Star Wars

Több
18 éve 4 hónapja #294952 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars
De én még egyszer nem hallotam hogy Yoda maga csinált volna erővillámokat.

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #294951 Írta: Tirion Equniel
Tirion Equniel válaszolt a következő témában: Star Wars
Nem tudom, ezzel nem tudok egyetérteni, márcsak azér sem, mert a többi jedinek a lezérkardja kellett ahoz hogy visszaháritsa az erővillámokat, mig yoda kézzel visszaverte, sőt Dookunál asszam el is nyelte valahogy, de javítsatok ki ha tévedek:))


Nem tom hogy belefér-e vagy sem majd, de ha gondoljátok hozok SW rpgt táborba, ha ne hozzak szóljatok, fölöslegesen ne foglalja a helyet:)))

"Rendre csak a kis szellemnek van szüksége, a zseni a káoszt is át tudja"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #294947 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars
Yoda első osztályúan használja a fénykardot , de a villámokkal nem bír. Ezt már a II. részben is bebizonyította Dookunál.

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #294945 Írta: Tirion Equniel
Tirion Equniel válaszolt a következő témában: Star Wars
Van valami abban amit mondasz:)

"Rendre csak a kis szellemnek van szüksége, a zseni a káoszt is át tudja"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #294944 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Star Wars
van egy olyan kimaardt jelenet a filmből amiben Palpatine arra céloz, hogy ő vette rá a midi-clorhianokat h anakint megteremtsék (mint magzat ugyebár). logikus is hisz Shmi Skywalker se tudta hogyan fogant és Palpatine eltanulhatta a mesterétől ezt az életteremtős dolgot nem?

Yoda meg szerintem azért nem tudta legyőzni Palpatinet mert elég kedvezőtlen volt a terep neki. amikor vívtak akkor yodának is sikerült megszorongatni az uralkodót, de amint eltávolodtak egymástól jött a páholydobálás meg a kék villámok (egy ilyen miatt vesztette el yoda a kardját) és onnantól sztem már nem volt esélye...

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #294938 Írta: Tirion Equniel
Tirion Equniel válaszolt a következő témában: Star Wars
ööö rosszul fejeztem ki magam:) nem arra gondoltam hogy Palpatine a történet szerint oan szarul bánt a fegyverrel hogy akár a saját karját is levágta volna, nem ezt mondtam:)
Inkább hogy a filmben nem volt vmi fényes a kard tudása:)

"Rendre csak a kis szellemnek van szüksége, a zseni a káoszt is át tudja"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #294936 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Star Wars

Tirion Equniel írta: Mellesleg nem tom ti hogy vagytok vele, de ahogy megnéztem a Sithek bosszúját, Palpatine elég szerencsétlenül vivott, bár tény hogy élből levágott asszem 3 jedi mestert, de azok a szúrási és vágási technikák amikkel rendelkezett elég "érdekes" volt:))

Nem tudott vívni jól, ezért olyan bénán csinálta, hogy a Jedik meglepetésükben beleszaladtak a fénykardjába...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #294934 Írta: Tirion Equniel
Tirion Equniel válaszolt a következő témában: Star Wars
Lehet hogy nem volt akadémiai jedihez méltó, de két jó oka is volt rá hogy igy cselekedjen: egyik a bosszú mint mondtad mestere haláláért, a másik meg saját élete, ezért úgy gondolom bármely másik akadémiai jedi úgyanilyen elszántsággal pattant volna fel és szelte volna ketté ebben a helyzetben:)

Mellesleg nem tom ti hogy vagytok vele, de ahogy megnéztem a Sithek bosszúját, Palpatine elég szerencsétlenül vivott, bár tény hogy élből levágott asszem 3 jedi mestert, de azok a szúrási és vágási technikák amikkel rendelkezett elég "érdekes" volt:))

Lehet hogy hülyeséget mondok, de az érzelmi inditattás nem a szenvedélyből való harcolás?:)az meg a sitheknél jellemző, nem a jediknél, és mint tudjuk Yoda jedi volt nem is akármien, és egy minimális érzelmi inditatás szerintem nála is megvolt...na mind1 úgyse fogok rájönni:))

"Rendre csak a kis szellemnek van szüksége, a zseni a káoszt is át tudja"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #294925 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Star Wars
Bezony. És a győzelmében nem kevés szerepe volt abban, hogy akadémiai jedihez méltatlan módon bosszút akart állni mestere haláláért, és cseppet sem higgadtan szelte ketté ellenfelét.
Ez egyébként visszavezet ahhoz a kérdéshez is, hogy Yoda miért nem győzte le Palpatine-t. (Mondjuk, nem is veszetett, inkább egálnak mondanám.) Nem azért, mert gyengébb volt nála, hanem mert hiányzott belőle az a többlet, amit pont az érzelmi indíttatás adhat meg. Luke is csak ezért győzhetett Vader felett. És Obi-van is Darth Maul felett.

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #294923 Írta: Tirion Equniel
Tirion Equniel válaszolt a következő témában: Star Wars
Az viszont tuti, hogy minél nagyobb a lelki nyomás vagy mi, és minél keservesebb a helyzet, annál nagyobb az esélye annak hogy az ember hibázik vagy rosszul dönt. Persze ez nem zárja ki a helyes döntést, csak könnyebb megbotlani, és a könnyeb, simább utat választani azaz mondjuk a sötét oldalt:)

Amúgy Windu mester nem volt akárki, hisz egyedül megölte volna az uralkodót, ha nincs ott Anakin:) Azér az nem semmi... Még Yoda is kudarcot vallot, bár nem értem mér, de hát ez van:)

No meg Obi-wan elmondhatja magáról hogy ő már padawan korába sithet ölt:))Egy olyat aki megölt egy mestert, és olvastam róla egy könyvet amiben nem egy jedit kaszaból le:)

"Rendre csak a kis szellemnek van szüksége, a zseni a káoszt is át tudja"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #294920 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Star Wars

Tirion Equniel írta: sztem nem Dooku hanem Darth Maul lett volna az eredeti tanítvány. Csak hát sajnos deréktájt nem készült Mandoloriai Acélből:))


Hehhe. De gonosz. :twisted: :D
Hát igen.

Egyébként nem értek egyet azzal, hogy az erős érzelmi háttér megakadályoz valakit abban, hogy jó jedi legyen. Nehezebbé teszi a döntéseit, az kétségtelen, de nem zárja ki, hogy helyesen döntsön.
Az már más kérdés, hogy a több ezer éve betokosodott padawan-oktatási rendszer 8) nem szívesen vette, ha rizikós tanítványok jöttek, így aztán biztos maradtak lappangó tehetségek, akik aztán vagy névtelenek maradtak, és elvoltak valami Tatooine háta mögötti kis bolygón, vagy... vagy a sötét oldalra kerültek. :roll:
Úgyhogy már csak ezért sem csodálom, hogy Yoda nem repesett a boldogságtól, amikor egy felnőtt férfit kellett tanítania Luke személyében, akiben ráadásul Skywalker-vér csörgedez.

Más. Kár, hogy nem bontották ki jobban Qui-Gon Jinn történetét. Igaz, a könyvben sokkal jobban előjön az ő szerepe, mint a filmben, de még ez is kevés. És az "élő Erő"-ről szóló nyúlfarknyi magyarázat a könyvben számomra sokkal "emberibb", mint az érzelmektől eltávolodott "akadémiai" álláspont.

És megint más. Időrendben utoljára "A jövő látomásá"-t olvastam. Ami ez utáni sztori, az megjelent magyarul? Ha igen, hol szerezhető be? Tudom, van könyvkereső topic is, de itt célirányosabb a közönség. :wink:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #294891 Írta: Tirion Equniel
Tirion Equniel válaszolt a következő témában: Star Wars
Anakin nem lett volna utolsó jediként sem, csak nem jött össze neki az élet:)
Az anyja halála gondolom igencsak betett neki, és hogy álmodott róla, majd megjelent Padméval is az álom kicsit sok lehetett és nem volt nehéz dolga Palpatinenak:)
Nem tartom túl valószinünek hogy Palpatine alapból számolt volna Anakinnal, és sztem nem Dooku hanem Darth Maul lett volna az eredeti tanítvány. Csak hát sajnos deréktájt nem készült Mandoloriai Acélből:))

Mondjuk azér az nem lehetett semmi hogy ien sokáig müködött a terv észrevétlen, azér vmit tudott Palpatine:))

"Rendre csak a kis szellemnek van szüksége, a zseni a káoszt is át tudja"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #294887 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Eleniel (csillaglany) írta:

Alyr Arkhon írta: Egyébként nekemis nagy kedvencem az Ep III, abban van a legnagyobb érzelmi vihar, és Anakin végre azzá lesz amivé rendeltetett.


:D
Érdekes álláspont. :twisted:

Szerintem Anakin a 6. részben lesz azzá, amikor a rész címéhez hűen visszatér, és Sith lovagból (ismét) Jedi lesz. És nem mellesleg valóban egyensúlyt hoz az Erőbe azzal, hogy elintézi Palpatine-t.
De abban igazad van, hogy a legnagyobb érzelmi vihar ebben van. Anakin elbukik, én még azt is megkockáztatom, hogy már az őrülettel határos a viselkedése. Ha igazán Padmé iránti szerelme hajtotta volna, belegondolt volna, hogy Padmé akar-e élni ilyen áron (a kis padawanok megölése, férje sötét oldalra állása, öldöklése, stb.).
Még valami: honnan tudta Anakin, hogy a Padmé haláláról szóló látomásokat nem Palpatine sugallta-e? Gondolt-e erre egyáltalán? Vagy fel se tette ezt a kérdést, mert ezzel az indokkal könnyebb volt rálépnie a hatalomhoz vezető sötét útra?



Szerintem - bár én a Sötét Oldalon állok - Anakin jediként sosem lehetett volna annyira jó, mint akarta. Ha jó céljai voltak is, a gonosz eszközeivel keresett rá megoldást. Személyes véleményem, hogyha nem lett volna akkora ereje és nem lett volna ő a kiválasztott, sosem avatják Jedivé ennyire erős érzelmi élettel.
Viszont Sithként - legalábbis arra a pár órára amíg Obi-wan meg nem metszette - úgy érezhette, hogy most már nem kell visszafognia magát, elnyomnia azokat az érzéseket és ösztönöket amik benne tombolnak.

Ami meg Padmét illeti: egyrészt Anakin kényszerhelyzetben volt, ahogy Palpatine előre eltervezte, másrészt Anakin tervei szerint Padme sosem tudta volna meg ezeket.

Palpatine aligha sugallta Anakinnek a képeket. Anakin erősebb volt nála, és szükségtelen is volt. Palpatine terve már 20 éve működésben van a SW 3 elejére, és a tervben már jóideje szerepel Anakin is. (hogy a kezdetektől fogva-e azt nem tudom, amennyiben Palpatine mestere "gyárttatta" le anakint a midichlorianokkal, úgy igen, ha nem akkor felfedezésétől kezdve.) Bár lehetséges, hogy szerepét eredetileg Dooku játszotta volna.
És mivel Palpatine tervei magukkal hozták, hogy Padme előbb-utóbb meghal, nagy meglepetés nem lehetett neki amikor meglátta és megtudta Anakin álmát.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #294874 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Star Wars
Padmé halűálűról szóló látomások valszeg annyira felkavarták, h nem nagyon gondolkodott...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #294870 Írta: Tirion Equniel
Tirion Equniel válaszolt a következő témában: Star Wars
A jövő állandó mozgásban van, megmondta Yoda mester is:)

"Rendre csak a kis szellemnek van szüksége, a zseni a káoszt is át tudja"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #294869 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta: Egyébként nekemis nagy kedvencem az Ep III, abban van a legnagyobb érzelmi vihar, és Anakin végre azzá lesz amivé rendeltetett.


:D
Érdekes álláspont. :twisted:

Szerintem Anakin a 6. részben lesz azzá, amikor a rész címéhez hűen visszatér, és Sith lovagból (ismét) Jedi lesz. És nem mellesleg valóban egyensúlyt hoz az Erőbe azzal, hogy elintézi Palpatine-t.
De abban igazad van, hogy a legnagyobb érzelmi vihar ebben van. Anakin elbukik, én még azt is megkockáztatom, hogy már az őrülettel határos a viselkedése. Ha igazán Padmé iránti szerelme hajtotta volna, belegondolt volna, hogy Padmé akar-e élni ilyen áron (a kis padawanok megölése, férje sötét oldalra állása, öldöklése, stb.).
Még valami: honnan tudta Anakin, hogy a Padmé haláláról szóló látomásokat nem Palpatine sugallta-e? Gondolt-e erre egyáltalán? Vagy fel se tette ezt a kérdést, mert ezzel az indokkal könnyebb volt rálépnie a hatalomhoz vezető sötét útra?

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #294766 Írta: Irmo/MissKarrde
Irmo/MissKarrde válaszolt a következő témában: Star Wars
Ez nagyon jó :lol:

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more, and I know I shouldn't.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #294734 Írta: Tirion Equniel
Tirion Equniel válaszolt a következő témában: Star Wars
"Megyek, és átgondolom az életem":))

"Rendre csak a kis szellemnek van szüksége, a zseni a káoszt is át tudja"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #294632 Írta: Irmo/MissKarrde
Irmo/MissKarrde válaszolt a következő témában: Star Wars
Pont azért van az a topik, hogy ott javaslatokat tegyünk az oldallal kapcsolatosan :) Aztán vagy történik valami idővel, vagy nem. De azért mindenre szoktak valamit reagálni. No, majd átgondolod :)

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more, and I know I shouldn't.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #294626 Írta: Tirion Equniel
Tirion Equniel válaszolt a következő témában: Star Wars
Beleszólni az oldal átszerkesztésébe? nem vok én oan bátor:))
Mondjuk nem tünik rossz ötletnek, de hát ize hozé ja hogy naná nem tom:))

"Rendre csak a kis szellemnek van szüksége, a zseni a káoszt is át tudja"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #294624 Írta: Irmo/MissKarrde
Irmo/MissKarrde válaszolt a következő témában: Star Wars

Tirion Equniel írta: Nekem meg 1 vmi hiányzik az oldalról, az asztali rpgről topic:) me van ott fórumos, de sztem az nem az igazi, és már nagyon érik nálam vmien papíros szerepjáték:)


Rengeteg topic van, ezért nem lehet újat nyitni, ráadásul sok a hülyeség közöttük. Keress egyet a régiek közül valahol alul, amiben alig van hozzászólás és rég használták. Utána a fórumról topikban (legfelső) kérd meg a szerkesztőket, hogy nevezzék át és töröljék a régi hsz-kat. Mi is így "hoztuk létre" a CSB-t. Aztán csak lesz más is, aki benéz és érdekli a téma :)
Persze ez csak egy ötlet.

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more, and I know I shouldn't.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #294623 Írta: Irmo/MissKarrde
Irmo/MissKarrde válaszolt a következő témában: Star Wars

Beleg írta: Nem tudom mennyire jártok starwars.hu-ra de vannak ott érdekes dolgok. Most például kihagyott jelenteket írnak le, amik a forgatókönyv korai szakaszaiban voltak vagy egyszerűen csak kivágták a filmből...


Részemről napi többször is, játszunk egy kisebb társasággal. Egyébként tényleg nagyon jók ezek a kihagyott jelenetes cikkek. Némelyik igen érdekes.

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more, and I know I shouldn't.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #294593 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

cortez71 írta:

Cerebrum írta:

cortez71 írta: Nem az okozza a galibát, h a Bf2 eredeti-e vagy sem, a gond sztem más warez-játék miatt van... Én ilyenkor gyáván megfutamodok és letörlöm az egész winFost :D


Én is erre gondoltam, mert azután kezdte el csinálni, hogy a virtuális meghajtóról futtattam egy másik, kevésbé eredeti (:P) játékot, amihez ráadásul még egy kis progival a DVD meghajtót is el kell rejteni. Viszont azt nem értem, hogy ha eltávolítom a virtuális meghajtót, akkor mi a francért nem találja meg? :roll:

Mert a Windows úgy működik, h midnen ilyen hülyeséget megjegyez... Szakadna meg Bill Gates :evil:


Pedig jó kis játék ez a Bf2... Pláne ha találnék egy olyan kódot, amivel többször is lehetne jedivel lenni egy pályán, nem csak egyszer...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #294591 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta:

cortez71 írta: Nem az okozza a galibát, h a Bf2 eredeti-e vagy sem, a gond sztem más warez-játék miatt van... Én ilyenkor gyáván megfutamodok és letörlöm az egész winFost :D


Én is erre gondoltam, mert azután kezdte el csinálni, hogy a virtuális meghajtóról futtattam egy másik, kevésbé eredeti (:P) játékot, amihez ráadásul még egy kis progival a DVD meghajtót is el kell rejteni. Viszont azt nem értem, hogy ha eltávolítom a virtuális meghajtót, akkor mi a francért nem találja meg? :roll:

Mert a Windows úgy működik, h midnen ilyen hülyeséget megjegyez... Szakadna meg Bill Gates :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #294578 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

cortez71 írta: Nem az okozza a galibát, h a Bf2 eredeti-e vagy sem, a gond sztem más warez-játék miatt van... Én ilyenkor gyáván megfutamodok és letörlöm az egész winFost :D


Én is erre gondoltam, mert azután kezdte el csinálni, hogy a virtuális meghajtóról futtattam egy másik, kevésbé eredeti (:P) játékot, amihez ráadásul még egy kis progival a DVD meghajtót is el kell rejteni. Viszont azt nem értem, hogy ha eltávolítom a virtuális meghajtót, akkor mi a francért nem találja meg? :roll:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #294555 Írta: Tirion Equniel
Tirion Equniel válaszolt a következő témában: Star Wars
Ezér jobb az asztali rpg, nincs ien probléma:))
Félreértés neessék én is éjjel nappal gépezek:)

Amúgy nem tom mi lehet a gáz, igaz nekem meg sincs, vagy talán letöltésbe van nem tudom...

"Rendre csak a kis szellemnek van szüksége, a zseni a káoszt is át tudja"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #294534 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: A Battlefront 2-nél találkozott már valaki ilyen üzenettel a játék indításakor?

Please insert the original disc instead of a backup. See www.securom.com/no_orig_found for more details.

Megjegyzem a játék EREDETI, és két napig még ment is rendesen, de azóta folyton ezt írja ki. Először azt hittem a virtuális meghajtó zavarja, hát kikapcsoltam, aztán leszedtem a játékot, és újra felraktam, majd újra leszedtem, és újra felraktam, de hiába. Akkor megpróbáltam azt megcsinálni, amit a fenti címen írtak, de semmi. Ezután még kétszer reinstalláltam, majd újra elvégeztem amit az oldalon írtak, de a játék továbra sem indul... Valami ötlet esetleg? Kezdek kicsit bepipulni, lassan már nem tudom, hogy a DVD-t törjem-e össze, vagy a gépet rugdossam meg kicsit (netán ezt is azt is).

Nem az okozza a galibát, h a Bf2 eredeti-e vagy sem, a gond sztem más warez-játék miatt van... Én ilyenkor gyáván megfutamodok és letörlöm az egész winFost :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #294529 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
A Battlefront 2-nél találkozott már valaki ilyen üzenettel a játék indításakor?

Please insert the original disc instead of a backup. See www.securom.com/no_orig_found for more details.

Megjegyzem a játék EREDETI, és két napig még ment is rendesen, de azóta folyton ezt írja ki. Először azt hittem a virtuális meghajtó zavarja, hát kikapcsoltam, aztán leszedtem a játékot, és újra felraktam, majd újra leszedtem, és újra felraktam, de hiába. Akkor megpróbáltam azt megcsinálni, amit a fenti címen írtak, de semmi. Ezután még kétszer reinstalláltam, majd újra elvégeztem amit az oldalon írtak, de a játék továbra sem indul... Valami ötlet esetleg? Kezdek kicsit bepipulni, lassan már nem tudom, hogy a DVD-t törjem-e össze, vagy a gépet rugdossam meg kicsit (netán ezt is azt is).

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #294500 Írta: Tirion Equniel
Tirion Equniel válaszolt a következő témában: Star Wars
Igazából nem tom hogy ez a d20as-e, valószínűleg:)
Nekem csak van havertol egy alapkönyvem, egyszer-kétszer mesélt benne, és nekem tetszett:)
Mostanság meg tvk ömlesztik a sw-t úgy hogy megin forrongott hangulat van... :) )

A Kotor 2 meg múltkor lefagyott, pedig azelőtt soha...tiszta kész voltam:D

"Rendre csak a kis szellemnek van szüksége, a zseni a káoszt is át tudja"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #294452 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

Tirion Equniel írta: Nekem meg 1 vmi hiányzik az oldalról, az asztali rpgről topic:) me van ott fórumos, de sztem az nem az igazi, és már nagyon érik nálam vmien papíros szerepjáték:)

Hát amilyen sokan ismerik kis hazánkban a d20-as SW-t :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.879 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére