Star Wars

Több
20 éve 3 hónapja #195263 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars
Én bírom Jar-Jart.Őszintén szólva jobban,mint C3-POt!Szerintem jobb beszólásai vannak (persze ez csak az 1-2episodban van így,ezért az "új"C3PO-ról beszélek! :roll: ) :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #195222 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Tetszik mikor azt mondja: Jaajjj, tervezőm! :D :D


Ez maga az irónia persze, hiszen az EpI-től kezdve tudjuk, h a 'tervező' tul.képpen Vader. Threepio nagyon sok szempontból az iróniát hozza be, egyébként Jar Jar-ral együtt; és én ezért nem szoktam érteni igazán a Jar Jar-ral kapcsolatos fanyalgást sem.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #195220 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Star Wars
Kéretik technikai kérdéseket (fénykardok színe és annak oka) kimondottan technikai SW-fórumokon megbeszélni, itt sokkal inkább értelmezési és Tolkiennel való párhuzam-kérdéseket kellene megbeszéljünk. A technikai dolgokat rövidesen kiveszem (ezzel a megjegyzéssel együtt).

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #195217 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Star Wars
mindenki úgy készíti el, h. olyan legyen mint a mesteréjé?

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #195211 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Amikor egy jedi úgy dönt, h. átáll a sötét oldalra, akkor az az első dolga, h. kicseréli a fénykardjában lévő kristályt vörös színűre? :twisted: :D


Mért, az kristálytól lesz szines?
És ha valaki nagyerős Jedi lesz kicseréli kékről zöldre...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #195176 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Amikor egy jedi úgy dönt, h. átáll a sötét oldalra, akkor az az első dolga, h. kicseréli a fénykardjában lévő kristályt vörös színűre? :twisted: :D

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194373 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Ranamarth írta: C3PO,nos engem minden részben idegesít,de azt hiszem ez a lényege! :wink:


C-3PO csúcs szerintem! :D Tetszik mikor azt mondja: Jaajjj, tervezőm! :D :D

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194370 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars
C3PO,nos engem minden részben idegesít,de azt hiszem ez a lényege! :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194343 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta: Sztem a "nagy harcos" kifejezés egyértelműen arra vonatkozik, hogy attól, hogy gyilkol valaki, még nem lesz több. (szvsz Luke nem big hanem great warriort keresett...)

Tudom, csak ez amolyan hülye agyszüleményem volt. :) ))

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194306 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars
Sztem a "nagy harcos" kifejezés egyértelműen arra vonatkozik, hogy attól, hogy gyilkol valaki, még nem lesz több. (szvsz Luke nem big hanem great warriort keresett...)

Lamorak: persze, beszéltünk róla, de attól nekem még nem tetszik :)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194305 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
De hiszen az Epsidoe III. is Star Wars. :P :) Yoda mondata úgy is értelmezhető, hogy a nagy harcos nem nő nagyra. :D :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194278 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta: Úgy ugrált mint egy őrült béka, és ez minden méltóságát elvette.


Jaj, azt hittem, ezt egyszer 2 éve már megbeszéltük... szerintem pontosan az dobott hatalmasat Yoda karakterén, h láttuk harcolni--és úgy láttuk harcolni, ahogy még senki mást nem. Egyrészt a harcmodor kérdése is felmerül: Yoda ugrálós taktikája láthatóan nagyon jól bejön neki Dokuu ellen (erre ajánlom a www.starwarsspoofs.com Geonosis-klipjét), másrészt éppen a kontrasztra volt szükség a kicsi, lassan mozgó, hülyén beszélő mester és a 'nagy harcos' között (és h a kedvenc 'jelentésváltozásaimat' említsem, ugye mennyire mást jelent most a Klónok után, mikor Luke a Dagobah-n egy 'nagy harcost' keres, Yoda pedig azt mondja, h 'a harc senkit sem tesz naggyá'--most már konkrétan láttuk is, h Yoda nagy harcos). Összefoglalva: még mindig nem értem, miért ne harcolhatna Yoda így, hol van az megírva, h ez 'méltóságán aluli'.

Rövidesen át fogom nézni a topikot, és kiszedegetem belőle az offokat és a beszúrt Ep3 képeket; ezeket kérem, h gyorsan gyűjtsétek össze, ha vkinek kellenek. Maradjunk a beszélgetésnél a Star Wars-ról és Tolkienről.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194178 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Dínchamion írta: C3PO: hát nem tudom, ilyen szempontból sose zavart, hogy fecseg. Mittomén. :)

A Trilógiában engem se zavar, csak a Klónokban... :? :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194172 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Star Wars
Még egy kép, csak mert az jó :P : dinchamion.uw.hu/private/swg/character.jpg

Ez lennék én. :) Még egy ideig, mert már gyűlik a pénz az új cuccokra.


C3PO: hát nem tudom, ilyen szempontból sose zavart, hogy fecseg. Mittomén. :)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194159 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Ranamarth írta: ...bár azon én is mosolyogtam,hogy eléggé nehézkesen mászkál(->utalás a botra),mégis hirtelen gyors lett!Erre is magyarázat az,hogy Yoda titokzatos.Még maguk a Jedi mesterek sem ismerték ki teljesen soha!!!

Pontosan. :) Nekem csak az nem tetszik (de elviselem), hogy túlságosan lerí, hogy számítógépes. Szvsz a LucasFilm azért ennél jobban is meg tudta volna csinálni őt. :roll: A geonosis csata rúlz, csak ne lennének C-3PO idióta beszólásai. Tudom, kell feszültségolónak, de nem úgy, hogy végre látunk több Jedit is egyszerre harcolni, meg minden, ere ő közbelocsog. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194142 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars
Nos én Dínnel értek eggyet Yodával kapcsolatban,bár azon én is mosolyogtam,hogy eléggé nehézkesen mászkál(->utalás a botra),mégis hirtelen gyors lett!Erre is magyarázat az,hogy Yoda titokzatos.Még maguk a Jedi mesterek sem ismerték ki teljesen soha!!!

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194080 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Star Wars

Estel Adániel írta: Szvsz a legtöbbünk nem az általad felsoroltak miatt akadt fenn Yoda mesteren, hanem épp, mert mindezek ellenére enyhén... khm... fura harcmodort használt Dokuu ellen, miután "begorombult"... ;)


Hát nem tudom. :roll: A Kill Bill-es analógiából kiindulva is van különbség két nagyjából egyméretű lény harca és a Yoda-Dooku párbaj között. ;) Yoda extra alacsony, Dooku meg extra magas -- mégis, hogyan máshogy tudna Yoda harcolni úgy, hogy még hiteles is legyen?

Szerintem ugyanazt csinálja, mint az összes többi Jedi, csak a kontraszt nagyobb.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194079 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Estel Adániel írta: Szvsz a legtöbbünk nem az általad felsoroltak miatt akadt fenn Yoda mesteren, hanem épp, mert mindezek ellenére enyhén... khm... fura harcmodort használt Dokuu ellen, miután "begorombult"... ;)


Pontosan.
Úgy ugrált mint egy őrült béka, és ez minden méltóságát elvette. Persze, értem én hogy alacsony, de akkor is...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194076 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Star Wars
Szvsz a legtöbbünk nem az általad felsoroltak miatt akadt fenn Yoda mesteren, hanem épp, mert mindezek ellenére enyhén... khm... fura harcmodort használt Dokuu ellen, miután "begorombult"... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194075 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta: Én sem ezt vártam Yodától mint öreg mestertől...


Látom, Yoda sokaknak fájó pontja. :roll:

Magánvélemény on: szerintem fantasztikus volt. Magánvélemény off.

De komolyan, nézzük a tényeket:

:arrow: Yoda a legtapasztaltabb és "legerősebb" Jedi-mester
:arrow: képes volt (lesz, ha a prequelek felől nézzük) kiemelni egy X-Winget a mocsárból
:arrow: a Jedik igenis harcosok (még ha nem is katonák), a fénykardjuk a(z egyik) jelképük
:arrow: vö. Anakin mondatát a Phantomban: "Senki sem tud legyőzni egy Jedit", vagy vmi hasonló

Ezek alapján úgy gondolom, hogy a Yoda-Dooko párbaj tökéletesen megfelel minden szempontnak. Azzal persze nem vitatkozhatok (és nem is akarok), hogy személy szerint ti mit vártatok Yodától -- de szerintem tökéletes volt. Ahogy az a momentum is, amikor mintegy a "klónok parancsnokaként" felügyeli a hadmozdulatokat a Geonosison.

Szerintem ti túlságosan is egy vonást láttok Yodába, holott ő is árnyalt karakter, akárcsak Vader és a többiek. Ennyi erőből MAce indu meg Supermant játszik, mennyire gáááááz... :P Egyszerűen el kell fogadni, hogy egy karakternek újabb aspektusát ismertük meg -- és mivel nem mond ellent semminek, talán nem olyan nehéz... ;)

No offense, csak gondoltam ezeket megjegyzem.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194071 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta:

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: Dooku-Obi-Wan-Anakin párbaj rúlz! 8) meg Yoda is! Bár az igaz, hogy elégé látszik, hogy számítógéppel csinálták (szvsz Cereburm is erre értette a vicceset :) )...


Részben igen. :wink: Részben meg azért, mert én valahogy nem ilyen pattogos ugribugri fénykardpárbajt vártam volna Yodától (pláne mert elég koros már, és mikor éppen nem harcol, látszik, h. a botjára támaszkodva milyen remegő léptekkel jár), hanem egy olyat, ahol Yoda olyan profi módon vív, h. szinte fél kézzel védi le Dooku támadásait, úgy, hogy szinte nagyon nem is mozdul el... Nem láttam még a Kill Bill 2-t, de a bemutatójában van egy rész, ahol Uma Thurman hiába próbál lesújtani arra az öreg japán fickóra, az folyton elhajol, meg kicselezi őt , úgy, hogy kényelmesen lépdel ide-oda, nem ugrál össze-vissza, mint egy pszichopata szöcske... :) No, szvsz valami ilyesmit vártam volna el Yodától, mert így valahogy az, h. ennél a komolynak szánt jelenetnél széles mosolyra húzódott a szám, kissé megtörte a hangulatot. A poénos részeket szerintem C-3PO-nak kellett volna meghagyni... :)

Ettől függetlenül a prequelek szuperek! :P


Az előzetesben az a fickó kínai. a többi stimmel.

Én sem ezt vártam Yodától mint öreg mestertől...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194068 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Star Wars
Hát, Yodával kapcsolatban nagyon-nagyon nem értünk egyet, de mindegy.

Hoztam nektek vmit: dinchamion.uw.hu/private/swg/screenshot1.jpg

;) Ezt a kis campet a saját két kezemmel csináltam -- nem egy nagy szám, de jól mutat... :D Nem volt kedvem cantinába menni, köll az XP. :P

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194035 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
Nekem is hasonló a problémám a 2. filmmel. Természetesen kell bele szerelmi szál meg Yoda vívás, nem ezzel van a gond, hanem a megvalósítással. Ahogy ezt megcsinálták, úgy nem jó. De ez vélemény, nem tény, tehát nem lehet belekötni! :wink: :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194017 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: Dooku-Obi-Wan-Anakin párbaj rúlz! 8) meg Yoda is! Bár az igaz, hogy elégé látszik, hogy számítógéppel csinálták (szvsz Cereburm is erre értette a vicceset :) )...


Részben igen. :wink: Részben meg azért, mert én valahogy nem ilyen pattogos ugribugri fénykardpárbajt vártam volna Yodától (pláne mert elég koros már, és mikor éppen nem harcol, látszik, h. a botjára támaszkodva milyen remegő léptekkel jár), hanem egy olyat, ahol Yoda olyan profi módon vív, h. szinte fél kézzel védi le Dooku támadásait, úgy, hogy szinte nagyon nem is mozdul el... Nem láttam még a Kill Bill 2-t, de a bemutatójában van egy rész, ahol Uma Thurman hiába próbál lesújtani arra az öreg japán fickóra, az folyton elhajol, meg kicselezi őt , úgy, hogy kényelmesen lépdel ide-oda, nem ugrál össze-vissza, mint egy pszichopata szöcske... :) No, szvsz valami ilyesmit vártam volna el Yodától, mert így valahogy az, h. ennél a komolynak szánt jelenetnél széles mosolyra húzódott a szám, kissé megtörte a hangulatot. A poénos részeket szerintem C-3PO-nak kellett volna meghagyni... :)

Ettől függetlenül a prequelek szuperek! :P

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193985 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Star Wars

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: Dooku-Obi-Wan-Anakin párbaj rúlz! 8)


Hm. Akkor már inkább a csata a Geonosison, amikor megjelennek Mace Winduék. ;) That's what I call real Jedi-stuff. :)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193972 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Hú, de fellendült ez a topic. :D Dín, ezek a képek nagyon jók! :lol: főleg a Bounty Hunter. :mrgreen: :itscool: Az az igazság, hogy amikor nézem a Klónokat általában csak a csatajeleneteket nézem meg (de attól a szerelmi szál kell a filmbe! ). :oops: Dooku-Obi-Wan-Anakin párbaj rúlz! 8) meg Yoda is! Bár az igaz, hogy elégé látszik, hogy számítógéppel csinálták (szvsz Cereburm is erre értette a vicceset :) ). Nem azt mondom, hogy bábuval jobb lenne, de szvsz azért 2001-2002-ben volt olyan szinten a szgpes technika, hogy egy kicsit élethűbbre csinálhatták volna. De azért így is szeretem! :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193867 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Star Wars

Peredhil/Earendil írta:

Dínchamion írta:

Peredhil/Earendil írta: De azért mondjuk az a hempergés ott a mezőn...hát...izé...
Nem mintha zavarnának az ilyenek, de nem a Star Wars képbe. Szerintem oda nem illik. Rontja az összképet. Legalább is az én szemszögemből.


Ez komolyan érdekel: miért? Ez számomra kb. olyan, mintha Aragorn és Arwen esküvője nem illene a GyU-ba, mert "rontja az összképet" és "nyálas". Komolyan érdekel, hogy akkor mi az a "SW-kép" szerinted. De tényleg.

Alyr: lenni lenne, mert hát az SW központi alakja Vader ugye... ;) De az tény, hogy a szerelem elég nagy szerepet játszik Anakin Vaderré válásában.


Ezt röviden összefoglalom: Nézd meg az 5-6. epizódot.


Mit nézzek rajta? Nem látom, mit akarsz mondani. :roll:

És akkor a szerkesztés utáni dolgokra: mi az a különbség a két történet között, ami szerint jobban illik a szerelmi szál a GyU-ba, mint a SW-ba?

Azt hiszem, kezdem érteni: nem látod, hogy bár természetesen a prequelek ugyanabban az univerzumban játszódnak, mint a 4-5-6, egy más világban -- a birodalmi fenyegetésnek még nem nagyon van nyoma, az egész képileg sokkal színesebb, vidámabb. De ez nem baj, sőt a szerelmi szál még jobban beleillik -- és fantasztikus kapcsolatot teremt a 4-5-6-tal az, hogy végülis ez a szerelem iszonyúan sötét és iszonyúan tragikus, mintegy széttöri a hangulati alapkeretet. Abban igazad van, hogy a 4-5-6 sötétebb és komorabb, de ne felejtsd el, hogy 1. a prequelekben nincs Vader a maga teljességében; 2. ne várj el olyasmit a prequelektől, ahogyan azok nem működnek: én _nem_ a 4-5-6 hangulatát/képeit vártam tőlük, és nem is csalódtam, szerintem fantasztikusak. Nem a 4-5-6, de ezt nem is várja el senki.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #193865 Írta: Peredhil/Phoenix
Peredhil/Phoenix válaszolt a következő témában: Star Wars

Dínchamion írta:

Peredhil/Earendil írta: De azért mondjuk az a hempergés ott a mezőn...hát...izé...
Nem mintha zavarnának az ilyenek, de nem a Star Wars képbe. Szerintem oda nem illik. Rontja az összképet. Legalább is az én szemszögemből.


Ez komolyan érdekel: miért? Ez számomra kb. olyan, mintha Aragorn és Arwen esküvője nem illene a GyU-ba, mert "rontja az összképet" és "nyálas". Komolyan érdekel, hogy akkor mi az a "SW-kép" szerinted. De tényleg.

Alyr: lenni lenne, mert hát az SW központi alakja Vader ugye... ;) De az tény, hogy a szerelem elég nagy szerepet játszik Anakin Vaderré válásában.


Hogy az elsőről még csak ne is beszéljek.
Ezt röviden összefoglalom: Nézd meg az 5-6. epizódot.
Amúgy a GyU-ba azért jobban odaillik a szerelmi szál, mint a SW-be.
Nézd meg a különbséget a két történet között.

Peredhil - Thor

"Eladom az Internet teljes másolatát 5689 db DVD-n (vagy 2 DVD-n pornó nélkül)."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193864 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta:

Dínchamion írta: ...a prequelek iszonyú jók, Yodástul, szerelmestül. Pont. ;)


Egyetértek. :wink: Bár Yoda egy kicsit tényleg vicces volt...


Yoda mindig is vicces volt, ez az egyik funkciója... ;)

Alyr: valóban, csak a prequelekben tragikus (hozzá nagyon), az eredeti trilógiában meg nem. :)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193862 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Dínchamion írta: de ez kicsit már a befőtt teszi el a nagymamát jellegű dolog. :P

.


Micsoda befőttek vannak...
Sztem kell szerelmi szál. A 4-5-6ban is van...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.699 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére