Star Wars

Több
9 éve 3 hónapja #412414 Írta: Maverick
Maverick válaszolt a következő témában: Star Wars
Sziasztok!

Néhányan elkezdtünk egy Star Wars szerepjáték találkozót szervezni.
A csoport fb oldala: LINK

A szervezéssel kapcsolatban jönnek a résztvevőket érintő kérdések, ezeket a fb csoport oldalán tesszük fel.

Akit érdekel várjuk sok szeretettel az oldalon, illetve majd a találkozón. :)
(Időpont még alakulóban, helyszín: Budapest. Pontosabbat majd az időponttal együtt írunk ki.)

Üdv.:
bigfoot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #412406 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #412234 Írta: Boromir31
Boromir31 válaszolt a következő témában: Star Wars
Újabb Trónok harca-szereplő az Episode VII-ben!

m.origo.hu/filmklub/blog/keszuloben/2014...iltos-yerolemou.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja - 9 éve 6 hónapja #412214 Írta: Boromir31
Boromir31 válaszolt a következő témában: Star Wars
Klónok háborúja - 6. évad:

Figyelem: Spoiler!
Utolsó szerkesztés: 9 éve 6 hónapja Boromir31 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #412187 Írta: Boromir31
Boromir31 válaszolt a következő témában: Star Wars
Episode VII forgatási kép:


Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405308 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Star Wars
Jah, aki szeretne velem játszani, Sith oldalon, Atho City szerveren megtalál :twisted:

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405274 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Star Wars
Apróbb ismertető, kritika az Old Republicról gyartosor.blogspot.com/2012/04/star-wars...ublic-mmo-teszt.html

(Na meg nem kevés önreklám, persze :) )

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #404845 Írta: Gabor97
Gabor97 válaszolt a következő témában: Star Wars
hát csak már Lucas is elég öreg és mig leviszik a 3d-és filmeket az még 5 év.

A haláltól nem kell félni.Ha nem félsz tőle lágyan rád mosolyog és továbbáll.De ha félelmet mutatsz iránta...mint egy kiéheztetett vadállat úgy veti rád magát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #404843 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Star Wars

Felagund írta: Nana, sose lehet tudni, hogy Lucas mikor fogy ki a pénzből ;)

Így van :D Nekem van egy teóriám, miszerint most lenyomja háromdében az eddigi filmeket, és majd csak utána kezdi el tervezgetni az új trilógia megvalósítását, mert a jegyzetei megvannak hozzá, csak szerintem várni óhajt harminc évet azzal is. Elvégre nem hagyhatja, hogy az egyik agyszüleménye a másik elől szívja el a pénzt. Najó, ez gonosz volt, de miért ne lehetne igaz?

Egyébként meg mindig szentül hittem, hogy Han Solo lőtt először.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #404779 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403426 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Star Wars
Nana, sose lehet tudni, hogy Lucas mikor fogy ki a pénzből ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403424 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403423 Írta: Gabor97
Gabor97 válaszolt a következő témában: Star Wars
Jo neki én örülnék uj star wars filmeknek :)

A haláltól nem kell félni.Ha nem félsz tőle lágyan rád mosolyog és továbbáll.De ha félelmet mutatsz iránta...mint egy kiéheztetett vadállat úgy veti rád magát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #403419 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Star Wars
Továbbra is nagy titok övezi, legalábbis én baromi rég nem hallottam a témában új információt, mert Lucas aztán tud várni.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #403405 Írta: Gabor97
Gabor97 válaszolt a következő témában: Star Wars
SZiasztok
Bár már nagyon régi hir azért megkérdem.Akkor most van valami azzal az uj triologiával kapcsolatban amit elte irt pár hozzászolással ezelött?

A haláltól nem kell félni.Ha nem félsz tőle lágyan rád mosolyog és továbbáll.De ha félelmet mutatsz iránta...mint egy kiéheztetett vadállat úgy veti rád magát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #398028 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Star Wars
Velem volt az Erő egész héten! Éreztem a ZH-kon :) (Pedig a padawan-tincsem már jó két hónapja nincs meg. :( )

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #397622 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #393031 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
How The Empire Strikes Back Should Have Ended:



:D

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388757 Írta: Aydin
Aydin válaszolt a következő témában: Star Wars
Időjárásjelentés egy messzi-messzi galaxisból
www.tomscott.com/weather/starwars/
:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 napja #387984 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Nóli i linantea írta: Nekem ez a legeslegkedvencebb Star Wars vidijón, indőnként out of blue elkezdem énekelni (Kiss a wookie, kick a droid...), lakótársnőmnek már az agyára mentem veled.
A srác csodálatos, igen nehéz egy ilyen videót pontosan összerakni:


Ez nagyon jó!

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hete #387897 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Star Wars
Nekem ez a legeslegkedvencebb Star Wars vidijón, indőnként out of blue elkezdem énekelni (Kiss a wookie, kick a droid...), lakótársnőmnek már az agyára mentem veled.
A srác csodálatos, igen nehéz egy ilyen videót pontosan összerakni:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hete #387797 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Star Wars

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387086 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386143 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • elte
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 3 hónapja #385970 Írta: elte
elte válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Na most kapaszkodjon meg mindenki... Az a hír járja ugyanis, hogy Lucas talán belevág egy új SW-trilógiába:

marketsaw.blogspot.com/2009/10/e ... other.html

(Remélem nem kamu a hír.)


Nem tűnik kamunak. Ha az Avatar bejön, az talán tényleg ilyen távlatokat nyithat ki.

Menjen mindenki Avatarra is :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • elte
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 3 hónapja #385968 Írta: elte
elte válaszolt a következő témában: Star Wars
Sziasztok!

Mint a Gyűrűk Urát és a Star Warsot egyformán kedvelő rajongókat, szeretnélek felkérni benneteket egy kutatásban való részvételre.

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem végzős hallgatója vagyok. A vizsgálatomban arra keresem a választ, hogyan észlelik az emberek a kitalált történetek szereplőit. A konkrét alakok a Gyűrűk Ura és a Star Wars univerzumából származnak.

A részvétel teljesen anonim, és mindössze tíz percet vesz igénybe.

Kérlek, hogy ha felkeltette az érdeklődésedet a téma, kattints a következő linkre:
tinyurl.com/scififantasy

Minden véleményt köszönettel fogadok. Ha tetszik az ötlet, sokat segítenél azzal is, ha elküldenéd a hírt az ismerőseidnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 4 hónapja #385248 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: Star Wars
Decemberre várható a The Force Unleashed PC verziója.

Ízelítő:


Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384646 Írta: Elendur Parmandil
Elendur Parmandil válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Na most kapaszkodjon meg mindenki... Az a hír járja ugyanis, hogy Lucas talán belevág egy új SW-trilógiába:

marketsaw.blogspot.com/2009/10/e ... other.html

(Remélem nem kamu a hír.)

Cerebrum, én próbáltam, de végül mégis a földön landoltam :)

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 5 hónapja #384640 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Na most kapaszkodjon meg mindenki... Az a hír járja ugyanis, hogy Lucas talán belevág egy új SW-trilógiába:

marketsaw.blogspot.com/2009/10/e ... other.html

(Remélem nem kamu a hír.)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383361 Írta: Nasarhon
Nasarhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.716 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére