Star Wars

Több
20 éve 3 hónapja #201060 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Mi is volt az a cím, Ben, ahonnan a Clone Wars-t lehetett letölteni?

Ez:
galaxis.starwars.hu/site/modules ... =cwepisode
;) :) És jövő tavasszal jön a következő öt rész!! :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200864 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars
Hellóka!Éppen most nézem az episod I.-t és tökk vicces dolgok fellelhetők benne!pl:E.T.,amint két társával vadul rázza az öklét,vagy Darth Moul gépe felett az orion csillagkép,vagy Amidala királynő erőteljes megcsuszása... :evil3: mondhatom,mindegyik nagyon vicces.A legpoénosabb mégis az,hogy Qui-gon komlinkje egy női borotva átalakítva! :twisted:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200812 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Mi is volt az a cím, Ben, ahonnan a Clone Wars-t lehetett letölteni?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200774 Írta: Buffy
Buffy válaszolt a következő témában: Star Wars
:( Mi van itt??? Senki se ír???

How am I able keep walking like this
even through I know that?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198933 Írta: Buffy
Buffy válaszolt a következő témában: Star Wars
Akkor nagyon jó vagy angolból :D :D Nekem még gyors,én még gondolkodom a szavak jelentésén. :lol: :lol:

How am I able keep walking like this
even through I know that?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198910 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Star Wars

Buffy írta: Mivel én még nem írtam le, a kedvencem Anakin,csak (Hayden) túl gyorsan beszél-mármint angolul-és így van,h. nem értem meg amit mond :D :D


Ezt a témát talán tényleg hanyagolni kellene... Szerintem nem beszél gyorsan amúgy. ;)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198909 Írta: Buffy
Buffy válaszolt a következő témában: Star Wars
Mivel én még nem írtam le, a kedvencem Anakin,csak (Hayden) túl gyorsan beszél-mármint angolul-és így van,h. nem értem meg amit mond :D :D

How am I able keep walking like this
even through I know that?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198699 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
OFF:

Alyr Archamion


Hehe, ebből majdnem Félkezű Alyr lett... :D

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198485 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars
Csak finoman szeretném jelezni, hogy ha Lamorak ezt meglátja, és túléli a szívrohamot, az utóbbi hozzászólások törölve lesznek.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198471 Írta: Nwalme
Nwalme válaszolt a következő témában: Star Wars
ki a kedvenc szereplőtök a filmben?biztos volt má róla szó, de most nincs kedvem visszaolv.!
nekem Chewbacca
ROAARRRGHH :D

...one day i met a precious soul
whose words had touched my heart
his poetry resounded so
it tore my soul apart...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198337 Írta: Buffy
Buffy válaszolt a következő témában: Star Wars
www.kvizpart.hu/main.kviz?sid=57 ... ec7c0177c6
Tök jó,tegnap találtam!bal oldalt van 1 görgős izé,ott benne van a SW. Kérdések a filmből :lol: :D Próbáljátok ki :D :wink:

How am I able keep walking like this
even through I know that?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198320 Írta: Nwalme
Nwalme válaszolt a következő témában: Star Wars
boccs a dühtől nem látok :twisted: :twisted:
örülj, egy új név!!

...one day i met a precious soul
whose words had touched my heart
his poetry resounded so
it tore my soul apart...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198295 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

nwalme írta: Alyr Archamion írta:

A neoncsövek egyébként is világítanak csak az velük a baj, hogy eltörnek... )

na azér nem vagyok ennyire sötét
úgy értettem hogy elektromosság nélkül..
nem tudom pontosan, nem próbáltamm :roll: :roll: :roll:


Hű, a nevemet még nem láttam így leírva... :D

Persze gondoltam h nem vagy ilyen sötét, csak kötözködtem... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198292 Írta: Nwalme
Nwalme válaszolt a következő témában: Star Wars
Alyr Archamion írta:

A neoncsövek egyébként is világítanak csak az velük a baj, hogy eltörnek... )

na azér nem vagyok ennyire sötét
úgy értettem hogy elektromosság nélkül..
nem tudom pontosan, nem próbáltamm :roll: :roll: :roll:

...one day i met a precious soul
whose words had touched my heart
his poetry resounded so
it tore my soul apart...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198241 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

nwalme írta: aháá lézerkardokk!! :lol:
tudtátok hogy bizonyos mágneses mezőkben a neoncsövek világítanak?pl a reptéren is van ilyen mező, és ott lehet "lézerkardozni" :wink: :wink:


A neoncsövek egyébként is világítanak csak az velük a baj, hogy eltörnek... :) )

Buffy: én jobbszeretem a fénykard kifejezést és lám közelebb is áll hozzá...
Az Obi-wannál szándékos volt, hogy rövidítette?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198221 Írta: Nwalme
Nwalme válaszolt a következő témában: Star Wars
aháá lézerkardokk!! :lol:
tudtátok hogy bizonyos mágneses mezőkben a neoncsövek világítanak?pl a reptéren is van ilyen mező, és ott lehet "lézerkardozni" :wink: :wink:

...one day i met a precious soul
whose words had touched my heart
his poetry resounded so
it tore my soul apart...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198057 Írta: Buffy
Buffy válaszolt a következő témában: Star Wars
A kardjuk nem lézer,hanem 1 energiamező,ami kristályokból jön.Be van építve a markolatba,max.3. Az energia erejét és a kard hosszát is tudják állítani.(pl.IV.rész,Obi-Wan Vader ellen)
Ezt csak jedik t'ják elkészíteni,használata meg nehéz.

How am I able keep walking like this
even through I know that?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197846 Írta: Buffy
Buffy válaszolt a következő témában: Star Wars
A hosszabb jövőbe látás annyi,h. rájöjjenek mennyire távoli. (én pl. megtudtam,h. a kutyám meg fog halni,és tél végén meg is halt :cry: )Azt se felejtsük,h. a múltat is lehet látni,ez is hasznos :wink:

How am I able keep walking like this
even through I know that?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197836 Írta: Buffy
Buffy válaszolt a következő témában: Star Wars
A jedik akkor a jövőt érzik,megérzik mi lesz az ellenfél lépése. Pusz :) :D

How am I able keep walking like this
even through I know that?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197830 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Star Wars
de a hosszabb jövőbe látás nekik is időbe telik nem?
csak a követekző pillanatot tudják biztosan...
szvsz...

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197108 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars
Lehet,hogy igazad van.Én úgy értelmeztem a dolgot,hogy a testünk,amikor reflex szerűen reagál akkor azért reagál,mert érzi mi fog történni vele,tehát a jövőbe lát.Nos elgondolkodtam.Ez egy nagy hülyeség!A testnél,ha reflexről beszélünk,akkor eleve a test reagál,tehát valaminek a pótcselekménye.
Beismerem,én tévedtem. :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197100 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Star Wars

Ranamarth írta: (De persze a jövőbe látás eleve maga a reflex,csak az átlag embereknél ez lassabb.) :wink:


A jövőbe látás nem reflex -- a reflex az, amikor a jelen eseményekre reagálunk több-kevesebb sikerrel, gyorsabban vagy lassabban. A Jedik nem a jelen eseményeit látják máshogy az Erő segítségével, hanem a még meg nem történt dolgokat. A tapasztalatuktól és az Erőhöz fűződő kapcsolatuk szorosságától függ, h mennyire -- vö. Yoda jóslataival.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197073 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars
Nos Dín én is valami ilyesmit írtam,csak reflexként neveztem meg.Jó-jó tudom,hogy a reflex nem a megfelelő szó.na egy szóval:neked van igazad!(De persze a jövőbe látás eleve maga a reflex,csak az átlag embereknél ez lassabb.) :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197019 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars
Nem a lövedékek sebességével van a baj, az egy Jedi számára nem kunszt, hanem a mennyiségével, hiába védik ki a lövéseket, egy percenként 8-900 lövedéket kilövő fegvyer ellen nem biztos h tudnának védekezni...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197013 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Dínchamion írta: ...a jedik nem azért tudják elkerülni/kivédeni a lövedékeket, mert "lelassítják az időt"... hanem az Erőt használva tudják, hogy adott pillanatban hol van a lövedék.


Nyilván. :wink: Hogy is mondta Qui-Gon az Episode 1-ben? Belelátnak a jövőbe, ezért tűnik, úgy h. olyan jók a reflexeik...

És szvsz a mai sorozatvetők sem jelentenének gondot. Legfeljebb egy push-sal v. pullal kirepíti az illető kezéből a fegyvért és csókolom. :)


Persze, nem is úgy értettem, h. nem tudnának elbánni pár lővegyveres fickóval, csupán megjegyeztem, h. azért a Star Wars univerzumában kicsivel "lassabbak" (és ezért könnyebben visszaküldhetőek egy jedi számára) a lövedékek, mint a miénkben... :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196971 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Star Wars

Xamorath írta: A lőfegyverekhez visszatérve...magukra tápolnak egy komolyabb erő-védőköpenyt, és onnantól a Neo-féle golyómegállító hatalom érvényes rájuk körkörösen :dance:


Na, ez már humornak is erőltetett... :?

Azt tartom egyébként érdekesnek, hogy a legkézenfekvőbb (és feltehetően helytálló) megoldás senkinek nem jutott eszébe: a jedik nem azért tudják elkerülni/kivédeni a lövedékeket, mert "lelassítják az időt"... hanem az Erőt használva tudják, hogy adott pillanatban hol van a lövedék. Ez pontosan ugyanaz, mint a pod-racing: Anakin az Erő segíségével nyer. Ahogy Luke is, meg a fiatal Jedi-növendékek a Klónokban: nem látják a lövést, sem a lövedéket, de érzik.

És szvsz a mai sorozatvetők sem jelentenének gondot. Legfeljebb egy push-sal v. pullal kirepíti az illető kezéből a fegyvért és csókolom. :)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196969 Írta: Xamorath
Xamorath válaszolt a következő témában: Star Wars
A lőfegyverekhez visszatérve...magukra tápolnak egy komolyabb erő-védőköpenyt, és onnantól a Neo-féle golyómegállító hatalom érvényes rájuk körkörösen :dance:

"A gyávák többször is meghalnak éltükben, de a bátrak csak egyszer ízlelik meg a halált"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196663 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Estel Adániel írta: No, azért a droidikáknál a védőpajzsuk is belejátszhatott a dologba, mivel hiába védik és szórják vissza az összes lövést, amíg csak le nem merül az energiakészletük, ha egyszer nem tehetnek bennük kárt... patthelyzet. :roll: ;)


Tényleg, igazad van... Azt hiszem kicsit kevertem a dolgot a játékkal... Mert ott emlékszem, h. mindig szétlőttek, mert nem tudtam elég gyorsan visszaküldözgetni a lövedékeket a fénykarddal... :D

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196647 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Ranamarth írta: Hú!Ez ciki :oops: .Ne nevess ki! :oops: :oops:


nem nevetlek ki, csak az elíráson nevetek.
Én is szoktam ilyet csinálni...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196645 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars
Hú!Ez ciki :oops: .Ne nevess ki! :oops: :oops:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.744 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére