Könyv kerestetik

Több
16 éve 9 hónapja #351073 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Buldozerjoe írta: Most lehet, nagy hülyeséget kérdezek, de nem vagyok még jártas itt. Hol tudok A gyűrűk ura könyvet venni? Mert kerestem az Alexandrán, de ott nincsen.


Ez fure, hogy nincs...hát ha a helyi Alexandrába nincs, akkor nézd meg a weboldalukon www.alexandra.hu vagy a Libri weboldalán www.libri.hu vagy a Booklineon www.bookline.hu . Sok szerencsét!

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #351072 Írta: Buldozerjoe
Buldozerjoe válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Most lehet, nagy hülyeséget kérdezek, de nem vagyok még jártas itt. Hol tudok A gyűrűk ura könyvet venni? Mert kerestem az Alexandrán, de ott nincsen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #350325 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Gandalf írta:

Szméagol írta: Remélem fizetnek érte a nagymamámnak. :D (Ő fordította :wink: )


Ez a mostani kiadás a régi fordítás újranyomása vagy teljesen új fordítás vajon?

Az első két kötet fordítója Borbás Mária, a harmadiké N. Kiss Zsuzsa. Egyébként van belőle dobozos verzió is, ugyanannyiba kerül, mintha külön-külön vennénk meg a köteteket.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #350159 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nem kér valaki egy első kiadású Sonkádi Egyed gazdát, ingyen? Nekem már kettő van, mert sikerült szereznem egy jobb állapotút, mint ami először vettem, és a másiktól megválnék.
Szerk: Elkelt. :P

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #350049 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ben írta: Snuff, bookline-on megvan, jó drágán, de rendelhető: katt .

Köszönöm, húú jó drága, nem mondom... Na majd úgyis jön a karácsony. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #349926 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nem tudja valaki esetleg, honnan tudom megszerezni Geoffrey of Monmouth, Arthur Király című könyvét? (magyarul, de lehet angolul, franciául, vagy japánul, azt még el tudom olvasni) Esetleg a Historia Britannica? Előre is kösz (várja a választ...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #349903 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Snuff, bookline-on megvan, jó drágán, de rendelhető: katt .

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #349894 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ringwraith a Nyelvek és írások topciban írta: Ha valakit érdekel az Alexandrában Lin Carter: Tolkien és a gyűrűk ura világa című könyv le van értékelve 699 ftra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #349886 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Darwin: A fajok keletkezése című kétkötetes művének első kötetét keresem, a címe nagyon hosszú, de ez nem A fajok eredete. A második kötet megvan, ősrégi. Nincs időm sajnos keresgélni antikváriumok oldalán perpillanat, de nagyon megköszönném, ha valaki megtalálná egy netes katalógusban, köszi :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #349792 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Gandalf írta: A jövő zenéje.
De minden MTT-s rendezvényünkön működik az MTT Shop, pl. most január 5-én lesz a Tolkien Születésnap 2008. a budapesti Alternatív Közgazdasági Gimnáziumban, egésznapos gigarendezvényünk, gyere el! 8)


Köszi, meglátom :)

Utcai árusoknál? Jó lenne én is összefutnék egy 350FT-os Csavardi Samu történetével :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #349707 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A Csavardi Samu története utcai könyvárusoknál 350 Ft. Tegyük hozzá, annál többet nem is ér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #349700 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Gandalf írta: Speciel az Alan Lee Vázlatkönyv és a Csavardi Samu története az MTT Shopban sokkal olcsóbb, utóbbi pl. 500 Ft. :lol:

Látod, ezt nem tudtam. Én úgy emlékeztem, hogy amiket mi árulunk, azok kb annyiba kerülnek, mint a boltban, merthogy keresni is akarunk rajta. Ilyen 500Ft-os könyvárak nem rémlettek, pedig árusítottam már párszor. :oops:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #349682 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
A jövő zenéje.
De minden MTT-s rendezvényünkön működik az MTT Shop, pl. most január 5-én lesz a Tolkien Születésnap 2008. a budapesti Alternatív Közgazdasági Gimnáziumban, egésznapos gigarendezvényünk, gyere el! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #349679 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Gandalf írta:

Sil írta: Az Alexandránál mától péntek (11.30.) éjfélig akciósak az Európa kiadó könyvei (40% kedvezmény). Pl:
Alan Lee: A Gyűrűk Ura vázlatkönyve, 2940Ft:
www.alexandra.hu/scripts/cgi/web ... kID=186897
A hobbit (díszkiadás, Alan Lee illusztrációival), 3420Ft:
www.alexandra.hu/scripts/cgi/web ... kID=197663
Sean Astin: Csavardi Samu története, 2100Ft:
www.alexandra.hu/scripts/cgi/web ... kID=180317

Speciel az Alan Lee Vázlatkönyv és a Csavardi Samu története az MTT Shopban sokkal olcsóbb, utóbbi pl. 500 Ft. :lol:


Gandalf és az MTT shopból mondjuk neten keresztül is lehet rendelni, vagy még ez a jövő zenéje? 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #349676 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sil írta: Az Alexandránál mától péntek (11.30.) éjfélig akciósak az Európa kiadó könyvei (40% kedvezmény). Pl:
Alan Lee: A Gyűrűk Ura vázlatkönyve, 2940Ft:
www.alexandra.hu/scripts/cgi/web ... kID=186897
A hobbit (díszkiadás, Alan Lee illusztrációival), 3420Ft:
www.alexandra.hu/scripts/cgi/web ... kID=197663
Sean Astin: Csavardi Samu története, 2100Ft:
www.alexandra.hu/scripts/cgi/web ... kID=180317

Speciel az Alan Lee Vázlatkönyv és a Csavardi Samu története az MTT Shopban sokkal olcsóbb, utóbbi pl. 500 Ft. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #349630 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Az Alexandránál mától péntek (11.30.) éjfélig akciósak az Európa kiadó könyvei (40% kedvezmény). Pl:
Alan Lee: A Gyűrűk Ura vázlatkönyve, 2940Ft:
www.alexandra.hu/scripts/cgi/web ... kID=186897
A hobbit (díszkiadás, Alan Lee illusztrációival), 3420Ft:
www.alexandra.hu/scripts/cgi/web ... kID=197663
Sean Astin: Csavardi Samu története, 2100Ft:
www.alexandra.hu/scripts/cgi/web ... kID=180317

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #349504 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Gandalf írta:

Szméagol írta:

Ilweran írta:

Sil írta: Nézzétek csak, újra megjelent a Sötét Anyagok trilógia :D :
katt ide


Hurrá!!!
Bár várható volt, hogy a film apropóján valaki újra belevág!
Már attól féltem, úgy kell megnéznem, hogy nem olvastam a könyvet.
:D


Remélem fizetnek érte a nagymamámnak. :D (Ő fordította :wink: )


Ez a mostani kiadás a régi fordítás újranyomása vagy teljesen új fordítás vajon?


A filmet a régi fordítás alapján szinkronizálták, úgyhogy a könyvben is a réginek kell lennie... Majd megérdeklődöm. :wink:

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #349291 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Szméagol írta:

Ilweran írta:

Sil írta: Nézzétek csak, újra megjelent a Sötét Anyagok trilógia :D :
katt ide


Hurrá!!!
Bár várható volt, hogy a film apropóján valaki újra belevág!
Már attól féltem, úgy kell megnéznem, hogy nem olvastam a könyvet.
:D


Remélem fizetnek érte a nagymamámnak. :D (Ő fordította :wink: )


Ez a mostani kiadás a régi fordítás újranyomása vagy teljesen új fordítás vajon?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #349289 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Ilweran írta:

Sil írta: Nézzétek csak, újra megjelent a Sötét Anyagok trilógia :D :
katt ide


Hurrá!!!
Bár várható volt, hogy a film apropóján valaki újra belevág!
Már attól féltem, úgy kell megnéznem, hogy nem olvastam a könyvet.
:D


Remélem fizetnek érte a nagymamámnak. :D (Ő fordította :wink: )

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #349266 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sil írta: Nézzétek csak, újra megjelent a Sötét Anyagok trilógia :D :
katt ide


Hurrá!!!
Bár várható volt, hogy a film apropóján valaki újra belevág!
Már attól féltem, úgy kell megnéznem, hogy nem olvastam a könyvet.
:D

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #349263 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Nézzétek csak, újra megjelent a Sötét Anyagok trilógia :D :
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349233 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Attila: vaterán és bookline-on nincs fent!
Szméagol: emlékeim szerint igen (bár csak a hátoldalt olvastam, úgyhogy fennáll a tévedés lehetősége... :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349228 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Üdv! Egy gyors villámkérdést tennék csak fel: a Szörnyek és Ítészek ugye a Sir Gawain és a Zöld Lovaggal foglalkozik többek közt? :)

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349220 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Valaki nem tud olyan helyet, vagy esetleg nincs meg neki William J. Locke: Hölgyek levendulában c. kötete pontosabban novellája? Lehetséges, hogy úgy lehet megtalálni, hogy A levendula illata.
Nézegettem az gugliba de ott nem sok sikerrel jártam, szóval...valaki segítene??? :nagyonszépennéz:

Előre is nagyon köszönöm!!!! :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349131 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Acho írta: Vaterán használt Szilmarilok, szerintem kedvező áron: itt .

Korrekt ár, és ráadásul fix. Korához képest lehetne kicsit jobb állapotban is (az enyém is 1996-os, második kiadás).

Van első kiadású Szilmarilok is, jó állapotban, az ár sem rossz (szintén fix):
www.vatera.hu/tolkien_szilmarilo ... 61689.html

Egy egész jó állapotú Sonkádi Egyed gazda, 1988-as, első kiadás:
www.vatera.hu/j_r_r_tolkien_a_so ... 39316.html

És egy Tolkien világa, szvsz drágán, bár ez nem egy gyakori könyv, 1994-es:
www.vatera.hu/tolkien_vilaga_koz ... 19249.html
Ugyanez a Silverlandben, 5000-ért:
www.silverland.hu/shop/rendellink.php?II=2008

És egy Gyűrűk Ura társasjáték, 5000-es villámáron:
www.vatera.hu/gyuruk_ura_tarsasj ... 18591.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349127 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Vaterán használt Szilmarilok, szerintem kedvező áron: itt .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347455 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Szolgálati közlemény

A topic gazdája mostantól Sil. Sok sikert kívánunk a munkájához.

Szolgálati közlemény vége

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347170 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Vaterán van megint Gy.U. első kiadás, 3000-ről indul (licit vége jövő szombaton).
www.vatera.hu/tolkien_a_gyuruk_u ... 12998.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347161 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Aeglos írta:

Encsi írta: Aeglos: ittenvan

lehet úgy rendelni, h boltban veszed át, akkor nincs postaköltség, és még olcsóbb is :)

Aeglos írta: Meg tudnám venni, vagy rendelni bárhol, de reménykedem, hogy hátha van valaki akinek nem kell, vagy megunta és eladná nekem jóval bolti ár alatt... Heh, szép remények...


ÁÁÁÁ, bocsánat, nem nagyon voltam a szövegértés csúcsán :oops: :oops:

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347138 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Dreamer_KF írta:

Penngaladiel írta: Én még mindig nem értem, mitől fantasy ;) Ez egyértelműen a mese kategória. Felnőtteknek szól, de attól még mese. Amúgy a film zseniális, mindenképp érdemes megnézni :D

Hú, igazad van, nincsenek benne nyálas elfek meg csúnya orkok és máris nem fantasy..


Fölösleges a lekezelő hangnem :roll:

Én ott húzom meg a határt a mese és a fantasy között, hogy a fantasyban bár vannak fantasztikus elemek, mint a mágia, vagy különös lények, de mégis egyfajta reális talajon mozog (na jó, Pratchett határeset :D ), míg a mesében bármi megtörténhet. Már bocs, de az, hogy valaki egy nyakékkel leveri az Esthajnalcsillagot (gy.k. Vénusz) az égről, aki lánnyá változik, az mese.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.654 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére