Könyv kerestetik

Több
16 éve 4 hónapja #356832 Írta: frc0032
frc0032 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kristof írta: Beszerzésfüggő, szerintem, ha könyvtár adja könyvtárnak, akkor olcsóbb, +még kell fizetni valamilyen bírságszerűséget. Mondom ilyen 18-20000 ft körül úszod meg szerintem. De ez a 10x-es nem mindegyiknél van...


Áááááá, az nagyoon sokk, ennyiér' nemkell....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #356831 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Beszerzésfüggő, szerintem, ha könyvtár adja könyvtárnak, akkor olcsóbb, +még kell fizetni valamilyen bírságszerűséget. Mondom ilyen 18-20000 ft körül úszod meg szerintem. De ez a 10x-es nem mindegyiknél van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #356830 Írta: frc0032
frc0032 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

cortez71 írta:

Kristof írta: De ha beszerzik is, akkor is az ár 10x-esét kell úgy hallottam.

10szeresét? :o Hát, akkor biztos a helyi könyvtárral van a gond, mert itt a könyv árát kell csak megtéríteni...


Csakhát az Elveszett Mesék Könyvé-nek mennyi az ára? :S

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #356826 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kristof írta: De ha beszerzik is, akkor is az ár 10x-esét kell úgy hallottam.

10szeresét? :o Hát, akkor biztos a helyi könyvtárral van a gond, mert itt a könyv árát kell csak megtéríteni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #356825 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

frc0032 írta:

Kristof írta: én is próbálkoztam ilyennel a fszek-ben, de a könyvtárosnéninél finoman puhatolóztam a dolgokról, és kb: 10-15000 ft a büntetés jobb esetben, úgyhogy inkább hagytam. létezik egy büntetéses része a dolognak, ami annyit takar, hogy a könyvtár beszerzi valahonnan és azt kell térítened. és van egy olyan is, ha nem sikerült beszerezni, hogy fénymásolás+bekötés= 15000ft. De ha beszerzik is, akkor is az ár 10x-esét kell úgy hallottam.


:S 10xeseééét? annyiért akkor inkább megveszem máshol is(vqagyis hogyha éppen lehet kapni, mivel nem sok ilyen allkalom lehet.... BURÁRUM!)..... de ha nem le7 kapni akkoris a fénymásolós megoldás a legolcsóbb... nem tudja véletlen vki hogy éppen lehet e recognizerrel(vagy hogyirják?) felismertetni?


Írtam neked privit, nézd meg!

(Sil, majd töröld ezt a hozzászólást egyszercsak. Köszi!)

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #356822 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kristof írta: első kiadásos Babó, a vaterán 1800ft-ért idáig senki sem licitált rá.

Mert a kép alapján elég megviselt állapotban van sajnos.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #356820 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
első kiadásos Babó, a vaterán 1800ft-ért idáig senki sem licitált rá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #356816 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
ez anormál könyvtárakban van ez a 10x-es pl: FSZEK, OSZK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #356815 Írta: frc0032
frc0032 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kristof írta: én is próbálkoztam ilyennel a fszek-ben, de a könyvtárosnéninél finoman puhatolóztam a dolgokról, és kb: 10-15000 ft a büntetés jobb esetben, úgyhogy inkább hagytam. létezik egy büntetéses része a dolognak, ami annyit takar, hogy a könyvtár beszerzi valahonnan és azt kell térítened. és van egy olyan is, ha nem sikerült beszerezni, hogy fénymásolás+bekötés= 15000ft. De ha beszerzik is, akkor is az ár 10x-esét kell úgy hallottam.


:S 10xeseééét? annyiért akkor inkább megveszem máshol is(vqagyis hogyha éppen lehet kapni, mivel nem sok ilyen allkalom lehet.... BURÁRUM!)..... de ha nem le7 kapni akkoris a fénymásolós megoldás a legolcsóbb... nem tudja véletlen vki hogy éppen lehet e recognizerrel(vagy hogyirják?) felismertetni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #356814 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
én is próbálkoztam ilyennel a fszek-ben, de a könyvtárosnéninél finoman puhatolóztam a dolgokról, és kb: 10-15000 ft a büntetés jobb esetben, úgyhogy inkább hagytam. létezik egy büntetéses része a dolognak, ami annyit takar, hogy a könyvtár beszerzi valahonnan és azt kell térítened. és van egy olyan is, ha nem sikerült beszerezni, hogy fénymásolás+bekötés= 15000ft. De ha beszerzik is, akkor is az ár 10x-esét kell úgy hallottam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #356800 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A megyei könyvtárban ugyanez a helyzet, egy kedves hölgy 2004-ben kivette mindkét Elveszett Mesék Könyvét, és nem hozta vissza...
(Amúgy lehet, hogy észre se vették volna, hogyha nem érdeklődöm, hogy csókolom, elnézést, van-e véletlenül. :P Most aztán állítólag bírósági ügy lesz belőle... :twisted: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja - 16 éve 4 hónapja #356799 Írta: frc0032
frc0032 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Bocs, nem akartam reklámozni! Amúgy igen, én sem örülnék neki hogyha lenyúlnák előlem a könyvet, ez volt a másik ok amiér letetttem erről, és igen, már elfelejtettem ;) Sajnos azárt törölték a túl magas liciteket, mert nem volt értékelésük a licitlálóknak, és ilyen nagy értékű holmit nem szoktak értékelés nélkül adni, ja és nekem sincs értékelésem... : S

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #356798 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Egyébként ott van kicsit lejjebb az az aukció, a túl magas liciteket törölték, nézzétek csak meg. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja - 16 éve 4 hónapja #356797 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

frc0032 írta: Suilad!
Tudnátok segíteni? Be tudnátok szkennelni az elveszett mesék könyve I előlapját, hátlapját és gerincét ngy fölbontásban? van benne valamilyen térkép? ha igan akkor hol? és tudnátok csinálni esetleg egy-két fénykéépet, hogy hogyan van megformázva/elrendezve a szöveg benne? és megtudnátok mondani, hogy mekkora méretű és színű, vastagságú lapra van nyomva? Előre is köszönöm!!!

{[(<mindez azért kéne, mert letöltöttem a könyv 90%-át(az akárhonnan- ról), de nincs meg az utolsó könyv/mese, zeért gondoltam iveszem a könyvtárból(aztán gondoltam hogy nem viszem vissza csak nemtom hogy mennyit kell majd fizetni érte ezért jött ez a megoldás), és lemásolom azokat a részeket ami nincsen meg. aztán kinyomtatom, és beköttetem, és kész van az elveszett mesék könyve olcsóbban, gyorsabban.... sajnos nem lehet megvenni, így más megoldás nincs :'( >)]}

üdv:
Lainor


Az oldalamat kérem nem reklámozni!!!

A könyvtárból kivevős majd otthonfelejtős ötletedet pedig nagyon-nagyon gyorsan felejtsd el! Talán mások is szeretnék kikölcsönözni, és elolvasni még azt a könyvet, így ők nem örülnének, ha x idő múlva azt mondja nekik a könyvtáros, hogy "bocsi, de volt egy "kedves" olvasó, aki kikölcsönözte, de nem hozta vissza". Szerintem te sem örülnél, ha ezt tapasztalnád! :nono:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja - 16 éve 4 hónapja #356796 Írta: frc0032
frc0032 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Suilad!
Tudnátok segíteni? Be tudnátok szkennelni az elveszett mesék könyve I előlapját, hátlapját és gerincét ngy fölbontásban? van benne valamilyen térkép? ha igan akkor hol? és tudnátok csinálni esetleg egy-két fénykéépet, hogy hogyan van megformázva/elrendezve a szöveg benne? és megtudnátok mondani, hogy mekkora méretű és színű, vastagságú lapra van nyomva? Előre is köszönöm!!!

{[(<mindez azért kéne, mert letöltöttem a könyv 90%-át(az [size=9:luv1psht]*link törölve by topicgazdi*[/size] - ról), de nincs meg az utolsó könyv/mese, zeért gondoltam iveszem a könyvtárból(aztán gondoltam hogy nem viszem vissza csak nemtom hogy mennyit kell majd fizetni érte ezért jött ez a megoldás), és lemásolom azokat a részeket ami nincsen meg. aztán kinyomtatom, és beköttetem, és kész van az elveszett mesék könyve olcsóbban, gyorsabban.... sajnos nem lehet megvenni, így más megoldás nincs :'( >)]}

üdv:
Lainor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #356774 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

matte írta: Sziasztok!

Nekem van egy 96-os Europa Kiadós Szilmarilok-om. :)
Ha valakinek szüksége van rá, írjon egy megfelelő árat.Állapotát tekintve jó állapotú.Alul fölül arany szegény zöldes pirosas fedlap.

Van még egy Szukits kiadós Gyűrű keresése is.1995-ös. Nem a kék kiadás, hanem a fehér keménykötésű.Szintén jó állapotban.

Valamint van egy Giles a sárkány ura is.

Írjon árral mailt, aki szeretné a könyveket.


matte írtam privit, ha látod ezt kérlek írj vissza, köszi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja - 16 éve 4 hónapja #356771 Írta: frc0032
frc0032 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kristof írta: Létezik az, hogy valaki 11500 ft-t adjon egy EMK I-II kötetért?, mert nagyon úgy néz ki, hogy valaki annyit licitált rá...


Amint látod, létezik.... amúgy itt a link: Katt Ide!

[size=9:2t5mvdcx]mellesleg énis adnék érte annyit, csak ide az vasn írva h pesten van, és ilyen nagy értéknél a postában nem bízok, utánvéttel sem, amúgy meg itt úgyláccik h nem is küldi el postán... : ([/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #356770 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Létezik az, hogy valaki 11500 ft-t adjon egy EMK I-II kötetért?, mert nagyon úgy néz ki, hogy valaki annyit licitált rá...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #356717 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

laslo1115 írta: Sziasztok!

Ajánlani szeretnék figyelmeebe 2 db Tolkien könyvet:
A Babó
Szörnyek és Ítészek
Mindkét könyv új!
www.teszvesz.hu/show_item.php?item=328548181
www.teszvesz.hu/item328549266_j_ ... ek_uj.html
Érdeklődni nálam: bodlasz@gmail.com

üdv.


OFF


Én még ezt a Babót olvastam...Nosztalgia a köbön. :roll: :oops:

ON

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #356664 Írta: laszlo1115
laszlo1115 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sziasztok!

Ajánlani szeretnék figyelmeebe 2 db Tolkien könyvet:
A Babó
Szörnyek és Ítészek
Mindkét könyv új!
www.teszvesz.hu/show_item.php?item=328548181
www.teszvesz.hu/item328549266_j_ ... ek_uj.html
Érdeklődni nálam: bodlasz@gmail.com

üdv.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #356620 Írta: pryde
pryde válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Újabb eladó könyvek, közöttük ritkaságokkal!!

Botond-Bolics György. Ezer év a Vénuszon 1963 /Jó allapotban,védőborítőval/ - 800 ft.
Lev Kasszil: Svambránia nagy titka 1961 /Jó allapotban,védőborítőval/ - 800 ft
Karel Capek: Harc a Szalamadrákkal 1975 /Jó allapotban,védőborítőval/ -800 ft
Ivan Jefremov: Az Androméda köd 1969 /Jó allapotban,védőborítőval/ - 1000 ft
Erich von Daniken: Tévedtem vona? 1988 /Jó allapotban,védőborítőval, GBK/ - 1000 ft
Harry Harrison: Rozsdamentes acélpatkány 1989 /Jó allapotban, GBK/ 750 ft
Star Wars: A birodalom visszavág 1997 /Jó allapotban, Valhalla/ 1250 ft
Star Wars: A Jedik elveszett városa 1993 /Jó allapotban/ 1250 ft
J.R.R. Tolien: A gyűrű nyomán, Fa és Levél /Olvasatlan/ 3000 ft
László Zoltán: Keringés /KFK, olvasatlan/ 2000 ft
Nemere István: Elveszettek /KFK, olvasatlan/ 2000 ft
Kasztovszky Béla: GRIN /KFK, olvasatlan/ 2000 ft



Elérhetőség:

Kovács László
0630-9340-442
mnxwlj@t-online.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #356549 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sziasztok!


Lenne egy eladó, első kiadásos, hibátlan állapotú Szilmarilok-om, egy szintén hibátlan, első kiadásos, Móra kiadós Babó-m. Priviben ne jelentkezzetek, mert ritkán vagyok, de e-mail-ben mindig gyorsan válaszolok.
d.claire@citromail.hu

Szilmarilok-ra kb: 2500ft, a minimum, de cserébe is benne vagyok.
Babó-ra kb: 3500ft, a minimum, de itt is lehet csere.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #356352 Írta: matte
matte válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sziasztok!

Nekem van egy 96-os Europa Kiadós Szilmarilok-om. :)
Ha valakinek szüksége van rá, írjon egy megfelelő árat.Állapotát tekintve jó állapotú.Alul fölül arany szegény zöldes pirosas fedlap.

Van még egy Szukits kiadós Gyűrű keresése is.1995-ös. Nem a kék kiadás, hanem a fehér keménykötésű.Szintén jó állapotban.

Valamint van egy Giles a sárkány ura is.

Írjon árral mailt, aki szeretné a könyveket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #356249 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Kristóf, teljesen szétoffolod a topikot. Magánbeszélgetésekhez ajánlom a privit, élményekhez a bezsélgetős topikot, ez a topik arra van ha veleki valamit keres vagy kínál.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #356143 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Épp most láttam, a 20. oldal környékén, a Fórumban, hogy Sil-nek milyen szép kis gyüjteménye van... :) :) Gratulálok.
Minden magyarul megjelent Tolkien könyved megvan? :)
Hány éves is vagy? :)
Mióta "gyüjtögetsz"?
Bővült azóta a lista?

EMK-t nem lehetetlen beszerezni... én most szereztem be, egy Babó-t, 1975-öst, 800ft-ért az Ex-Libris nevű antikváriumban :D Ennyi erővel az EMK-t is meglehet találni olcsón, csak tudni kell hol... bár nekem még mostanáig se sikerült :( Annyire azért az se ritka, szerintem, ha valaki megtalálja antikváriumban elég olcsón megkaphatja, lásd az én példámat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #356083 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kristof írta: Lehet, hogy eladom, attól függ, hogy hogyan mutat az Elsö kiadásos Szilmarilok mellett , a polcomon... XD


Nem sértésként mondom, de célszerűbb lenne majd akkor szólni ha ténylegesen úgy döntesz, hogy eladod... :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #356071 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Lehet, hogy eladom, attól függ, hogy hogyan mutat az Elsö kiadásos Szilmarilok mellett , a polcomon... XD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #356065 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kristof írta: Most sikerült vennem, egy 1975-ös Babó-t 1000ft-ért... :) )


OFF
[hm. ez leginkább a beszélgetős topicba illik.. ide szerintem akkor írj (a továbbiakban) ha keresel egy könyvet (vagy el akarsz adni egyet) vagy van tipped hogy hol található a többiek által keresett könyv. (például ha van még ebből a könybvől 1000Ft-ért és leírod hogy hol/kitől vehető akkor már van értelme a hozzászólásnak) :) ]

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #356064 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Most sikerült vennem, egy 1975-ös Babó-t 1000ft-ért... :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #355893 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
FRC0032 kérlek írj erre az e-mail címre, ha érdekelne a Szilmarilok: d.claire@citromail.hu
De ha téged nem érdekel, akkor engem érdekelne a csere pryde-val.

Ezt az üzit ide írtam, mert privibe is írtam neki és nem válaszolt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.673 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére