta: Az alexandra.hu -ról meg tudod rendelni, és 550 Ft-ért kiszállítják bárhová Mo.-n, miközben 20% kedvezményt adnak, ami jelen esetben majdnem egy ezres, tehát olcsóbban jössz ki, mintha boltban találnád meg ;)


Hannon le. Nem tudja valaki hogyha esetleg ma megrendelem akkor holnapra megérkezik? Postán küldik vagy futárral?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357444 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Az alexandra.hu -ról meg tudod rendelni, és 550 Ft-ért kiszállítják bárhová Mo.-n, miközben 20% kedvezményt adnak, ami jelen esetben majdnem egy ezres, tehát olcsóbban jössz ki, mintha boltban találnád meg ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357443 Írta: frc0032
frc0032 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Snuffles írta: Hát Szegeden pl ott van az antikvarium.hu fő kirendeltsége, ha szétnézel az oldalukon és van olyan könyv, amit onnan szeretnél, akkor egy-két napon belül Szegeden át tudod venni, de nem tudom, Tolkien-ügyben hogy állnak.
Sajnos a hetekkel (hónapokkal?) ezelőtt említett könyvesboltlistát nem tudom bővíteni. :(


Igen, ott is voltam meg még pár antikváriumban, de az oldalukon sincs egy tolkien se és a boltban sincs... :'(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357442 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Hát Szegeden pl ott van az antikvarium.hu fő kirendeltsége, ha szétnézel az oldalukon és van olyan könyv, amit onnan szeretnél, akkor egy-két napon belül Szegeden át tudod venni, de nem tudom, Tolkien-ügyben hogy állnak.
Sajnos a hetekkel (hónapokkal?) ezelőtt említett könyvesboltlistát nem tudom bővíteni. :(

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357441 Írta: frc0032
frc0032 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nem tudnátok útbaigazítást adni hogy Szegeden vagy esetleg Hódmezővásárhelyn hol tudnám megvenni a Cicerós Hobbitot? (metr tegnap majd az összes könyvesboltot végignéztem szegeden, valahol volt Európás, de nem vettem ,mret nagyon drága, és ennyiért már kapjak olyat amilyíen keresek....)

Üdv:
Lainor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357410 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Azt hiszem, a díszkiadású Szilmarilokra gondolsz, Nasmith illusztrációival. Szerintem ez pl szinte kötelező


Libriben árkádban szokott lenni.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357409 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nézzetek föl vaterára... 2200ft-n áll a licit a Középfölde Festményei-re jelenleg. Jobban megéri, mint megvenni Silverland-ban 4900-ér x)
Katt Ide!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357407 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Esgal írta:

Missy írta:

Kristof írta: Ez a Tolkien Világa-Középfölde festményei, ez milyen könyv? Érdekes? Ritka? Egy Rajongónak kötelező? Mit találok benn festmények közül? PL: a Szilmarilok-ban lévő festményekből is egyet-kettőt?


Egy Tolkien-könyv manapság ritka.Még akkor se nagyobb ez a szám, ha csak magával a világgal foglalkozót keres az ember gyereke.(Nekem legalábbis, mert Esgal térítős darabját-azt az új kiadást egyszerűen nem lehet kapni(vagy csak én vagyok a béna)).

Hogy kötelező-e egy Rajongónak? Távol álljon tőlem minen bunkóság, de Tolkient nem így olvasunk.És vele , ill. a világával kapcsolatos dolgokat se. Ha kötelező, az már régen rossz. Szerintem. Bocsánat, ha csöppet szókimondó voltam.


Térítős darab? Azt hiszem, a díszkiadású Szilmarilokra gondolsz, Nasmith illusztrációival. Szerintem ez pl szinte kötelező, de nem tudom, kapni-e. Bookline? abban az a jó, hogy új könyvük is van, meg antikvárokkal is van kapcsolatuk.


Igen ara, csak elfelejtettem odaírni. :lol: A Bookline-on se lehet kapni, ponzt ezér' vagyok kiakadva. De nagyon.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357397 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Missy írta:

Kristof írta: Ez a Tolkien Világa-Középfölde festményei, ez milyen könyv? Érdekes? Ritka? Egy Rajongónak kötelező? Mit találok benn festmények közül? PL: a Szilmarilok-ban lévő festményekből is egyet-kettőt?


Egy Tolkien-könyv manapság ritka.Még akkor se nagyobb ez a szám, ha csak magával a világgal foglalkozót keres az ember gyereke.(Nekem legalábbis, mert Esgal térítős darabját-azt az új kiadást egyszerűen nem lehet kapni(vagy csak én vagyok a béna)).

Hogy kötelező-e egy Rajongónak? Távol álljon tőlem minen bunkóság, de Tolkient nem így olvasunk.És vele , ill. a világával kapcsolatos dolgokat se. Ha kötelező, az már régen rossz. Szerintem. Bocsánat, ha csöppet szókimondó voltam.


Térítős darab? Azt hiszem, a díszkiadású Szilmarilokra gondolsz, Nasmith illusztrációival. Szerintem ez pl szinte kötelező, de nem tudom, kapni-e. Bookline? abban az a jó, hogy új könyvük is van, meg antikvárokkal is van kapcsolatuk.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357373 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
EMK ügyben javaslom megtekintésre a weboldalamat.
Ha valaki nem ismeri a címét, annak elküldöm priviben. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357346 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kristof írta: Ez a Tolkien Világa-Középfölde festményei, ez milyen könyv? Érdekes? Ritka? Egy Rajongónak kötelező? Mit találok benn festmények közül? PL: a Szilmarilok-ban lévő festményekből is egyet-kettőt?

Sil írta: Ez egy 1994-es kiadású könyv (Holló és Társa), azóta nem jelent meg. Egy csomó illusztráció van benne, főleg Alan Lee, Ted Nasmith, John Howe és Roger Garland képei. Nagyalakú könyv, jobboldalon van mindig egy kép, baloldalon meg egy hozzá tartozó idézet. Szerintem érdemes beszerezni, nincs olyan sok Tolkienes művészeti album magyar nyelven.

A Szilmarilokban levő festmények pont nincsenek benne, azok szvsz későbbiek (1998, ha jól emlékszem). De pl az illusztrált Hobbitból és Gyűrűk Urából vannak benne képek. Meg persze olyanok, amik pl különböző naptárakban jelentek meg.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357342 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kristof írta: Ez a Tolkien Világa-Középfölde festményei, ez milyen könyv? Érdekes? Ritka? Egy Rajongónak kötelező? Mit találok benn festmények közül? PL: a Szilmarilok-ban lévő festményekből is egyet-kettőt?


Egy Tolkien-könyv manapság ritka.Még akkor se nagyobb ez a szám, ha csak magával a világgal foglalkozót keres az ember gyereke.(Nekem legalábbis, mert Esgal térítős darabját-azt az új kiadást egyszerűen nem lehet kapni(vagy csak én vagyok a béna)).

Hogy kötelező-e egy Rajongónak? Távol álljon tőlem minen bunkóság, de Tolkient nem így olvasunk.És vele , ill. a világával kapcsolatos dolgokat se. Ha kötelező, az már régen rossz. Szerintem. Bocsánat, ha csöppet szókimondó voltam.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357083 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ez a Tolkien Világa-Középfölde festményei, ez milyen könyv? Érdekes? Ritka? Egy Rajongónak kötelező? Mit találok benn festmények közül? PL: a Szilmarilok-ban lévő festményekből is egyet-kettőt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357080 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Továbbá A szilmarilokat Christopher Tolkien az apja halála után azokból a kéziratokból állította össze, amelyek az elsőkori történetek legkésőbbi összefüggő változatai voltak [size=9:9xshezyu](tudjuk ugye, h. eredetileg a GyU 3. kötetével együtt is szerette volna kiadni JRRT a Szilt, de végül ez nem történt meg, nekem úgy rémlik h. azért, mert nem lett kész - és utána persze az ötvenes-hatvanas években, egészen haláláig folytatta az átdolgozásokat, az egységesítést, a koncepcióváltások mindenütt megjelenítését... és persze nem ért a végére, bár egyesek szerint ha még pár évvel többet él, nemhogy befejezi, de az egészet újrakezdi az utolsó időkben kibukó "teológiai" hiba miatt :mrgreen: ). [/size]Az EMK-ban pedig alapvetően az 1916-os (a hat nem biztos, a tizenvalahány igen) ősverzió van, amikor még kerettörténet is volt (nagyon röviden: angol hajós eljut a tündék szigetére, és ott mesélik neki az első kor történeteit), és ahogy Rabyn mondta, sok-sok jegyzettel ellátott kiadás. A "soksok részes sorozat" meg 12+1 tudtommal, és ezzel kapcs. lásd a főoldalon a GYIK-ben a "mi az a HoME és miért nm jelenik meg magyarul" címszót is. ;)

Rabyn, Neked is köszi ha megnézed :)
Kristof, minden gimnáziumban kell a négyjegyű az érettségihez :P a saját érdeked, különben fejből kéne tudnod az összes témakör összes képletét, így meg csak használnod kell tudni :D (de ez itt off, ha ilyet akarsz kérdezni bárkitől, akkor legfeljebb Beszélgetős topic, de inkább privi)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357074 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Kristóf: A Szilmarilok egy teljesen különálló valami az EMK-től. Az EMK sokkal inkább jegyzetszerű, nem összefüggő történet. A Szil-ben legalább ezt megpróbálták megcsinálni. Ráaádsul az EMK egy soksok (14?15?) részes sorozat első két része. A többi rész nem jelent meg magyarul.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357063 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
ON

Bár ez a kérdés nem igazán ide tartozik, de van valamilyen lényeges különbség, a Szilmrailok és az EMK között? Melyik a jobb, azt leszámítva, hogy mind2 elég ritka. Esetleg valamelyik könyvben valamivel több van mint a másikban?
Kincső erős gimnáziumba ill. szakközpé-be jársz, hogy kell neked ez a könyv?
OFF

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357052 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Kincső: utána nézek nekem elvileg meg kell legyen.

Én viszont egy Szófajtani elemzések c. könyvet keresek. Dr. Nagy Katalin az egyik szerzője (a másik hármat nem tudom ők nem tanítanak:P )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357044 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Pofátlanul itt is megkérdezem: van esetleg valakinek közepesen új típusú, azaz sárga színű négyjegyű fügvénytáblázatok c. könyve? T.i. ebben van benne a legtöbb dolog, ami matekérettségire kellhet, és van egy barátnőm akinek csak régije van, ellenben nagyot dobna az érettségin való átmenése esélyein ha lenne ilyen úja... (a legújabb az szintén fehér de aszondják abban kevesebb dolog van) ha csak mostantól május 6-ig kölcsönbe tudna vki adni, az is jó, vagy bolti ár alatt ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #357030 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Még egy Tolkien világa a Vaterán:
www.vatera.hu/tolkien_vilaga_koz ... 50260.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #356916 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

ferke70 írta: Eladó Elveszett mesék könyve I-II, hibátlan állapotú. 3000ft, alatt nem adom.
szombathelyiek, ill. pestiek, vagy pécsiek előnyben. írjatok: ferke70@citromail.hu
Átvétel szombathelyen bármikor, pesten, csak kedden.
Komoly vevőket kérek, ne legyen kifogás, hogy már megvettem stb.


E-mail ment.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #356908 Írta: ferke70
ferke70 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Eladó Elveszett mesék könyve I-II, hibátlan állapotú. 3000ft, alatt nem adom.
szombathelyiek, ill. pestiek, vagy pécsiek előnyben. írjatok: ferke70@citromail.hu
Átvétel szombathelyen bármikor, pesten, csak kedden.
Komoly vevőket kérek, ne legyen kifogás, hogy már megvettem stb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 5 hónapja #356845 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Szintén 1etértek.Néha csábító lehet a dolog, de hát csak van lekiiismeretünk ;) Magam részéről azt se csípem, mikor emberek aláhúzzák, vagy összefirkálják...
(bár lehet h már off vaok)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #356835 Írta: Endruu
Endruu válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Egyetértek, nem szabad ellopni a könyvtárból, az mindenkinek rossz!! (Én pl most szintén az EMK-t keresem könyvtárban - egyszer már volt nálam, de rajtam kívül álló okok miatt nem jutottam a végére :( )

(zárojeles megjegyzés, hogy ugyan nincsenek jogaim, de sztem a könyvtári lopás kicsit eltér a témától. bár a könyvtár illik a "könyv kerestetik"-hez)

"I am the Dark Lord's heir."

"Vi sitter här i venten och spelar lite DotA"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #356834 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Mint Olosta is mondta már, ilyesmi meg se forduljon a fejetekben. Nem számít, mennyi a bírság. Mit szólnátok, ha egy könyvet, ami eleve ritkaságnak számít, még a könyvtárból sem tudnátok kivenni, mert valaki előttetek már ellopta? :nono:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.681 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére