Star Wars

Több
19 éve 1 hónapja #268934 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Én úgy emlékszem a lázadók vadászgépei is mind tudtak hipertérben repülni, csak a birodalmi tie fighterek nem. (Érdekes, három éve jártam egy Fantázia és valóság c. kurzusra, és az egyik előadáson is pont ugyanezen folyt a vita... :) )

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268933 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta:

Alyr Arkhon írta: (hogy Luke hogy talált oda, nemtom. Nem vagyok biztos benne, hogy hipertérben is lehet az Erő segítségével kormányozni előre megadott koordináták nélkül...)

Lehet egyáltalán az x-szárnyúval hipertérben repülni?

Minden X-szárnyú nem tud, de Luke gépe kicsit átszerelt.... (bár ez EU).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268927 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta: Muszáj neki, Luke az ep. V- VI ban mindenhova azzal megy.
Ha jól emlékszem a Jediben amikor a Halálcsillag ellen készülnek, a vadászok külön ugranak, hogy már kötelékekben érkezzenek.

Igen, nekem is az Ep6 jutott eszembe, csak abból a kis gépből vhogy nem nézem ki, meg akkor a Millenium Falconnak nem lett volna olyan nagy csodája a hipertér. Bár meglehet, hogy csak Han fújta fel a dolgot. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268924 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta:

Alyr Arkhon írta: (hogy Luke hogy talált oda, nemtom. Nem vagyok biztos benne, hogy hipertérben is lehet az Erő segítségével kormányozni előre megadott koordináták nélkül...)

Lehet egyáltalán az x-szárnyúval hipertérben repülni?


Muszáj neki, Luke az ep. V- VI ban mindenhova azzal megy.
Ha jól emlékszem a Jediben amikor a Halálcsillag ellen készülnek, a vadászok külön ugranak, hogy már kötelékekben érkezzenek.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268923 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta: (hogy Luke hogy talált oda, nemtom. Nem vagyok biztos benne, hogy hipertérben is lehet az Erő segítségével kormányozni előre megadott koordináták nélkül...)

Lehet egyáltalán az x-szárnyúval hipertérben repülni?

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268922 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars
Majd kihagytam a legfontosabbat: A Dagobah hiányzott a legtöbb csillagtérképről (így a Birodalmiakról is), Artu ezt közli is Luke-kal amikor oda indulnak.

(hogy Luke hogy talált oda, nemtom. Nem vagyok biztos benne, hogy hipertérben is lehet az Erő segítségével kormányozni előre megadott koordináták nélkül...)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268921 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta: Nem egészen...

Obi-wan azért ment a Tatooinra, mert tudta, hogy ha van egy hely a galaxisban ahova Vader nagyon nem szívesen megy, akkor az az, meg esetleg a vulkánbolygó aminek folyton elfelejtem a nevét.

Yoda hatalma meg volt akkora hogy elrejtőzzön a keresés elől ( az uralkodó szerintem azon az állásponton volt, hogy Yoda amilyen öreg, meghalhatott azóta, és majdnem igaza is lett)

Pontosan. :) Ben biztos volt benne, hogy Vader anyja halálának emléke miatt enm fog visszatérni a Tatooine-ra. A Dagobah meg elég félreeső hely volt, meg ott volt az a barlang is, asszem árnyékolta az is, nem tudom, ez mennyire EU, régen hallottam/olvastam valahol.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268919 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

olorin.papa írta:

Cerebrum írta: Mondjuk aztán az se biztos, hogy a végén minden jedi meghal, végülis elég nagy a galaxis, lehet, hogy sokan ugyanúgy a remete életmódot választották, mint Ben és Yoda, nem?


A jediket Darth Vader felkutatta, és kiírtotta. Joda egy különleges helyre meneköld, a dagoba rendszerbe, talán az erő "szülőhelyére", ahol jelen volt a sötét oldal is, és ez talán leárnyékolta.
Ben Kenobi a mestere volt Vadernek, és ez egy különleges kapcsolat lehetett kettőjük között, így Ő is eltudott bújni... szvsz


Nem egészen...

Obi-wan azért ment a Tatooinra, mert tudta, hogy ha van egy hely a galaxisban ahova Vader nagyon nem szívesen megy, akkor az az, meg esetleg a vulkánbolygó aminek folyton elfelejtem a nevét.

Yoda hatalma meg volt akkora hogy elrejtőzzön a keresés elől ( az uralkodó szerintem azon az állásponton volt, hogy Yoda amilyen öreg, meghalhatott azóta, és majdnem igaza is lett)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268912 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Mondjuk aztán az se biztos, hogy a végén minden jedi meghal, végülis elég nagy a galaxis, lehet, hogy sokan ugyanúgy a remete életmódot választották, mint Ben és Yoda, nem?


A jediket Darth Vader felkutatta, és kiírtotta. Joda egy különleges helyre meneköld, a dagoba rendszerbe, talán az erő "szülőhelyére", ahol jelen volt a sötét oldal is, és ez talán leárnyékolta.
Ben Kenobi a mestere volt Vadernek, és ez egy különleges kapcsolat lehetett kettőjük között, így Ő is eltudott bújni... szvsz

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268911 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Mondjuk aztán az se biztos, hogy a végén minden jedi meghal, végülis elég nagy a galaxis, lehet, hogy sokan ugyanúgy a remete életmódot választották, mint Ben és Yoda, nem?


Hogyha igy gondolkodunk akkor több 10 akár több 100 Jedy is élhet a galaxisban 8) de csak arok akik nem harcoltak a Clone háboruban vagy akikhez nem jutott el az az üzenet amely arra szolítja fel a Jedyket hogy térjenek vissza a Jedy templonba Corussanba. Bár ki tudja ez csak feltételezés vagy nem ?

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268907 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Mondjuk aztán az se biztos, hogy a végén minden jedi meghal, végülis elég nagy a galaxis, lehet, hogy sokan ugyanúgy a remete életmódot választották, mint Ben és Yoda, nem?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268906 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars
Végülis nem is lenne olyan unalmas mert az is elég izgalmas (szerintem), hogy a lázadok hogyan szervezödnek egybe. 8) 8) Szerintem

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268862 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Meg hát az tök uncsi időszak, jedik nincsenek, maximum ilyen politikai izékről szólhat, hogy a lázadók hogyan szerveződnek, meg ilyesmik... Marha izgalmas. :)

Hát igen. :D De azért ne feledd, nem minden Jedi halt meg akkor, ott, a 66-os parancs kiadása után. Életben maradt (egy ideig :roll: ) pl. Aayla Secura is. ;) :) Szóval Jedik még vannak, és szép folyamatosan irtják ki őket. "<i>A young Jedi named Darth Vader helped the Empire hunt down and destroy the Jedi.</i>" - Ben nem véletlenül mondja ezt az ep4-ben, vsz Vader más Jediket is felkutatott és megölt, hasonlóan, mint Grievous. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268650 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta:

Ecthelion írta: És azt tényleg megcsinálják? :lol: :mrgreen:

Ha jól tudom, nem. :P Yoda életéről nem lesz semmilyen film, hanem egy asszem teljesen digitális tévésorozat, ami az Ep3 és az Ep4 közt játszódik, vsz nálunk nem, vagy csak jóval megkésve vetítik. Nekem spec ez az egész nem annyira tetszik, tévésorozat szintjére lealacsonyítani a SW-t... :roll: :? :x


Meg hát az tök uncsi időszak, jedik nincsenek, maximum ilyen politikai izékről szólhat, hogy a lázadók hogyan szerveződnek, meg ilyesmik... Marha izgalmas. :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268635 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Ecthelion írta: Kihozzák belőle amit lehet. Mozi :arrow: sorozat :arrow: rajzfilm :arrow: stb :P A SW jó pénz :roll: Amúgy nekem sem tetszik, elveszti a varázsát. De ez van mindennel ami jó, nem meglepő szvsz a SW esetében sem :(

Na igen. De a Clone Wars még jó is volt, szvsz. :) Ez a sorozat számomra már kissé erőltetettnek tűnik, a saga lezárult a harmadik résszel, s ezzel kész.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268634 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars

Ecthelion írta: Kihozzák belőle amit lehet. Mozi :arrow: sorozat :arrow: rajzfilm :arrow: stb :P A SW jó pénz :roll: Amúgy nekem sem tetszik, elveszti a varázsát. De ez van mindennel ami jó, nem meglepő szvsz a SW esetében sem :(


Én ugy vélem ez hogy csak a pénz motiválja a készítő gárdát egy kicsit illúzió rombolonak tünik. Föleg az hogy divat rajongok is lettek elég sokan. :( :(

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268632 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
Kihozzák belőle amit lehet. Mozi :arrow: sorozat :arrow: rajzfilm :arrow: stb :P A SW jó pénz :roll: Amúgy nekem sem tetszik, elveszti a varázsát. De ez van mindennel ami jó, nem meglepő szvsz a SW esetében sem :(

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268631 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Ecthelion írta: És azt tényleg megcsinálják? :lol: :mrgreen:

Ha jól tudom, nem. :P Yoda életéről nem lesz semmilyen film, hanem egy asszem teljesen digitális tévésorozat, ami az Ep3 és az Ep4 közt játszódik, vsz nálunk nem, vagy csak jóval megkésve vetítik. Nekem spec ez az egész nem annyira tetszik, tévésorozat szintjére lealacsonyítani a SW-t... :roll: :? :x

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268629 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars

Ecthelion írta: És azt tényleg megcsinálják? :lol: :mrgreen:


Hát remélem mert az ujság azt irta nagy szabású film lesz és külömben is kiváncsi vagyok a Yoda életére. :D

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268628 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
És azt tényleg megcsinálják? :lol: :mrgreen:

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268627 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta:

Ecthelion írta: Annál is inkább minthogy az egyik legkeresettebb extra egy dvd kiadáson, az a magyar szinkron. Ezt egyszer a Warner kiadó vmilyen fejese mondta (nyilatkozta :) ) Pontosan nem emlékszem :P :roll: Bár igaz az SW-t nem a Warner forgalmazza :P

Hanem a 20th Century Fox. :) Asszem. :D Mindazonáltal, ha jól tudom, a Lucasfilmenk nem számít lényeges vevőpiacnak Magyarország, nem adnak engedélyt szinkronos DVD kiadására. :roll: :?


Az nem jo mert a most készülő film ami a Yoda életéről angolul lesz csak kapható :( :( :bawling:

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268625 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Ecthelion írta: Annál is inkább minthogy az egyik legkeresettebb extra egy dvd kiadáson, az a magyar szinkron. Ezt egyszer a Warner kiadó vmilyen fejese mondta (nyilatkozta :) ) Pontosan nem emlékszem :P :roll: Bár igaz az SW-t nem a Warner forgalmazza :P

Hanem a 20th Century Fox. :) Asszem. :D Mindazonáltal, ha jól tudom, a Lucasfilmenk nem számít lényeges vevőpiacnak Magyarország, nem adnak engedélyt szinkronos DVD kiadására. :roll: :?

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268624 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
Annál is inkább minthogy az egyik legkeresettebb extra egy dvd kiadáson, az a magyar szinkron. Ezt egyszer a Warner kiadó vmilyen fejese mondta (nyilatkozta :) ) Pontosan nem emlékszem :P :roll: Bár igaz az SW-t nem a Warner forgalmazza :P

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268617 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
De könyörgöm, 2005-öt írunk! Mi az hogy nem csinálnak szinkront? Jó hogy már nem alámondott verziós, mint 20 évvel ezelőtt... Még megérteném, ha ez a film egy ötödrangú romantikus vígjáték lenne, de nem az, hanem a Star Wars! Hát komolyan mondom megáll az eszem... :evil:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268615 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
Nekem a Baljós Árnyak VHS-en van meg, eredeti kiadvány és magyar szinkronos!
Két változatban adták anno: szélesvásznú és feliratos, normál képernyőméret és szinkronos.

A klónok támadása nem tudom, megjelent-e szinkronos videón... azt TV-ből vettem fel a múltkor, mikor leadták.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268599 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

TharThalion írta: de akkor majd lesz kazin ami bisztos szinkronos :D

Kötve hiszem. Ami Baljós árnyak és Klónok videokazival találkoztam, mind feliratos volt, és úgy tudom, nincs szinkronos (javítsatok ki, ha tévedek, én eggyel sem találkoztam :P ).

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268567 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Én mondjuk személy szerint angolul szeretem nézni őket, de ez azért akkor is disznóság, hogy nem csinálnak szinkront a DVD-re! :evil:

Lehet hogy nem adják ki szinkronosan DVD-re de akkor is meglessz magyarul a talpraesettebbenknek 8) de akkor majd lesz kazin ami bisztos szinkronos :D

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268509 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Én mondjuk személy szerint angolul szeretem nézni őket, de ez azért akkor is disznóság, hogy nem csinálnak szinkront a DVD-re! :evil:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #268196 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Asszem a dvdextrások írták, hogy pletyka szinten terjed, hogy kiadják szinkronosan, de nem nagy a valószínűsége. Szvsz a prequelek eredetiben rúlzanak, úgyhogy én nem bánom. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #268189 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
Én úgy hallottam, hogy azt sem szinkronizálják ki, akárcsak az első kettő, eredeti nyelven jelenik meg (sajna). De ez csak pletyka, szal erre ne nagyon adjatok (bár szerintem is így lesz :? ).

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.010 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére