Star Wars

Több
16 éve 11 hónapja #348114 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben írta:

Snuffles írta:

Cerebrum írta: Állítólag Jedik nem is fognak szerepelni benne, sem a filmek főbb karakterei... :?

A nyomorult dögök! Hát akkor mégis mik lesznek benne?!

Boba Fett. :D

Azért az ilyeneket még kezeljük óvatosan...


Nem tudom, én egy interjúban olvastam ezt, valahol meg is van még a linkje...

Á, igen:

www.tvguide.com/News/lucas-wars-TV/070920-01

Sz'al itt mondja Lucas a sorozatról, hogy "It's like Episode IV in that the Emperor and Darth Vader are heard about — people talk about them — but you never see them because it doesn't take place where they actually are. There are storm troopers and all that, but there are no Jedis.".

Remélem ezt azért még tényleg alaposan átgondolja Lucas bácsi. :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #348094 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars
Ráadásul most az amerikai forgatókönyvírók szövetsége (vagy mi) sztrájkol, ezért bizonytalan egy csomó sorozat forgatása.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #348084 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Snuffles írta:

Cerebrum írta: Állítólag Jedik nem is fognak szerepelni benne, sem a filmek főbb karakterei... :?

A nyomorult dögök! Hát akkor mégis mik lesznek benne?!

Boba Fett. :D

Azért az ilyeneket még kezeljük óvatosan. Tudtommal nemrégiben ültek össze a forgatókönyvírók egy ötletelésre Lucasszal, ergo nem valószínű, hogy lenne bármiféle véglegesnek mondható koncepció. Azt erősen kétlem, hogy a film főbb szereplői nem fognak szerepelni, ez így biztosan nem igaz. Maximum részigazságnak tekinthető - az kvázi tény, hogy a cselekményben nagyobb szerepet kapnak a filmekben csak mellékszereplőként felbukkanó karakterek, sőt, McCallum (a prequelek és a készülő tévésorozat producere) szerint elképzelhető, hogy később felbukkannak az Expanded Universe-ből ismert szereplők közül is páran (kíváncsi vagyok, ez vajon mennyire jó ötlet; pláne h nem mindenki ismeri az EU-t behatóan [én sem], akkor az mit fog magával kezdeni...?). Meg mint az elején írtam, Boba Fett biztosan benne lesz. :P
Még múlt hónap közepén kiszivárgott ez-az a cselekményről és egyebekről, de ez meglehetősen bizonytalan a fentiek fényében (ti. h a forgatókönyvírók csak nemrégiben ötleteltek).
Meg asszem készül animációs sorozat a Clone Wars-ból, de hogy őszinte legyek, ezt nem igazán értem...

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #348079 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Állítólag Jedik nem is fognak szerepelni benne, sem a filmek főbb karakterei... :?

A nyomorult dögök! Hát akkor mégis mik lesznek benne?!

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #348073 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Állítólag Jedik nem is fognak szerepelni benne, sem a filmek főbb karakterei... :?


Ez most komoly? 8O A Star Wars Jedik nélkül kb. olyan, mint a Gyűrűk Ura a Gyűrű nélkül... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #348067 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben írta: Egyébként akit érdekel, annak érdemes figyelnie a strawars.hu-t, úgy nézem, kezdenek szállingózni az első hírek/spoilerek a készülő tévésorozatról, bár még eléggé az elején tart a dolog. Alkalomadtán, ha majd lesznek konkrétabb infok, igyekszem néhányat belinkelni ide is. :)


Állítólag Jedik nem is fognak szerepelni benne, sem a filmek főbb karakterei... :?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #348012 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars
Hozzátéve, hogy a '97es változatnak gyalázatos lett a magyar szinkronja, teszemazt Vader szuszogását minden újraszinkronizált jelenetben levették.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #348007 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
A klasszikus trilógiából van ugye az eredeti 1977-1981-es változat. Ennek készült egy teljesen ugyanezt a változatot tartalmazó, de a képet és hangot digitálisan felújított változata VHS-en és Videó CD-n még anno a kilencvenes évek legelején.
1997-ben készült el a Special Edition, amely újabb digitális felújítás mellett már új részeket változtatásokat tartalmazott, ezt leadták moziban is. Ebben már benne van pl. a Mos Eysley-i Jabbás jelenet a dokkban, meg új zene az ewokoknál, győzelmi ünnep Bespinen, Tatuinon, Coruscanton, több látszik a Wampa jégszörnyből stb.
És kétezer-nemtomhányban jelent meg csak DVD-n egy speciális DVD-változat, ahol az 1997-est még jobban felturbózták, átalakították, itt cserélték le az öreg Anakin-szellemet a kis szőke ficsúrra, és rakták bele az ünneplők közé a Naboo-t is a végén. Ezt tudtommal még nem adták le TV-n.
És pár éve megjelent egy olyan DVD kiadás korlátozott példányszámban, mely tartalmazta az előbbi DVD-változatot is és az eredeti, de Videó CD-re feljavított változatot is DVD-n.

Eddig a TV mindig a '97-es Special Editiont adta le, szerintem most is az volt, ha még nem a fiatal Anakin volt benne, de voltak azért új elemek a legrégibbhez képest.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #347974 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Ha jól tudom, a "speciális változat" megjelölés "csupán" arra vonatkozik, hogy a régi trilógiát képileg-egyebileg felújították, ez anno még VHS-en jelent meg, egybe csomagolva (nekünk is ez van meg, az A New Hope előtt még van egy kis werkfilm is a készülő II. részről :D ), ergo nem azonos az überfelújított DVD-s verzióval, amiben már az új Anakin van a végén és társai (meg aminek a magyar kiadása úgy el van b.szva, hogy ahhoz az illetékeseknek már tényleg gamorraiakhoz hasonló fejlettséggel kellett rendelkezniük). :) Gondolom, az rtl nem kapta meg a jogot a forgalmazásra, illetve valsz nem is érte volna meg nekik, már van licenszük egy régebbi verzióra, azt leadják és kész. Ha megfigyeltétek, nem is főműsoridőben adták le, ergo túl nagy nézettsége már nem lehet a cuccnak.

Egyébként akit érdekel, annak érdemes figyelnie a strawars.hu-t, úgy nézem, kezdenek szállingózni az első hírek/spoilerek a készülő tévésorozatról, bár még eléggé az elején tart a dolog. Alkalomadtán, ha majd lesznek konkrétabb infok, igyekszem néhányat belinkelni ide is. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #347964 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Star Wars

Snuffles írta: Én persze lemaradtam róla, annak ellenére, hogy külön figyelmeztettél Nesi, de most már mindegy utólag. Inkább meséljétek el, mi volt benne az extra, mert ha jól tudom, valami verzió volt.


Elvileg (a TV-újság szerint) "Speciális változat" volt, A Birodalom visszavágban egyáltalán nem vettem észre semmit, csak szidtam a magyar változatot, hogy Darth Vader nem szuszog. (Ahogy az unokatesóm mondta: "szörcsög" :) ) Reménykedtem, hogy hátha ebben a "speciális változat"-ban fog, de nem. (Így hát a telefonomról mellékeltem a szuszogást néha... :P ) A Jedi visszatérben se nagyon, kivéve ezt a szellemes részt a végén. De úgy örültem neki, hogy az öreg van... :D (igaz, meg is lepődtem :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #347962 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Star Wars
Én persze lemaradtam róla, annak ellenére, hogy külön figyelmeztettél Nesi, de most már mindegy utólag. Inkább meséljétek el, mi volt benne az extra, mert ha jól tudom, valami verzió volt.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #347961 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Star Wars
Hogy egy kicsit fájdítsam a szívét azoknak, akik nem látták :twisted: , A Jedi visszatér végén öreg Anakin jelent meg szellemnek, és úúgy örültem neki... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #347913 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Star Wars
Ma 15:55-től "A Birodalom visszavág", holnap 15:50-től "A jedi visszatér" az RTL Klub-on. (Nesinek lehet hálálkodni, tőle van az infó... :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346750 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Star Wars
Naggyon pihent ez a spártai-cucc... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 órája #346702 Írta: Zodiac
Zodiac válaszolt a következő témában: Star Wars
Bocs de ebben semmi hátsó szándék nem volt és rossz aki rosszra gondol. :twisted: amúgy ténylweg bocs nem akartam a hülye s w fórumot megsérteni (blöh de nyálas!!)

Néha a váratlan helyzetek szülik a hősöket!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 16 órája #346653 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Zodiac: Légy szíves, legközelebb mellőzd a hasonlóan "humoros", félig-off hozzászólásaidat/megjegyzéseidet a topikból, különben törlöm őket (esetleges politikai/egyéb felhangra való tekintet nélkül - egész egyszerűen nem illik ide).

Köszönettel,
a topikgazda

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 21 órája #346613 Írta: Zodiac
Zodiac válaszolt a következő témában: Star Wars
Sztálin Wars A vöröscsillagok háborúja :twisted:

Néha a váratlan helyzetek szülik a hősöket!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 napja #346412 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Star Wars
Nagyon jó videó és sztem azért van vörös kardjuk, mert a Sith-ek kevesebben vannak, vagy tudomisén. :D

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #346010 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Gandalf írta: www.indavideo.hu/video/300_-_Jedi_valtozat

"- This is Star Wars....
- No. THIS IS... SPARTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!"


De mér' a spártaiaknak van vörös színű fénykardjuk? :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #345743 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben írta: Aki esetleg ért a videószerkesztéshez meg szeret elszórakozni ilyenekkel

... azokat hívjuk pihent agyúaknak... :D

---
kéretik nem offolni. legközelebb törlöm. - a topikgazdi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #345723 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Gandalf írta: "- This is Star Wars....
- No. THIS IS... SPARTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!"

Na igen, a jó öreg LSMaker. :D Aki esetleg ért a videószerkesztéshez meg szeret elszórakozni ilyenekkel, az nézzen el ide: lsmaker.uw.hu :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #345713 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Star Wars
fhujujuj! Ez nagyon nagy! :D :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #345699 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #345343 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Star Wars
Szerencsére nekünk a régi van meg kazettán... :)

...már csak kezetta lejátszó kéne.. :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #345335 Írta: Flamme
Flamme válaszolt a következő témában: Star Wars

Kar'sa írta:

Szméagol írta: Nekem tetszik így, nem volt kifejezetten rossz ötlet. De ez meg is jelent így, az új Anakinnal?

:| 8O

Hát, te tudod... Amúgy sajnos igen... sőt, már talán csak ezt a változatot lehet kapni... :(


Háhá, még jó hogy felvettük kazettára.
Bár majdnemnézhetetlen a minősége, de legalább retro. :D

Ne legyél túl szép, mert üvegkoporsóba fektetnek, mint Hófehérkét, azt meg nem viszi a fénymásoló.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #345334 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Star Wars
A fiatal Anakin ötlete nekem is tetszik, de nem Sebastian Shaw helyett ezt a nyápicot, aki igazából Anakin kamaszkorát és bűnös gondolatait idézi fel nekem, nem pedig egy tisztességben felnőtt fiatal Jedit.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #345331 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Star Wars

Szméagol írta: Nekem tetszik így, nem volt kifejezetten rossz ötlet. De ez meg is jelent így, az új Anakinnal?

:| 8O

Hát, te tudod... Amúgy sajnos igen... sőt, már talán csak ezt a változatot lehet kapni... :(

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #345330 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: Star Wars

Kar'sa írta:

Flamme írta:



Ennek a legeslegvége hogy lett ilyen? Tudtommal nyolcvanvalahányban az a szőke csávó aki Anakin volt az új részekben, még meg sem született. (Nem mellesleg vagy húszszor láttam a filmet, és ez nem így volt.)
Ez ugye nem az "igazi"?

Az igazi is, meg nem is...
Bűnöztek, és valamiért belevágták...
Pár oldallal visszább amúgy pont erről volt szó... ;)


Nekem tetszik így, nem volt kifejezetten rossz ötlet. De ez meg is jelent így, az új Anakinnal?

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #345230 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Star Wars

Flamme írta:



Ennek a legeslegvége hogy lett ilyen? Tudtommal nyolcvanvalahányban az a szőke csávó aki Anakin volt az új részekben, még meg sem született. (Nem mellesleg vagy húszszor láttam a filmet, és ez nem így volt.)
Ez ugye nem az "igazi"?

Az igazi is, meg nem is...
Bűnöztek, és valamiért belevágták...
Pár oldallal visszább amúgy pont erről volt szó... ;)

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #345229 Írta: Flamme
Flamme válaszolt a következő témában: Star Wars


Ennek a legeslegvége hogy lett ilyen? Tudtommal nyolcvanvalahányban az a szőke csávó aki Anakin volt az új részekben, még meg sem született. (Nem mellesleg vagy húszszor láttam a filmet, és ez nem így volt.)
Ez ugye nem az "igazi"?

Ne legyél túl szép, mert üvegkoporsóba fektetnek, mint Hófehérkét, azt meg nem viszi a fénymásoló.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.799 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére