Könyv kerestetik

Több
16 éve 7 hónapja #354243 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
FSZEK-nek egy nagy rakás *** az az adatbázisa... elmegyek az oktogon-nál lévő könyvtárba, mert azt írja ott van és erre nincs, aztán oktogon elküld a rottenbiller utcába ott sincs, elmegyek dagály utcába ott meg van de, *** minőségbe mert az a retek FSZEK csinált magának egyet, ami nagyon *** minőségü valamilyen könyvkötővel... mind1 kihoztam azt de amiket leírtam így már nincs is értelme egy ekkora *** minőségű könyvért... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil:

[size=9:sxalda38]Cenzúrázva by topicgazdi. Moderáld magad, légyszi.[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354239 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Acho írta: Jónak tűnő ajánlat itt .

Az egy kicsit gyanús, hogy a képeken véletlenül pont lemaradtak a papírborító legsérülékenyebb részei, a sarkok ill. a szélei...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354237 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Jónak tűnő ajánlat itt .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354230 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Attila írta: Ilyet nem kellene csinálni, jólehet egy könyv lemásolása is ilyen törvénysértés (szerzői jogok meg ilyesmik). De, ha már midnenképpen kell, miután nem olyan amit mindennap olvasol, használd a lemásolsát....oh ez már írta Nóli. Akkor abszolút egyetéretek vele.

Cortez71: Ez nem, hogy nem etikus, ez annyira szemé*** bocsánat, de erre nagyon allergiás vagyok.

Amúgy *részlegesen* nem törvénysértő lefénymásolni egy könyvtárból kivett könyvet (tehát ha nem az egészet), sőt, ha nem lefénymásolod, hanem *begépeled* (ill. kézzel átírod), akkor az sem. :)
(Akinek meg van esze Recognitát használni, utólag letagadhatja, hogy nem gépelte... )
Sőt, ha emlékezetem nem csal meg, könyvtárból kivett CD-t, egyéb hasonlót sem illegális lemásolni.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354229 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A GyU legelső magyar kiadása szkott 10 000 lenni, nem Az EKM! Az jóval olcsóbban megszerezhető, ha akad egy kósza példány valahol...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja - 16 éve 7 hónapja #354227 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kristof írta: Minap láttam épp 2 drb vadonat új, díszkiadásos, európás Szilmarilokat , Pesten potom 3500ft-ért. Valaki segíthetne azzal, hogy azt akarom megcsinálni, hogy mivel sehol sem lehet kapni Az elveszett mesék könyve c. könyvet ezért kikölcsönzöm a könyvtrából, és azt mondom elhagytam, így igaz kártérítést kell fizetnem, de még lehet olcsóbban jövök ki mint, hogy várok 6 hónapot amire a vaterára kikerül és ott kiadok érte 10000 ft-t, de még így se tudom azt mennyit kéne fizetnem érte. Akit érdekel, hogy hol vannak ezek a boltok az írjon az e-mail címemre: d.claire@citromail.hu


Ilyet nem kellene csinálni, jólehet egy könyv lemásolása is ilyen törvénysértés (szerzői jogok meg ilyesmik). De, ha már midnenképpen kell, miután nem olyan amit mindennap olvasol, használd a lemásolsát....oh ez már írta Nóli. Akkor abszolút egyetéretek vele.

Cortez71: Ez nem, hogy nem etikus, ez annyira szemé*** bocsánat, de erre nagyon allergiás vagyok.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354226 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
OFF
Nálunk azóta van a könyvtár ablakán sűrű rács, amióta rájöttek, a könyveket kiadják az ablakon és úgy lopják szét az egészet.
Én inkább oda szoktam vinni, már itthon nem kellő könyveket.
ON

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354223 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Olosta írta: Ilyet NEM LEHET csinálni! :evil:

Pedig lehet csinálni ilyet, nagyon sok könyvgyűjtő alkalmazza ezt a módszert... Maximum nem etikus.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354221 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kristof írta: Minap láttam épp 2 drb vadonat új, díszkiadásos, európás Szilmarilokat , Pesten potom 3500ft-ért. Valaki segíthetne azzal, hogy azt akarom megcsinálni, hogy mivel sehol sem lehet kapni Az elveszett mesék könyve c. könyvet ezért kikölcsönzöm a könyvtrából, és azt mondom elhagytam, így igaz kártérítést kell fizetnem, de még lehet olcsóbban jövök ki mint, hogy várok 6 hónapot amire a vaterára kikerül és ott kiadok érte 10000 ft-t, de még így se tudom azt mennyit kéne fizetnem érte. Akit érdekel, hogy hol vannak ezek a boltok az írjon az e-mail címemre: d.claire@citromail.hu

vedd ki a könyvtárból és fénymásold le, majd add is vissza! ez gyakorlatilag lopás és felháborító! :nono: :evil: :down: tessék belegondolni, hogy léteznek mások is rajtad kívül, akik esetleg szeretnék kikölcsönözni.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354218 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kristof írta: Minap láttam épp 2 drb vadonat új, díszkiadásos, európás Szilmarilokat , Pesten potom 3500ft-ért. Valaki segíthetne azzal, hogy azt akarom megcsinálni, hogy mivel sehol sem lehet kapni Az elveszett mesék könyve c. könyvet ezért kikölcsönzöm a könyvtrából, és azt mondom elhagytam, így igaz kártérítést kell fizetnem, de még lehet olcsóbban jövök ki mint, hogy várok 6 hónapot amire a vaterára kikerül és ott kiadok érte 10000 ft-t, de még így se tudom azt mennyit kéne fizetnem érte. Akit érdekel, hogy hol vannak ezek a boltok az írjon az e-mail címemre: d.claire@citromail.hu


Mint leendő könyvtáros tiltakozom a terved ellen!
Ilyet NEM LEHET csinálni! :evil:

A Vaterán meg általában nem 10000-ért szokott fent lenni, ha véletlenül felkerül. Jó, nem is 1000 Ft darabja, de gyűjtögess jó előre, hátha egyszer felkerül, és akkor nem hirtelen kell előteremtened rá a pénzt.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354215 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Örülj hogy benn vagn a könyvtáradban, kölcsönözd ki és vidd vissza.
Hidd el nem olyan könyv amit naponta olvasgatnál, azért meg nem érdemes elvenni mások elől hogy porosodjon a polcodon és növelje a Tolkien gyűjteményedet.
Olvasd el először, nem valószínű hogy még sokszor akarnád...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354213 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Minap láttam épp 2 drb vadonat új, díszkiadásos, európás Szilmarilokat , Pesten potom 3500ft-ért. Valaki segíthetne azzal, hogy azt akarom megcsinálni, hogy mivel sehol sem lehet kapni Az elveszett mesék könyve c. könyvet ezért kikölcsönzöm a könyvtrából, és azt mondom elhagytam, így igaz kártérítést kell fizetnem, de még lehet olcsóbban jövök ki mint, hogy várok 6 hónapot amire a vaterára kikerül és ott kiadok érte 10000 ft-t, de még így se tudom azt mennyit kéne fizetnem érte. Akit érdekel, hogy hol vannak ezek a boltok az írjon az e-mail címemre: d.claire@citromail.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354182 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Attila írta:

Nóli i linantea írta: az amazon.com nem éppen Magyarország... :roll:


Tudom, de egy beszerezhető forrás... :roll:

Van a bookline-on, 6-10 nap alatt lehozzák

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354178 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Nóli i linantea írta: az amazon.com nem éppen Magyarország... :roll:


Tudom, de egy beszerezhető forrás... :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354177 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
az amazon.com nem éppen Magyarország... :roll:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354173 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Internetről be lehet szerezni:
www.amazon.com/Letters-J-R-R-Tol ... 0618056998

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354172 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Hát persze, hogy nem.
Nem is ez a kérdés, hanem hogy Magyarországon elérhető-e a könyv.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354171 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Acho írta: Ez engem is érdekelne. Rákerestem, de nem találtam semmit. :(


Úgy tudom, hogy magyarul nem jelent meg... :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354161 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ez engem is érdekelne. Rákerestem, de nem találtam semmit. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354140 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Egy hozzánk beérkezett e-mail írta: Tisztelt MTT!

Azzal a kérdéssel fordulnék Önökhöz, hogy Magyarországon elérhető-e J.
R. R. Tolkien leveleinek gyüjteménye, az 1981-ben kiadott 'The Letters
of J.R.R. Tolkien' című könyv?
Szakdolgozatom megírásához lenne szükségem a könyvre és, ha bármilyen
módon hozzáférhető ez a könyv Önöknél, vagy tudnak róla, hogy hol
vásárolható meg, kérem jelezzék.

Tisztelettel,
Sófalvi-Civin Zsuzsa

A válaszokat továbbítom neki majd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #354086 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Ide is írom mert itt is helye van.

Éccs'anyám még régebben előjegyezte a Királyok csatáját (gy.k. Geroge R.R. Martin: Tűz és Jég dala-sorozat 2. kötete) bookline-on, de én azóta megkaptam karácsonyra nagynénéméktől. Viszont most jött a bookline-tól az értesítés, hogy: "Martin, George R. R.: Királyok csatája - az előjegyzett terméket most megrendelheti! Jó állapotú antikvár könyv Internetes ár: 2 772 Ft" Szóval, akit érdekel, az sikítson priviben keddig (feb.5.) ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353928 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Snuffles: ezen az áron nem szabadott sokat gondolkoznom... Csak a vateráról érdeklődtem körbe mert még sosem hazsnáltam, és már vittem is villámáron.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353927 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nekem itt figyel a polcon már mióta:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353926 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353925 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Nóli i linantea írta: A könyv az enyém 8)

Hehh, ez jó gyors volt :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353923 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A könyv az enyém 8)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353916 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Vaterán van Tolkien világa - Középfölde festményei:
www.vatera.hu/tolkien_vilaga_koz ... 21599.html
Ez egy 1994-es kiadású könyv (Holló és Társa), azóta nem jelent meg. Egy csomó illusztráció van benne, főleg Alan Lee, Ted Nasmith, John Howe és Roger Garland képei. Nagyalakú könyv, jobboldalon van mindig egy kép, baloldalon meg egy hozzá tartozó idézet. Szerintem érdemes beszerezni, nincs olyan sok Tolkienes művészeti album magyar nyelven.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353804 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Gilloth: elektronikus formában is jó? Mert eredetiben fent van neten, nem is kellett különösebben keresgélni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353803 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

gilloth írta: Orson Scott Card Fajirtás c. könyvét keresem, megfizethető áron. Mikor még volt a boltban akkor is vmi 5000 körül volt...

Megnéztem teszveszen és vaterán is, de 4999-ért adják, szóval nem jártunk sokkal jobban... Antikváriumban is nézd szerintem meg, bár engem elkeserítenek általában az aukciós oldalakon feltüntetett árak... :)
Szegeden kereshetek neked, az antikvarium.hu kirendeltsége ott van nem messze tőlünk.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #353802 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Attila írta: Annyi az egyetlenegy távpontom

táMpont

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.099 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére