Star Wars

Több
16 éve 1 hónapja #370265 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars
Lapozgattam a latin szótárat:

Palpatio - onis f. = hízelgés, simogatás
palpator- oris m. = hízelgő

:)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #370254 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Gandalf: Igen, ezek a régi előzetesek jópofák, múltkor én is megtaláltam őket youtube-on. :)

Más, és talán kevésbé tart számot az érdeklődésre, de ezt találtam az előbb:
Mégis megjelenhet PC-re a The Force Unleashed. Bár kíváncsi vagyok, hogy milyen erős gép kell majd ahhoz, hogy egyáltalán fusson a játék... :)

Illetve a starwars.hu-ról közvetve találtam ezt: valakinek nagyon nem tetszett az új Clone Wars. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #370077 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
Régi trailerekre bukkantam:



(ebben benne van az előző kettő is)

... re=related
(ugyanez jobb minőségben és lecserélt címmel)

:lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #364697 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Star Wars
Nemár, a Holiday Special a kedvencem! :D Kétszer is végigszenvedtem. Hát mi ez, ha nem szerelem? :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #364530 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Engem egyébként még egy Jar-Jar és a gunganek életét bemutató sorozat érdekelne. Például az, hogy miként került Jar-Jar Amidala királynő udvarába, milyen egy nap Otoh Gungában, és ilyesmik... Kíváncsi lennék, mennyire überelné a Holiday Specialt, pontosan az általa kiváltott erős ellenérzéseket. :D (Komolyan ne vegyétek. 8))

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362308 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Star Wars
Most olvasgatom a Luke-féle Jedi Akadémia történéseit. Hát, nem rossz,de azért... a hőskor engem is jobban érdekelne. Teszemazt hogyan lett Yodából jedi,vagy ilyesmi :) Amúgy a kiegészítő könyvek között is van jó és színvonalas ( pl.: Darth Maul, a vadászó árnyék).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362154 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben írta:

Cerebrum írta: Hát igen, engem speciel jobban érdekelne egy a régi köztársaság fénykorát, a jedik és a sithek nagy csatározásait bemutató sorozat (teljesen új karakterekkel), ...

Vagyis quasi a KotOR 1-2(-3?) filmen? :D


Akár... :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362123 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Hát igen, engem speciel jobban érdekelne egy a régi köztársaság fénykorát, a jedik és a sithek nagy csatározásait bemutató sorozat (teljesen új karakterekkel), ...

Vagyis quasi a KotOR 1-2(-3?) filmen? :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hónapja #362105 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben írta: Azok vsz sosem fognak filmvászonra kerülni és szerintem így logikus/jó is. A saga Anakinról szól, következésképp az ő halálával véget is ér. :) A magam részéről nem nagyon tud izgatni, hogy Luke apja halála után mit bénázik össze a Galaxisban (már bocsánat :D ), akit meg érdekel, az vsz úgyis elolvassa idővel a rendelkezésre álló nagy rakás EU-könyvet, Mara Jade-estül, Yuuzhan Vongostul együtt. :)


Hát igen, engem speciel jobban érdekelne egy a régi köztársaság fénykorát, a jedik és a sithek nagy csatározásait bemutató sorozat (teljesen új karakterekkel), mint egy olyan, ami a Birodalom bukását követő időkről szól. Én az ezt az időszakot bemutató regényeket is vagy nagyon unalmasak, vagy roppant mód erőltetettek találtam. Meg elve milyen lehet az az új Jedi-rend, amit a totálisan alulképzett Luke egymaga alapít? :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #362027 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Dreamer_KF írta: Ráadásul szégyen, de a mini seriesnek jobb és hangulatosabb volt az animációja, mint ennek a fosvulkánnak.

Igen, valami ilyesmire gondoltam én is lentebb.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #362025 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Star Wars
Megnéztem a trailert, és pár gondolat:

Az egész egy rókabőr, de nem másodszor, hanem HARMADSZOR!!!!

Cartoon Networkon volt egy Clone Wars mini series, annak az átogndoltabb formájának tűnik ez az izé. Ott is volt a sith csaj, aki látta, tudja, honnan jött, ki képzi, és hogy hal.
Ráadásul szégyen, de a mini seriesnek jobb és hangulatosabb volt az animációja, mint ennek a fosvulkánnak.
Mert ez nemcsak, hoyg nem szép, hanem egyenesen igénytelennek tűnik, pl.: az Animatrix vagy a Batman (leendő) sorozata láttán...

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #362024 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
Ah, akkor még megfilmesíthetnék a The Shadows of the Empire-t is, abban is szerepel Vader :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #362023 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Star Wars
Na jó. Igyekszem belenyugodni... :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #362014 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Azok vsz sosem fognak filmvászonra kerülni és szerintem így logikus/jó is. A saga Anakinról szól, következésképp az ő halálával véget is ér. :) A magam részéről nem nagyon tud izgatni, hogy Luke apja halála után mit bénázik össze a Galaxisban (már bocsánat :D ), akit meg érdekel, az vsz úgyis elolvassa idővel a rendelkezésre álló nagy rakás EU-könyvet, Mara Jade-estül, Yuuzhan Vongostul együtt. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #362012 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Star Wars

Gandalf írta: Szerintem a folytatások nem alkalmasak arra, hogy mozifilmeket csináljanak belőlük, az Új Köztársaság történetéből inkább TV-sorozatot lehetne csinálni.

Nem ismerem azokat a folytatásokat, amelyek könyvben megjelentek, kivéve a Birodalom örököseit, de Lucasnak már a hetvenes évek végén volt az a remek hm-csináljunk-kilenc-részes-filmet ötlete, de nem hajlandó beszélni róla, sem könyv formájában kiadni. És ez engem roppantul zavar... :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #362011 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
Szerintem a folytatások nem alkalmasak arra, hogy mozifilmeket csináljanak belőlük, az Új Köztársaság történetéből inkább TV-sorozatot lehetne csinálni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #362007 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben írta: Ja, és asszem lesz élőszereplős tévésorozat is a harmadik és negyedik rész közti időszakról. hurrá.

Ó, ne már, én ezt az animációsat sem bírtam végginézni, sőt, elkezdeni sem nagyon... :P Miért nem elég ez a hat film? Mondjuk én a maradék, megfilmesítetlen háromra is nagyon kíváncsi vagyok (pontosabban inkább csak arra), remélem, Lucas megembereli magát, és nem vár 30 évet egy újabb trilógiára. Azt csinálja inkább ezek helyett! :P

Egyébként három hete volt 31 éves az első (avagy negyedik) film.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #362006 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
A klónháborúkkal önmagában még nem lenne bajom, csak ez már eléggé a sokadik bőr szegény rókáról... Ráadásul nekem az animált figurák sem tetszenek mindenhol, de biztos csak nekem van ízlésficamom. :) De hogy biztos ne legyen veszteséges a dolog, videojáték is készül belőle . :lol:

Ja, és asszem lesz élőszereplős tévésorozat is a harmadik és negyedik rész közti időszakról. hurrá.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #362005 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
Szerinem is. Ráadásul milyen ostoba dolog már ugyanazt a címet adni az animációs sorozatnak is és a mozis nyitófilmjének is, mint a korábbi rajzfilmsorozatnak? :lol: Legalább egy alternatív címet kitalálhatott volna (az IMDB.com nemes egyszerűséggel egy névelővel tesz különbséget a kettő között..)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #362003 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Új Clone Wars trailer: klikk.

Egyébként csak szerintem unalmas már ez a klónháborús időszak?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359812 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
R2D2-es projektor: klikk.

Kár, hogy csak feleakkora mint a filmbeli R2-es (és hogy Ft-ba átszámolva nem egy 0-val kevesebbe kerül :) ).

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #359031 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Star Wars

Kisvakond írta:

Ben írta: Egy kis "nosztalgia" (illetve ahogy vesszük, jövőre a Baljós árnyak is már tíz éves lesz): Weird Al Yankovic - The Saga Begins


:fejét beverve a bilentyűzetbe röhögve beesik a gép alá:


Ez nagyon beteg!!! :lol: Nem tudom, hogy teszem magam túl rajta...Oh!

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358925 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #356346 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben írta: Egy kis "nosztalgia" (illetve ahogy vesszük, jövőre a Baljós árnyak is már tíz éves lesz): Weird Al Yankovic - The Saga Begins


:fejét beverve a bilentyűzetbe röhögve beesik a gép alá:

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #356252 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Star Wars
8O óh, anyám. 8O

szerk: 5 perce ezen pogózok itthon :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 7 hónapja #356168 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Egy kis "nosztalgia" (illetve ahogy vesszük, jövőre a Baljós árnyak is már tíz éves lesz): Weird Al Yankovic - The Saga Begins

Mp3-formátumban anno Dín berakta, erre tisztán emlékszem, azt nem tudom, hogy a klip szerepelt-e már itt. Mindegy, enjoy. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #354934 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Gandalf írta: Már biztos hallottátok sok helyről, de a Clonewars c. animációs filmet bemutatják a mozikban.

Sőt, már megvan a hivatalos dátum is, legalábbis az USA-beli: augusztus 15. Egész estés film lesz, aztán ősztől néhány kereskedelmi csatornán folytatják (mert sorozat lesz, vagy mi), fél órás blokkokban. Kicsit (?) "még-egy-bőrt-a-rókáról"-szaga van a dolognak, de azért érdekes. Van egy rövid előzetese is a dolognak, katt ide.

Arra lennék kíváncsi, hogy a sztori vajon mennyiben fog eltérni a rajzfilmtől? Gondolom, lesznek közös pontok (ha jól láttam, Ventress újra felbukkan :) ), de pl. megmaradnak a rajzfilmbeli részek ugyanúgy, csak kibővítik őket, illetve hozzácsapnak új epizódokat?

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #354767 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
Már biztos hallottátok sok helyről, de a Clonewars c. animációs filmet bemutatják a mozikban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #354765 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #351747 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Star Wars
A dudás valami kegyetlen... :D A Dreamer által belinkelt cucc nagyon klassz, jó volt egyben látni a harcokat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.733 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére