Star Wars

Több
18 éve 9 hónapja #280437 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
www.szukitskiado.hu/index.php?menu=25

Néhány SW könyv jövőre a Szukits reményei (meg a mi reményeink :D ) szerint.

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280324 Írta: Bomarr
Bomarr válaszolt a következő témában: Star Wars
Cerebrum: Sajnos tényleg úgy néz ki :( Reméljük, hogy majd egy következő kiadásra kijavitják...

Ben Kenobi: Igen azt is én irtam :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280323 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars

Ancalima Anarórë írta: christmaschebacca.ytmnd.com/
Boldog karácsonyt! :D (érdemes bekapcsolni a hangfalat és várni egy kicsit. megéri.)

Na ez már nagyon durva !!! :cross: :pimp: :agree:

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280317 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Ancalima Anarórë írta: christmaschebacca.ytmnd.com/
Boldog karácsonyt! :D (érdemes bekapcsolni a hangfalat és várni egy kicsit. megéri.)


Hú, ez nagyon súlyos... :D

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280314 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Star Wars
christmaschebacca.ytmnd.com/
Boldog karácsonyt! :D (érdemes bekapcsolni a hangfalat és várni egy kicsit. megéri.)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja - 18 éve 9 hónapja #280276 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Bomarr írta: Talán nem szép dolog, hogy magamat reklámozom, de itt egy irás, amiben összehasonlitottam a Birodalom visszavág különféle verzióit (a többi filmről is irtam hasonlót :) )

Link


Tyű, hát ennek a felére fel sem figyeltem... :roll:

A RotJ-t amúgy még nem néztem meg, de nem mondod komolyan, hogy ez a rész tényleg így néz ki a DVD-n? 8O

swgalaxis.hu/modules/Cikk/pictures/rotj_se/sabers02.jpg

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280247 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Bomarr írta: Talán nem szép dolog, hogy magamat reklámozom, de itt egy irás, amiben összehasonlitottam a Birodalom visszavág különféle verzióit (a többi filmről is irtam hasonlót :) )

Link


Meg, ha jól emlékszem, a dvdextra.hun is megjelent egy cikked a SW-képregények történetéről. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280235 Írta: Bomarr
Bomarr válaszolt a következő témában: Star Wars
Talán nem szép dolog, hogy magamat reklámozom, de itt egy irás, amiben összehasonlitottam a Birodalom visszavág különféle verzióit (a többi filmről is irtam hasonlót :) )

Link

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #280031 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Jé, tényleg. Ez fel sem tűnt. :) Amúgy néhol mintha a fénykardokkal is machináltak volna... Meg a tie fighterek hangja is valahogy furcsa.

Aham, azokat is átbu... khm újrakeverték. :) Hogy konkrét példát említsek, pl. amikor Luke gyakorol a fénykarddal a Millenium Falconon az Ep IV-ben, na azt hiszem, azt is. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #280025 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta: Igen, ha jól emlékszem, az a rész valóban ki lett bővítve kicsit azon túl, hogy az Uralkodót lecserélték egy normális hologramra. :)


Jé, tényleg. Ez fel sem tűnt. :) Amúgy néhol mintha a fénykardokkal is machináltak volna... Meg a tie fighterek hangja is valahogy furcsa.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #280020 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Igen, ha jól emlékszem, az a rész valóban ki lett bővítve kicsit azon túl, hogy az Uralkodót lecserélték egy normális hologramra. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #280019 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Azt más is észrevette már, hogy az újonnan kiadott Birodalom visszavág DVD-n van egy új kibővített részlet? Mikor Vader és az Uralkodó beszélgetnek... Először fura volt, hogy hát ez meg mi, aztán kapcsoltam, hogy de hiszen Anakin-t is kicserélték a Jedi visszatér végén.

Na, szóval az eredetiben így hangzott ez a rész:

E: We have a new enemy. Luke Skywalker.
V: Yes, my master.
E: He could destroy us.

Itt viszont már így:

E: We have a new enemy. The young rebel, who destroyed the Death Star. I have no doubt this boy is the offspring of Anakin Skywalker.
V: How is that possible?
E: Search your feelings, Lord Vader. You will know it to be true. He could destroy us.

Érdekes, hogy Vader később ugyanezeket a szavakat mondja Luke-nak, mikor elárulja, hogy ő az apja. "Search your feelings. You will know it to be true."

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #279900 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta:

Cerebrum írta:

Illuin írta: ...mikor vettél rá a Jedi Knight-ban sithként néhány járókelőt, hogy ugyan ugorjanak már le(szó szerint!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ) a Nar Shadda egyik többszáz emelet mély aknába? Mert a KotOR-ban megteheted...


Jedi elmetrükk ott is van, igaz csak az ellenségen alkalmazható, járókelőkön nem... :P

Viszont a JK-ban jól el lehet játszadozni az NPCkkel, szóval bármilyen, a játékban szereplő karaktert lehajigálhatsz Nar Shadda aljára. :D

A világ legjobb szórakozása!! :itscool: :D

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #279897 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta:

Illuin írta: ...mikor vettél rá a Jedi Knight-ban sithként néhány járókelőt, hogy ugyan ugorjanak már le(szó szerint!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ) a Nar Shadda egyik többszáz emelet mély aknába? Mert a KotOR-ban megteheted...


Jedi elmetrükk ott is van, igaz csak az ellenségen alkalmazható, járókelőkön nem... :P

Viszont a JK-ban jól el lehet játszadozni az NPCkkel, szóval bármilyen, a játékban szereplő karaktert lehajigálhatsz Nar Shadda aljára. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #279640 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Illuin írta: ...mikor vettél rá a Jedi Knight-ban sithként néhány járókelőt, hogy ugyan ugorjanak már le(szó szerint!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ) a Nar Shadda egyik többszáz emelet mély aknába? Mert a KotOR-ban megteheted...


Jedi elmetrükk ott is van, igaz csak az ellenségen alkalmazható, járókelőkön nem... :P

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja - 18 éve 10 hónapja #279625 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars
Valaki akinek megvan a Battlefront II nem akar jönni majd egy picit multizni ? Jó lenne valaki olyannal játszani aki tud magyarul mert csak dán angol meg finn emberekkel találkozok. Battle clán (HUN) a server neve mindenki szeretettel várok ! :D

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #279598 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Például egy rpg-ben hogyan lehet olyan gyönyörűen kivitelezett mozdulatokat megcsinálni, mint hogy egy jól irányzott fénykard suhintással egyszerre levágod mindkét veled harcoló sötét jedi fejét? :twisted: (Igaz csak egyszer sikerült. :P )

Az tényleg naggyyon jó :twisted: dolog, de pl. mikor vettél rá a Jedi Knight-ban sithként néhány járókelőt, hogy ugyan ugorjanak már le(szó szerint!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ) a Nar Shadda egyik többszáz emelet mély aknába? Mert a KotOR-ban megteheted...
Röviden: szvsz mindkét kategóriának meg van a maga szépsége.

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #279579 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Például egy rpg-ben hogyan lehet olyan gyönyörűen kivitelezett mozdulatokat megcsinálni, mint hogy egy jól irányzott fénykard suhintással egyszerre levágod mindkét veled harcoló sötét jedi fejét? :twisted: (Igaz csak egyszer sikerült. :P )

Vagy amikor leugrasz két ellenfél közé, és a két kardoddal oldalra döfve szabályosan felnyársalod mindkettőt? :) Szerintem is jobb az fps, mint az rpg (már amennyit én játszok mostanában :P ).

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #279576 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Mal-estel írta:

Cerebrum írta:

Illuin írta:

Cerebrum írta: Ez amúgy ugye nem ilyen gagyi egérrel klikkelgetős rpg, mint a KotOR?

8O Ezt, ugye, nem gondoltad komolyan!?!?!?!?! :roll: A KotOR a világ egyik legjobb játéka(szerintem :P ) Na, mindegy, ízlések és....


Így van. :wink: De én mindig is szívből utáltam az rpg-ket... :) Mert mit lehet azon élvezni, hogy klikk a karakterre, aztán klikk az ellenségre, és a gép harcol, te meg nyugodtan hátradőlhetsz a székben? ÉN MAGAM akarok harcolni, mint a Jedi Knight szériában. :P

Haverom is mindig ezt mondja, mikor a WoWról áradozok neki. Hogy a Jedi Academy mennyivel jobb... Nekem is tetszett persze, de azért...
Különböző kategóriák, azért van külön nevük:FPS TPS RTS RPG MMORPG
Ezután már csak: ízlések és...
Ha már TPS akkor nálam a sunyulósok az elsők (Splinter Cell 4ever :D ).
De mondjuk, hogy témánál maradjunk jó jatek a Jedi Knight, KotOR, a Battlefront is elmegy (bár multiban még mindig a CS a best! Az a legjobb, mikor nyári táborban egyszerre 30-40 ember játszik :P )
Én minden kategóriát imádok :P


Például egy rpg-ben hogyan lehet olyan gyönyörűen kivitelezett mozdulatokat megcsinálni, mint hogy egy jól irányzott fénykard suhintással egyszerre levágod mindkét veled harcoló sötét jedi fejét? :twisted: (Igaz csak egyszer sikerült. :P )

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #279549 Írta: Mal-estel
Mal-estel válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta:

Illuin írta:

Cerebrum írta: Ez amúgy ugye nem ilyen gagyi egérrel klikkelgetős rpg, mint a KotOR?

8O Ezt, ugye, nem gondoltad komolyan!?!?!?!?! :roll: A KotOR a világ egyik legjobb játéka(szerintem :P ) Na, mindegy, ízlések és....


Így van. :wink: De én mindig is szívből utáltam az rpg-ket... :) Mert mit lehet azon élvezni, hogy klikk a karakterre, aztán klikk az ellenségre, és a gép harcol, te meg nyugodtan hátradőlhetsz a székben? ÉN MAGAM akarok harcolni, mint a Jedi Knight szériában. :P

Haverom is mindig ezt mondja, mikor a WoWról áradozok neki. Hogy a Jedi Academy mennyivel jobb... Nekem is tetszett persze, de azért...
Különböző kategóriák, azért van külön nevük:FPS TPS RTS RPG MMORPG
Ezután már csak: ízlések és...
Ha már TPS akkor nálam a sunyulósok az elsők (Splinter Cell 4ever :D ).
De mondjuk, hogy témánál maradjunk jó jatek a Jedi Knight, KotOR, a Battlefront is elmegy (bár multiban még mindig a CS a best! Az a legjobb, mikor nyári táborban egyszerre 30-40 ember játszik :P )
Én minden kategóriát imádok :P

A remény hal meg utoljára.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #279519 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars
Nincs véletlenül valakinek no cd crack-je a Jedy Knight Jedy Academy-hez. Fontos lenne. Előre is kösz.

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #279511 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Ecthelion írta:

Aeglos írta: hú meséljetek már valamit erről a battlefront II.-ről.
mi az az FSP?


FPS=First person shooter.

Belsőnézetűlövökmintgép. :D a TPS meg a Third Person Shooter, amikor kb. hátulról/felülről látod az emberkét. Asszem. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #279506 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Star Wars

cortez71 írta: Az rpg kategórián belül hány játékot ismersz, ha szabad tudnom?

Bocs, hogy meg mertem szólalni... Egyébként a felsoroltak közül az összessel játszottam a Planescape Tormentor-on kívül. Csakhogy számomra egy rpg-ben a történet a lényeg, nem a rendszer kiforrottsága- használhatósága, vagy hogy mennyire tápolhatok(persze ezek sem hagynak teljesen hidegen). Abban egyetértek, hogy a KotOR 2 gyenge lett, de az 1. rész története nekem nagggyyyyon tetszik. Szvsz kiemelkedik a szám.gépes játékok közül, nemcsak az rpg kategóriában. Pe

cortez71 írta: Pl a Baldur's Gate sorozat, a Planescape Tormentor, az Icewind Dale is mind veri a KotOR-t, mégpedig igen magasan...

Szerinted...

Persze nem gond, hogy nem értünk egyet, de azért nem kell leharapni az ember fejét... :? :evil:

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #279286 Írta: Irmo/MissKarrde
Irmo/MissKarrde válaszolt a következő témában: Star Wars

Illuin írta: Én ismerem, bár sajnos az első részét még nem olvastam(a címe asszem A múlt árnyéka/kísértete vagy vmi hasonló), de a másodikat már többször is(A jövő látomása). Szvsz nem jobb, mint a Thrawn trilógia.


A múlt kísértete A jövő látomása előtti eseményeket meséli el. Pl. hogyan jut a tudomásukra a Caamas ügy, Lando ráveszi Karrdét, hogy menjen el Car'dashoz, feltűnnek a klónok, Pellaeon elhatározza, hogy békét köt, és rábeszéli a birodalom többi részét erre (igaz, hogy nehezen), Mara fogságba esése, Tierce feltűnése, stb. Ezen történések vannak leírva. Jóval vékonyabb A jövő látomásánál.
Nem jobb, mint a Thrawn trilógia, de nem is mondanám rosszabbnak. Sok más könyvnél jobb.

Személy szerint még nagyon szeretem az X-szárnyú sorozatot.
Kevin J. Anderson trilógiája is jó, címeket majd megnézem otthon.

Ezek a könyvek mások, mint a filmek. Nem igazán érdemes összehasonlítani a filmekkel. Mivel csak könyvek, mások a lehetőségek, több szereplő, több eseményszál, stb.

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more, and I know I shouldn't.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #279180 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

Illuin írta: 8O Ezt, ugye, nem gondoltad komolyan!?!?!?!?! :roll: A KotOR a világ egyik legjobb játéka(szerintem :P ) Na, mindegy, ízlések és....

A Battlefront II. single módban elég egysíkú, de multiban élvezetes kis csatákat lehet vívni(ha vki szereti az előző részt vagy a Battlefield sorozatot, akkor ezzel is el tud majd játszogatni). Amúgy multi-fpsben még mindig a CS a király!!!! :dance: :dance: :up: :hello:

KotOR-hoz visszatérve? Az rpg kategórián belül hány játékot ismersz, ha szabad tudnom? :roll: Mert sztem attól még, hogy a KotOR BioWare játék (akik azért elég nívós rpgket gyártottak) elég gyengén sikerült... Pl a Baldur's Gate sorozat, a Planescape Tormentor, az Icewind Dale is mind veri a KotOR-t, mégpedig igen magasan... Bár amikor a KotOR-t megláttam, egyből a Neverwinter Nights jutott eszembe (szal sztem az NwN húzták át Star Wars univerzumba - na jó, nem teljesen, de kísérteties a hasonlóság)
Sőt, a KotOR nem lett volna népszerű, ha lehagyják azt a bizonyos Star Wars jelzést a játék elől :roll:
Az első rész még jó is, de a második már nagyon kabaré... Sztem

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #279179 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Star Wars

cortez71 írta:

Beleg írta: Én 5990-ért láttam Tescoban meg Alexandrában!

Hmm... Ez gyanús, mivel elvileg az ajánlott fogyasztói ára 5490... Bár lehet, hogy a TESCOban meg az Alexandrában extra profittal dolgoznak. Mindenesetre rengeteg üzletben ennél sokkal olcsóbban meg lehet venni ;)

Hm... Nekem meg gyanús, hogy ezt elírtam... Igazad van Cortez. Különben ahogy látni szoktam a Tescoban általában nincs extra profit a filmeken...

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #279166 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Illuin írta:

Cerebrum írta: Ez amúgy ugye nem ilyen gagyi egérrel klikkelgetős rpg, mint a KotOR?

8O Ezt, ugye, nem gondoltad komolyan!?!?!?!?! :roll: A KotOR a világ egyik legjobb játéka(szerintem :P ) Na, mindegy, ízlések és....


Így van. :wink: De én mindig is szívből utáltam az rpg-ket... :) Mert mit lehet azon élvezni, hogy klikk a karakterre, aztán klikk az ellenségre, és a gép harcol, te meg nyugodtan hátradőlhetsz a székben? ÉN MAGAM akarok harcolni, mint a Jedi Knight szériában. :P

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #279165 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Star Wars

Irmo/MissKarrde írta: Ha már T.Zahn: a Thrawn Keze sorozatot ismeritek tőle? 10 évvel Az utolsó parancs után folytatódik a történet. Kiadás alatt lévő könyvei meg ezen történések után.

Én ismerem, bár sajnos az első részét még nem olvastam(a címe asszem A múlt árnyéka/kísértete vagy vmi hasonló), de a másodikat már többször is(A jövő látomása). Szvsz nem jobb, mint a Thrawn trilógia.

Cerebrum írta: Ez amúgy ugye nem ilyen gagyi egérrel klikkelgetős rpg, mint a KotOR?

8O Ezt, ugye, nem gondoltad komolyan!?!?!?!?! :roll: A KotOR a világ egyik legjobb játéka(szerintem :P ) Na, mindegy, ízlések és....

A Battlefront II. single módban elég egysíkú, de multiban élvezetes kis csatákat lehet vívni(ha vki szereti az előző részt vagy a Battlefield sorozatot, akkor ezzel is el tud majd játszogatni). Amúgy multi-fpsben még mindig a CS a király!!!! :dance: :dance: :up: :hello:

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #279160 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Ennyi könyv közül mit érdemes elolvasni? Úgy értem melyik közelíti még meg a filmek, avagy a Thrawn-trilógia színvonalát?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #279155 Írta: Irmo/MissKarrde
Irmo/MissKarrde válaszolt a következő témában: Star Wars

Aeglos írta: Amúgy én is nézelődtem több könyvesboltban, de egyszerűen sehol nem találok SW könyvet a Sithek bosszúján, az aktuális gyerekkönyveken és enciklopédiákon kívül. Ezek már csak magántulajdonban, antikváriumban léteznek, vagy speciális boltokban, valami fantasy, sci-fi, szerepjáték helyen kéne keresgélni?


A Minerva Kiadó vette át az SW könyvek kiadását. Elvileg most jött volna ki Timothy Zahn következő könyve, de csúsznak februárra :( Ez a történet A jövő látomása után játszódik, ha jól emlékszem rá. Előkészület alatt van még további négy új könyv, melyek jövő év folyamán jönnek ki. Van köztük még egy T.Zahn, az X-szárnyúak sorozat következő kötete, a Solo command, és talán a Tales from the Empire összeállítás. Kapásból ezek jutnak eszembe, de van még egy másik is.
Régebbi könyveket meg antikvárból, vagy a lentebb írt módokon lehet beszerezni.
Ha már T.Zahn: a Thrawn Keze sorozatot ismeritek tőle? 10 évvel Az utolsó parancs után folytatódik a történet. Kiadás alatt lévő könyvei meg ezen történések után.

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more, and I know I shouldn't.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.709 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére