Star Wars

Több
20 éve 4 hónapja #190057 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta: Megnéztem, egész reálisnak tűnik, de asszem itt írták azt is a 2. rész előtt, hogy a Jedik a klónharcosokkal fognak csatázni...

Úgy is lett. Nem ellenük, hanem velük. ;)

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190039 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Dooku az EpII-ben nem mondott róla olyat, h. áruló volt. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190029 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: Ranamarth: Hol olvastad, h. ilyet írnak, h. Qui-Gon áruló volt? Az összegzésben nem találom.


Ja, ezt akartam én is megkérdezni... :) Nem azzal kevered, amit az Episode II-ben Dooku mondott róla?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190027 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Hajaj, de fellendült a topic. :D 8)

Alyr: igen, fognak csatázni, mert Palpi át tudja állítani a programozásukat úgy, hogy a Jediket is ellenségüknek tekintsék. A Jedik erről mit sem tudnak, így hirtelen éri őket a támadás (én még azt is el tudom képzelni, hogy a klónok csellel próbálják megölni korábbi parancsnokaikat, tehát nem rögtön nekiesnek (mert akkor elképzelhető, hogy kinyírja őket), hanem vlmilyen csellel csapdába ejtik, vagy valami), így védekezni is alig tudnak (vagy sehogy). Yodát is a wookie-k mentik meg, Obi-Wannak sikerül megölnie saját katonáit. Főleg az egyiket sajnálja nagyon, bizonyos Cody parancsnokot (akinek Temurea Morrison fogja az aráct adni), akivel végigharcolta a klónháborút. Egy régi spolierben volt, hogy állítólag azt mondja neki: "Neked mindig Ben voltam, barátom." (mert Obi-Wan igazi neve Ben Kenobi, de ezt vlmiért nem használja; Anakin a coruscanti csatában egyszer így szólítja őt, mire az ingerülten válaszol: "Tudod, hogy utálom, ha így nevezel!")

Cerebrum: igen, ő az! 8) Ezért várták olyan sokan az utolsó CW részt, mert ott bukkan fel először Grievous tábornok, mégha rajzfilmfigura alakban is. :)

Ranamarth: kisebb bakik lehetnek, de Lucas próbál minél több ilyen apró átfedéses hibát megoldani, reméljük sikerül neki. (bár egyes rajongók szeretik az elvarratlan szálakat :) ); Hol olvastad, h. ilyet írnak, h. Qui-Gon áruló volt? Az összegzésben nem találom.

Hülye vagyok, szólhattam volna, a múlt héten volt a Star Wars Galaxison chat Tibur55-tel, a legjobb magyar szuperkémmel. :) Őtőle lehet kérdezgetni, rengeteget tud az Ep3-ról így előre is.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189977 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Ranamarth írta: Obi-Wan,elolvastam a starwars.hu-n lévő összegzést a III.epi.-ról és minden tök jó egészen addig,amíg azt nem írják,h Qui-gon talán ÁRULÓ volt!!!!! :evil: :evil: :evil: Ez felháborító!Pont Ő,aki mindig is a békés megoldások Jedie volt?Pont ő játszana közre a klón hadsereg létrehoásában??????Ti mit gondoltok erről?


Nem hiszem, hogy Palpatine ilyen sok Jedit a maga oldalára állított volna. És hogy pont Qui-gon-t azt egyáltalán nem hiszem. A klónhadsereget szvsz Dooku rendelte meg...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189976 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars
Obi-Wan,elolvastam a starwars.hu-n lévő összegzést a III.epi.-ról és minden tök jó egészen addig,amíg azt nem írják,h Qui-gon talán ÁRULÓ volt!!!!! :evil: :evil: :evil: Ez felháborító!Pont Ő,aki mindig is a békés megoldások Jedie volt?Pont ő játszana közre a klón hadsereg létrehoásában??????Ti mit gondoltok erről?

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189961 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta:

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: Milyen könyvből? :) Az eddigi infókból összeállított lehetséges történet már két hónapja fent van a starwars.hu-n ITT . :D FIGYELEM!! SPOILERVESZÉLY!!



Ez a bizonyos félig droid Grievous tábornok az, aki a Clone Wars utolsó részében ledarálta a jediket?

Ja és még valami. Ha Padmé belehal a szülésbe, akkor hogy lehet, h. a Jedi visszatérben Leia azt mondja Luke-nak, mikor azt kérdezi tőle, emlékszik-e az anyjára, h. csak arra emlékszik, h. nagyon szép volt, csak mindig szomorú?


És ha Leia Organa szenátor feleségére emlékszik? Elvégre nem tudhatjuk, hogy volt-e neki és ha igen, mikor halt meg...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189959 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars
Igaz-igaz!Lehet,hogy khirály lesz a film,de előfordulhatnak efféle bakik,bár jobb lenne,ha ezeket kiküszöbőlnék! :evil:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189924 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: Milyen könyvből? :) Az eddigi infókból összeállított lehetséges történet már két hónapja fent van a starwars.hu-n ITT . :D FIGYELEM!! SPOILERVESZÉLY!!



Ez a bizonyos félig droid Grievous tábornok az, aki a Clone Wars utolsó részében ledarálta a jediket?

Ja és még valami. Ha Padmé belehal a szülésbe, akkor hogy lehet, h. a Jedi visszatérben Leia azt mondja Luke-nak, mikor azt kérdezi tőle, emlékszik-e az anyjára, h. csak arra emlékszik, h. nagyon szép volt, csak mindig szomorú?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189915 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: Milyen könyvből? :) Az eddigi infókból összeállított lehetséges történet már két hónapja fent van a starwars.hu-n ITT . :D FIGYELEM!! SPOILERVESZÉLY!!


Megnéztem, egész reálisnak tűnik, de asszem itt írták azt is a 2. rész előtt, hogy a Jedik a klónharcosokkal fognak csatázni...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189908 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Milyen könyvből? :) Az eddigi infókból összeállított lehetséges történet már két hónapja fent van a starwars.hu-n ITT . :D FIGYELEM!! SPOILERVESZÉLY!!

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189599 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Star Wars
Tudjátok van atomhasítás meg szobahasítás, a kérdés csak az, hogy vezethet e ez is láncreakcióhoz, mert akkor az egész kórház elpusztul. :D
A viccet félretéve, azt el tudom képzelni hogy valaki olyan energiát szabadít fel, hogy meghasad a mennyezet és a padló, nekem inkább az nem tiszta, hogy vezethet ez pontosan Padme halálának tisztázásához.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189445 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta:

Brisa írta: Amúgy Dín, szerintem a képek, előzetesek és pletykák alapján szerintem nem lehet megítélni, hogy Hayden mennyire jól fogja eljátszania a "Darth Vaderré válást". Mondjuk az én fantáziámat is ez igatja a legjobban, az ikrek születése és elrejtése mellett.

Szvsz jól fogja eljátszani a szerepet. :) Vader első dolga -miután az orvosdroidok felébresztették- az lesz, hogy a Sötét Erő segítségével kettéhasítja a szobát, amiben éppen van. :D Mégpedig azért, mert megtudja, hogy ő ölte meg Padmét.


Ez roppantul érdekesen hangzik...

Hogy kell kettéhasítani egy szobát?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189273 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars
A könnyvből tudod ezt?Nagyon izgi! :wink: 8)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189203 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Brisa írta: Amúgy Dín, szerintem a képek, előzetesek és pletykák alapján szerintem nem lehet megítélni, hogy Hayden mennyire jól fogja eljátszania a "Darth Vaderré válást". Mondjuk az én fantáziámat is ez igatja a legjobban, az ikrek születése és elrejtése mellett.

Szvsz jól fogja eljátszani a szerepet. :) Vader első dolga -miután az orvosdroidok felébresztették- az lesz, hogy a Sötét Erő segítségével kettéhasítja a szobát, amiben éppen van. :D Mégpedig azért, mert megtudja, hogy ő ölte meg Padmét.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189036 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Wow! Nagyon ütős lett a Clone Wars második szériája!

Tyű, mikor Anakin elveszi Asajj fénykardját és a dühtől szikrázó arcát megvilágítja a kard vörös fénye... (Hab lett volna a tortán, ha a birodalmi induló szólt volna eközben... :) )

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189029 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars
nekem Obi-Wan Kenobi karaktere teszuik a legjobban.Nem tudom ismeriteke-e a Jedi Növendék sorozatot (persze tudom,hogy már sokat emlegettem).Ebben Obi-Wanról és Qui-gonról van szó.Arról,hogy Obi-Wan,mint serdülű kamasz,hogyan győz saját maga ellen és miként válik ki közte és Qui-gon között az apa-fia kapcsolat.
Mikor Obi-Want megismerjük a Baljós Árnyakban,már teljesen más,mint gyermek padavanként.Felnőtt és ismerve saját fiatal kori hibáit,megpróbálja a Skywalkereket úgy nevelni,hogy ők ne kövessék el ugyanazokat a hibákat.Ezért olyan szigorú Anakinhoz,de aztán rájön,hogy ez nem megoldás és ismételeten saját tetteiből okulva Luke-ot már másként tanítja! 8)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189024 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Star Wars
szvsz R2D2 a legjobb.
már ha lehez karakternek nevezni.
szerintem lehet.
néha úgy tűník (még a filmben is) hogy vannak érzései ennek a konzervdobozdroidnak.

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188908 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Star Wars
Azért én remélem, lesz benne más is a kardozáson kívül...

Amúgy Dín, szerintem a képek, előzetesek és pletykák alapján szerintem nem lehet megítélni, hogy Hayden mennyire jól fogja eljátszania a "Darth Vaderré válást". Mondjuk az én fantáziámat is ez igatja a legjobban, az ikrek születése és elrejtése mellett.

Egy téma javaslat: Anakin - Vader karakteréről már sokat beszélgettünk. Kinek melyik MÁS szereplő tetszett a legjobban, és miért. (Itt nem annyira a színészek, ill. azok színészi teljesítménye érdekelne, hanem a SW-karakterek.)

Például engem Luke karaktere fogott meg leginkább (Vader mellett). A fiatal, világmegváltó tervekkel teli, tipikusan "serdülő fiúnak" hirtelen olyan traumákat (pl. a nevelőszülei elvesztése - szerintem ez a filmekben el van nagyolva: nem hiszem, hogy egy ember ilyen hamar túl tudna lépni azok halálán, akik egész életében mellette voltak, szerették, nevelték... de persze egy filmbe túl sok minden nem férhet bele), "hihetetlen felismeréseket" (pl. a különleges képességeinek felismerése - én is padlót fognék, ha hirtelen kiderülne, hogy milyen csodás képességeim vannak :D ) kell átélnie, emellett veszélyes kalandokba, háborúkba keveredik (az addigi biztonságos élete után)... szóval ez egy egészen érdekes helyzet, amelyek érdekes változásokat generálnak a fiatal és naív srácban (amelyet természetesen a filmek csak elnagyolva tudnak ábrázolni). Mindannyian láttuk a filmeket, úgyhogy nem részletezném, különben bonyolult és követhetetlen pszichologizáló elemzést adnék itt Luke-ról. :D
A lényeg, hogy az én véleményem szerint az eredeti SW-filmek ezt a folyamatot állították a középpontba. Míg a prequelek Anakin jellemfejlődését. (Érdemes megfigyelni a párhuzamokat Anakin és Luke sorsa között, pl. az "indulásnál".)

Szóval a Luke karakterében rejlő lehetőségek azok, amik engem megragadtak.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188897 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars
Tudom,h arról volt szó,h ide erről többet ne írjunk,csak annyit szeretnék megkérdezni,hogy a Mester-padavan/tanítvány szerveződés tovább folyt-e és ha igen,akkor hol? :roll:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188876 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Dínchamion írta:

Alyr Arkhon írta:

Ranamarth írta: Tök jó a kémvideó! :wink: Ha tényleg ennyi jó harcos rész lesz,én...nem találom a szavakat pedig ez nálam ritka :twisted: .Dín,teljes mértékben egyet értek veled,így nem tudok többet hozzáfűzni! :lol: :wink:


Kémvideó, egyebek: linket kérnék...


obiwan1.uw.hu/letoltesek.htm

;)


Megnéztem őket...
Szegény Natalie Portman, elég idióta ruhákat bírnak ráadni...

Jediharcok rulz!!!

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188871 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta:

Ranamarth írta: Tök jó a kémvideó! :wink: Ha tényleg ennyi jó harcos rész lesz,én...nem találom a szavakat pedig ez nálam ritka :twisted: .Dín,teljes mértékben egyet értek veled,így nem tudok többet hozzáfűzni! :lol: :wink:


Kémvideó, egyebek: linket kérnék...


obiwan1.uw.hu/letoltesek.htm

;)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188845 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Ranamarth írta: Tök jó a kémvideó! :wink: Ha tényleg ennyi jó harcos rész lesz,én...nem találom a szavakat pedig ez nálam ritka :twisted: .Dín,teljes mértékben egyet értek veled,így nem tudok többet hozzáfűzni! :lol: :wink:


Kémvideó, egyebek: linket kérnék...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188573 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars
Tök jó a kémvideó! :wink: Ha tényleg ennyi jó harcos rész lesz,én...nem találom a szavakat pedig ez nálam ritka :twisted: .Dín,teljes mértékben egyet értek veled,így nem tudok többet hozzáfűzni! :lol: :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188283 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Mmint az enyémen? :) Mert arra valóban felraktam, és most töltöm fel a frissített változatát, amiben pár új darab is benne van. :) Csak pszt, mert nem lenne szabad. ;)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #187981 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Star Wars

Ranamarth írta: Én csak azt szeretném még Dín kérdezni,hogy a III.Epi.-s képeket honnan szedted?Mert én voltam a starwars.hu -n és ott nem találtam olyanokat ,amire te utaltál


Tele van vele a net. :P Tudni kell használni a Google-t. ;)

De spec Obi-Wan honlapján van egy rakás BTS kép.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #187968 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars
Én csak azt szeretném még Dín kérdezni,hogy a III.Epi.-s képeket honnan szedted?Mert én voltam a starwars.hu-n és ott nem találtam olyanokat ,amire te utaltál :( !

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #187774 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Láttátok már a legújabb Before the Helmet képet? Nagyon állat! :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #187660 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Star Wars
Hm. Az előzetes alatt nem trailerre gondoltam, hanem képekre meg egyéb infókra. :wink:

Nyilván én sem ez alapján fogom megítélni a filmet magát, de az alant olvashatók szerintem a harmadik prequel ismerete nélkül is megbeszélhetők -- mert az alapkoncepció ugyebár ismert. :)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #187658 Írta: Khamul Lieutenant
Khamul Lieutenant válaszolt a következő témában: Star Wars
Tényleg, hol lehet megnézni az előzetest?
Üdv

- All those moments will be lost in time, like tears in the rain. Time to die. -

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.697 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére