Star Wars

Több
17 éve 1 hónapja #338046 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Star Wars
Mennyire fiatalt...?! :D ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338034 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Star Wars

Kisvakond írta:

Acho írta: Jól emlékszel. Yoda és Ben maradt idős verzióban, Anakin meg fiatalon tűnik fel mellettük.Érthetetlen... 8O


Pedig szívesen megnéztem volna a fiatal Yodát!


Engem is érdekelt volna :D :D :D :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338029 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Star Wars

Acho írta: Jól emlékszel. Yoda és Ben maradt idős verzióban, Anakin meg fiatalon tűnik fel mellettük.Érthetetlen... 8O


Pedig szívesen megnéztem volna a fiatal Yodát!

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338007 Írta: Maedhros
Maedhros válaszolt a következő témában: Star Wars
Hogy utálom azt a cserét!

Az eredetiben Ben mosolyog Luke-ra, aztán balra néz, és meglátjuk Anakint, amint visszamosolyog, aztán néz ő is Luke-ra.

Hayden nem mosolyog vissza, és olyan zavarban áll ott, mint kamaszlány, mikor először jön meg neki. (Már bocs.) :twisted:

Arról nem is beszélve, hogy a csere meggyalázza Sebastian Shaw emlékét!

I Love still lives and grows strong
Where I cannot enter
What hope is there in my own dark world for me?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #337985 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Star Wars
Jól emlékszel. Yoda és Ben maradt idős verzióban, Anakin meg fiatalon tűnik fel mellettük.Érthetetlen... 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #337927 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
Amúgy ez tényleg hülyeség, mert ennyi erővel akár a fiatal Bent is oda tehették volna. :roll: Ha jól emlékszem őt nem cserélték ki.

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #337922 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Star Wars
OFF Hmmm... Nem egy rossz ötlet! ;-) :D ON Viszont nem értem, mire volt jó, hogy kicserélték a szereplőket. Azon túl persze, hogy Hayden nyilván szép kis pénzt kapott érte... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #337919 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
Akkor nézd meg az eredeti verziót. :P

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #337918 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Star Wars
Az betenne... :D * Me a régi Anakinos end-et akarja! :twisted: *

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #337916 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Star Wars

Acho írta: Amit sajnálok a digitalizált 6. részben: a végén szerintem nem a fiatal Anakinnak kellene megjelennie. Az eredeti verzió, az idős Anakinnal szerintem jobb volt.

Majd negyven év múlva megint átdolgozzák és akkor egy öreg Anakin lesz ott :P Egy másik, már megint másik...

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #337877 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Star Wars
Amit sajnálok a digitalizált 6. részben: a végén szerintem nem a fiatal Anakinnak kellene megjelennie. Az eredeti verzió, az idős Anakinnal szerintem jobb volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #336673 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Star Wars
Keresek példát.

szerk.: Újraolvasva rájöttem, mi miért van. A hiba az én készülékemben volt... :lol: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #336652 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Acho írta: Biztos én vagyok figyelmetlen, de a Sith-ek bosszúja (a könyvváltozat) jónéhány, számomra érthetelen logikai bukfencet tartalmaz. A hiba az én készülékemben van (ami könnyen lehet! :D ), vagy tényleg...? :?


Például?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #336629 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Star Wars
Biztos én vagyok figyelmetlen, de a Sith-ek bosszúja (a könyvváltozat) jónéhány, számomra érthetelen logikai bukfencet tartalmaz. A hiba az én készülékemben van (ami könnyen lehet! :D ), vagy tényleg...? :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334353 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Star Wars
Gandalf: igen, erre én is gondoltam. Csak mintha az eredeti trilógiában is nővérként szerepelne.... De végül is annyira nem fontos. Csak megragadta a figyelmemet. De valószínűleg igazad lehet. ;)

Snuff: ez se rossz! :D ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334349 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
Szerintem fordítási hiba, angolban a sister lehet nővér és húg is, a klasszikus filmtrilógiában szerintem nincs szó arról, melyikük az idősebb, a könyvek meg egy másik kánon. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334347 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Star Wars

Acho írta: Lenne egy kérdésem: a 3. részben az ikrek születésénél Luke az első. Viszont a Jedi visszatérben, meg máshol is Leiát írják/nevezik meg idősebbnek! Most akkor hogy is van ez... :?:

Mert Luke csecsemőként biztos aranyos, de felnőttként korántsem olyan talpraesett, és inkább eltitkolták leőle, hogy tulajdonképpen ő a rangidős :D DD

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #334341 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Star Wars
Lenne egy kérdésem: a 3. részben az ikrek születésénél Luke az első. Viszont a Jedi visszatrében, meg máshol is Leiát írják/nevezik meg idősebbnek! Most akkor hogy is van ez... :?:

Snuff: :D :D:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328418 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Snuffles írta: Húhh, akkor csak én vagyok gyökér és nem ismertem, de nagyon lefárasztotta az agyamat :D

Jah, elsőre ütött. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328414 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben írta: Ez réégi. :illúzióromboló: :D

Húhh, akkor csak én vagyok gyökér és nem ismertem, de nagyon lefárasztotta az agyamat :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328411 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Snuffles írta: Mi az, amikor haj van a kocsin?
Hair is on Ford.
:twisted:

Ez réégi. :illúzióromboló: :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328407 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Star Wars
Najó, fárasztalak titeket. Aki nagyon fáradt, kérem, a saját érdekében ne olvasson tovább. Saját épségem érdekében pedig előre mondom, hogy NEM az én szerzeményem...

Mi az, amikor haj van a kocsin?
Hair is on Ford.
:twisted:

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328381 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Ecthelion írta: Látom a hülyeség terjed, mint a madárinfluenza. ;)

:hapci: Tessék? :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328379 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben írta: Hmm, most kiderült az igazság mindenki kedvenc wookie-járól: Chewbacca igazából emo volt! :mrgreen: XD

(asszem egyébként Ecthel találta ki, ha minden igaz, de ezt muszáj volt ide berakni :D )


Na szép...
Látom a hülyeség terjed, mint a madárinfluenza. ;)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328301 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Snuffles írta:

Ben írta: Hmm, most kiderült az igazság mindenki kedvenc wookie-járól: Chewbacca igazából emo volt!

Ez miben merül ki? :P


Folyton panaszkodik és a szemébe lóg a haja?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328231 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben írta: Hmm, most kiderült az igazság mindenki kedvenc wookie-járól: Chewbacca igazából emo volt!

Ez miben merül ki? :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328230 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Hmm, most kiderült az igazság mindenki kedvenc wookie-járól: Chewbacca igazából emo volt! :mrgreen: XD

(asszem egyébként Ecthel találta ki, ha minden igaz, de ezt muszáj volt ide berakni :D )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #326716 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Jé, az Atom még müxik? Nahát... :D

Ha már itt tartunk, én is találtam vmit, nemrég eszembe jutott, h létezik ilyen oldal, bár lehet h linkeltem már régen: www.starwarsspoofs.com/

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #326711 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Star Wars

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324430 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Star Wars

Snuffles írta: www.storewars.org/flash/index.html ? Volt már? Hosszú, de humoros.

ez fáááááájjjjjj!! :lol: :lol: :lol: naon kemény!! :wink: :D :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.339 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére